sadsad x
asdasd
Sevgilinizi Şoke Edecek Sürpriz Önerileri

Sevgilinizi Şoke Edecek Sürpriz Önerileri

03 Nisan 2018

Bir insan için hayatının en özel anı sevdikleriyle beraber geçirdiği anlardır. Bu anlarda geçirdiği her dakika çok kıymetlidir. Hele de bir özel gün ise o an hiç bitmesin ister. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve babalar günü bu özel günlerden bir kaçıdır. Sizde böyle bir günde sevgilinize küçük sürprizler yapmak istemez misiniz? Kim istemez ki? Hayatınızda böyle aşklar insanın karşısına bir defa çıkar. Bunun için çok uzun düşünüp çok pahalı bir sürpriz bulmanıza gerekte yok. Bazen küçük sürprizler hayatınızın anlamına yani sevgilinize çok özel gelebilir. Lakin böyle sürprizleri yaparken maliyeli şeyler de yapabileceğiniz gibi büyük bir prodüksiyona daha sahip olmanız gerekebilir.. Böylece yaptığınız sürprize heyecan katarsınız ve sevgiliniz hediye karşısında şok olur. Fakat böyle bir sürpriz için kısıtlı zamanınız var ve sizin hala aklınız da bir fikir bile yok mu? O zaman size sizin durumuzdaki aşıklara bir şey söyleyeceğim. Bu makalede tam da sizler için fikir vereceğiz. Bunlardan bazıları:


1. Peri Bacaları Gezi Sürprizi

sevgiliyi şaşırtacak sürpriz önerileri

Örneğin bu yıldönümünüzde sevgilinizi de alıp hafta sonu şöyle bir Peri Bacaları'na uzanmaya ne dersiniz? Dünyanın her tarafından yerli ve yabancı turistlerin akın akın geldiği Peri Bacalarını hafta sonu sevgilinize sürpriz yaparak geezebilirsiniz mesela. Onu bir hafta sonu Nevşehir’ e götürün, bol bol güzel anılar biriktirin ve bu eşsiz benzersiz peri bacaları manzarası altında yaşayın aşkınızı doya doya. Ayrıca peri bacalarının her yerini detaylı bir şekilde gezip görmek için tercih edebileceğiniz en iyi seçenek balon turlarıdır. Oraya gitmişken sevgilinizle balon turu yapmanızı şiddetle taviye ederiz. Ha, unutmadn bu güzel anınızı da cep telefonunuzla fotoğraflamayı da ihmal etmeyin.

2. Senin Hakkında Sevdiğim 48 Şey Kitabı

sevgiliye sürprizler

fiyat

İşte böyle güzel bir sürpriz karşısında saygıyla eğiliyoruz. Alması kolay, sunulması olay! Ucuz fiyatı ile bu özel kitap aşkınıza dair 48 nedeni sayfalarına taşıyor. Size de sevgilinizi aşk sarhoşu yapabileceğiniz özel bir romantik sürprizle buluşturuyor. Senin sevmemin 48 nedeni isimli kitabı tek başına sevgilinize armağan edebileceğiniz gibi dilerseniz her sayfasına ken el yazınızla mesajlarınızı da yazabilirsiniz. Ancak bunun için kendi yaratıcılığınızı da kullanmanız gerekli. İçinde 100 sayfa bulunan, onun hakkında yazı yazabileceğiniz boşluklar ve resim koyabileceğiniz yerler bulunan bu defter hediye edilebilecek en güzel hediyelerin başında gelmektedir. İçinde çok heyecanlı sorularda bulunuyor. Örneğin “ Seninle ilgili en büyük dileğim…. “ gibi boşluklar ver ve siz sevgilinize göre bu kısımları dolduruyorsunuz. Sayfalarına anlamlı resimlerler ve aşk dolu sözcükler ile doldurarak Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabını sürpriz olarak bence herkes beğenir. Hem bu kitap ile işin içine kendi el emeğinizde girmektedir. Böylece ayrı bir anlamlı olur.


