sadsad x
asdasd
Romantik Sevgili Kitapları

Romantik Sevgili Kitapları

09 Şubat 2017

Bu sene sevgililer günü için sevgilinize armağan edilebilecek sayısız hediye mevcut. Hem bayan hem de erkek için hediye seçenekleri oldukça bol. Fakat bir sevgiliye verilecek en güzel hediye sizin ağzınızdan kâğıda aktarılmış romantik bir çift söz. Bu sözleri ise orijinal kılıflı kitaplara not etmek isteyenler için senin hakkında sevdiğim şeyler kitabı çok uygun bir hediye olacaktır. Sevgiliye hediye kitap ederek ne kadar romantik biri olduğunuzu da kanıtlayabilirsiniz. Hem sizin hem de sevgiliniz hakkında her şeyi tek bir kitapta birleştirmek istiyorsanız bize dair her şey kitabı alabilir ve sevgilinize unutulmaz bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Eğer aranız limoni ve af bekliyorsanız özür dilerim kitabı işinizi görecektir. Sevgilinize size yaşattığı bu güzel anlardan dolayı teşekkür etmek istiyorsanız sevgiliye teşekkür ederim kitabı çok anlamlı olacaktır. Bu ve buna benzer pek çok sevgili kitapları bu sayfada!

SENİN HAKKINDA EN SEVDİĞİM ŞEYLER KİTABI

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Birine âşık olduğunuzda tüm güzel özellikler ondaymış gibi görünür. En güzel ses onundur, en güzel yüz ona aittir ve en güzel huylar ondadır. Sevgilinizde sevdiğiniz tüm özellikleri sevgilinize anlatmaya ne dersiniz? Senin hakkında en sevdiğim şeyler kitabı, sevgililer gününde hediye edilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Sevgilinizde sevdiğiniz özellikleri bu kitaba yazarak onun ne kadar özel biri olduğunu anlatabilmeniz mümkün. Oldukça şık tasarıma sahip bu kitap sevgilinizi adeta mest edecektir. Kitabın içinde yer alan bazı sorulara cevap vererek kitabı tamamlayabilirsiniz. Kendi emeklerinizle oluşturacağınız bu kitap aşkınızı yeniden alevlendirecek. Bu anlamlı ve özel sevgili kitabı bu yıl ki sevgililer gününe damgasını vuracak! En özel fiyatı ile sakın kaçırmayın!


ÇİFTLERE ÖZEL BİZE DAİR HER ŞEY KİTABI

Bize Dair Herşey Kitabı

En romantik Sevgililer günü hediyeleri ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. sevgilinizin kalbini yerinden çıkartacak bir hediye almak istemez misiniz? Çiftlere özel bize dair her şey kitabı bu sevgililer gününde çok konuşulacak! Kırmızı kaplı özel tasarımlı bu kitabı siz kendiniz dolduracaksınız! Evet, yanlış duymadınız. Kitabın içerisine kendi el yazınızla aşk hikâyenizi yazacaksınız. Ayrıca sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı kitabın içerisinde bulunan resim çerçevesine yapıştırabilirsiniz. Tam 96 sayfalık bu romantik kitabı içinde bulunan soruları cevaplayarak tamamlayabilirsiniz. Gören herkesin dikkatini çekecek ve kıskandıracak olan bu harika hediye tam da sizin sevgilinize yakışır türden! Sevgililer gününde aşkınızın yeniden tazelenmesini istiyorsanız bu özel kitabı sakın kaçırmayın!


ÇİFTLERE ÖZEL ROMANTİK KUPON KİTAP

Çiftlere Özel Romantik Kupon Kitap

Sevgililer gününde herkesin konuşacağı harika bir hediye önerisi ile karşınızdayız. Eğer sevgilinize hala sevgililer günü hediyesi almadıysanız o zaman çok şanslısınız. Çünkü çiftlere özel romantik kupon kitap sevgiliniz için tercih edeceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. Kırmızı renkli özel tasarımlı bu kitap, tüm dikkatleri üzerine toplayacak. Sevgilinize böyle sıra dışı ve romantik bir hediye alarak onu ne kadar mutlu edebileceğinizi bir düşünün. Kişiye özel tasarlanan bu harika kitap tam tamına 52 sayfa! Romantik kupon kitap içerisinde sevgiliniz ile birlikte yapabileceğiniz eğlenceli ve aynı zamanda romantik görevler bulunmaktadır. Çek görünümlü bu kitap kupona tarih veya imza atarak vereceğiniz sözleri tutacağınıza garanti verebilirsiniz. Böylelikle verdiğiniz sözleri unutmayacak ve tüm hepsini gerçekleştirebileceksiniz!


