sadsad x
asdasd
Sevgililer Günü İçin En Güzel Sürprizler

Sevgililer Günü İçin En Güzel Sürprizler

28 Ocak 2018

Yaklaşan 14 Şubat öncesinde bütün çiftlerin aklındaki tek soru, o gün nasıl bir sürpriz yapacakları oluyor. Her geçen yıl daha fazla çiftin kutladığı ve daha çok değer gören günde sizlerde sürpriz için düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Sevgililer günü için sürpriz arayışlarınıza yardımcı olmak için bir yazı kaleme alıyoruz. Okuduktan sonra sizin de aklınızda birçok fikir oluşacak. Bu özel günde yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Ama ilk önce yapmaya karar vermelisiniz. 14 Şubat sevgililer günü oldukça değer taşıyor. Sadece sevgililerin değil bütün çiftlerin birbirlerine sevgilerini göstermesi gerekir.

Bir nevi sevginizi yeniden hissettirebileceğiniz, güçlendirebileceğiniz bir fırsat olacak sizin için.  Bütün çiftler 14 Şubat için kolları sıvamış durumda. Evli veya nişanlı olmanız o günü pas geçmeniz anlamına gelmiyor. Birbirine karşı sevgi duyan, bağlılık hisseden bütün çiftler 14 Şubat’ı çok iyi bir şekilde değerlendirmeli. Birbirinize yeniden sevgi ile bağlanacağınız o gün özel fırsatları da beraberinde getiriyor. Örneğin aranız biraz açıksa, düzeltmenin tam zamanı. Ya da kız arkadaşınıza evlenme teklifi yapmak istiyorsanız, yine bugün çok ideal olacak. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Önünüzde birçok yol olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Sevgiliye yapılabilecek güzel sürprizler için çeşitli önerilerde bulunacağız. Böylelikle çok daha kolay bir şekilden kararlarınızı verebileceksiniz. Yapmak istediklerinize karar veremiyorsanız, bu yazıyı mutlaka okumalınız.

sevgililer günü sürprizleri

Sevgililer günü birkaç farklı şekilde değerlendirilebilir. İlki manevi değeri yüksek hediyeler ve sürprizler olabilir. Oldukça anlam ifade eden bu hediyeler ve sürprizler ömür boyu unutulmayacaktır. Örneğin onu ilk tanıştığınız yere götürebilirsiniz. Romantik sevgililer günü sürprizi için parayı da gözden çıkarabilirsiniz. Pahalı hediyeler ile sevdiğiniz kişiye daha önce sahip olmadığı bir hediye verebilirsiniz. Böylelikle onu yine çok mutlu etmiş olacaksınız. Sizin için her bütçeye uygun sürpriz fikirlerini bir araya getirdik. Hepsinin anlamı son derece yüksektir. Aynı zamanda sevgilinizin çok beğeneceği seçenekler olacak. Karar vermekte dahi zorlanacağınız sürpriz türleri sizleri bekliyor. Ancak bütçesi veya tarzı nasıl olursa olsun sevgililer gününde, sevginizi hissettirecek bir şeyler yapmalısınız.

Sevgilinizi İlk Tanıştığınız Yere Götürün

sevgililer günü sürprizleri

14 Şubat gününde sevdiğiniz için manevi değeri yüksek bir şeyler yapmak istiyorsanız, bu fikir tam size göre diyebiliriz. Kız / erkek arkadaşınızı ilk tanıştığınız veya buluştuğunuz yere götürebilirsiniz. Hatta ilk yiyip, içtiklerinizi yeniden sipariş verebilirsiniz. Burada anılarınız yeninden canlanacak. İlk defa göz göze geldiğiniz yerde, aşk ile birbirinize bakıyor olacaksınız. Burada geçen zaman hakkında derin anılara dalacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca ona ilk aldığınız hediye tarzında bir şeylerde verebilirsiniz. Yüksek bir duygu yoğunluğuna kapılacağınıza eminiz. Çünkü anıları canlı tutmak bir ilişki için önemli olguların başında gelmektedir. Ayrıca ilk tanıştığınız yerde birbirinize o gün aklınızdan geçenleri söyleyebilirsiniz. Bu sürpriz birçok sürprizden çok daha anlamlı ve değerli olacak. Geçen zamana şöyle bir bakıp birçok hayale kapılacaksınız.

