sadsad x
asdasd
Kadına Ofis Hediyeleri

Kadına Ofis Hediyeleri

19 Nisan 2020

Yeni bir iş teklifi alan, veya işindeki başarılarından ötürü yakın çevrenizdeki bir kişiye hediye almak istiyorsanız ve bu kişi bir ofis ortamında çalışıyor ise, ona hediye edebileceğiniz birçok ürün çeşidi bulunuyor. Bayanlara ofis hediyeleri kapsamında hediye edebileceğiniz onlarca hediye türü bulunurken, ona fazlasıyla hitap edebilecek ürüne ilgi göstermeniz için, sizi kendinizle baş başa bırakmak istiyoruz. Kendinizi dinleyeceğiniz bu süre zarfı içerisinde yapmanız gereken; hediyede bulunacağınız kişinin ne tür ürünlere ilgisinin olup olmadığını hatırlamaktır. Beyninizi bu yönde yormanız, sizi en doğru hediyeye ulaştıracak olan zevkli bir uğraş olacaktır.

Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç

bayana ofis hediyeleri

Rastgele alınan, klişe haline gelmiş ürünleri hediye etmek yerine, kişiye daha çok hitap eden, onun zevklerine uyumlu olan bir ürün hediye etmek, karşı tarafı çok daha mutlu edecektir. Çevrenizdeki bu bayanlara hediye almak için özel bir gün beklemenize gerek yok. İnsanları çok mutlu eden hediye zaman dilimleri; beklenmedik anda yapılan sürprizlerdir. Dolayısıyla da hediye almak için özel bir günü değil, onun hiç beklemeyeceği bir anı seçmelisiniz.

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

bayana ofis hediyeleri

Bu karşı tarafı fazlasıyla şaşırtacakken, moral ve motivasyon açısından da epey yükseltecektir. Kendinizi dinlediğinizde iç sesiniz size hediye anlamında bir tüyo vermiyor olsa bile endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü Hediyemen olarak bu konudaki detaylara fazlasıyla hakim olduğumuzu belirtmek isteriz. Bir bayana ofis hediyeleri kapsamında alınabilecek en güzel hediye örneklerine bu listemizde yer vereceğiz. Size düşen, onlarca ürün arasından seçim yapmak olacaktır. Seçiminizi yaptığınızda siparişinizi oluşturarak, özel hediye paketinde size gelen ürünü, hediyeyi vermek istediğiniz kişiye kendi ellerinizle ulaştırabilirsiniz. 

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

bayana ofis hediyeleri

Ofis ortamında çalışan her insanın büyük bir problemlerinden birisi de dikkat dağınıklığının yüksek seviyelerde olmasıdır. İnsanların dikkatinin dağılmaması adına, motivasyonunun yüksek derecede olması şarttır. Bu anlamda bir bayana hediye edebileceğiniz en güzel ürün; görseldeki anı çerçevesidir. Çerçeve içerisine dilerseniz bu bayanla birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafları, dilerseniz de sadece onun resimlerinin yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu; ona büyük bir motivasyon katacak olurken, her daim görüş açısında olması dikkat dağınıklığının yanı sıra kendisini işine adamasını sağlayacak olan en büyük adımlardan birisi olacaktır.

Kişiye Özel Kare Sihirli Ayna

bayana ofis hediyeleri

Çalışma masalarında görmeye alışık olduğumuz nesnelere örnek vermenizi isteyecek olsak, buna cevabınız ne olurdu? Sizi yormadan söylemek gerekirse; çerçeveli fotoğraf bu listede yer alan bir örnektir. İnsanları moral ve motivasyon anlamında dik tutan, gördükçe mutluluğunu sağlayan fotoğraf çerçevesi, çalışma masalarının olmazsa olmazıdır. Bayanlara verilebilecek en güzel ve en anlamlı hediyelerden birisi olan bu fotoğraflı çerçeve hediyesi, hediyeyi vereceğiniz kişi tarafından büyük bir ilgi ile karşılanacaktır. Bu ürünün siparişini oluşturarak, ona belki de hiç unutamayacağı bir hediye sürprizinde bulunabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kar Küresi KB20

bayana ofis hediyeleri

Çalışma masalarının en çok ihtiyaç duyulan özelliklerinden birisi de, masanın aksesuar ürünleridir. Kuşkusuz ki aksesuar ürünleri hem masayı zengin gösterirken, hem de masanın boş olmaması açısından önemli bir etkendir. Çünkü boş masalar insanların çalışma azmini büyük bir seviyede düşürür. Buradan yola çıkarak sevdiğiniz bir bayana hediye almak isterseniz, tercihinizi bu kar küresinden yana kullanabilirsiniz. Şıklığı ile büyük bir görsel zenginlik sunan bu ürün, eminiz ki ürünü hediye edeceğiniz bayanında epey ilgisini çekecektir.

