sadsad x
asdasd
Oğlak Burcu Bayana Hediye

Oğlak Burcu Bayana Hediye

27 Ekim 2017

Sevgiliye, eşe, bayan arkadaşa hediye almanın en kolay yolu tabi ki onu çok iyi tanımaktan geçer. Siz onu kişisel, fiziksel, duyusal ve benzeri birçok özelliği ile tanırsanız hediye seçme sürecinde de hem sıkıntı yaşamaz hem de onu gerçekten önemsediğinizi hissettirmiş, olursunuz. Diyorsanız ilişkim henüz çok yeni onu bu kadar yakından tanıyacak kadar zaman dilimimiz olmadı. Ne yapmalıyım? O zaman en kolay ve pratik yol burç analizine bakmak. Böylece onun hakkında birçok ipucu yakalayabilirsiniz.  Oğlak burcu bayan sevgiliye ne hediye alınır? Oğlak kadınları da, erkek oğlaklar kadar fiziksel özellikleri ile dikkat çekicidirler. Yüz hatları, saçları çok güzel, bakımlı ve ince yapılı kadınlardır. Kendi gibi bakımlı, yakışıklı erkeklerden hoşlanır. Çalışmayı seven, kendine güvenen, başarılı odaklı yaşayan oğlak bayan sevgiliye sahip olmak için sizinde bu özellikleri mutlaka taşımanız gerekli. Çünkü kendine partner olarak seçeceği erkeğin düzenli ve iş hayatında başarılı olmasına dikkat eder. Erkek sevgili ona her zaman değer verdiğini ve sevildiğini hissettirmeli. Bunu ona hissettirmeyi başarırsanız hayat boyu sizin için her şeyi yapabilecek sevgili ya da eş olabilecek bir kadın kazanmış olacaksınız. Sevdiği zaman mutlaka tutkulu bir aşk yaşatır size.

OĞLAK KADINININ DOĞUM TARİHLERİ İLE AŞKA BAKIŞI

22 – 31 Aralık; bu dönemde doğan oğlak kadınları sabırlı ve çalışkandır. Lider özelliği taşır, planlı ve düzenlidirler. Eğer istediği aşkı yakalarsa mantık evliliği yapabilir. Yaşadığı aşkı önüne koyduğu gelecek ile ilgili hedeflerine engel olarak görüyorsa maalesef yalnızlığı ve başarıyı tercih ederler.

1 – 10 Aralık; bu tarih aralığındaki oğlaklar, yemeğe, eğlenceye ve sosyal olmaya önem verirler. Bu yüzden de paraya daha çok düşkündürler. Evliliği maddi açıdan basamak olarak görürler. Daha kolay aşık olurlar.

11 – 20 Aralık; akla ve mantığa önem verirler. Kafaca anlaştıkları erkek ile evlenebilirler. Fakat ilişkilerinde seçici davranırlar. Oğlak burcu kadının olumsuz özellikleri; kararlı, karamsar, cimri ve sert duruşları olarak sıralarken olumlu özelliklerine de hırslı, titiz, kendine güvenen gibi yönleri ilk akla gelen yanlarıdır.


ÇAY VE KİTAP FİGÜRLÜ TAŞ MASA SAATİ

oğlak burcu kadına hediye

Kitaplar kimi zaman öfkemiz, sevgimiz, kalabalığımız, yalnızlığımız, kelimeler, kelimelerin geldiği anlamlar kısaca okurken içine girip ruhumuzla hissettiğimiz başka bir pencere… Tam da bu mevsimlerin havası. Kitap ve çay kadar huzur veren bir başka ikili var mı? Okumayı, onu yaşamayı seven sevgiliye en az kitaplar kadar hoşuna gidecek Çay Ve Kitap Figürlü Taş Masa Saati son derece akıllı bir tercih olur.

oğlak burcu bayana hediye

Kitap okurken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyen sevgilinize o akan zaman da kendinizi yanında hissettireceksiniz. Oğlak burcu bayan sevgiliye doğum günü hediyesi verirken aynı zaman da istediğiniz mesajı ya da isimlerinizi taş üzerine yazdırarak ikinize özel hale getirebilirsiniz.

BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ FOTO KİTAP ALBÜM

oğlak burcu kadına hediye

Anı yaşamak, yaşanan anı ölümsüzleştirmek için bu anlarımıza ait mutlaka fotoğraf karelerimizin olması gerekir ki üzerinden çok uzun yıllar geçse bile o fotoğraf kareleri sayesinde o anı tekrar anımsayabilmeli, hissedebilmeli. Bazen neşeli, eğlenceli, maceracı, aşk dolu kısacası anlam yüklü her anınıza ait 17 fotoğraf karesinin yer alacağı romantik bir albümle ona sevginizi bir kez daha göstermeniz mümkün.

oğlak burcu kadına hediye

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm siyah renkli şık kitap kapağı ve kaliteli iç sayfaları ile sizin hikayenizi anlatacak. Uzun bir birliktelik yaşadığınız sevgiliye geçen bu özel anlarınızı tekrar hatırlatmaya ne dersiniz?

