sadsad x
asdasd
Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

23 Eylül 2022

Öğrencilik yaşamımızda bizlere adeta anne - babamız kadar yakın olan, değer verdiğimiz ve çok sevdiğimiz öğretmenlerimiz vardır. Öğretmenlerimiz, örnek aldığımız kişilerdir. Öyle ki, derslerini ve kendisini çok sevdiğimiz bir öğretmenin üzerimizdeki izlerini hayatımız boyunca unutamayız. Onun dünyaya bakış açısı, fikirlerimize olan etkisi ömrümüz boyunca devam eder. Sevgili öğretmenlerimizin doğum günü geldiğinde ise tıpkı ağabeyimiz, babamız, annemiz veya ablalarımız gibi, onların da doğum günlerini kutlar ve kendilerine verdiğimiz değeri göstermek isteriz. Hediyemen'de, öğretmene hediye olarak alabileceğiniz onlarca farklı çeşitte hediye modeli bulabileceğinizi biliyorsunuz zaten! Bu yazımızın yazılış amacı veya konusu hediye değil, ama en az hediyeniz kadar önemli bir şey. Öğretmeninize vereceğiniz doğum günü hediyesi üzerine ekleyeceğiniz hediye notu yazısı veya kendisine ileteceğiniz öğretmene doğum günü mesajı ile ilgili!

İlginizi Çekebilir >> Öğretmene Hediye

Yaş günü yaklaşan biricik öğretmeninize, siz de gerek hediyeniz ile veya gerekse de göndereceğiniz güzel mesajlarla doğum gününü kutlamak istiyorsanız, bu yazımızda harika bir mesaj listesi bulacaksınız. Erkek veya kadın öğretmene iletilebilecek en güzel öğretmene doğum günü mesajları yazımız ile siz de biricik öğretmeninizi doğum gününde yalnız bırakmadığınızı ve kendisini hatırladığınızı gösterebilirsiniz. İster hediyenizin üzerine özel bir doğum günü kutlama kartı olarak, ister sosyal medyada biricik öğretmeninizin doğum gününü, aşağıdaki harika mesajlarla kutlayabilirsiniz. Sınıf öğretmenlerinize, matematik, Türkçe, tarih veya anaokulu öğretmenlerinize aşağıda yer verdiğimiz güzel doğum günü kutlama sözleri ile unutulmayacak bir doğum günü sürprizini öğrencisi olarak yapabilirsiniz. Eğer hazırsanız, işte karşınızda öğretemene yazılabilecek ve öğretmenlerinizi özel hissettirecek en güzel öğretmene doğum günü mesaj listesi.

Doğum Günü Mesajları Öğretmenler İçin

# Siz bir mum misali yandıkça çevrenize ışık saçıyorsunuz. Siz hiç düşünmeden bizler için çalışıyorsunuz. Nice mutlu yıllara yeni yaşınız kutlu olsun.

# Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

# Doğum gününüz kutlu olsun Hocam. Size sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Çalışmalarınızda başarılar

# Hocam bir kere beni çok fena dövmüştün bende olsun hocanın vurduğu yerde gül biter demiştim ama bitmedi eliniz çok çorakmış. Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

# Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim iyiki varsınız

# Sevgili öğretmenim. Yeri geliyor sizi üzüyor, zor durumda bırakıyoruz ama siz hiç pes etmiyorsunuz. Doğum gününüzü canı gönülden tebrik ederim.

# Doğum gününüz kutlu olsun hocam sevdiklerinizle nice nice mutlu yaşlara

# Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

# Doğum gününüz güzel bir gün bütün hayalleriniz gerçek olsun iyi ki doğdunuz iyi ki varsınız öğretmenim…

# Okuduğunuz bu mesaj dünyanın en fedakar, en özel öğretmeninin doğum günü için hazırlanmıştır. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper.

# Başarılı olmanın zor olduğu bir zamanda güzel sözlerin ile sen her zaman yanımdaydın öğretmenim. İyi ki doğdun. Doğum gününü tebrik ederim.

# Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız. Nice yıllara.

