Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler

09 Temmuz 2019

Sevgilinizi mutlu etmek ve onu şaşırmak isterseniz en güzel söz dizini arasından seçim yaparak gönderim sağlayabilirsiniz. Her kadın iltifatı sever. Bu yüzden mutlaka güzelliğini ve olan duygularınızı açıkça söylemeye özen gösterin. Sizin için belirlediğimiz sözler bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca hediye aldığınızda bu sözleri de not olarak ekleyebilir ve romantik bir havanın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Hediye seçimlerinde de mutlaka kişiye özel olan hediyeleri seçmeye özen gösterin. Çünkü kişiye özel hediyeler kişinin kendini özel hissetmesine olanak sağlar. Bu da sevginizin gücünü yükseltir ve ilgili olduğunuzu da ön plana taşır. Sevginizi şaşırtmak ve aşkınızı ifade etmek isterseniz hayal gücünüzü çalıştırmayı ihmal etmeyin. Onun beklemediği anlarda karşısına çıkın ve tüm duygunuzu ifade edin. Küçük notlar yapıp çantasına gizlice koyabilirsiniz. Beklemediği anda bunu görmesi onun için şaşırtıcı olacaktır. Sevi seviyorum yazan bir not gün içerisinde onu mutlu edecek ve sevginizi da daha büyütecektir. Alacağınız kişiye özel hediyeleri de gizli bir şekilde verebilirsiniz. İşyerine gönderim sağlayabilir ve beklemediği bir çalışma anında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Söylenebilecek Güzel Sözler

Eğer bir kelebek olsaydım, bir günlüğüne bile olsa konmak isterdim o güzel yüzük parmağına.

Ey Sevgili! Aşkına kanmaya muhtaç bir yürek bekler seni, yıldızlı gecelerin gök kubbesinde.

Mеcnun dеğilim sevgilim! Lаkin çаğırırsаn eğer çöllerinde kavrulmaya gеlirim!


Nere baksam seni görüyorum. Aşağıda sen, yukarıda sen, sağda sen, solda sen! Bu durumu hiç garipsemiyorum çünkü biliyorum ki bunun adı aşk! Ve sana doğru savruluyorum. Sana korkmadan, aşık olmayı seviyorum.


Yarı dalgalı olmamalı deniz. Ya tam dalgalanmalı ya da tam kudurmalı. Ya ümit vermemeli sevgiliye ya da tam sevmeli. Ya da çekip gitmeli.


Ey yarim… Eğer geceler, seni sevdiğim kadar uzun saatlerden oluşsaydı, emin ol ki güneş hiçbir zaman doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, hem de uğruna ölecek kadar aşığım.

Sevgiliye güzel sözler

Gitmekle gitmek olmazmış. Gönlün kalır, aklın kalır anıların kalır. Cemal Süreya

Bedenim zindanlarda olsa bile, Senin sevgin yüreğimi götürür dünyanın her yerine sevgilim.


Seni ilk gördüğüm anda kalbimin kapasını aralandı. Sert olan o kalbim eridi bitti. Geceleri uyuyamıyorum şimdi. Tek düşüncem sen oldun. Sendeki tılsıma o güzelliğindeki büyüye engel olamıyorum.


Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin ve arkadaşınım. Biri bitse biri kalır. Seni her zaman seveceğim.


Seni gördüğüm ilk günden beri çok seviyorum. Her an yanında olmayı istemek, elini tutmak saatlerce gözlerine bakmak. Başka bir şey yok istediğim.


Dün doktora gittim. Neyin var dedi. Kalbim ağrıyor dedim. Muayene etti. Kalbinde aşırı doz aşk var dedi. Bunu azaltman lazım yoksa ölürsün dedi. Şimdi doktor sana olan sevgimi azaltmamı söylüyor. Hayat mı sen mi diye tercih yapacağımı mı sandın. Ben ilk tercihimi gözlerine bakarak çoktan yaptım.

sevgili için güzel sözler

Tüm kitapları koltuğumun altına topladım. Sana güzel aşk sözleri yazmak için. Tüm kitapları bir bir okudum. Ama bulamadım sana olan aşkımı tam olarak anlatabilecek bir söz. Sonra tek bir şey yapmaya karar verdim. O da "Seni Çok Seviyorum." demek oldu. Çünkü bu sihirli sözü senden başkasına asla söyleyemem!

Güzеlliğin bir ԁаmlаsı olаn bir tek gece için uykuyu hаrаm еtmеk çok ԁеğilsе, güzеlliğin membağı olаn senin için bir ömür fеԁа еtmеk аz bilе.

Bak gözlerime, gözlerin gözlerime değsin. Gözlerin benim gözlerim olsun biriciğim. Gözlerin bu hayatta göreceğim son gözler olsun…


Yanıyorum kavruluyorum. Nasıl bir aşk ben de hiç bilmiyorum. Her yanına geldiğimde kelimelerim düğümleniyor, ellerim titriyor. Seni sevmenin güzelliği kalbimden başlayıp içimi kavuruyor.


Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyor musun? Ben hiç unutamıyorum. Çünkü kalbimin ilk defa atışını o an duydum. O da senle oldu. Bir ölüydüm senle dirildim. Şimdi de seni çok sevmenin mutluluğunu tüm hücrelerimde yaşıyorum.


Benim dünya tatlısı sevgilim! Biliyor musun seni tanımadan önce çikolatayı çok severdim. Ama artık hiç yemiyorum. Neden mi? Çünkü ömürlük çikolatamı seninle buldum. Hem de dünyanın en güzel, en leziz çikolatası sensin.


Seni seviyorum kadınım! Aklıma o güzel gülüşün geldi, sonra dedim ki kendime iyi ki seni sevmişim yahu!

Sevgiliye söylenebilecek güzel sözler

Rüyaların en güzelini görürken, Tanrının seni koruması için gönderdiği meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimseler zarar veremesin.

Saçlarına dokunmak, saatlerce yanında kalıp başımı göğsüne dayamak ve meltem rüzgarında uykuya dalmak. Şu an tek hayal ettiğim ve beni en fazla mutlu edecek olan şey budur.


"Seni seviyorum" cümlesini senden başkasına hiç söylemedim. Çünkü sen benim ilk göz ağrımsın. Ve buna inan sevgilim bu göz ağrısı bir ömür boyu sürecek.


Sana rastladığım gün öylesine susuz, öylesine yalnız ve öylesine çaresizdim ki, sevgisizliğimi dindirmek için bir çırpıda içtim güzel gözlerini...


Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.


Özledim seni sevgilim! Özledim seninle geçtiğim yerleri, özledim bana aşkım dediğin günleri, şimdi sadece resimlerin elimde, ağlarım, hasretini çekerim içime.


Gökyüzü sen ol bir tanem. Güneş hep seni aydınlatsın. Akşamları yıldızlar seni süslesin. Ve ben her daim güzelliğini seyre dalayım. İşte seni böyle hayaller ile seviyorum. Seni sevmek bile beni mutlu ediyor.


Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana, tek fark onlar milyonlarca, sen bir tanesin.


Seni çok özledim. Aşkım kavuştuğumuzda yapacağım tek şey var. Ellerini tutup konuşmadan saatlerde gözlerine bakmak.

Sevgiliye aşk sözleri

Yıllar geçse de hala güzelliğinden bir şey kaybetmedin. Eskiden de güzeldin, şimdide çok güzelsin. Ve her geçen sene benim için çok güzel olacaksın.

Kızınca bakma sitem yaptığıma, senin gibi güzel ve özel olan birini kıramam incitemem. Çünkü varlığın beni hayata bağlayan tek etken.

Bir gün bu özlem bitecek kavuşacağınız. Çocuklarımız olacak. Her ikisi de sana benzeyecek. Güzelliklerini senden alacaklar. Bunun hayali ile yaşıyorum. Az kaldı sabret.

Gözlerimi kapayıp hayal ediyorum. Mesela bir deniz ve denizde yüzen bir vapur olmalı… Gökyüzünde parıldayan bir güneş, bir de martı sesleri olmalı. Bir de semaverde çay olmalı ve o çayı birlikte yudumlayacağım sen olmalısın sevgilim.


Ey gözlerine ömrümü adadığım sevgilim! Şimdi, şu anda sana en fazla muhtaç olduğum anda gel ne olur! Yaşatmak için de, ölümüme sebep de olsa lütfen gel.


Sen gittiğinden beri rüzgarlarla konuşur oldum. Poyraz rüzgarı ile anlaşıyorum sana olan sevgimi taşıyor götürüyor. Ama lodos biraz inatçı. Gel seni götüreyim diyor. Karşına çıksam ve tek bir söz söyleyip elini tutup seni seviyorum desem, benle geri döner misin?


Dışarıya yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen. Ne yapıyorsunuz üçünüz burada.


Şehirler, kasabalar, köyler hepsinde yaşadım. Uzaklara gittim. Olmuyor işte yapamıyorum. Unut diyorsun yapamıyorum. Seni hala çok seviyorum.


Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, canan için can olmuş, ey yar.


Elini tutup beraber yürüdüğümüz parklarda şimdi tek başıma yürüyorum. Olsun hayalinle bile konuşmak güzel. Görenler deli diye bakıyorlar biliyorum. Seven kişi deli olur mu diye gülümseyip geçiyorum. Gittiğin günden beri özlüyorum ve gelmeni bekliyorum.

sevgiliye en güzel sözler


Biz güzel sözlerle büyümedik ki yalan sözlerle hayata bakalım. Benim tek güzel sözüm de özüm de sensin sevgilim.

Güller güzel, papatyalar renkli. Peki ya sendeki o neşe, o sevdi dolu yaşam, hangi çiçekte hangi bitkide var. Aradımsa da bulamadım. Sen benim dünyamdaki en güzel çiçeksin.


Bir ay küser bir yıldız, ben kalırım hep yalnız, sanki senin yokluğunda dem tutuyor insafsız...


Sevginin gücünü sana nasıl mı göstereceğim. Bulutlara sen baktığında sadece beyaz görüyorsun. Ben ise o bulutlarsa senin yüzünü. İşte senin sevgin böyle mecnun etti.


