sadsad x
asdasd
Okuma Bayramında Öğretmene Hediye

Okuma Bayramında Öğretmene Hediye

26 Eylül 2022

Yazının icadı ile birlikte insanoğlu tecrübe ve birikimlerini gelecek nesillere kolayca aktarmayı başarmıştır. Bilgiye ulaşmak, bilgiyi doğru kullanmak, geçmişte yapılan yanlışlardan ders almak ve insanoğlunun teknolojik anlamda icatlar yapması tamamen okuma ile edinilen bilgilerin eseridir. Yazmak ve okumak, insanoğlunu diğer tüm canlı türlerinden farklı kılmış ve dünyanın egemen gücü yapmıştır. Okumak, insanı geliştiren, öz güvenini pekiştiren, kendisini ve dünyanı daha iyi anlamlandırmayı sağlayan bir eylemdir. 1. sınıfa giden ve yavaş yavaş okumayı sökmeye başlayan çocuk; kendini keşfetmeyi öğrenir ve kendi kendine yetmeye başlar. Öğrenciler, okumayı sökmeye başardıklarında bilgiye sadece öğretmenleri ya da anne babalarının aracılığıyla değil; binlerce farklı kaynaktan da erişmeyi öğrenirler. Dolayısıyla okumayı sökmek ve okumaya başlamak son derece önemlidir. Bu yüzden de kesinlikle kutlanılmayı hak eder.

Her yıl okullarda Mayıs ayının 2. haftasından sonra kuytlanılan okuma bayramlarında öğretmenlere hediyeler almak ve çocuklarımızı kutlamak, bir zorunluluk değil ama adet gibi bir şey olmuştur. Dolayısıyka bu yazımızda sizlere, çocuklarımız üzerinde emekleri bulunan sevgili öğretmenlerimize okuma bayramında alınabilecek hediye fikirleri sunmak istedik. Hediye listesi olarak sunduğumuz bu yazımızda siz de 1. sınıftaki öğretmenlerinize okumayı sökme hediyesi veya okuma bayramı hediyesi olarak aşağıdaki hediyelerden seçim yaparak, güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Öğretmeninize sene boyunca verdiği emeklerine küçük bir teşekkür yerine geçecek olan bu güzel hediyeler ile Ona kendisini çok özel hissettirebilirsiniz.

1 -) Prestijli Bir Hediye Seti ile Öğretmeninizi Sevindirebilirsiniz

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Genelde öğretmenlerimize koca bir sene içerisinde bir ya doğum günlerinde; ya da öğretmenler gününde hediyeler alırız. En fazla hediye alınan hediye ise öğretmenler günü hediyesi olmaktadır. Biz bu yazımızda 24 Kasım öğretmenler gününden ziyade öğretmenlere okuma bayramı hediyesi olarak alınabilecek hediyeler üzerinde durmaya çalıştık. Çocuklarımıza okumayı ve yazmayı öğreten sevgili öğretmenlerimize yukarıdaki güzel set ile harika bir okuma bayramı hediyesi uzatabilirsiniz. İçerisinde güzel bir defter, ismine özel bir termos, kitap okuma ayracı, isimli bir kalem ve isimli bir çakmak bulunan bu harika set ile sevgili öğretmeninizi çok mutlu edeceğinize eminiz.

2 -) İsme Özel En Başarılı Kişi Hediye Sepeti

İsme Özel En Başarılı Kişi Hediye Sepeti

Okul, çocuklarımızın ruhsal ve bilinçsel gelişimi için çok önemli bir eğitim yeridir. Okumayı sökmek, bu anlamda son derece değerlidir. Harfleri tanımak ve harfleri doğru seslendirerek anlamlı cümleler kurmak, aileler için sevinç verici bir durum olduğu kadar, öğretmenler için de emeklerinin boşa gitmediğinin bir ispatıdır. Çocuğunuza 1. sınıfta okumayı en güzel şekilde öğreten sınıf öğretmeninize gurur verici bir okuma bayramı hediyesi vermek istiyorsanız, görmekte olduğunuz bu özel hediye seti eminiz ki sizi de yeteri kadar tatmin edecektir.

3 -) Canım Öğretmenim 3d Led Lamba

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Okul, çocuklar için sadece bir eğitim yuvası değil; aynı zamanda birlik ve beraberlik ruhunu da pekiştiren bir ortamdır. Bu güzel ortamı eğitim alanına çeviren kişilerse öğretmenlerdir. Bu mimvalde öğretmenlerimize ne kadar şükran borçlu olursak olalım, yeterli olmaz. Görmekte olduğunuz bu 3D LED lamba, sevgili sınıf öğretmeninize okuma bayramında sunabileceğiniz harika bir hediye opsiyonudur. Kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz bu şık armağan, biricik öğretmeninize çocuğunuza verdiği emeklere bir teşekkür olarak harika anlamlı bir seçim olacaktır.

