sadsad x
asdasd
Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

20 Mart 2020

Yengeç burcu erkeğine sürpriz yapmak isteyenler onun her zaman uyumlu ve naif olan karakter yapısını göz önünde bulundurmalıdır. Yengeç burcu erkeği sakin, samimi, dengeli ve romantik bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda alıngan ve kırılgan bir yapıya sahip olduklarından, Yengeç burcu erkeğe sürpriz fikirleri özenle seçilmelidir. Bu yazımızda sizler için Yengeç burcunu inceledik ve sürpriz fikirleri tasarladık. Daha öncesinde yengeç erkeklerinin biraz özelliklerinden bahsedelim mi? Yengeçler başkalarını besler ve korur. Yönetici gezegenleri Ay'dır ve duyguları sürekli değiştiği için ruh halleri kararsızdır. Yengeçlerin ayrıca güvenlikleri konusunda bilinçli olmaları ve ev yaşamlarına çok değer vermeleri muhtemeldir. Pasif görünebilirler ve karar vermek için duygularına güvenme eğiliminde olabilirler. Doğrudan değil, inceliklidirler ve etraflarındakilerin ruh hallerini yansıtmaları muhtemeldir.

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Hediye Fikirleri

Dürtü, irade, girişkenlik bunlar tipik koç özellikleridir. Dinamizm ve canlılık dolu, macerayı seviyorlar. Yengeç burcunu mutlu etmek için harekete geçme zevkini destekleyen bir hediye aramalısınız. Spor giyim ve spor malzemeleri her zaman gözdedir. Yengeç burcu bir erkeğe ne hediye alacaksınız? Tabii ki size ne istediklerini söylemezler. Sormaya değmez. Sorarsanız, "beni şaşırt" veya "bilmiyorum" gibi cevaplar alırsınız. Bu yazımızdaki hediye listesi ile bu burçtaki sevdiklerinize harika hediyeler verebileceksiniz.

Özel Kutusunda Viski Taşları

yengeç burcu erkeğe sürprizler

Yengeç burcu bir erkeğe sevginizi gösterecek bir hediye bakıyorsunuz ama şu ana kadar güzel doğum günü hediyeleri ile karşılaşmadıysanız bu hediye listemiz tam da size uygun. Mesela özel kutusunda viski taşları ile burcu erkeği doğum gününde mutlu edebilmeniz adına harika bir fırsat duruyor. En yaratıcı doğum günü hediye fikirlerimiz arasında yer alan özel kutusunda viski taşları ile siz de burcu erkeği büyüleyebilirsiniz. Yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır konusunu dilerseniz bu şık hediyeyle şimdi sonlandırabilirsiniz. Çünkü özel kutusunda viski taşları ile yengeç burcu erkeğe çok orijinal bir hediye verebilirsiniz. Yengeç burcu bir erkeğe hitap edecek kişiselleştirilebilir tasarım hediyeler ile sevdiklerinizle ne kadar ilgili olduğunuzu ve sizin için ne kadar kıymetli olduğunu hissettirebilir, ardınızda yengeç burcu bir erkeğe anlamlı hatıralar bırakabilirsiniz.

Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo

yengeç burcu erkeğe sürprizler

Sevdikleriniz için yine efsane bir doğum günü hediyesi olacağı her halinden belli olan bir armağan var sırada. Hemen şimdi kararınızı verin ve biricik burcu erkeği bu harika ürünün stokları tükenmeden hemen Hediyemen adresinden satın alın. En şımartıcı doğum günü hediye fikirlerimiz arasında yer alan canvas tabloyla siz de burcu erkeği büyüleyebilirsiniz. Bütçenizden tasarruf etmek istiyorsanız Hediyemen'de yer alan doğum gününe özel ürünlerimiz içerisinden dilediğiniz hediyelik eşyayı hem de tasarruf ederek kolayca sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Doğum gününde otantik bir armağanla hatırlanıyor olmak, tabi ki her insanı memnun edecektir. Sizler karakalem resim efektli kanvas tablo ile biricik yengeç burcu bir erkeğe sadece onu hatırladığınızı göstermekeyecek, aynı zamanda orijinal de bir yaş günü hediyesi vermiş olacaksınız.