ÖPÜŞEN SEVGİLİLER MÜZİK KUTUSU

oğlak burcu kadına hediye

Antikaya meraklı olan oğlak bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi bu romantik ve farklı tasarımdaki öpüşen sevgililer müzik kutusu ile sevgiliye küçük ama bir o kadar da hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Ona karşı yoğun duygular hissettiğiniz hayatınızın aşkına nostaljik radyo tasarımlı müzik kutusunu hediye ederek her kurduğunda çalan melodisini dinlerken birbirleriyle öpüşen sevgilileri izlemek her seferinde sizi ona hatırlatacak.

KİŞİYE ÖZEL AŞKIMIZIN MİNİ BAHÇESİ

oğlak burcu kadına hediye

Ona verdiğiniz değeri daha anlamlı ve size özel hali ile göstermek istemez misiniz? Ufak boyutlu ancak onu çok etkileyecek olan Kişiye Özel Aşkımızın Mini Bahçesi ile oğlak burcu bayan sevgiliye sürpriz yaparak evinin ya da ofisindeki masasının en güzel köşesinde sizin hikâyeniz olarak yer alacak. Günümüzün favori hediyeleri arasında oldukça ilgi gören mini bahçe teraryumlar doğum günü kutlamaları için uzun ömürlü ve kalıcı olması yönünden solan çiçekler yerine sevgiliye doğum günü hediyesi olarak gönderebilirsiniz.

BİRİCİK EŞİME TEŞEKKÜR SERTİFİKASI

oğlak burcu kadına hediye

Uzun süreli ilişkilerden hoşlanan oğlak kadınının ilişkisinde eğer hayatının aşkını bulduğuna inandıysa evlilik ile sonuçlanması muhakkak. Çünkü oğlak kadını aynı zamanda evine, mutfağına, çocuklarına, eşine oldukça düşkün bir partnerdir. Eşiniz oğlak burcu ise onu muhakkak onura etmelisiniz. O bunu fazlasıyla hak ediyor. Biricik Eşime Teşekkür Sertifikası ile ona olan minnetinizi dile getirdiğiniz gibi aynı zamanda da belgelemiş olacaksınız. Oğlak burcu bayana evlilik yıl dönümü hediyesi olarak aldığınız bu şaşırtıcı sertifika evinizin en güzel duvarında yer alırken aynı zamanda da onu çok gururlandıracaksınız.

İSME ÖZEL BAYAN KIRMIZI DERİ CÜZDAN

oğlak burcu kadına hediye

Bir kadının çantasının içinde cüzdan tabi ki de başroldedir. Cüzdanın içinde bütün kişisel bilgilerini taşıdığı için en önemli aksesuarıdır aynı zaman da. Bayan sevgiliye cüzdan seçerken kişiliğini yansıtan cüzdan modelleri üzerinden karar vermek işinizi kolaylaştıracaktır. Klasik, renkli, tarz, modaya uygun, kalitesi, şıklığı kısaca bu sorulara cevap bulduğunuz ve onun tarzını yansıtacak en uygun modelini seçmelisiniz.

oğlak burcu kadına hediye

Böylelikle hediyenizi severek kullanacak ve kalıcılığı olacağı için sizde hep hatırda kalacaksınız. Oğlak burcu bayana doğum günü hediyesi İsme Özel Bayan Kırmızı Deri Cüzdan hakiki deri ve üzerine sevdiğinizin ismini yazdırarak kendini özel hissetmesine sebep olurken aynı zamanda uzun yıllar kullanabileceği şık ve kaliteli bir armağan vermiş olacaksınız.

YAŞAYAN ÇİÇEK KOLYE KARE

oğlak burcu kadına hediye

Takılar bayanların en önemli ve şıklığını tamamlayıcı vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Hatta doğum günü hediyesi, evlilik yıl dönümü hediyesi olabilecek en risksiz hediye seçimi takılar ile bayan sevgiliyi, eşi her zaman etkilemeniz mümkün. Takı çok çeşitli materyallerden esinlenerek tasarlanabilir. Cam, boncuk, deniz kabuğu, değerli – değersiz taşlar v.s. malzemelerden üretilmiş her zevke göre farklılık gösteren birçok modelleri mevcuttur.

oğlak burcu kadına hediye

Doğallıktan hoşlanan natürel bayanlar için yaşayan çiçek kolyeler ise inanılmaz etkileyicidir. Yaşayan çiçek kolye tamamen el yapımı ve içinde bulunan gerçek kurutulmuş çiçeklerle oldukça zarif olarak tasarlanmıştır.

SONSUZ AŞKIMIZ 3D LED GECE LAMBASI

oğlak burcu kadına hediye

Oğlak burcu bayan sevgiliye alınabilecek hediyeler içinde oldukça anlamlı Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası ‘’Sen benim gecemi aydınlatan ışıksın’’ demek isteyenler için inanılmaz bir objedir. Özellikle yıl dönümleri için düşünebileceğiniz sevginizin ne denli sonsuz olduğunu ifade edecek bu gece lambası 3 boyutlu uçan balon efektine, sonsuzluk simgesine sahip olmanın yanı sıra üzerine ikinizin isimlerini ve yıldönümünüze ait tarihi yazdırarak müthiş bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

burçlar ve özellikleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.