sadsad x
asdasd
Sevgiliye Ne Hediye Alınabilir

Sevgiliye Ne Hediye Alınabilir

19 Mart 2015

Sevgilinin Kişilik Özelliklerine Göre Hediye Seçmek! Düşünün ki, sevgilinize bin bir zahmetle bir hediye alıyorsunuz ama O, sizin beğendiğiniz hediyeyi bir gün bile kullanmıyor. Bu, hem çok can sıkıcı bir durum, hem de bir sevgili olarak insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. Bu nedenle siz siz olun, sadece kendi beğenilerinizi ön plana alarak ve sevgilinizin kişilik/karakter özelliklerini hesaba katmadan hediye seçmeye çalışmayın! Bu püf noktayı altın kural olarak cebimize koyduktan sonra, geçelim sevgilinize kişilik özelliklerine göre alabileceğiniz hediyelere.

Neşeli, Esprili ve Hareketli Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Öyle bir yapıda ki, her an pozitif ve her durumda espri yapmayı başaran bir sevgiliniz var! İçi içine sığmıyor ve inanılmaz bir enerjiye sahip. Ancak ne kadar esprili olsa da, her insan sevgilisi tarafından değer verildiğini ve sevildiğini hissetmek ister! Eğer sizin de bu karakterde bir sevgiliniz varsa, özel günlerde O'na espri ögeleri ön planda tutulmuş, renkli kişiliğini yansıtan hediyeler seçebilirsiniz. Mesela eğlenceli ve esprili sevgililer için bizim seçtiğimiz hediyelerden bazı örnekler...

1-Kişiye Özel Google Kupa Bardak

sevgiliye ne hediye alınır

İşte neşeli karakteri ile sevimliliğine sevimlilik katan sevgilinize verebileceğiniz en sürpriz dolu hediyelerden biri olan Kişiye Özel Google Kupa Bardak. Üzerine sevgi dolu veya en güzel iltifat mesajınızı yazdırabileceğiniz Google Kupa, sürpriz ve aynı zamanda esprili bir hediye.

2-Kişiye Özel Aşkbiyotik

sevgiliye ne hediye alınır

İlaç kutusu şeklinde ilginç bir hediye düşünün ki, içerisinde mesaj yazabileceğiniz bir prospektüsü ve rengarenk mesaj yazılabilir kapsülleri olsun! İşte bu ürüne biz Aşkıbiyotik diyoruz. İçerisinde aşkınıza çok iyi gelecek esprili mesajların yer aldığı kişiye özel aşkıbiyotik ile sevgilinize en esprili hediyeyi vereceksiniz.

3-Kişiye Özel Fıstıklı Çikolata

sevgiliye ne hediye alınır

Kız arkadaşınıza fıstık gibi bir hediye vermek isterseniz, kutusu göndereceğiniz fotoğrafa ve sevgilinizin isimi ile birlikte mesajınıza özel olarak hazırlanacak bu Kişiye Özel Fıstıklı Çikolata tam da size göre.

4-Kişiye Özel Instagram Yastık

sevgiliye ne hediye alınır

Sosyal Medyada aktif bir sevgiliniz varsa, hem dekoratif hem de size özel olarak hazırlanacak Instagram Yastığın ilginizi bir hayli çekeceğinden eminiz. Rengarenk 8 adet size özel fıtıprafla hazırlanacak olan Instagram yastık, sevgilinizi hayal bile edemeyeceğiniz bir şekilde mutlu edecektir.

5-Kişiye Özel Parmakların Aşkı İPhone Telefon Kapağı

sevgiliye ne hediye alınır

Her an size güzel sürprizler yapan sevgilinize, siz de telefon kapağına aşk dolu bir dokunuş yaparak sürpriz hazırlayabilirsiniz. Üzerinde siz aşıkları temsilen kalemle çizilmiş parmak resmi bulunan ve mesajınıza özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Parmakların Aşkı iPhone Telefon kılıfı hem neşeli, hem de esprili hediyelerden biri.

6-Kişiye Özel Sihirli Kupa

sevgiliye ne hediye alınır

Sihirli Kupa bardak, son zamanların en popüler hediyelerinden biri. Soğuduğunda simsiyah bir görünümde olan, içerisinde sıcak içecek konduğunda ısınarak üzerindeki fotoğraf baskısını dışarı gösteren Sihirli kupa bardakla sevgilinize güzel bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz.

7-Kişiye Özel Mesaj Şişesi

sevgiliye ne hediye alınır

Sevgilinize her doğum günü veya sevgililer gününde klasik hediyeler vermekten artık gına geldiyse, o halde size nostaljik bir hediye önerebiliriz. Özel kraft hediye kutusu içerisinde sürpriz mesaj şişesine ne dersiniz? İçerisine ister en esprili sözlerinizi, ister duygu yüklü mesajınızı yazdırarak sevgilinize hoş ve hatırası olacak bir armağan verebilirsiniz.