Romantik Bir Yemeğe Çıkabilirsiniz

sevgiliye 14 Şubat sürprizi

Geçmişten günümüze çiftlerin yapmaktan her zaman büyük keyif aldığı romantik yemekler, bu yılda vazgeçilmeziniz olabilir. Ancak önceki yıllarda da benzer bir sürpriz yapmışsanız, türünü değiştirmelisiniz. Örneğin daha lüks bir yere gidebilir veya kendinize güzel bir manzara bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha önce hiç gitmediğiniz bir yere gitmekte iyi bir fikir olacaktır. Sevgilinize ilkleri ve yenilikleri yaşatabiliyor olmak, onun gözündeki değerinizin yükselmesini sağlayacaktır. Ayrıca unutmamalısınız ki bu yemek, normal zamanda gittiklerinizden farklı olacak.

sevgililer günü sürprizleri

Bu nedenle giyim kuşamınızdan, masada olacak süslere kadar çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca hoşlandığınız ortamı oluşturmak için önemli bir çaba göstermelisiniz. Örneğin deniz canlılarından hoşlanıyorsanız, akvaryum içindeki bir restoran tercih edilebilir. Ya da yüksek bir yerde panoramik restoranlarda tercih edebilirsiniz. Buradaki kıstas tamamen hayal gücünüze kalmış durumdadır. Çünkü ülkemizde bütün talepleri yerine getirebilecek imkanlar bulunmaktadır. Sevgililer gününü romantik bir yemek ile geçirmek istediğinizde sevdiğiniz şeylerden yola çıkmanız, en doğru fikir olacaktır.

Evde Güzel Sürprizler Hazırlayabilirsiniz

sevgiliye evde romantik sürprizler

Sevgililer gününü evde geçirmek istediğinizde yapabileceğiniz birçok farklı sürpriz bulunuyor. Birbirinden özel tasarımlar ile evinizi süslemeye başlayabilirsiniz. Evin atmosferini tamamen değiştirecek süsleri kullanabilirsiniz. Örneğin helyum gazı ile şişiriliş balonlara, iple resimlerinizi asabilirsiniz. Resimde de görüldüğü gibi ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır. Sevgiliniz bu resimlere bakmaktan kendisini alamayacak. Resimlerin bulanacağı seviyeyi evin durumuna göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle görüş açınızda hiçbir zaman kapanmamış olacak. Balonların bulunacağı noktayı, tam olarak masanın üzerine denk getirmek çok daha güzel bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Böylelikle bütün gece boyunca sürpriziniz hemen gözünüzün önünde olacak. Hediyenin malzemelerine ulaşmak ise sizin için zor olmayacak türden. Kolaylıkla bu balonları temin edebilir ve daha önceden çekindiğiniz resimleri bastırabilirsiniz. Bu muhteşem sürprizi hazırlarken masayı da es geçmemelisiniz. Sevdiğiniz yemeklerden ve içeceklerden oluşan güzel kompozisyon hazırlayabilirsiniz. Masada mumlar olmazsa olmazlardan olduğu gibi şamdanlarda kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü zorlamaya hazır olun.

