sadsad x
asdasd
Patrona Hediye Ne Alınır

Patrona Hediye Ne Alınır

02 Mayıs 2018

Patrona hediye alınacak, önemli günlerin başında doğum günü, yılbaşı ve şirket yıldönümü gibi tarihler gelir. Şirket içerisinde herkesin birbirine hediye aldığı bazı özel günler bulunur. Özel günlerin biri yaklaşıyor ve siz de patronunuza hediye almak istiyorsanız, en doğru seçimi yapmalısınız. Farklı hediye fikirleri arasından patronunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu tercihi, iş sektörüne, patronun zevklerine ve odasının dekorasyonuna göre gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Patrona Alınabilecek Hediyeler önerilerinde bulunacağız. Çoğu birey, patronuna hediye alacağı zaman seçim yapmakta zorlanır. Patrona hediye almak, arkadaşa almaktan farklıdır. Hediyenin şık, modern ve kullanışlı olması gerekir. Siz de patronunuza özel bir ürün arıyorsanız, erkeklere özel üretilen ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Sizin için sıraladığımız bu hediye seçenekleri, patronunuz tarafından beğenilecek tarzlara sahiptir. Patronunuzun zevkini biliyorsanız, prestijli bie cüzdan veya kartvizitlik seçebilirsiniz. Bununla birlikte ofiste kullanılabilecek şık bir aksesuar da seçiminiz olabilir. Erkek patrona özel tasarım hediyeler, seçiminizi kolaylaştıracaktır.


Kişiye Özel USB Kalem ve Kartvizitlik Seti

patrona ne hediye alınır

fiyat

Patrona alınabilecek hediyeler arasında yer alan bu set, prestijli ve modern görünümü ile dikkat çekiyor. Erkeklere özel üretilen USB, kalem ve kartvizitlik seti, iş yerinde ve toplantılarda kullanılarak kişiye prestij sağlıyor. Ürünlerin üzerinde ait olduğu kişinin isminin yazması, çekici ve özel bir detaydır. Bu özellik, tüm erkeklerin beğenisini kazanır. Patronunuza doğru bir hediye seçimi yapmak için bu şık seti tercih edebilirsiniz.


Kişiye Özel Siyah Deri Cüzdan

patronlara hediye

fiyat

Siyah deriden oluşan ürünler, modern ve şık bir görünüm sergiler. Bu cüzdan da o şık ürünlerden biridir. Kişiye özel olarak tasarlanan siyah deri cüzdan, patronunuza için yapabileceğiniz doğru tercihtir. Üzerinde isim yazılı olması, hediyeyi, diğer cüzdanlardan farklı kılar. Kaliteli yapısı ve uzun ömürlü kullanıma sahip olması ise tercih edilmesini etkileyen özelliklerdir.


İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

patrona hediye fikirleri

fiyat

İş yerinin en çok kullanılan ürünü şüphesiz ki kalemlerdir. Patronlar, imza atacakları zamanlarda, toplantılara girdiklerinde ve iş seyahatlerine çıktıklarında kalemlerini yanından eksik etmezler. Sizce de bu kadar önemli olan kalem, patronunuza özel olarak tasarlansa hoş olmaz mı? Patronunuz için ismine özel olan 2’li kalem setini hediye alarak seçebilirsiniz. Beyazın minimal görünümü, ismin sağladığı prestij ve kutunun şıklığı, hediyeyi oldukça değerli kılacaktır.


Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

patrona özel hediyeler

fiyat

Arkadaşa özel tasarlanan prestijli hediye seti, patrona da alınabilecek hediyelerden biridir. İçerisinde termos bardak, ajanda, kelam, çalmak ve kitap ayracı bulunan bu özel set, erkeklerin büyük beğenisini kazanıyor. Kullanışlı ve şık ürünlerin her birinde patronunuzun ismi yazılı olacaktır. Bu da ürünleri, kişiye özel yapıyor ve keyifle kullanılmasını sağlıyor. Ürünlerin yerleştirildiği ahşap kutuya da kısa mesajınızı ve patronunuzun ismini yazdırabilirsiniz.


Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmeleri

patronuma ne hediye alabilirim

fiyat

İş dünyası içerisinde yer alan erkeklerin en şık aksesuarlarından biri kol düğmeleridir. Takım elbise ve beyaz gömleklerin tamamlayıcısı olan kol düğmelerini patronunuza siz hediye edebilirsiniz. Kişiye özel yuvarlak tasarımdaki kol düğmelerinin üzerinde patronunuzun isim ve soyisminin baş harfi yazılı olacaktır. Kişiye ait olan bu hediye, erkek patronunuz tarafından büyük beğeni alacaktır.


Kişiye Özel Taba Erkek Cüzdan

patronum için hediye

fiyat

Kaliteli ve şık bir cüzdan kullanmak, tüm erkeklerin isteğidir. Bu cüzdanın kişiye ait olması ise paha biçilmezdir. Patronuna hediye almakta zorlanan kişiler, bu özel tasarım cüzdanı tercih edebilirler. Her erkeğin çok severek kullanacağı taba deri cüzdan, üzerinde sahibinin ismini ve doğum tarihini barındırıyor. Böylelikle kullanışlı ve şık özelliklerinin içerisine çok özel olması da ekleniyor.


