sadsad x
asdasd
Oğlak Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Oğlak Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

Oğlak erkeğine sürpriz yaparken disiplinli ve düzenli davranmanızı tavsiye ediyoruz. Karakteristik özelliklerinden en belirginleri oğlak burçlarının tutumlu, disiplinli ve kariyerine odaklı bir yapıya sahip olmalarıdır. Onu şımartmak ve mutlu etmek için çok para harcamanıza gerek yok. Şatafattan çok hoşlanmayan oğlaklar ufak sürprizlerle mutlu olabilirler. 

Doğa Yürüyüşü Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Burçlara göre sürpriz yaparken oğlakların belirgin özelliklerine bakarak tercihlerde bulunabilirsiniz. Kalabalıktan hoşlanmayan oğlak burçları için tam onlara göre bir sürpriz önerimiz var. Doğa yürüyüşü yapabileceği küçük bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Sakin ve huzurlu bir ortamda saatlerce yürümeyi seveceğinden şüpheniz olmasın.

Viski Severlere Özel Hediye Kutusu

Kendini ve çevresinde olup biteni sessizce dinlerken sakinleşecek ve huzurlu olacaktır. Oğlak burcu erkeğine sürpriz yapmak için büyük harcamalara gerek yok. Ufak detaylardan mutlu olacaktır. 

Tenis Maçı Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Gürültüden ve kargaşadan hoşlanmayan oğlaklar için spor aktivitesi olarak ona tenis maçı için bilet alarak sürpriz yapabilirsiniz. Sessiz ve sakin bir şekilde izlenen tenis maçları tam oğlaklara göredir. Maçı izlerken analiz edebilecek ve sonucu konusunda heyecanlanacaktır. Oğlak burcu erkeğe sürpriz fikirleri için düşünebileceğiniz bir seçenek olan tenis maçı eğlenceli ve yorucu olmayan bir aktivitedir. 

Evcil Hayvan Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Hayvanlarla olmaktan mutlu olan oğlaklar her zaman sessizliklerine ortaklık edecek bir evcil hayvan isterler. Hayvanlar insanların sessiz dostlarıdır. Her zaman sahiplerinin yanında olup sevgileriyle insanları mutlu ederler. Bir kedi sahiplenebilirsiniz. Kediler bakımlarının büyük bölümünü kendileri sağlarlar. Sessizlerdir ve sahibi olmadığında yalnızlık çekmezler. Oğlak burcuna sürpriz önerileri düşünürken sevimli bir dost edinebilirsiniz. 

Karadeniz Turu Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Yeni yerler görmeyi seven oğlaklar için hem sakin hem de huzurlu bir sürpriz seçeneği olarak, Karadeniz üzerine yapılacak bir seyahat düşünebilirsiniz. Yüksek yaylaları, kendine özgü yemekleriyle herkesin gönlünü fetheden Karadeniz, oğlak babalarının da gönlünü fethedecektir. 

Aşk Sarhoşu Karikatürlü Kanvas Tablo

Oksijenin çok olduğu ve kalabalığın bulunmadığı dağ eteklerinde kafa dinlemek için yapılabilecek güzel bir tatil olacaktır. Oğlak burcu erkeğine babalar günü sürprizi düşünürken böyle bir seyahat planlayabilirsiniz. 

Bungalov Evlerde Konaklama Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Şubat ayının 14’ünde olması sebebiyle sevgililer gününde kar görmek isterseniz yüksek mevkilerdeki bungalov evleri tercih edebilirsiniz. Hem romantik hem de kalabalıktan uzak doğanın beyaz örtüsünü izleyebileceğiniz bir sürpriz olacaktır. Odaya servis seçeneği ile isteklerinizi bungalov odanızdan çıkmadan işletmeciden talep edebilirsiniz. 

Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

Kapınızın önünde ateş yakabileceğiniz bir alan olursa gece şarabınızı alıp ateş başında romantik bir gece geçirebilirsiniz. Oğlak burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi planlarken doğanın içinde sessiz ve sakin bir ortam seçebilirsiniz. 

Dostlarınızla Akşam Yemeği Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Oğlak erkeklerinin arkadaş sayısı çok değildir. Samimi oldukları ve sevdikleri insanlarla uzun sürecek dostluklar kurarlar. Birlikte zaman geçirmeyi sevdikleri insanlarla, ona sürpriz yapmak için yılbaşında bir araya gelebilirsiniz. Yılbaşı sofranızda ellerinizle hazırladığınız yemekleri gördüğünde mutlu olacaktır. Oğlak burcu erkeğine yılbaşı sürprizi olarak gürültülü mekanlardan uzaklaşıp, konforlu ve sıcak evinizde zaman geçirebilirsiniz. Kalabalıktan hoşlanmayan oğlaklar için yakın dostlarıyla geçireceği bu gece çok anlamlı olacaktır. 

Termal Otelde Konaklama Sürprizi

oğlak burcu erkeğine sürpriz

Kış ayı burcu olan oğlak erkekleri için sıcak ve konforlu bir tatil hediye etmek anlamlı olacaktır. Yoğun iş temposuna kendisini kaptıran oğlaklar için ufak kaçamaklar onu mutlu edecektir. Ülkemizde yer altı kaynakları sebebiyle birçok termal otel bulunmakta. Şifalı suları sayesinde birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Her yaş grubundan kişilerin gittikleri termal otellerde kendi odanızda termal su ile doldurabileceğiniz küçük havuzlar da bulunmaktadır. 

patlayan kutu

Oğlak erkeğine doğum günü sürprizi düşünürken onun kalabalığı sevmediğini ve şatafatlı sürprizlerden hoşlanmadığını göz önünde bulundurarak böyle bir sürpriz yapabilirsiniz. Böylece hem dinlenebileceği hem de yeni yaşına daha sağlıklı girebileceği bir hediye vermiş olursunuz.

erkek arkadaşa hediye seçenekleri

Oğlak burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Oğlak burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Oğlak burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Oğlak burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Oğlak Burcu Erkeğe Hediye Seçenekleri

1 -) Arkadaşa Hediye Çakmak ve Sigara Tabakası Seti
2 -) Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı
3 -) Sen Doğduğunda Neler Oldu Kupa Bardak
4 -) Çekici Erkek Karikatürlü Otomobil Ayna Süsü
5 -) Sevgiliye Hediye Video Gif Film Makinesi
6 -) İsme Özel 2'li Şarap Kadehi Seti
7 -) Uyumlu Çiftler Karikatürlü Işıklı Tablo
8 -) Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo
9 -) Özgür Ruhlu Adam Karikatürlü Defter
10 -) Havalı Sevgilim Karikatürlü Bira Bardağı
11 -) Sevgililere Özel 4 Fotoğraflı Kupa Bardak
12 -) Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kare Duvar Saati
13 -) Yakışıklı ve Karizmatik Karikatürlü Kupa Bardak
14 -) Kişiye Özel Okey Takımı
15 -) İsme Özel Arama Motoru Mousepad

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.