3. Sevgilinize Özel Web sitesi

sevgiliye şaşırtıcı sürprizler

fiyat

İnternet ve site işlerinden az çok anlıyor musunuz? O zaman bu sürpriz fikri tam size göre. Sevgilinizle çekindiğiniz fotoğraflar, mesajlar, aşkınızı ifade eden şiirlerinizle dolu bir site açmak oldukça ilginç bir sürprizdir. Aşkınızı ifade eden bir alan adı alarak kendi sitenizi kurun. Web sitenizi sevgilinize adayın ve ona güzel bir hediye verin. Bu konuda ayrıca vereceğimiz fikir ise sitenin arka plan desenlerini gül yapraklı ile renklendirin.


4. Özel Süslemeler ile Akşam Yemeği

sevgiliye romantik sürprizler

Sevgilinize zaman ayıramamaktan şikayetçiyseniz, bu sürprizi kesinlikle denemelisiniz. Evde veya dışarda Ona romantik bir akşam yaşatın. Gün boyu siz ve sevgiliniz iş güç derken bir türlü görüşemiyor ve birbirinize yeterince ilgi gösteremiyorsunuz. Bunu bir akşam yemeği ile telafi etmeye ne dersiniz? Bence mükemmel bir fikir. Kendi evinizde hazırlayacağınız bir yemek hem maliyetsiz hem de zahmetsizdir. Onun sevdiği yemekleri hazırlayın ve masaya ufak dokunuşlar yapın. Örneğin masayı ufak çakıl taşları ve gül yaprakları ile süslemek oldukça yaratıcı bir fikirdir. Yemek sonrası içinde bir güzel film tercihi ile gününüzü taçlandırın. Yerleri gül yaprakları, etrafı loş mum ışıkları ile hazırlayacağınız bir akşam yemeği karşısında sevgiliniz şok olacaktır.


5. Sevgilinize Armağan Edeceğiniz Sürpriz Yumurta

sihirli sürpriz yumurta

fiyat

Bazen sevdiğinize yapacağınız küçük bir sürprizin sevgilinizde etkisi çok büyük olur demiştik. İşte bu tam da bu tarzdan bir hediye ve oldukça kolay yapılabilir. Daha önce sürpriz yumurtayı hiç duymuş muydunuz? Muhtemelen duymamışınızdır ancak sürpriz yumurta son dönemin meşhur sürpriz araçlarından bir tanesidir. Sürpriz yumurta, yapraklarında kendinize ait aşk sözcükleri olan ve bu mesajlarla filizlenen çok şaşırtıcı bir üründür. Tepesini kırıp sürpriz yumurtayı suluyorsunuz. 1 hafta içinde filizleniyor ve yaprağında “ Seni seviyorum aşkım“, “ Hayatımın anlamı “ gibi sözcükler yazıyor. İlk aldığınızda sevgilinizden sır gibi saklayıp filizlenip sevgi sözcüğü yaprağında yazı yazınca sevgilinize göstererek olaya ekstra bir gizem katarak sevgilinizi şok edebilirsiniz.


6. Gökyüzünde Evlilik Teklifi

sevgiliye sürpriz evlenme teklifi

Yükseklikten korkmayan ve hatta bundan hoşlanan bir sevgiliniz var ise bu fikir hayatınızı baştan aşağı değiştirecektir. Kız arkadaşınıza çok farklı bir evlilik teklifi etmeye hazır mısınız? O zaman sıkı durun şimdi hayatınızda duyabileceğiniz belki de en farklı evlilik teklifi sürprizi geliyor. Lakin bunun için biraz masraf harcamanız gerekebilir. Çünkü bu plana bir yamaç paraşütü yapan bir yer ile görüşüp yer ayırtmanız gerekecek. Kız arkadaşınıza yamaç paraşütü diye söyleyip havada iken tam o sırada evlilik teklifi edin. Böylece hem yamaç paraşütü ile gökyüzünün keyfini sürüp hem de sevgilinizi çok şaşırtacak bir evlilik teklifine imza atacaksınız. Ancak size tavsiyemiz bunu yapmadan önce bir süre gerekli eğitimini almanızdır. Aksi takdirde yapacağınız sürpriz felaketle sonuçlanabilir.