4 -) Atatürk Temalı Hediye Fikirleri

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Mandacılığı, bağnazlığı, esareti, yobazlığı asla kabul etmeyen; laikliği ve cumhuriyeti bizlere hedef olarak işaret eden Atatürk, eğitim sistemimizin en temel fikir babasıdır. Her öğretmen, çocuklarına Atatürk ilkelerini ve Atatürk sevgisini aşılamaya çalışır. Çünkü Mustafa Kemal, kendileri için de gerçek bir başöğretmendir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk temalı hediyeler öğretmenler için en değerli ve mesleklerini yüceltmek için düşünülebilecek en güzel hediyeliklerdendir. Yukarıdaki resim linkine tıklayarak sevgili öğretmenlerinize Atatürk temalı yüzlerce farklı hediye seçeneği görebilirsiniz.

5 -) Öğretmeninizin İsmine Özel Termos

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Başarılarla dolu bir eğitim hayatı ancak, başlangıçta çok sevilen bir öğretmenle ilk derse başlamakla olur. Çocuğunuza okumayı ve yazmayı öğretmekle kalmayıp, aynı zamanda çocuğunuza geleceği ile ilgili hedefler de koymasına vesile olan biricik öğretmeninize bu güzel termosla şükranlarınızı sunabilirsiniz. Üzerine isim yazdırabileceğiniz ve tamamen öğretmeninize özel olarak hazırlanacak bu harika termos, 2. ve 3. sınıflarda da rahatlıkla kullanabileceği bir hediyelik eşya olacak.

6 -) Öğretmeninize Teşekkür ve Kutlama Mesajlı Plaket

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Okuma bayramı için kesin bir tarih olmamakla birlikte her sınıf, Mayıs ayının 2. haftasından sonraki bir tarihte okuma bayramı olarak özel bir gün kutlayabiliyor. Okuma bayramında çocuklarımıza hediyeler alıp onları ödüllendirmek kadar, öğretmenlerimizi de düşünmeliyiz. Çünkü Aslan payı onların. Çocuklarımız üzerinde en fazla emeği onlar veriyorlar. Başarılarını ve emeklerini takdir etmek istediğiniz birinci sınıf öğretmenlerinize bu plaketle teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. 

7 -) Kişiye Özel Mesajlı Yastık

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Okuma bayramı hediyesi olarak 1. sınıf öğretmenine ne hediye alınır diyenleri, bu özel yastığımızla başbaşa bırakmak istiyoruz. Üzerine öğretmeninize teşekkür mesajınızı ve öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu harika dekoratif yastığımızla sevgili öğretmeninize en güzel okuma bayramı hediyesini sunabilirsiniz. Evinin en güzel koltuk köşesinde kendisine yer bulacak olan bu kişiye özel hediyeniz, eminiz ki yıllar yılı da hiç unutulmayacaktır.

8 -) Sınıf Öğretmenine Özel İsimli Kupa Bardak

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Harfleri çözerek okumayı; rakamları çözerek de hesaplamayı öğrenen çocuklarımız aldıkları bu temel bilgilerle hayata atılırlar. Eğitim hayatında ilkokul ve sınıf öğretmenlerimiz hayatımız boyunca unutulmaz. Onlar sayesinde okumayı sever, hedefler belirleriz ve geleceğimizi onlar sayesinde şekillendiririz. Bir öğrencinin gözüyle sınıf öğretmeni yaşam boyu unutulmaz bir kişiliktir. Üzerinde sınıf öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu kupa bardakla sevgili öğretmeninize kişiye özel bir hediye sunabilirsiniz. Kıymetli öğretmeniniz bundan böyle çayını ve kahvesini keyifle bu bardaktan yudumlayacak be kendini de çok özel hissedecektir.   

9 -) Sınıf Öğretmenine Özel Çikolata Kutusu

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Çocuğunuza adeta bir anne, bir baba şefkati gösteren ve sabırla Ona okumayı öğreten sevgili sınıf öğretmeninize, ağzını tatlandıracak kişiye özel bir çikolata da hediye edebilirsiniz. Sunumu ve lezeti oldukça güzel olan bu harika hediye ile Ona güzel bir okuma bayramı hediyesi yaptırabilirsiniz.  

10 -) Öğretmene Özel Konsept Hediye Kutusu

Okuma bayramı hediyesi öğretmene

Google arama moturunda Okuma bayramı hediyesi başlığı ile çok fazla hediye alternatifi bulunamaz. Eminiz ki siz de arama motorlarında bu başlıkla arama yaptığınızda fazla bir seçeneğinizin olmadığını görmüşsünüzdür. Bu anlamda Hediyemen tüm güzel hediye fikirleri ile yardımınıza koşuyor ve sizleri kesinlikle hediyesiz bırakmıyor. 

Erkek Öğretmene Hediye Seçeneklerş İçin TIKLAYINIZ: Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri
Kadın Öğretmene Hediye Seçeneklerş İçin TIKLAYINIZ: Kadın Öğretmene Hediyeler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.