Kişiye Özel Fotoğraflı Termos Bardak MUG

bayana ofis hediyeleri

Ofis çalışanlarının en büyük problemlerinden birisi, sıcak içecek tüketememektir. Şöyle ki; örneğin çalışma esnasında çay ve benzeri sıcak bir içecek tüketilmek istenildiğinde, bilgisayar başında iken çoğu zaman unutuluyor ve bu sıcak içecek git gide soğuyabiliyor. Ancak bu durumu aşabilmenin çok güzel bir yolu var. O yol; termos bardaklarından geçiyor. Bayana hediye edebileceğiniz termos bardak, ne kadar ince düşünceli olduğunuzun mesajını içerecek olurken, aynı zamanda bu termos bardağa bayanın resmini işletebilmeniz mümkün. Bu durum bardağı daha da ilgi çekici bir görünüme kavuştururken, bundan sonraki süreçte sıcak içecekleri ısı seviyesini koruyarak tüketilmesini sağlattıracaktır.

Aşk Temalı Sevgililere Özel Çalar Saat

bayana ofis hediyeleri

Ofis çalışanı olan bir sevgiliniz, eşiniz veya nişanlınız bulunuyorsa, ona verebileceğiniz şahane bir hediye bulunuyor. Bu hediye; görseldeki aşk temalı özel çalar saat ürünüdür. Şıklığıyla ön plana çıkan bu saat, hayatınızın aşkının çalışma masasına da renk katacaktır. Saatin iç kısmında birbirinizin isimlerinin bulunması ve bunun yanı sıra sizler için özel bir tarihin bulunuyor olması, sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Bu onu motivasyon anlamında da yükseltecek olurken, daima sizi hatırlamasını sağlayacak olan bir hediye türü olacaktır.

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

bayana ofis hediyeleri

Ofis çalışanlarına verilebilecek en anlamlı hediyeler arasında, kalem önemli bir yere sahiptir. Her zaman, her anda ihtiyaç duyulabilen bir nesne olan kalemler, Hediyemen’de çok daha farklı bir seviyede! İsme özel 2’li kalem seti, her insanın ruhuna dokunacak, kendisini özel hissettirecek bir hediye türüdür. Dolayısıyla hediye tercihleriniz arasına bu ürünü de eklemenizi tavsiye ediyoruz. Uygun fiyatı ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan bu şahane ürüne hemen sahip olabilmek adına, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İsimli ve Mesajlı Sukulent Natürel Küp

bayana ofis hediyeleri

Şüphesiz ki kadınlar çiçeklere karşı özel bir sempati beslerler. Evde, iş yerinde veya dışarda sürekli olarak görülmesi arzu edilen canlılardan olan çiçekler, bir bayana verilebilecek yine en özel hediyeler arasında yer alıyor. Fakat bu ürünümüz canlılıktan ziyade daha çok, çalışma masasına bir aksesuar katabilmeyi hedefliyor. Ofis çalışanı bayanlara verilebilecek en güzel hediye, görseldeki bu harika çiçek olacaktır. Hem uygun fiyatlı olması, hem de bir bayana hediye edilebilecek en güzel ofis hediyelerinden birisi olması, ürünü ön plana çıkaran en büyük etkenler arasında yer alıyor.

Ninja Kupa Bardak

bayana ofis hediyeleri

Kupa bardakları, bir ofis çalışanı için çok büyük öneme sahip olan nesnelerden birisidir. Özellikle sıcak içecek tüketmek isteyen ofis çalışanları, kupa bardaklarına büyük önem verir. Çünkü bu bardaklar büyük olması sebebiyle sıcak içecek tüketirken büyük bir kolaylık sağlıyor. Eğer bir bayana ofis hediyesinde bulunmak istiyorsanız, tercihleriniz arasına Ninja desenli bu kupa bardağını da ekleyebilirsiniz. Belirtmek istiyoruz ki; bu tür ürünlere karşı bayanların ayrı bir ilgisi söz konusu.

Kara Kalem Resim Efektli Mousepad

bayana ofis hediyeleri

Ofis çalışanı denilince ilk akla gelenlerden birisi; bilgisayarlardır. İşi bilgisayar üzerine kurulu ofis çalışanı bir bayana verilebilecek özel ve anlamlı hediyeler arasında, mousepadler yer alıyor. Ancak elbette ki sıradan bir mousepadden bahsetmiyoruz. Kişiye özel bir fotoğrafın üzerine işli olduğu bir mousepad, bayan arkadaşınızın çok büyük ilgisine maruz kalacaktır. Bu tür anlamlı hediyeler, kişilere motivasyon açısından büyük bir değer kattığı gibi, her an sizin hatırlanmanızı sağlayacak olan yine en büyük detaylar arasında bulunuyor.

Öksüren Akciğer Küllük

bayana ofis hediyeleri

Ofis çalışanı bir bayana, sigara içmiyor olsa bile bir küllük hediyesinde bulunabilmek mümkün. Çünkü bu ürün görselliği itibariyle bir aksesuar ürünü olmayı hak eden cinsten. Sigaranın zararlı olduğuna dair bir mesajı içerisinde bulunduran bu küllük, basit hediyelerden hoşlanan bayanlara hediye edilebilecek yine özel ürünler arasında bulunuyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.