sadsad x
asdasd
Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

20 Mart 2020

Yengeç burcu erkeğine sürpriz yapmak isteyenler onun her zaman uyumlu ve naif olan karakter yapısını göz önünde bulundurmalıdır. Yengeç burcu erkeği sakin, samimi, dengeli ve romantik bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda alıngan ve kırılgan bir yapıya sahip olduklarından, Yengeç burcu erkeğe sürpriz fikirleri özenle seçilmelidir. Bu yazımızda sizler için Yengeç burcunu inceledik ve sürpriz fikirleri tasarladık. 

1.  Doğal Taşlardan Hediye Tasarlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri, doğal taşlara oldukça meraklıdır. Bu taşların sağladığı pozitif enerjiye inanırlar. Yengeç erkeğine doğum günü sürprizi hazırlamak isteyenler tercihini bu taşlardan yapabilirler. Yengeç burcunu astrolojide temsil eden Hint yeşimi yani Aventurin taşı; tıpkı Yengeç erkeklerinin karakteristik özelliklerinde olduğu gibi canlılığı, zindeliği ve yaşamı temsil eder. 

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı

Örneğin, Aventurin taşı ile süslediğiniz bir aynayı Yengeç erkeğinin yatak odasına asabilirsiniz. Bu sürpriz karşısında Yengeç erkeği oldukça etkilenecek ve sevinecektir. Bizden söylemesi…

2.  Evini Mumlar İle Dekore Edin

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri mistik ortamlardan hoşlanırlar. Bundan dolayı da ev dekorasyonlarında farklı objeler, tütsüler tercih ederler. Romantik yapılı Yengeç erkekleri, mum ışığında oturmaktan ve kendi iç dünyasına yolculuğa çıkmaktan büyük keyif alırlar. Yengeç erkeğine sürpriz yapmak isteyenler için mum güzel bir seçenektir. Fakat Yengeç erkekleri sıradan şeylerden hoşlanmazlar. Bunu göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin, Yengeç erkeğinin hoşlandığı esanslar ile mumları kendiniz yapabilir ve evde olmadığı bir zamanda bu mumlar ile ev dekorasyonuna küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Eve geldiğinde böyle bir sürpriz ile karşılaşmak Yengeç erkeğini oldukça mutlu edecektir.

3.  Romantik Bir Akşam Yemeği Planlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri oldukça duygusal ve romantiklerdir. Sevgilileri için her türlü fedakarlığı yapar ve el üstünde tutarlar. Su grubunun bir üyesi olan Yengeç burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi kusursuz bir şekilde tasarlanmalıdır. Zira değer görmediğini düşünürse anında kabuğuna çekilebilir ve mutsuzlaşabilir.

isimli kol düğmesi

Sakinlikten hoşlanan Yengeç erkeğine, mum ışığında romantik bir akşam yemeği sürprizi yapabilirsiniz. Yengeç erkekleri, bu sürpriz karşısında oldukça etkilenirler.

4.  Ev Partileri Organize Edin

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç erkekleri; güvende hissettikleri ev ortamından çıkmayı pek sevmezler. Çılgın partiler, aşırıya kaçan eğlenceler onlara uygun değildir. Hayatınızdaki Yengeç erkeğini ne kadar iyi tanıdığınızı kanıtlamak istiyorsanız, onu hem mutlu edecek hem de ev ortamından uzaklaştırmayacak partiler düzenleyebilirsiniz. Örneğin, Yengeç burcu erkeğine yılbaşı sürprizi hazırlamak için sevdiği insanları sıcak ev ortamında buluşturabilirsiniz. Kalabalık yeni yıl akşamında sevdikleri ile evde eğlenen Yengeç erkeği oldukça mutlu olacaktır.

5.  Deniz İle İç İçe Bir Tatil Ayarlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri su grubundan oldukları için dinlenmek ve stres atmak adına su üzerinde veya kenarında olmayı severler. Bu sebeple Yengeç burcu erkeğine babalar günü sürprizi yapmak için sevdiği bir sahil kasabasında tatil ayarlanabilir. Yengeç burcu babaları bu sürpriz karşında oldukça şaşıracak ve mutlu olacaktır.

6.  Zeka Oyunları İle Dolu Bir Kutu Gönderin

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri; zekaları ve pratik çözümleri ile öne çıkarlar. Bundan dolayı beyin egzersizleri yapabilecekleri oyunlara oldukça meraklıdırlar. Yengeç burcuna sürpriz önerileri arasında mutlaka zeka oyunları yer almalıdır. 

masaüstü sukulent

Örneğin, şık bir kutu içerisine birkaç tane zeka oyunu koyabilir ve zekasına hayran olduğunuzu belirten küçük bir not yazarak iş yerine kargolayabilirsiniz. Övülmeye ve değer görmeye bayılan Yengeç erkeği, bu sürprizden oldukça etkilenecektir.

7.  Su İle İlgili Aktiviteler Ayarlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri, tıpkı yengeçler gibi suya bayılırlar. Deniz kenarında yürümek, yüzmek veya tekne ile açılmak Yengeç burcu erkeğinin hoşlandığı aktiviteler arasındadır. Burçlara göre sürpriz fikirleri arasında Yengeç burcu için mutlaka su ile yapılan aktiviteler yer almalıdır. Örneğin, Yengeç burcu erkeğine sürpriz yapmak isteyenler; tüple dalış veya rüzgar sörfü gibi sporlar ayarlayabilirler. Bu sürpriz tam da Yengeç burcu erkeğine uygun olacaktır.

erkeğe doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.