8-Sihirli Yumurta

sevgiliye ne hediye alınır

İşte sevgilinize hem fiyatı ile son derece uygun, hem de rengarenk cıvıl cıvıl bir doğum günü hediyesi daha. Kız arkadaşınıza, gözlerine inanamayacağı en güzel sürprizlerden birini, yapraklarından sevgi dolu mesajlar çıkan Sihirli Yumurtalar ile yapabilirsiniz. Sihirli yumurtaları 8-10 gün süreyle bir miktar suluyorsunuz ve yapraklarında "Happy Birthday","I Love You","I Kiss You","I missed You","Good Luck","Thank You" gibi güzel sözler çıkıyor.

9-Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

sevgiliye ne hediye alınır

Kahve seven sevgilinize, masasında ders çalışırken, işlerini yaparkan kullanabileceği, hem dekoratif hem de ilginç bir masa lambası hediye etmeye ne dersiniz? Bardaktan masaya kahve dökülüyormuş gibi sıra dışı bir görünüme sahip olan Dökülen Kahve Görünümlü Lamba, erkek arkadaşınıza son derece ilginç bir doğum günü hediyesi olacak.

10-Kişiye Özel Aşk Tapusu

sevgiliye ne hediye alınır

Elinizde aşk tapusu ile sevgilinizin karşısına çıkın ve O'na "Seni Seviyorum. İşte bu da belgesi" diyerek hayatının sürprizini yapın. Gerçek bir tapu görüntüsünde olan Sevgililere Özel Aşk Tapusu, hem romantik, hem eğlenceli, hem de uzun yıllar sevgilinizin anımsayacağı güzel hediye seçeneklerinden biri.

Romantik Sevgiliye Ne Hediye Alınabilir?


Romantik bir kalbe sahip olan kişiler, esprili insanlarla kıyaslandığında oldukça hassas ve duygusal bir iç dünyaya sahiptirler. Hayal gücü son derece geniş olan bu kişiler, ikili ilişkilerinde de herşeyi en ince ayrıntısına kadar planlamaya çalışırlar. Mesela romantik bir aşğı ele alalım; Bu kişi, Kız/erkek arkadaşına bir sürpriz yapacaksa, en mükemmel ve en kusursuz ne şekilde bu sürprizi nasıl yapabilirimin hesaplarını yapmaya koyulur. Hatta bu hesaplamalar ve planlamalar bazan günler sürer:) Çünkü Onun için, sevgilisine yapacağı sürpriz ve bu sürpriz neticesine beklediği sonuç o an için yer yüzündeki her şeyden çok daha önemlidir. Elbette ki romantik aşıklar, sevgilisinden de kendisine karşı romantik tavırlar, romantk sürprizler yapmasını bekler. Bu insanlar ekseriyetle ciddi olmaya, sevgilisi karşısında cıvıtmamaya özen gösterirler... Sululuktan asla hoşlanmazlar. Benzer şekilde şaka, ya da küçük düşürücü esprilerden müthiş şekilde alınganlık duyarlar. Özellikle sanatçı, şair ya da yazar ruhlu insanları romantik sevgililer kategorisine örnek olarak gösterebiliriz. Eğer sizin de romantik ve duygusal bir sevgiliniz varsa, Ona seçeceğiniz hediyede oldukça dikkatli ve özenli davranmanız şart! Biz Romantik Sevgililere ne hediye alınabilir sorusunu kendi kendimize sorduk ve hem duygu yüklü olması açısından, hem de kişiye özel olarak hazırlanması açısından aşağıdaki romantik hediyelerin isabetli olabileceğini düşündük. Bakalım bu konuda siz ne diyeceksiniz:)

1-Romantik Kalp Kutusu

sevgiliye ne hediye alınır

İçerisinde 100'den fazla yazılı romantik görevler içeren kalp kutu, romantik sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Sırasıyla siz ve sevgiliniz bu kutu içerisinden bir görev çekiyorsunuz ve şartsız koşulsuz bir şekilde harfiyen bu görevi uygulamaya geçiyorsunuz! Nasıl harika bir fikir öyle değil mi?

2-İstiridye İnci Kolye Gümüş

sevgiliye ne hediye alınır

Göz bebeğiniz ve bu hayattaki gerçek inci tanenize işte bu kolye çok yakışacak! Gerçek istiridye kabuğu içerisinde yer alan, özel kadife kutusu içerisinde bulunan İnci Gümüş kolye, bayan sevgilinize doğum günü için verebileceğiniz en romantik ve şık hediyelerden biri.

