sadsad x
asdasd
Oğlak Burcu Erkeğe Hediye

Oğlak Burcu Erkeğe Hediye

25 Ekim 2017

Oğlak burcu erkeği tabi ki en başta fiziksel özellikleri ile dikkat çeker. En yakışıklı ve karizmatik burç olan oğlak burcu erkekleri bu yüzden midir bilinmez kendilerine sınırsız bir güven duyarlar. Aynı zamanda da bir o kadar inatçı, ketum, sessiz, hırslı, kendine aşırı güvenen ve koruyucu olma özellikleri ile de oldukça zor bir karaktere sahip bir burçtur. Hem yakışıklı hem kendine güvenen bir erkeğe yaklaşmak onun sevgilisi olmak biraz zor gibi görünse de bayan sevgili onun bu kabuğunu kırmayı başarırsa da tam tersi bir kişiliğe bürünüp mutlu ve neşeli bir karaktere bürünür. Yeter ki sizin yanınızda kendini rahat ve güvende hissetsin. Oğlak burcu erkek sevgili doğal ruhlu kadınlardan hoşlanır. Her zaman otoriter ve kararları sadece o vermelidir. Ve bu kararların sorgulanmasından asla haz etmezler. Oğlak erkeğinin hayatındaki ilk sıra maalesef iş ve paradır. Aşk her aman ikinci planda gelir. Oğlak burcu erkeğinin olumlu özellikleri, güvenilir, planlı, disiplinli, hırslı olmasıdır. Olumsuz özellikleri ise, sert, inatçı, benmerkezci olmasıdır. Onun fikirlerini ciddiye almanızdan çok hoşlanır. Sevgilisi ya da eşi iseniz mutlaka iyi bir dinleyici olmasınız, karşısında. İş kolik, disiplinli, çalışkan oğlak burcu erkeğe hediye olarak çalışma hayatında kullanabileceği sizden gelen küçük bir sürpriz onu olağanüstü etkileyecektir.

Kişiye Özel Usb, Kalem Ve Kartvizitlik Seti

oğlak burcu erkeğe hediye

Yakışıklı oğlak burcu erkeğinin karizmasına çok yakışacak bu hediye çeşitleri ile onu etkilemeniz kaçınılmaz. Neden mi? Çünkü kişiye özel USB, kalem ve kartvizitlik seti iş hayatında oldukça başarılı olan oğlak burcu erkeğine hediye edilebilecek en özel ve anlamlı hediye tercihleri arasında ilk sıralardadır. Zamanının çoğunu büyük bir özveri ile çalışarak geçiren sevgiliniz ya da eşiniz yoğun iş temposunun içinde bir anlık bile olsa sizi anımsatacak bu hediye ile ofis günlerinde küçük bir mutluluk olacaksınız. Kişiye özel USB, kalem ve kartvizitlik seti 3 parçadan oluştuğu gibi aynı zamanda da her bir parçanın üzerine de istediğiniz ismi ya da özel mesajınızı yazdırabilirsiniz.

İsme Özel Sİyah Clipper Çakmak

oğlak burcu erkeğe ne hediye alınır

Böylelikle oğlak burcu erkeğe doğum günü hediyeleri olarak tamamen kişiye özel yani sadece eşiniz yahut erkek arkadaşınız için başka bir benzeri olmayan benzersiz ve anlamlı bir armağan vermiş olacaksınız. Set içinde, 1 adet isme özel metal kalem, 1 adet kahverengi deri kaplı 16 GB USB disk, 1 adet kahverengi deri kaplı isme özel metal kartvizitlik mevcuttur. İstediğiniz yazılar ürünlerin üzerine lazer tekniği ile yazılmaktadır. Silinmez özelliktedir.

Sevgiliye Özel Aşk Tapusu

oğlak burcu erkeğe hediye

Her zaman ciddi görünen oğlak erkeği de tabi ki çok severse hislerine yenik düşüp tamamen size teslim olur. Sizde sevgiliye süveydanıza yani kalbinizdeki en güzel ve en özel yere sahip olduğunu farklı bir şekilde ifade ederek bunu ona belgeleyebilirsiniz. Kim istemez sevdiğinin süveydası olmak… Kişiye Özel Aşkın Tapusu oğlak burcu erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak verilebilecek en mana yüklü ve romantik hediye olabilecek seçenekler arasındadır. İkinize ait vesikalık fotoğrafınızın yer alacağı Sevgiliye Özel Aşk Tapusu isimleriniz ve mesajınız ile birlikte aşk cumhuriyetinden mühürlü tapu senedi olarak size özel olarak tasarlanmaktadır.

İsme Özel Pierre Cardin Cuzdan

oğlak burcu erkeğe hediye

Oğlak burcu erkeğe ne hediye alınır? Sevgiliye, eşe ya da erkek arkadaşa hediye konusu biraz sıkıntılı bir süreç olduğunu hepimiz biliriz. Ama hediye alınacak kişi oğlak burcu erkeği ise her daim kalite ve deri aksesuarlardan çok hoşlanan bu burç erkeğine en iyi alternatifler arasında %100 deri Pierce Cardın cüzdanları bu sefer sizin kurtarıcınız olacak. Bir erkek için her zaman en önemli aksesuarlar arasındadır. Ve her zaman kişinin yaşına, karizmasına, karakterine, işine v.s gibi özelliklerinin yansımasıdır, bu tarz aksesuarlar. Sizde erkek arkadaşınızın, sevgilinizin yahut eşinizin bu özelliklerini baz alarak ona en uygun cüzdan tercihini yapabilirsiniz.