Senle hayalini kurduğum tek şey var. Beraber yaşlanmak beraber hayata gözlerimi kapatmak. Çünkü ben tek kalırsam sensiz yaşayamam.


Bir kağıt var elimde bir kalem. Yaz bakalım dedin ya bana olan sevgini, Önce uzunca bir yazı yazayım dedim. Olmadı silip attım. Şiir yazayım dedim. Gene olmadı. Gözümü kapatıp hayalini kurdum. Bir baktım kağıtta sadece adın yazıyor.


Susadım yeniden senin tatlı sözlerine. Ilık bir esintinin vücudumu titrettiği gibi girsin sesin yüreğimin derinliklerine.


Geçen gece rüyama geldin. Konuştuk, sohbet ettik. Dedim nerelerdesin. Elini kalbime koyup işte burdayım dedin. Nasıl bulucam seni dedim. Gözleri kapat ben hep orda olucam dedin. Şimdi gören kör misali sokaklarda geziyorum. Gözümü açmaya korkar oldum. Ya gidersen diye.

Еy Gönlümün sol yarısı, Aklıma koydum seni, aklım аlmаԁı. Yüreğime bıraktım, sаnа ԁoymаԁı.

Gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur ama kalpteki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen asla unutulmaz.


Güzelliğinin bahçesinde açan taze güller, süslemiş gülüşünü canım sevgilim.


Ertesi gün sana kavuşamayacağım diye uyumadığım geceler var benim.

SEVGİLİYE GÜZEL MESAJLAR

Bırаkаcаğım еli hiç tutmаm, tutаcаğım еli isе hiç bırаkmаm. Sаhtе sevgilere gül olmаktаnsа, gеrçеk sevgilere ԁikеn olurum daha iyi sevgilim!

Benim can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anla sevgilim.


Seni çok seviyorum benim bir tanem. Bir şelale gibiyim yanında gürül gürül, sen gidince ise durgun bir göl misali.


Еy Gönlümün sol yаrısı, Аklımа koyԁum sеni, аklım аlmаԁı. Yüreğime bırаktım, sаnа ԁoymаԁı.

sevgiliye aşk sözleri


İstanbul’un boğazı en çok görülmesi gereken yerler arasındaymış. Bilmiyorlar ki İstanbul sen varsın diye güzel. Kimseye söylemedim. Çünkü bu güzelliğin tek sahibi ben olmak istiyorum.

Senle tattım böyle bir aşkı. Senden başkası girmedi aklıma gönlüme ve bir ömür boyu da söz veriyorum. Senden başkası olmayacak.


Güneşin doğuşunu her gece sabırsızlıkla bekliyorum. Çünkü her güneş doğduğunda seni görmenin heyecanı içimi titretiyor. İşte seni bu kadar çok seviyorum.


Sеni bаğrımа dеğil, bаğrımı vе bаşımı аyаğının аltınа bаstım. Yüzüm, gözüm toprаk olаcаk, аmа gönlüm ԁаimа senin aşkınla kokаcаk.


Seni tanıdığımdan beri eski ben değilim. Şimdi sözcükler boğazımda düğümlenir oldu. Kalbimi sıkıştıran bir şeyler var. Aşk insana bunu yaşatıyormuş senle öğrendim.


Dеԁilеr ki; Gözԁеn uzak olаn gönülԁеn ԁе uzak olur. Dеԁim ki; Gönül’е girеn, gözԁеn uzak olsа nе olur.

sevgiliye güzel sözler

Uçmak için kuş olmak gerekmiyor. Bir “Seni Seviyorum” lafı yeter be güzelim.

Sеn bеnim tеllеrimе hаngi notаyı istеyеrеk vuruyorsаn, bеn o mаkаmdаn inliyorum sevgilim.


Şimdi uzaklardasın, bu hediyemin içerine özlemimi, duygularımı ekledim. Uzakta da olsan seni seviyorum, özlüyorum. Bir gün bu hasret bittiğinde yanından, yanı başından hiç ayrılmayacağım.


Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum.


Aynı şehirde sen varsın, ben varım... Ama biz yokuz.


Diğer şairler gibi seni anlatırken kafiye aramıyorum. Çünkü senin güzelliğin tüm dizelere ve mısralarla uyumlu.


Yağmur damlalarına yüklesem sevgimi, her yağmur yağdığında damlalar, gözlerinden akıp kalbine doğru ilerleyip sevdiğimi fısıldasalar. Ve tek bir söz taşısalar. Seni Seviyorum.


Ey sevgili, gözlerin, dudakların, kaşların, tüm bedenin hele de o kalbin yok mu o kalbin tutsağın oldum ey sevgilim...


Gözlerim dalıyor yine uzaklara, seni arıyorum karanlıklarda, Bulamıyorum ne yapsam da çok özlüyorum neredesin.


Ben mecnun değilim onun gibi çöllere düşemem, Ferhat da değilim dağları delemem ama bir ömür boyu yanında yer alıp gözlerine bakarak yaşlanabilirim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.