3-Love Sonsuzluk Kolye Gümüş

sevgiliye ne hediye alınır

Sonsuz aşkınızı kız arkadaşınıza nasıl sunabileceğpinizin yollarını araştırıyorsanız, işte 925 ayar gümüşten yapılmış son derece romantik bir kolye modeli daha! Sevgilinize hem zarif, hem şık, hem de aşk dolu bir hediye düşünüyorsanız, Love yazısının ve Sonsuzluk sembolünün bir arada muhteşem bir zariflikte sunulduğu bu kolyeyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

4-Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

sevgiliye ne hediye alınır

Aşk dediğin el üstünde tutulmalıi herkesten, her şeyden farklı olmalı, sevgili ise bu aşkın çiçeği ve kıymetlisi olmalı! İşte sevgilinize aşkınızı çikolatalar eşliğinde sunabileceğiniz, en romantik hediyelerden bir tane daha! Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi ile, sevgilinize eşsiz güzellikte bir hediye verebilirsiniz. 4 Kalp Kutudan oluşan ve tüllerle süslenerek hazırlanan bu kule ile, aşkınızı en güzel şekilde Ona sunabilirsiniz.

5-Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

sevgiliye ne hediye alınır

Dekoratif, şık ve sevgi dolu bir diğer romantik hediye seçeneği ise, Kişiye Özel Film Şeridi Yastık. Göndereceğiniz 3 adet fotoğrafa ve isimlerinize özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Film Şeridi yastık, kız arkadaşınıza en unutulmayacak hediyelerden biri olacaktır. Yıl dönümünde, sevgililer gününde bu özel yastığı Ona armağan edebilirsiniz. Ona olan duygularınızı sözlü olarak, yazılı olarak bir çok kez dile getirdiğinize eminiz. Peki sevgilinize aşkınızı başka nasıl daha bir etkileyici şekilde iletebilirsiniz? Bulmaca gibi bir hediyeye ne dersiniz? Dekoratif, şık ve sevgi dolu bir diğer romantik hediye seçeneği ise, Kişiye Özel Film Şeridi Yastık. Göndereceğiniz 3 adet fotoğrafa ve isimlerinize özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Film Şeridi yastık, kız arkadaşınıza en unutulmayacak hediyelerden biri olacaktır. Yıl dönümünde, sevgililer gününde bu özel yastığı Ona armağan edebilirsiniz. Sevgilinize puzzle sürprizi yapacaklsanız, bu neden çikolatalardan hazırlanmış bir puzzle olmasın ki? Hem romantik, hem tatlı, hem de puzzle bir arada... Üzerine istediğiniz fotoğrafı ve kişisel mesajınızı taşıyabileeğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı Puzzle Çikolata ile, sevgilinize yıl dönümünde anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

6-Sevgiliye Özel Hayatımın Anlamısın Hediye Sepeti

sevgiliye ne hediye alınır

Kız arkadaşınıza, içerisinde 365 adet kalpli mesaj kartları üzerine yazılı ve her biri diğerinden farklı olarak yazılmış aşk dolu mesajların yer aldığı, 1 adet "Seni Sevi,yorum" yazılı yastık, gül yaprakları, çikolatalar ve kendi mesajınızı yazabileceğiniz sürpzi mesaj şişesi hediye etmek ister misiniz? Hayatımın anlamısın hediye sepeti ile sevgilinize en romantik hediyelerden birini vereceksiniz. Aşkı en güzel şekilde tasarımına taşıyan Sevgiliye Özel Fotoğraflı Taş Baskı, tamamen sizin için hazırlanacak! Kalp şeklinde tasarlanmışaşk ağacı, içine fotoğrafınızın yerleştirileceği kalp tasarımı ve hemen altına da isimlerinizin yazılacağı Sevgiliye Özel Fotoğraflı Taş Baskı, doğum günü, yılbaşı gibi tüm özel günler için en romantik sevgili hediyelerinden biri.

7 -Sevgilime Seni Seviyorum Hediye Sepeti

sevgiliye ne hediye alınır

İçinde bi dolu "Seni Seviyorum" yazılı hediyeliklerin yer aldığı Sevgilime Seni Seviyorum Hediye Sepeti, hislerinize tercüman olabilecek en romantik hediyelerden biri. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi ne alınır derseniz, bu romantik ve aynı zamanda sempatik ürünü öneririz. Sevgilinize her an sizi hatırlatacak, küçük ancak kullanışlı bir hediye vermek ister misiniz? Bir yüzünde size özel fotoğraf, diğer yüzünde ise kişisel mesajınızın yer alacağı Kişiye özel çakmak, erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusunu soranlar için güzel bir hediye seçeneği.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.