Erkeğe İsme Özel Ofis Hediye Seti

patrona doğum günü hediyesi

fiyat

Ofis arkadaşlarınız veya patronunuz için çok uygun bir hediyemiz var. Bu hediye isminden de anlaşılacağı gibi ofis ortamında bulunan kişilere özel tasarlanmıştır. Siyahın kusursuz görünümü ve modern şıklığı, prestijli ürünler ile bir araya geliyor. Hediye setinin içerisinde isim yazılı gümüş renkli kalem, deri kartvizitlik ve USB bellek yer alıyor. Bu ürünlerin her biri ofiste kullanımı gerekli parçalardır. Seçiminizin doğru olacağından şüpheniz olmasın.


İsme Özel Siyah Clipper Çakmak

patrona hediye önerileri

fiyat

Yanından çakmak ayırmayan kişiler için severek kullanacağı bir çakmak alabilirsiniz. İsme özel clipper çakmak, şık görünümü ile çok severek kullanılıyor. Çakmağın modern kutusu ise en az kendisi kadar seviliyor. Siyah clipper çakmak tasarımını bir arkadaşınıza, kardeşinize, patronunuza veya babanıza alabilirsiniz. Hediyeniz, aldığınız kişi tarafıdan beğenilerek kullanılacaktır.


Objektif Görünümlü Kupa Bardak

patrona ilginç hediye

fiyat

Fotoğraf çekmekten hoşlanan kişilere alabileceğiniz oldukça şaşırtıcı bir hediyemiz var. Objektif görünümlü kupa bardak, fotoğraf ve fotoğraf makinesi tutkunlarına hitap ediyor. Çevrenizde fotoğraf çekmekten hoşlanan bir kişi bulunuyorsa, bu ürünü ona armağan edebilirsiniz. Kupa bardağı armağan edeceğiniz kişi, fotoğraf çekmekten hoşlanan patronunuza alabilirsiniz. Böylelikle zevklerine uygun, şaşırtıcı ve kullanışlı bir ürün tercih etmiş olacaksınız.


Erkeğe Özel Havalı Hediye Seti

patron hediyeleri

fiyat

Gün içerisinde ofiste kullanılan ürünleri bir set halinde patronunuza veya iş arkadaşınıza armağan etmek istemez misiniz? İçerisinde anahtarlık, 2’li kalem kutusu, kupa bardak ve kredi kartlık bulunan set, tüm erkeklerin beğenisini kazanıyor. Siyahın kusursuz tasarımı, ürünlerin üzerinde yazılı olan isim ile çok daha özelleşiyor. Erkeğe özel havalı set, ofis ortamı için hem çok şık hem de prestijli bir görünüme sahiptir.


Tek Kişilik Karakalem Portre Resim

patrona hediye

fiyat

Profesyonel olarak çizilen karakalem portre resim, kişiyi mutlu edecek hediyelerden biridir. Herkes, özel çizim resimleri beğenir. Siz de bu hediyeyi beğenecek olan biri için siparişinizi verebilirsiniz. Resmin özel olarak çizilmesi için kişinin fotoğrafını göndermeniz yeterlidir. Böylelikle kusursuz ve profesyonel çizime sahip olan resim, adresinize kadar ulaşacaktır.


Kişiye Özel Karekod QR Code Kupa Bardak

patrona sürpriz hediye

fiyat

Kupa bardağın üzerinde yer alan QR kodu, şaşırtıcı ve merak uyandırıcı bir görünüme sahiptir. Bu kodun anlaşılması için akıllı bir cep telefonu ve QR kod okuyucu program yeterli oluyor. Bardağınızı hediye ettikten sonra, sahibine programı indirmesini söyleyecek ve daha sonra onu şaşırtacaksınız. Çünkü kodu okutunca, sizin iletmek istediğiniz mesaj ortaya çıkacaktır. Daha önce hiç karşılaşmadığınız bu kodlu bardak, sevdiklerinizi de çok şaşırtacaktır.

Atatürk Silueti Yaka Rozeti

patrona anlamlı hediye

fiyat

Ceketinin üzerinde Atatürk rozetini taşımaktan gurur duyan kişiler vardır. Bu kişilere alabileceğiniz hediye onları çok mutlu eder ve gururlandırır. İş arkadaşlarınıza, patronunuza ve ailenize bu özel ürünü armağan edebilirsiniz. 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim ve 10 Kasım gibi birbirinden özel günlerde bu hediyeyi alarak çevrenizdeki kişileri mutlu edebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizle birlikte Musta Kemal Atatürk’ü saygı ve sevgiyle anmış olacaksınız.


İsme Özel USB Bellek

patron hediyeleri

fiyat

USB bellekler, iş yaşamı için çok değerli ve gereklidir. İş dosyalarının içerisinde depolandığı USB bellekler, aynı zamanda kişiye özeldir. İş dosyalarının depolandığı bu belleklerde, özel fotoğraflar da bulunabilir. Bu nedenle herkesin kullanmış olduğu USB bellek yalnızca kendisine ait olmalıdır. Siz de iş arkadaşınız veya patronunuz için ona özel olan bir USB bellek hediye alabilirsiniz. Özelliğin en büyük göstergesi, üzerinde sahibinin ismini taşımasıdır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.