sadsad x
asdasd
Yay Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Yay Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

19 Mart 2020

Yay burcu erkeğe sürpriz fikirleri düşünürken entelektüel yapıları ile bulundukları ortamlarda dikkatleri hemen üzerlerine çektiklerini bilmenizde fayda var. Yay erkekleri zeki ve analitik düşünme yeteneği oldukça gelişmiş bireylerdir. Onu şaşırtmak için hazırlayacağınız sürprizler konusunda ince detaylara yer vermeniz gerekecektir. 

1. Tiyatro Bileti Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Tüm sanat dallarıyla yakından ilgilenen yaylar için sanatın her dalı çok değerlidir. Tiyatroya gitmek yay burcu erkeklerinin vazgeçilmez aktivitelerinden biri olmaktadır. Yeni çıkmış ve isminden söz ettiren oyunlardan birine yay burcu erkeğine sürpriz yapmak amacıyla bilet alarak ona hediye edebilirsiniz. Tiyatrodan zevk alarak seyredeceğinden şüpheniz olmasın. 

2. Evde Okuma Köşesi Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Kitap, dergi, makale gibi bilgi edinebileceği her şeyi okumayı seven yaylar için onlara özel bir alan yaratabilirsiniz. Evinin bir köşesini kitaplarını koyabileceği bir kitaplık ve kitap okurken aynı zamanda dinlenebileceği bir koltukla döşeyerek ona konforlu bir alan yapabilirsiniz. Işıklandırmayı kitap okuyabileceği şekilde tercih etmeniz önemlidir. Yay burcuna sürpriz önerileri arasında bu seçeneğe yer vermeniz onu mutlu edecektir. 

3. Kapadokya’da Balon Turu Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Gün doğumunun ve gün batımının en anlamlı hale geldiği yerdir Kapadokya. Yay burcu erkeklerinin bulunmak isteyeceği romantik ve huzurlu bir gezi planı yapmanız onu hoşnut edecektir. Kapadokya’da gün doğumunu izleyebileceğiniz ve balona binebileceğiniz bir sürpriz yapabilirsiniz. Hem kültür turu hem de görsel bir şölen hediye etmiş olursunuz. Burçlara göre sürpriz planlarken yay burçlarının rahatına düşkünlüklerini göz ardı etmemeniz faydalı olacaktır. Çıkacağınız seyahatlerde onun konforunu sağlamış olmak mutluluğunu arttıracaktır. 

4. Deniz Manzaralı Restoranda Yemek Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Yemek yemeyi seven ve yemekten zevk alan yaylar için bir başka sürpriz önerimiz de deniz manzaralı şık bir restoranda yemek yemeniz olacaktır. Denizin tatlı esintisini teninizde hissedebileceğiniz, uzun ve sıcak sohbetlerinizin anlamlı hale geleceği bu akşam yemeği yay erkeğine sürpriz seçenekleriniz arasında mutlaka olmalıdır. 

5. Karaoke Barda Eğlence Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Her yaştan arkadaş grubunun birlikte karaoke yapması eğlenceli olacaktır. Bu konuda yetenekli olan kişiler kendilerini hemen göstereceklerdir. Yay burcu erkekleri özgüvenlidir. Böyle ortamlarda kendisi bir yıldız gibi parlayacaktır. 

Işıklı Anı Çerçevesi

Kalabalık arkadaş gurubuyla vakit geçirmeyi seven yay erkeğine doğum günü sürprizi için bir karaoke barda oda kiralayabilirsiniz. Sevdiklerinize eğlenceli bir akşam geçirmek ve yeni yaşını arkadaşlarıyla kutlamak yay erkeğinin hoşuna gidecektir. 

6. Seksi Bir Gece Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Kırmızının başrolde olduğu yeni yıl akşamında yay burcunu baştan çıkaracak bir plan hazırlayabilirsiniz. Sizi çekici gösterecek kırmızı bir kıyafet ve yüksek topuklu ayakkabılar seçerek yayların aklını başından alabilirsiniz.

Erkeğe Hatıralık Konsept Hediye Kutusu

Evinizde hazırlayacağınız güzel bir yemekten sonra birlikte şarabınızı içebilirsiniz. Yay erkeğinin, gözlerini sizin üzerinizden alamayacağına emin olabilirsiniz. Yeni yıla tutkulu bir şekilde girecek olmak yay burcu erkeğine yılbaşı sürprizi için güzel bir seçenek olacaktır. 

7. Basketbol Maçı Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Sporun her alanıyla ilgili bilgisi ve fikri olan yay erkekleri için sizlere önerebileceğimiz bir diğer sürpriz ise; basketbol maçı için ona hediye edeceğiniz bilet olacaktır. Basketbol maçları diğer maçlara göre daha sakin ancak çok daha heyecanlıdır. Yay burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi düşünüyorsanız ona sevdiği takımın basket maçının biletini hediye edebilirsiniz. 

8. Kıbrıs Tatili Sürprizi

yay burcu erkeğine sürpriz

Ülkemizin sınırları içerisinde olmasa da en güzel yerlerinden biri olan Kıbrıs yavru vatan olarak anılır. Kıbrıs’ta şans oyunları yasal bir eğlence türüdür. Her erkek gibi yay erkekleri de şansına güvenerek şans oyunlarını oynamaktan hoşlanacaktır. Bu konuda Kıbrıs size birçok seçenek sunmaktadır. Ona hem sıcak hem de eğlenceli bir tatil armağan edebilirsiniz. Yay burcu erkeğine babalar günü süprizi için Kıbrıs’ta kaliteli ve şık bir casinosu olan otelden rezervasyon yapabilirsiniz. Kıbrıs’ın denizi babanızın gönlünü fethedecek, gece hayatı da onun eğlenmesini sağlayacaktır.

erkeğe yıldönümü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.