öğretmene doğum günü mesajları

# Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# Beni her zaman iyiye, doğruya yönelten ve hatalarımda bile yanımda olan canım öğretmenim… Sevdiklerinizle nice güzel yaşlar görmenizi diler, ellerinizden öperim. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

öğretmene doğum günü mesajları

# Siz bana dünyadaki her şeyi sevmeyi ve ne olursa olsun yaşama tutunmayı, her zaman aynı inançla mücadele etmeyi öğrettiniz. Siz benim için sıradan bir öğretmen değil, ailemden biri, en yakın dostlarımdan biri, yoldaşımsınız. Sizi tanımamış olsam belki de hayatım çok daha farklı olurdu, bana kazandırdıklarınız için minnettarım. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Siz kurumuş otların arasında yetişmiş nadide bir çiçeksiniz, siz gül bahçesinin en güzel gülüsünüz. Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

# Hayatımıza yeni bir sayfa açar bizlere yol gösterirsin. Nice mutlu günlere öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajları

# Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun. Yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenim üzerimdeki emekleriniz için minnettarım. Sizi canı gönülden seviyor, mutluluğunuzu diliyorum. Doğum gününüz kutlu olsun ve dilerim yeni yaşlarınız mutluluklar ve hayaller ile sizi karşılasın.

# Allah, sizi , matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

öğretmene doğum günü mesajları

# Hastalığını, sıkıntılarını bilmedik, bilemedik. Sen her zaman bilginle ışığınla yanımızda oldun öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

# Öğretmeninin kıymetini bilen bir öğrenci için bu sözler yeterli olacaktır. Öğretmeninizin doğum gününü bu hoş söz ve küçük bir hediye ile kutlayabilirsiniz. Zaten öğretmenlere doğum günü mesajları da bu çerçevede olmalı, sevgi eksik olmamalıdır. Siz de bu kapsamda hoş bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız sözleriniz ile.

# Happy bördday öğretmenim. Anlamı: Hep notu bol ver öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajları

# Dini Mübin öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Allah din yolunda gazamızı mübarek eylesin. Selamün aleyküm.(Din kültürü öğretmenine)

# Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# Yüce Mevla’m size gönlünüzden geçtiği şekilde yaşamak nasip etsin. Ömrünüz hayırlı ve huzurlu olsun. Sağlık içinde, mutluluk içinde yaşamanız dileğiyle doğum gününüzü kutlarım öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajları

# Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Seni unutmayacağım sevgili öğretmenim. Her zaman yüreğimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

# Türkçe’yi edebiyatı bize sevdirdiniz. Sizi çok seviyoruz. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

# Ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

# Ömürde bir kere açan ve ölene kadar hiç solmayan tek çiçek öğretmendir. Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

# Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Sevgi ve mutluluk dolu, ışıl ışıl bir yaş dilerim hocam. Doğum gününüz kutlu olsun

# Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

öğretmene doğum günü mesajları

# Siz hiç ilkokulda tanıştığınız, sizi hayata hazırlayan, sizi elinden tutup sınıfa götüren, bir anne şefkatiyle sizi seven öğretmeninizi unutabildiniz mi? Ne onu unutabilirsiniz, ne de onun en güzel günü olan doğum gününü. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

# Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

# Bilmiyordum öğrettin, yoruyordum sabrettin. Okulu bana sen sevdirdin. Nice yıllara öğretmenim. İyi ki doğdun.

# Hocam doğum gününüz kutlu olsun. Aileniz ve sevdiklerinizle, sağlık ve mutluluk içinde nice yıllara

öğretmene doğum günü mesajları

# Canım Hocam, nice mutlu yıllara. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Ders anlatışınız kadar akıcı, güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# Bir bilsen sana olan saygımı. Seni çok seviyoruz canım öğretmenim. Doğum günün kutlu, yarınların huzurlu olsun inşallah.

# Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

# Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim! Bu gün sizin için özel ve önemli bir gün. Bundan sonraki her gününüzün bir önceki günden daha mutlu ve güzel geçmesini diliyorum. Yeni yaşınız kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

# Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

# Yarınlarınız huzurlu, ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.

# Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

öğretmene doğum günü mesajları

# Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. Tüm güzel sözler sizin için olsun. Afiyet içinde nice yıllara inşallah.

# Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Siz de bu dünyadaki en özel insanlardan birisiniz doğum gününüz kutlu olsun Öğretmenim

# İnsanlar kendileri için özel olan insanları, özel günlerde hatırlar. Öğretmenini öğretmenler günü ve de doğum günü gibi zamanlarda gülümsetebilme, bir nevi teşekkür edebilme arzusunda olur. Ben de bu sebeple sizi gülümsetebilmek, benim için ifade ettiğiniz anlam ve değeri size anlatmak istedim. Öğretmenim, doğum gününüzü kutluyor, nice güzel yıllara sevdikleriniz ile birlikte erişmenizi temenni ediyorum. Sizi çok seven ve aynı zamanda her zaman mutlu olmanızı isteyen öğrenciniz…

# Bu gün güzel bir gün. Çünkü sevgili öğretmenim bu gün doğmuş. İyi ki doğdun, nice sağlıklı günlere öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajları

# Bize verdiğiniz puanların manevi değeri sizin doğum gününüzün manevi değeriyle eşittir iyiki doğdun hocam

# Mutluluğunuz kum taneleri kadar çok, acılarınız sabun kopükleri gibi geçiçi olsun.doğum gununüz kutlu olsun.

# Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# 1 işçi bir doğum günü pastasını 1 günde yaparsa, üç işçi aynı pastayı kaç günde yapar bilmem ama öğretmenimin pastasını güzel yapın. Çünkü o iyi kalpli mükemmel bir insan. Doğum günün kutlu olsun hocam.

# Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajları

# Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

# Zor gelirdi matematik sizi tanımadan önce. Nice sağlıklı yıllara, doğum gününüzü saygıyla ve büyük bir sevgiyle kutluyorum.

# Yıllarca ilim ve irfan yolunda bizlere emek verdiniz. Yorulmak nedir bilmediniz. Nice güzel doğum günlerine öğretmenim. İyi ki hayatımızda yer aldınız.

# Bugün en sevdiğim hocamın doğum günü hocam sizi çok seviyorum doğum gününüz kutlu olsun

öğretmene doğum günü mesajları

# Öğretmen bir mum gibidir, kendi tükense de çevresini aydınlatır. Biliyorum ki siz öğrencileriniz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadınız, siz her zaman şefkat dolu yüreğinizi bize açtınız. Biliyorum ki siz bizi severken hiçbir karşılık beklemediniz, bu yüzden size binlerce kez teşekkür etsem az. İyi ki doğdunuz!

# Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir. Seni hiç unutmayacağım canım öğretmenim. İyi ki doğdun mutlu yıllara

# Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

# Emek verdin. Belki dünyanın en zor işiydi yaptığın. İnsan yetiştirmek uğruna koca bir ömür. Sağolasın öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel günlere inşallah.

# Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x, y, z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak eylesin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

# Bu hayatta annelerden sonra eli her zaman öpülecek tek kişi öğretmendir. Öğretmen candır, yol gösteren kılavuzdur. İyi ki doğdun öğretmenim.

# Sen bizlere hayatı öğrettin, elimizden tutup tehlikeleri gösterdin. Annem yanlış dediğinde bile hayır öğretmenim öyle dedi diye hep senin söylediklerinle yaşama başladık. Seni çok seviyorum öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

# Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

öğretmene doğum günü mesajları

# Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüzü büyük bir sevgi ve saygıyla kutluyorum.

# Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

# Bana yaşamın sırlarını, geleceğin önemini, ilim ve irfanı öğreten değerli insan, öğretmenim! Sizin emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil. Sizin varlığınız bizim için çok değerli. Siz bizim en kıymetlimizsiniz ve bu özel günde yani doğum gününüzde sizi mutlu etmek istiyoruz. Doğum gününüzü canı gönülden kutluyoruz.

öğretmene doğum günü mesajları

# Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Matematik 2.yazılımdan 80 alsam hoca sözlüme 100 verse insanlar el ele tutuşsa hayat bayram olsa. Nice mutlu yıllara hocam

# Sizin sayenizde hayat yolculuğunda ayakta kalmayı, bilgi ile yol bulmayı öğrendik öğretmenim. İlk okul günü heyecanımız eğitim hayatımız boyunca devam etti. İyi ki varsınız hocam. .Doğum gününüz kutlu olsun inşallah.

öğretmene doğum günü mesajları

# Değerli öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun

# Sizi çok seviyorum öğretmenim! Doğum gününüzü kutlur, sağlıkla huzurla nice güzel yıllar dilerim.

# İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir.

# Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

# Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

öğretmene doğum günü mesajları

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.