sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Doğum günü hediyesi olarak patronunuza çok orijinal ve çok da özel bir hediye vermeyi düşünüyorsanız bu başlıkta sizleri bekleyen hediyelik ürünlere bayılacaksınız. Patronlara için daima en güzelini ve en yaratıcı olanını sunmayı amaçlayan Hediyemen'de, patronluk mesleğine özel hediyelik meslek kupa bardakları, patronlara özel karikatürlü ürünler, isim yazılabilir kalemler, deri cüzdanlar, termos bardaklar ve mesleğe özel anahtarlıklar bu platformda sizleri bekliyor. Yukarıda görmüş olduğunuz patronlar için hazırladığımız mesleki objeler özel olarak profesyonel ellerde hayat buldu. Siz de patron sevdiklerinize yukarıdaki mesleki objelerle hediye sürprizleri yapabilirsiniz.

Doğum gününde şımartmak istediğiniz bpatronunuza bu kategoriden dilediğiniz hediyeyi vererek onu oldukça kolay bir şekilde mutlu edebilirsiniz. Elbette insanların en mutlu olduğu anlardan birisi doğum günleri olmaktadır. Böylesine özel bir gün için son derece naçizane doğum günü hediyesi vererek, istediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Bu durumda yapılabilecek en güzel tercih yukarıdaki güzel ürünlerimizden bir tanesinin seçimi olacaktır. Patronunuza alacağınız bu hediyeler ile verdiğiniz değer de anlaşılacaktır.

Patron bir iş kurmuş ve işletmenin başına geçmiş kişilere denilmektedir. İşletmenin başında bulunan ve işletmenin sahibi olan patron işletmedeki bütün her şeyden sorumludur. Çalışanların alımı ve işten çıkarımı maaşları işletmenin gelir gider takibi patron tarafından denetlenir. İşletmenin tüm işlerine tek başına yetişemeyen patron bazı işlerin sorumluluğunu vermek için genel müdür genel müdür yardımcıları alarak işlerinin büyük bir kısmını paylaştırabilirler. İş yeri sahipleri çalışanları tarafından patron olarak onların işvereni konumunda da olmaktadır. Her işletmenin bir patronu ya da ortaklı durumlar da birkaç patronu olabilmektedir. Patronunuza bu ürünlerden armağan etiğinizde, duygu veya sevincini size nasıl ifade edeceğine açıkçası çok şaşıracaktır. Hediyemen dünyasında yer alan diğer kocaman hediye arşivimizi de incelemek ister misiniz? Akıllı filtreleme özelliğimizi kullanarak patronlara özel en şık, en güzel ve en orijinal ürün modellerini kolaylıkla listeleyebilir, fiyat incelemesi yapabilir veya diğer ürünlerimizle kıyaslayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.