Evlilik Teklifi Yapmanın Tam Zamanı

sevgililer gününde neler yapılabilir

Neredeyse her çiftin hayallerini süsleyen bir düğün ve evlilik teklifi vardır. Sizlerde bu anlara önem veriyorsanız, 14 Şubat sizin için çok güzel bir seçim olabilir. Sevgiler gününün getirdiği yoğun duygular ile evlilik teklifini birleştirebilirsiniz. Uzun zamandır görüştüğünüz kız arkadaşınız ile evliliğin ilk adımlarını böylesine özel bir günde atmak çok özel olacaktır. Planladığınız düşünceleri hayata geçirmenin tam zamanı. Güzel bir tektaş yüzük ve organizasyon çalışmalarına başlayabilirsiniz. Böylelikle daha iyi sonuçlar alacaksınız. Kız arkadaşınız sizden ne kadar hediye bekliyor olsa da böylesini aklından bile geçirmemiş olabilir. Buda ona tam anlamı ile bir sürpriz yaşatacağınızın açık bir göstergesi olacaktır. Evlilik için atacağınız adımlar her zaman çok özel olmalıdır. Bu nedenle 14 Şubat gününde yapacağınız evlilik teklifi, bir gün öncesinde veya bir gün sonrasında yapacağınıza evlilik teklifinden çok daha anlamlı olacaktır. Yapacağınız organizasyon aynı bile olsa, sevgililer gününde oluşu onu daha değerli kılacaktır. Ayrıca hiçbir zaman unutamayacağınız bir takvim olacak. Kendinize çok güzel bir anı bırakmış olacaksınız. Gelecek sevgililer günleri de sizin için iki özel günün birleşimi olacak.

Bütün Odayı Balonlar ile Doldurabilirsiniz

sevgililer günü için romantik sürprizler

Sevgilinizi çok mutlu edecek sürprize hazır olun. Odasını balonlarla doldurmak fikri, eminiz ki çok hoşunuza gidecek. Odayı hazırlamak için onlarca hatta yüzlerce balona ihtiyacınız olabilir. Ancak kız arkadaşınızı çocuklar gibi sevindireceğinize emin olabilirsiniz. Bu sürprize dayanamayacak bir kız yok denilecek kadar azdır. İhtiyacınız olan balonları farklı renklerden seçebileceğiniz gibi sadece en sevdiği rengi de kullanabilirsiniz. Hangi renkleri seçecek olursanız olun en ufak boşluk kalmayana dek içeriyi doldurun. Kız arkadaşınız kapıyı açtığında ve ardından üzerine gelen balonları gördüğünde hayran kalacak. Size olan sevgisinin bir anda katlanacağına eminiz. Hele de balonları çok seven biri ise, ona paha biçilmez bir hediye vermiş olabilirsiniz. Mutluluğun doruklarına çıkacağı gibi gözünde olan değeriniz bir anda çok yükselmiş olacak. Böylesine duygu yüklü bir hediye fikrini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Resimlerinizden Oluşan Led Işıklı Kalp

sevgiliye yapılacak sevgililer günü sürprizleri

Sevgilinize hiçbir zaman yanından ayıramayacağı bir hediye verebilirsiniz. Çekinmiş olduğunuz resimleri kullanarak oluşturacağınız tasarımın çok hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz. Tek resmi çerçeveletmektense, böyle bir tasarım ile karşısına çıkmak daha iyi bir fikir olacaktır. Ayrıca görüntüsü sizleri korkutmasın. Hazırlanışı son derece kolaydır. Kısa süre içinde bu kalbi sizlerde ortaya çıkarabileceksiniz. İlk olarak yapmanız gereken birlikte veya tek başınıza çekindiğiniz resimlere karar vermek ve küçük boyutlar ile bastırmak olacak. Bu kalbi dilediğiniz kadar büyütebilirsiniz.

sevgililer günü için sürprizler

Resimde görüldüğü kadarını yapabileceğiniz gibi koca bir duvarı kaplayacak bir kalpte oluşturabilirsiniz. Boyutlar tamamen sizin tercihinize kalmış durumda. Bastıracağınız resimlerin sayısı ne kadar çok olursa, ortaya çıkacak olan kalbin boyutu da bu denli büyük olacak. Bu nedenle ilk önce buna karar vermelisiniz. Her sırada iki tane fazla resim kullanarak kolaylıkla bu profili oluşturabilirsiniz. Ayrıca etrafına döşeyeceğiniz Led ışıklar, sürprizinizi çok daha güzel kılacak. Çok beğeneceğine ve evinin en güzel köşesine asacağından emin olabilirsiniz.