Kişiye Özel Cool Erkek Karikatürlü Biblo

yengeç burcu erkeğe sürprizler

Aklınız bulanmadan bir erkeğe en güzel hediyeyi bu yazımızda bulacaksınız. Burcuna ne hediye alınır listemizde tercih edebileceğiniz o kadar fazla hediye opsiyonu var ki, eminiz ki aklınız karışacak. Yine bu güzel hediyenin de etkileyici bir seçim olacağı kesin. Sevdikleriniz için bu kişiye özel cool erkek karikatürlü biblo seçiminiz her yönüyle çok doğru bir karar olacak. Yengeç burcu bir erkeğe özel tasarlanacak bu komik biblo, yüzünden kocaman bir gülümseme oluşturacaktır. Sevdikleriniz için özel hazırlanacak karikatürlü bir bibloya var mısınız? Bize göre müthiş bir fikir. Yengeç burcu bir erkeğe kişiye özel cool erkek karikatürlü biblo hediye ettiğinizde size nasıl teşekkür edeceğini veya nasıl kutlayacağınbı eminiz ki bilemeyecektir. Listemizin üçüncü sırası özel bir bibloya ayrıldı. Yengeç burcu bir erkeğe yeryüzündeki en harika hediyelik ürünü vermek için araştırmaya son sürat devam ediyorsunuz, ama müjde! Kişiye özel cool erkek karikatürlü biblo sizin için harika bir seçim olacak.

Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak

yengeç burcu erkeğe sürprizler

Ses İzi plağı yengeç burcu bir erkeğe doğum gününde hediye etmeyi düşünüyor olmanız bile kendisi için hediye seçiminizde ne kadar titiz davrandığınızı bize söylüyor. Görün bakın sevgili sevdikleriniz bu hediyeyle nasıl da mutlu hissedecektir kendisini. Sevdiklerimi şaşırtacak bir hediye arıyorum diyenler için bu tasarım şahseri ses İzi plağın harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Klişeleri yıkın ve yengeç burcu erkeği çok daha orijinal ve çok daha sürpriz bir ses İzi plakla buluşturun. Kişiye özel ses İzi plaklar aradığınızda işte size süper ve bomba bir hediye alternatifi. Kişiye özel detaylara sahip olması bu ses İzi plağı derin ve anlamlı kıldığını da önemle hatırlatıyoruz. Kişiye özel Spotify ses İzi plak her zaman yengeç burcu bir erkeğin aklında kalacak özel bir armağan olacaktır. Hızlı hareket edin çünkü bu kişiye özel ses İzi plak hızla tükeniyor. Şimdi siz de kişiye özel ses İzi plağın modelini seçin ve ardından uygun bir mesaj belirleyin.

Film Şeridi Kişiye Özel 3d Led Lamba

yengeç burcu erkeğe sürprizler

Sevdiklerimize hediyemizi belirlerken banal olmamalı ve sürü psikolojisinden uzak orijinal doğum günü hediyeleri düşünmeliyiz. Daha görüldüğü ilk andan itibaren şıklığıyla heyecan uyandıracak kişiye özel bir hediye modeli var yine huzurlarınızda. Özel günlerinizi romantik bir hediye ile kutlamak istiyorsanız, Hediyemen sizlerin imdadına koşacaktır. Oldukça zarif detaylar ile süslenmiş olan 3d led lamba sevgi pırıltılarıyla parıldıyor olacak. Limitsiz bir şekilde sevdiğiniz biricik yengeç burcu bir erkeğe sevginizi en net biçimde bu 3d led lamba gösteriyor olacak. Tasarımı konusunda bizden tam not alan kişiye özel 3d led lamba, en popüler doğum günü hediyelerinden bir tanesi. Yengeç burcu bir erkeğin hayatındaki en heyecan verici anlardan biri de, hediye paketini açtığında karşılaşacağı bu 3d led lamba olacaktır emin olun.

Doğal Taşlardan Hediye Tasarlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri, doğal taşlara oldukça meraklıdır. Bu taşların sağladığı pozitif enerjiye inanırlar. Yengeç erkeğine doğum günü sürprizi hazırlamak isteyenler tercihini bu taşlardan yapabilirler. Yengeç burcunu astrolojide temsil eden Hint yeşimi yani Aventurin taşı; tıpkı Yengeç erkeklerinin karakteristik özelliklerinde olduğu gibi canlılığı, zindeliği ve yaşamı temsil eder. 