Erkeğe Kullanışlı Konsept Hediye Kutusu

oğlak burcu erkeği için hediye

Alışveriş yaparken yaşadığınız kararsızlıkta bu yol size oldukça yardımcı olacaktır. Bizim size önermiş olduğumuz %100 hakiki ve kaliteli deriden imal edilmiş olan İSME ÖZEL PİERRE CARDİN CÜZDAN eminim her erkeği mutlu edecek cinsten hediyeler arasındadır. Pierre Cardın kalitesi bir de üzerine tamamen o kişiye özel hale getirilerek lazer işleme tekniği ile isminin yazılacak olması, bir araya gelince sevgiliye müthiş değerli bir hediye vermiş olacaksınız. Uzun yıllar kullanabileceği hem markalı hem de kişiye özel siyah isme özel Pierre Cardın cüzdan son derece şık bir hediye.

Erkeğe Yeni İşinde Mutluluklar Dilerim Çikolatası

oğlak burcu erkeğe hediye

Sevgiliniz yeni bir işe mi? başladı, belki de çalıştığı mevkide terfi aldı. Onun için hayatındaki bu önemli günde ‘’BEN YANINDAYIM’’ demek için, ona bunu hissettirmek için ERKEGE YENİ İŞİNDE MUTLULUKLAR DİLERİM ÇİKOLATASI ile gününü daha da anlamlandıracak ve hatta tatlandıracak bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Eminim bu tatlı sürpriziniz çok hoşuna gidecektir. Tebriklerin, başarıların, kutlamaların vazgeçilmezi çikolatalar kadın, erkek kim olursa olsun herkese mutluluk verir. O zaman yeni günde yeni işe başlayan sevdiklerimize o gün bu çikolata paketini göndererek günlerine mutluluk katalım.

Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek

oğlak burcu erkeğe hediye

Yakışıklı oğlak burcu sevgiliye hediye Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek hem iş hayatına düşkün hem de kendine oldukça fazla özen gösteren sevgilinize inanılmaz yakışacak. Sevgiliniz ya da eşiniz eminim en önemli iş toplantılarında özellikle sizden gelen Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek hediyeniz onun için taşıdığı anlam itibari ile vazgeçilmezi olacaktır. Beyaz rengin asilliği yanı sıra, aynı zaman da yakasına istediğiniz özel mesajınızı, kol manşetlerine ve gömlek cep kısmına da isminin baş harflerinin yazılacağı bu gömleği sevgiliye doğum günü hediyesi vererek kendini özel hissetmesine sebep olacaksınız.

Sarı Lacivert Top İkonlu Kupa Bardak

oğlak burcu erkeğe hediye

Futbola ilgisiz bir erkek hiç tanıdınız mı? Hiçbir karşılığı olmadan sadece galibiyetlerle mutlu olan erkek sevgili emin olun karşılıksız bu kadar derin duygular besleyebiliyorsa sevdiğini de inanılmaz sever. Futbola düşkün fanatik erkekler dilimizde maço olarak adlandırılır. Oysaki en güzel seven ve duygularını göstere göstere yaşadıkları hiç düşünülmez. Oğlak burcu erkeğe sürpriz olarak stadyumun dışında da ona ve takımına destek olduğunuzu göstermek isterseniz Sarı Lacivert Top İkonlu Kupa Bardak, takımı sevdası olan erkek sevgiliyi, eşi kesinlikle çok gururlandıracaktır.

Kişiye Özel Termos Modelleri

oğlak burcu erkeğe hediye

Günlük hayatının her alanında severek kullanabileceği üzerinde 3 boyutlu sarı lacivert futbol topu objesi ve aynı zamanda ‘’Yılın Taraftarı’’ ‘’İşte taraftar, işte şampiyon’’ mesajlarının yazılı olduğu kupa bardak ile evde, ofis de kahvesini ya da çayını yudumlarken hayatında olduğunuz için kendini çok şanslı hissedecek.

Kişiye Özel Metal Fotoğraflı Kitap Ayracı

oğlak burcu erkeğe hediye

Kitapların taşıdığı anlamlar kadar Kişiye Özel Metal Fotoğraflı Kitap Ayracı ile kitap okumayı sevgiliniz için daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Hayatınızda kitap okumayı seven, sevdiği cümlelerin altını çizen bir sevgiliniz varsa ona bir kez daha aşık olabilirsiniz. Çünkü ondan size asla zarar gelmez. Öyle güzel sever ki sizi. Kişiye Özel Metal Fotoğraflı Kitap Ayracı ikinize ait fotoğraf ve isimlerinizin baş harfleri ile size özel olarak hazırlanmaktadır. Esnek metalden üretilip, üzerinde bulunan fotoğraf ve yazılar sublimasyon baskı tekniği ile yapılmaktadır.

burç özellikleri

Oğlak burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Oğlak burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Oğlak burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Oğlak burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Oğlak Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

1 -) Erkeğe Hediye İsimli Kupa Bardak Yeşil
2 -) Sevgiliye Özel Karikatür
3 -) Erkeğe Özel Karakalem Resim Hediye Seti
4 -) Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağı
5 -) Kişiye Özel HES Kodu Resimli Anahtarlık
6 -) Viski Taşı 6'lı Set
7 -) Kişiye Özel Moscow Viski Seti
8 -) Her Şey Güzel Olacak Konsept Hediye Kutusu
9 -) Erkeğe Yeni Araba Hediyesi Konsept Kutu
10 -) Kişiye Özel İsim Yazılabilir Bileklik
11 -) İsme Özel Harfli Kupa Bardak
12 -) Tavla Ustası İsme Özel 3d Led Lamba
13 -) Yılın En Yakışıklısı Oscar Ödülü
14 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı
15 -) Jagler Kokulu Erkek Konsept Hediye Kutusu

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.