7. Boğazda Evlenme Teklifi

sevgiliyi şok edecek sürprizler

Kendinizden emin olduğunuz sürece evlilik teklifi işin çileği, kremasıdır. Şimdi tavsiye edeceğim evlilik teklifi fikri en az gökyüzünde evlilik teklifi fikri kadar kız arkadaşınızı şok edecektir. Bu fikir ile kız arkadaşınız kendini o kadar gösterişli bir evlilik teklifinde bulacak ki buna tek ikiniz değil tüm İstanbul Boğazı şahit olacak. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası olduğunu herkes bilir. İşte tam da bu manzara aşkınızın ilk ciddi adımına tanık olacak yerdir. Bu adım 2 aşamadan oluşmaktadır. İlk önce sevgilinizle güzel bir yat turu ile güne başlayacaksınız ve boğazın eşsiz manzarasını iliklerine kadar hissedeceksiniz. Daha sonra akşam vakti boğazı göre bir yere oturacaksınız ve evlilik teklifi için önerdiğimiz teklif tam bu sırada devreye girecek. Örneğin siz kız arkadaşınızla çayınızı yudumlarken köprüde adınız ve “ Benimle Evlenir Misin? “ yazısı belirecek. Kıza böyle bir teklifle hem şok edecek hem de muhteşem bir teklifle daha öncesi görülmemiş bir şeye imza atacaksınız. Eğer böyle bir teklifi reddedecek bir bayan varsa, sizi hiç sevmemiş demektir.


8. Sevimli ve Bir O kadar Romantik Hediye Sepetleri

sevgiliye sürpriz hediye sepeti

fiyat

Sevgilinize illa bir sürpriz yapmak için özel bir günü beklemenize gerek yok. Durup dururken bir anda hediye alın ve kız arkadaşınıza hediye edin. Hem böylece aşkınız yıllar geçse bile ilk gün ki heyecanını koruyacak hem de yaşanmış kötü şeylerin üzerine bir çizik çekeceksiniz. Peki ama durup dururken sevgilime ne hediye edebilirim diye dediğinizi duyar gibiyim. İşte tam da bu sırada makalemiz devreye girmektedir. Sevgilinize kendiniz bir hediye sepeti hazırlayın veya beğendiğiniz bir sepet hediye ile kapısına dayanın ne dersiniz? Hem romantik hem de anlamı olmayan bir gün için gayet hoş bir hediyedir. İçine sevgilinizin sevdiği ne varsa koyun. Örneğin oyuncak, çikolata, şeker … Böyle bir hediye ile kızın yüzündeki gülümsemeyi hayal edin. Ne kadar da güzel bir duygu değil mi?


9. Fotoğraflarla Dolu Uçan Balon

sevgiliye romantik balon sürprizi

Erkek arkadaşınıza bir hediye almak istiyorsanız şimdi de kızlar için bir tavsiye vereceğim. Siz kızlar olarak her an resim çekinirsiniz doğru değil mi? Cevap tabi ki de evet. Böyle bir özelliğinizin bir sürprize dönüşebileceğini hiç düşündünüz mü? Erkeklere hediye bulmak oldukça zor bir iştir. Ancak bu fikir ile oldukça kolay bir hal alacak. Öncelikle erkek arkadaşınızla çekindiğiniz resimleri ayrı bir flash bellekte toplayın. Bu resimleri bir fotoğrafçıda büyük boy olacak şekilde bastırın. Daha sonra işin en kolay kısmına geldi sıra. Fotoğraf sayısı kadar uçan balon alın. Bu balonlara fotoğrafları bir ip yardımı ile bağlayın ve ona sürpriz yapacağınız odaya yerleştirin. Tüm bunları yaptıktan sonra ortalığı mum ışığı ile loş bir hale getirin. Artık sürprizin planlama işi bitti ve bundan sonrası erkek arkadaşınız ile kendiniz arasında yaşanacak özel anlardır.