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı

Örneğin, Aventurin taşı ile süslediğiniz bir aynayı Yengeç erkeğinin yatak odasına asabilirsiniz. Bu sürpriz karşısında Yengeç erkeği oldukça etkilenecek ve sevinecektir. Bizden söylemesi… Yengeçler geçmişe bir şekilde karışabilir, çünkü Yengeç burcu yetiştirme ve desteğin işaretidir. Geçmiş deneyimlerin kalıntılarını toplama ve bırakmama eğilimindedirler, mevcut faaliyetleri etkilemelerine ve içgüdüsel olarak hareket etmelerine izin verirler. Değişen ruh hallerine kendilerini kaptırmak yerine, bilinçli olarak alışkanlıklarını açıklamanın ve gerçek hedeflerine odaklanmanın faydalarını görürler.

Evini Mumlar İle Dekore Edin

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri mistik ortamlardan hoşlanırlar. Bundan dolayı da ev dekorasyonlarında farklı objeler, tütsüler tercih ederler. Romantik yapılı Yengeç erkekleri, mum ışığında oturmaktan ve kendi iç dünyasına yolculuğa çıkmaktan büyük keyif alırlar. Yengeç erkeğine sürpriz yapmak isteyenler için mum güzel bir seçenektir. Fakat Yengeç erkekleri sıradan şeylerden hoşlanmazlar. Bunu göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin, Yengeç erkeğinin hoşlandığı esanslar ile mumları kendiniz yapabilir ve evde olmadığı bir zamanda bu mumlar ile ev dekorasyonuna küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Eve geldiğinde böyle bir sürpriz ile karşılaşmak Yengeç erkeğini oldukça mutlu edecektir.

Romantik Bir Akşam Yemeği Planlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri oldukça duygusal ve romantiklerdir. Sevgilileri için her türlü fedakarlığı yapar ve el üstünde tutarlar. Su grubunun bir üyesi olan Yengeç burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi kusursuz bir şekilde tasarlanmalıdır. Zira değer görmediğini düşünürse anında kabuğuna çekilebilir ve mutsuzlaşabilir. Yengeç sevecen, ısrarcı ve sadıktır. Eşsiz sezgi ve maneviyatla son derece hassas olan Yengeçler, keşfedilmemiş bir hazine zenginliğini saklar. Bu burcun koruyucusu, bu kişiliklerin sanatsal doğasını, kendilerini tefekküre kaptırma eğilimini ve güçlü bir şekilde ifade edilen başkalarını önemseme ihtiyacını yalnızca daha fazla vurgulayan Ay'dır.

isimli kol düğmesi

Sakinlikten hoşlanan Yengeç erkeğine, mum ışığında romantik bir akşam yemeği sürprizi yapabilirsiniz. Yengeç erkekleri, bu sürpriz karşısında oldukça etkilenirler. Yengeç genellikle açıklaması zor olan telepatik niteliklere sahip gibi görünür ve bu oldukça yerinde bir gözlemdir, çünkü siz daha tek bir kelime bile konuşmadan, Yengeç ona ne söylemek istediğinizi ve hatta ne düşündüğünüzü zaten bilecektir. 

Ev Partileri Organize Edin

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç erkekleri; güvende hissettikleri ev ortamından çıkmayı pek sevmezler. Çılgın partiler, aşırıya kaçan eğlenceler onlara uygun değildir. Hayatınızdaki Yengeç erkeğini ne kadar iyi tanıdığınızı kanıtlamak istiyorsanız, onu hem mutlu edecek hem de ev ortamından uzaklaştırmayacak partiler düzenleyebilirsiniz. Örneğin, Yengeç burcu erkeğine yılbaşı sürprizi hazırlamak için sevdiği insanları sıcak ev ortamında buluşturabilirsiniz. Kalabalık yeni yıl akşamında sevdikleri ile evde eğlenen Yengeç erkeği oldukça mutlu olacaktır.

Deniz İle İç İçe Bir Tatil Ayarlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri su grubundan oldukları için dinlenmek ve stres atmak adına su üzerinde veya kenarında olmayı severler. Bu sebeple Yengeç burcu erkeğine babalar günü sürprizi yapmak için sevdiği bir sahil kasabasında tatil ayarlanabilir. Yengeç burcu babaları bu sürpriz karşında oldukça şaşıracak ve mutlu olacaktır. Yengeçler, anlamsız konuşmalardan ve onu memnun etmek için açıkça görülebilen girişimlerden hoşlanmazlar. Bu kişiler dalkavuklardan ve ikiyüzlü kişilerden kaçınırlar ve güvenilir kişilerden oluşan daha dar bir arkadaş çevresini tercih ederler.