SEVGİLİLERE ÖZEL AŞKIMIZIN ALFABESİ KİTABI

Aşkımızın Alfabesi Kitabı

Sevgilinize özel tasarlanmış ve kimselerde bulunması mümkün olmayan bir hediye vermek ister misiniz? Sevgililer gününde tercih edilebilecek sevgililere özel aşkımızın alfabesi kitabı, hem çok romantik hem de çok özel! Aşkımızın alfabesi kitabını sevgilinize hediye ederken Kimden-Kime bölümü ile isimlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca kitaba daha da romantiklik katma amacıyla birlikte çekildiğiniz fotoğrafları yapıştırabilirsiniz. A’dan Z’ye kadar harflerin sıralandığı bu kitabın her bir sayfası sizin için çok özel olacak! İster tanışma anınızı, ister gelecekteki hayallerinizi isterseniz de sevginizi anlatan romantik cümleleri bu kitaba yazabilmeniz mümkün. Oldukça samimi ve romantik olan bu kitap gören herkesi çok kıskandıracak! 14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilinizi kendinize yeniden aşık etmek istiyorsanız 32 sayfalık bu harika kitabı mutlaka almalısınız!


SENİ SEVMEMİN 48 NEDENİ KİTABI

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

Sevgilinizi sevmek için yüzlerce hatta binlerce neden sayabilirsiniz. Ama en çok beğenilen ve önemli olan 48 nedeni sizler için sıralasak ne dersiniz? Seni sevmemin 48 nedeni kitabı, en güzel sevgililer günü hediyesi olmaya aday. Şirin tasarımlı bu kitap daha içini açmadan insana mutluluk veriyor zaten. İçerisinde sevgilinize yazılmış en romantik ve anlamlı 48 neden yer almaktadır. Bu nedenler renkli figürler ile betimlenerek daha romantik hale getirilmiştir. Sevgililer gününde bu nedenleri birlikte okuyabilir ve romantik bir vakit geçirebilirsiniz. Gören herkesi kıskandıracak olan bu kitabı sevgilinize hediye etmek için daha ne bekliyorsunuz? En uygun fiyatı ile sizleri bekliyor, sakın kaçırmayın!


SEVGİLİM ÇOK ÖZÜR DİLERİM KİTABI

Sevgilim Çok Özür Dilerim Kitabı

Çiftler arasında her ne kadar uyum olsa da bazı tatsız durumlar ortaya çıkabilmekte. Eğer ki haksız olan taraf sizseniz özür babında bir şeyler yapmanız gerekmektedir. Bu yaklaşan sevgililer günü kendinizi affettirmek için büyük bir şans! Sevgilim çok özür dilerim kitabı, özür dilemek için en güzel yollardan bir tanesi. Kapağında özür dileyen bir eşek bulunan bu kitabı alıp da affedilmemek mümkün değil. Sert kapaklı 54 sayfalık bu özel kitap içerisinde sevgilinize hitaben yazılmış özür dileme notları yer almaktadır. Eğer sevgiliniz ile arayı düzeltmek istiyorsanız bu özel tasarım kitabı mutlaka almalısınız!


HAYAT SENİNLE DAHA GÜZEL KİTABI

Hayat Seninle Daha Güzel Kitabı

Hem erkek hem de bayanlara hitap eden harika bir hediye ile karşınızdayız! Sevgilinize aşkınızı en yoğun ve içten duygular ile anlatabileceğiniz benzersiz bir hediye. Hayat seninle daha güzel kitabı, hem sevgililer günü hem de yıl dönümleri için harika bir seçenek! Aşkla tasarlanan bu kitap içerisinde hem bayan hem de erkekleri temsil eden çöp adam karakterleri ve konuşma balonları yer almaktadır. Aşkınızı aynen masallardaki gibi anlatacak olan bu kitap sayesinde aşkınızın kat be kat güçlenecektir. İçerisinde oldukça romantik ve anlamlı mesajların yer aldığı bu kitabı sevgilinize hediye ettiğinizde adeta mest olacak. Kitabın ilk sayfasında Kimden-Kime bölümünü doldurarak kitabınızı daha özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı da yapıştırabilirsiniz. 25 sayfadan oluşan bu eşsiz kitap sevgiliniz için biçilmiş kaftan!


DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİM KİTABI

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı

Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz? O zaman sizler için harika bir hediye önerimiz var! Doğum günün kutlu olsun sevgilim kitabı hem çok romantik hem de çok eğlenceli! Sert kapaklı 54 sayfadan oluşan bu kitap içerisinde en güzel doğum günü mesajları yer almakta. Ayrıca sadece mesajlarla sınırlı kalmayıp rengârenk doğum günü figürleri ile betimlenmiştir. Kitabın içi olduğu kadar dışı da oldukça dikkat çekici! Kapağında balonların yer aldığı mavi renkli bu kitap sevgilinize alabileceğiniz en güzel doğum günü hediyesi. Gören herkesin beğenisini kazanacak olan bu romantik kitabı sevgilinize almak için daha ne bekliyorsunuz?


52 LİSTE PROJESİ KİTABI

52 Liste Projesi Kitabı

Sevgilinizi mutlu edecek çok farklı ve ilginç bir hediye ile karşınızdayız. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edilebilecek 52 liste projesi kitabı gören herkesi çok şaşırtacak! 144 sayfalık kaliteli kapaklı bu kitap içerisinde özel hazırlanmış resimler ve figürler yer almaktadır. Ayrıca her sayfada yapılması gereken bazı sorular yer almakta. Bu soruları kendi el yazınızla doldurarak kitabı tamamlayabilirsiniz. Oldukça sıra dışı bir tasarıma sahip bu kitabı tamamladığınızda daha önce yapmak istediğiniz fakat yapamadığınız şeylere fırsat vermiş olacaksınız. Ayrıca not aldığınız için de unutma imkanınız olmayacak! Sevgilinizle birlikte güzel günler geçirmenin en güzel yolu 52 liste projesi kitabı!


DİLEK KARTLARI

Dilek Kartları

Sevdiğimiz insan söz konusu olduğunda en iyi dileklerimizi onlar için söyleriz. Çünkü sevdiğimiz kişi herkesten hatta kendimizden bile önemli bir hale gelmekte. Sevgiliniz için en iyi dileklerin bulunduğu dilek kartları hediyesini sevgililer gününde alabilirsiniz. İçerisinde 15 adet kaliteli karttan oluşan bu kitap hem çok renkli hem de çok anlamlı! Her kartta el yazısıyla yazılmış en romantik dilekler yer almaktadır. Bu dilek kartlarını dilediğiniz şekilde boyayarak renklendirmeniz mümkün. Ayrıca kartların arka yüzünde bulunan çizgili defter kısmına kendi el yazınızla kendi dileklerinizi yazabilirsiniz. Oldukça samimi ve romantik olan bu dilek kartları sevgililer gününün en güzel hediyesi olacak. Gören herkesin beğenisini kazanacak olan bu kartları sevgilinize almak için daha ne bekliyorsunuz?


SEN HASTALANDIĞINDA BEN KİTABI

Sen Hastalandığında Ben Kitabı

Sevdiğimiz insan bizim için her zaman en önemli kişidir. Hastalandığında veya bir yerine bir zarar geldiğinde içimiz acır adeta kahroluruz. Eğer sevgiliniz hasta ise ve onu neşelendirmek için bir şeyler arıyorsanız o zaman tam da doğru adrestesiniz! Sen hastalandığında ben kitabı, sevgilinizin neşesini oldukça yerine getirecek! Kitap içerisinde hasta olan sevdiğiniz için yapabileceklerinizin eğlenceli bir hikâyesi yer almakta. 96 sayfalık özel tasarımlı bu kitap neredeyse hasta olmayı gönüllü istettirecek! Hem çok eğlenceli hem de çok anlamlı bu kitap sayesinde sevgiliniz en kısa sürede iyileşecektir.

,
BİN KERE TEŞEKKÜR EDERİM KİTABI

Bin Kere Teşekkür Ederim Kitabı

Sevgilinize sevgililer gününde romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız işte size fırsat! Bin kere teşekkür ederim kitabı hem çok anlamlı hem de çok romantik. Bu özel tasarımlı kitap içerisinde farklı boyutlarda 1000 kere “teşekkür ederim” cümlesi yazılmıştır. Evet, yanlış duymadınız tam 1000 kere! Şirin kitabın ilk sayfasında bulunan "KİMDEN" - "KİME" bölümüne isimlerini yazdırarak hediyenizi daha özel ve romantik hale getirebilirsiniz. Sevgilinize varlığı için, sizi çok sevdiği için, sizinle ilgilendiği için, kötü anları birlikte aştığınız için ve daha nice neden için teşekkür edebilirsiniz. Her fırsatta teşekkürünüzü iletemediyseniz bu sizin için güzel bir şans olacaktır. Bu güzel hediye kitap sevgililer gününün en güzel hediyelerinden bir tanesi!

sevgiliye hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.