Küçük Bir Tatil İkinize De İyi Gelecek

sevgililer gününde yapılacaklar listesi

Sevgililer gününde yapabileceklerinizin herhangi bir sınırı yok. Birbirinden farklı ve güzel sürprizler yapabileceksiniz. Bunlardan bir tanesi de kuşkusuz tatile çıkmak olacaktır. Sevgilinizi de biraz uzaklaşmak, ikinize de iyi gelecektir. Her zaman birlikte gitmenin hayalini kurduğunuz bir yere rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle sevgililer günü geldiğinde kız / erkek arkadaşınızı sinemaya götürmek yerine, tatile götürüyor olacaksınız. Evliler için adeta ikinci bir balayı olacak. Sevgililer için ise uzaklaşmak, bütün zamanlarını birbirlerine ayırmak ve bağlarını güçlendirmek için iyi bir fırsat olacak. Hayalinizdeki gitmek istediğiniz yere, bundan daha iyi bir takvim bulamayabilirsiniz. Sevgililer gününde onu çok özel hissettirecek bu sürpriz, hayatınıza güzel anılar katmanıza yardımcı olacak. Hayatınızın her döneminde burada yaptığınız tatili anımsayacağınızdan emin olabilirsiniz. Hatta yapacağınız gittiğiniz yerde hazırlayacağınız ekstra sürprizler çok daha güzel zaman geçirmenizi sağlayacak. 14 Şubat günü herhangi bir yerde yemeğe çıkmak yerine, romantik akşam yemeğinizi güzlerden ve işlerinizden uzak, hayal ettiğiniz yerde yiyor olabilirsiniz.

Dilek Feneri Yine Vazgeçilmezlerden Olacak

sevgiliye güzel romantik sürprizler

Bütün çiftlerin yapmaktan büyük keyif aldığı aktivitelerden biride, dilek feneri uçurmaktır. Sevgiliniz ile halen bir tane dilek feneri uçurmamışsanız, çok şey kaçırmışsınız demektir. Çünkü dilek feneri, ortak hayaller kurabileceğiniz ve birbirinize olan sevginizin daha da büyümesi için vesile olacağını düşündüğünüz dilekleri gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Hayallerinizin ve dileklerinizin fener ile uçtuğunu görmek, yüksek bir duygu yoğunluğu yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Sevgililer gününde yapabileceğiniz özel bir aktivite olabilir. Birlikte yaptığınız şeyin uçmasını izlemek bile son derece keyif verici bir hareket olacak. Güzel zaman geçirmeye veya zamanınızı çok daha anlamlı kılmak istediğinizde yapılabilecek güzel bir alternatif olduğu gibi başlı başına bir sürpriz olarak ta değerlendirilebilir.

Sevgilinizin adına dövme yaptırmak

sevgiliye 14 Şubat sürprizi

Sevgilinizin, sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek için dövme yaptırabilirsiniz. Vücudunuzdan hiçbir zaman silinmeyecek olan bu dövme, onu özel kılacaktır. Dövmenin büyüklüğü ne olursa olsun, ona çok beğeneceği bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgiliniz dövmeye bakmaktan kendisini alamayacak.

sevgililer günü sürprizleri

Böylesine hayran kalacağı bir sürpriz yapmış olacaksınız. İsmin yanına çeşitli süslemelerde ekleyebilirsiniz. Ancak nasıl sunuyor olursanız olun, bırakacağınız etki tartışılamayacak kadar büyük olacak. Bu anlam yüklü dövme karşısında sevgilinizin şaşkınlığını gözleyemediğini göreceksiniz. Size olan sevgisi çok daha yüksek seviyelere geleceğinden emin olabilirsiniz. Ona muhteşem bir hediye vermiş olmanın yanında sevginizi e iyi şekilde göstermiş olacaksınız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.