Zeka Oyunları İle Dolu Bir Kutu Gönderin

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri; zekaları ve pratik çözümleri ile öne çıkarlar. Bundan dolayı beyin egzersizleri yapabilecekleri oyunlara oldukça meraklıdırlar. Yengeç burcuna sürpriz önerileri arasında mutlaka zeka oyunları yer almalıdır. Yengeç, bir ilişkide her şeyini verir ve aynısını partnerinden de bekler. Duyguları olan oyunlar onun için kabul edilemez, bu yüzden tam açıklığı takdir eder. Son derece güçlü bir kendini koruma içgüdüsü, belirsiz maceralara, bir günlük ilişkilere kolayca teslim olmanıza izin vermez. Hayatı dolu dolu yaşamak için Yengeç burcunun önemli hissetmesi gerekir. Ancak bunlar içe dönük insanlardır, dolayısıyla akıl almaz düşünce katmanlarıyla baş başa kalabilecekleri kişisel bir alana da sahip olmaları gerekir.

masaüstü sukulent

Örneğin, şık bir kutu içerisine birkaç tane zeka oyunu koyabilir ve zekasına hayran olduğunuzu belirten küçük bir not yazarak iş yerine kargolayabilirsiniz. Övülmeye ve değer görmeye bayılan Yengeç erkeği, bu sürprizden oldukça etkilenecektir. Yengeç yaratıcı süreçlerle kendini ifade etmeyi sever. Resim yapmak, yazmak veya sadece fantastik kitaplar okumak olabilir. Dine, duaya, meditasyona yabancı değiller. Aşırı derecede ciddi ve odaklanmış görünseler de, çok özel bir mizah anlayışları vardır ve nasıl eğlendirileceğini bilirler.

Su İle İlgili Aktiviteler Ayarlayın

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yengeç burcu erkekleri, tıpkı yengeçler gibi suya bayılırlar. Deniz kenarında yürümek, yüzmek veya tekne ile açılmak Yengeç burcu erkeğinin hoşlandığı aktiviteler arasındadır. Burçlara göre sürpriz fikirleri arasında Yengeç burcu için mutlaka su ile yapılan aktiviteler yer almalıdır. Örneğin, Yengeç burcu erkeğine sürpriz yapmak isteyenler; tüple dalış veya rüzgar sörfü gibi sporlar ayarlayabilirler. Bu sürpriz tam da Yengeç burcu erkeğine uygun olacaktır.

erkeğe doğum günü hediyeleri

Yengeçler, yeterince yüksek zekaları nedeniyle bilgiyi özümseme konusunda son derece başarılıdırlar ve edindikleri bilgileri pratikte kolayca uygulayabilirler. Kesinlikle her şeyi bilmeleri gerekli değildir. Doğru yolu seçmeye en değerli varlık olan sezgi yardımcı olur. İkincisi, Zodyak'ın diğer tüm işaretleri tarafından imrenilebilir. Yengeç burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Yengeç burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Yengeç burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Yengeç burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Yengeç Burcu Erkeğe Sürpriz Hediye Fikirleri

1 -) İsme Özel Osmanlı Tuğralı Erkek Kol Saati
2 -) Film Şeridi Kişiye Özel 3d Led Lamba
3 -) Kişiye Özel En Karizmatik Erkek Sertifikası
4 -) Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü
5 -) Seni Tanıdığımda Gökyüzü Kanvas Tablo
6 -) Erkeğe Kaliteli İsme Özel Çelik Termos
7 -) Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmesi
8 -) Şık Kutuda Kişiye Özel Sıkma Kehribar Tespih
9 -) Erkeğe Hatıralık Konsept Hediye Kutusu
10 -) Mutlu Aşıklar Karikatürlü Kupa Bardak
11 -) Modern Tasarım İsimli Mousepad
12 -) Çay Tiryakisi Erkeklere Özel Hediye Kutusu
13 -) Erkek Arkadaşa Hediye Işıklı Kalp Pano
14 -) Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı
15 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.