10. Notlarla Hediye Bulma

içinde mesaj olan ceviz kabuğu

Aslında bu bir sürpriz fikri değil ancak sürprizinizi daha ilginç ve heyecanlı hale getirmeye yarayan yöntemdir. Bir hediyenin sunum şekli demek yanlış olmaz aslında. Aslında özellikle biz erkekler olarak en çok kaybettiğimiz noktada tam burasıdır. Özenle hediye seçip alırız ancak bunu kıza çok kötü bir şekilde sunarız ve hediyenin değeri kızın gözünde biter. Bu yöntem ile sizleri bu durumdan kurtaracağım. Bu yöntem için ekstra bir hediye daha alın. Daha sonra bunu herhangi bir yere gizleyin. Kızın bulabileceği bir şekilde kâğıda ipuçları yazın ve bunları bir yerlere yapıştırın. Bu ipuçları ile kıza hediyeyi buldurun ve bulma aşamasında kızla beraber olmaya özen gösterin.


11. Sevgiliniz İçin bir Anı Defteri Oluşturun

el yapımı mini anı defteri

Elbette bu yöntem diğerlerin daha uğraştırıcı ve zor bir sürprizdir. Ama kabul edin ki yazarken siz de çok eğlenecek ve sevgiliniz hakkında çok şey öğreneceksiniz. Zaten sürprizin amacı sevgilinizle beraber anı oluşturmaktır. Bu yöntem ile de hem yaşadığınız anıları biriktirecek hem de yeni bir an oluşturacaksınız. Belki de bu defter ile eski de yaşadığınız anıları tekrar canlandıracaksınız. Lakin bunun için özel bir defter seçmelisiniz. Sıradan bir defter bütün çabanızı ayaklar altına almanıza neden olabilir. Daha sonra sevgilinizin yakın arkadaşları, akrabalarının listesini oluşturun. Onlara sevgilinizin özel bir anını anlatmalarını isteyin ve anlattıkları özel şeyleri bu deftere not alın. Bu defter bittikten sonra ise bunu küçük bir video ile beraber süsleyebilirsiniz.


12. Sevgilinizle Beraber Çekindiğiniz fotoğraftan Kolye

fotoğraflı kolye sürprizi

fiyat

Kız arkadaşınıza kendi elinizle bir hediye yapmak istiyorsanız bu sürpriz tam size göre. Sevgilinizle beraber geçirdiğiniz bir anı fotoğraf karesine sığdırmak yerine o anı her dakika tekrar tekrar hatırlatabilirsiniz. Bunun için bir adet fotoğraf ve kolye yapımı için malzeme gerekmektedir. Bu fotoğrafı küçük bir boyuta getirin. Daha sonra kız arkadaşınızın zevkine göre bir kolye tasarlayın. Bunun için internetten birçok örnek bulabilirsiniz. Daha sonra bu kolyenin tam ortasına bu fotoğrafı yerleştirin ve yapım aşamasını tamamlayın. Bu hediye kız arkadaşınız çok özel bir hediye olacaktır. Çünkü hem kendi el emeğinizi katmış olacaksınız hem de güzel bir anınızı ona her an tekrar tekrar yaşayabilmesi için bir fırsat vermiş olacaksınız. Bu da aşkınızın her an daim kalmasını ve aşkınızın bir ömür boyu ilk gün ki heyecanında kalmasını sağlayacaktır.


Tüm bu fikirler ile sevgilinizi şoka sokacak sürpriz yapabilirsiniz.

EDİTÖR: Canan Yılmaz

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.