sadsad x
asdasd
Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler

Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler

30 Haziran 2020
Sevgilinizin herhangi bir neden dolayı uzakta olması ne kadar acı verici değil mi? Birçok özel günde özellikle onun yanında olamamak, elini tutamamak ve diğer çiftleri izlemek size çok acı veriyor biliyoruz. Ama maalesef elden bir şey gelmiyor. Bazen eğitim nedeni ile uzakta olursunuz, bazen iş neden ile uzakta olursunuz, bazen de zaten daha en başından uzak mesafe ilişkisi olduğunu bile bile aşka başlarsınız. Uzaktaki sevgiliye duygusal sözler ve şiirler ise bu mesafenizin arasını kapatan en güçlü adımlar olur. Uzakta ki sevgiliye kısa mesajlar göndererek gün içinde ona kendinizi sık sık hatırlatırsınız. Bazen küçük bir güzel mesaj, bazen şiir, bazen içten geçen en yoğun duygular. Önemli olan aşkınızı her daim sıcak tutmaktır. Onun yanında olamazsınız da aranızda ki mesafe ilişkinize engel olmamalı. Ona onu sevdiğini söylemeli ve bunu sevgiliye güzel sözler ile süslemelisiniz. 

Uzakta ki Sevgiliye Etkileyici Mesajlar 

Uzaktaki sevgiliye güzel mesajlar kategorisi aslında birçok farklılık gösteriyor. Durup durup ona söylemek istediğiniz bir şeyler mi arıyorsunuz? Yoksa özel bir gün kutlaması mı yapmak istiyorsunuz? Hediyenizi beli bir şekilde kargo yolu ile gönderiyor olabilirsiniz ama duygularınızı ona mesaj yolu ile iletmelisiniz. Bazen kendi sesiniz ile bir şiir okuyup gönderebilir, bazen 4 mısralık bir şiir ile onun duygularına erişmeyi başarabilmelisiniz. Uzakta ki sevgiliye duygusal mesajları öyle ansızın oluşturmak ve yazmak elbette kolay değil. Bu sebeple sizler için en beğenilen sevgiliye mesajları derlemek istedik. İster kısa duygusal mesajlar, ister resimli duygusal mesajlar. Hangisini isterseniz onu seçin ve dilediğiniz şekilde ona ulaştırın. 

Uzakta ki Sevgiliye Şiirler 

uzaktaki sevgiliye şiir
Bazı şiirler vardır ki tam sizi tam da o anı anlatır. Onunla aranızda ki mesafeleri anlatan, duygularınızı ortaya koyan ne mısralar vardır. En ünlü şairlerden tutunda, henüz ünlenmemiş şairlere kadar birçok yazar şiirlerini çoğu zaman aşıklar için yazar. Özellikle birbirinden uzakta ki sevgililere için böyle dizeler çok daha anlamlı gelir. Söylemek istedikleriniz adeta mısralara dökülür. Sevgiliniz ile aranızda ki köprüyü oluşturur ve adeta yolunuzu kısaltır. Sizlerde uzakta ki sevgilime ne gibi şiirler bulabilirim ya da ne gibi mesajlar gönderebilirim diyorsanız sizler için derlediğimiz bu harika iletilere göz atmalısınız. Hem özel gün kutlamasına uyumlu, hem aranızda ki mesafeye uyumlu birçok farklı söz ve şiirler. Sevgiliniz ile aranızda ki bağı güçlendirir ve onun kalbini çarptıracak bir an daha yaşatır. 

Uzaktaki Sevgiliye Romantik Sözler

Aşk dediğin, dertlere düşürür. Kalbinin kilidini açtırır. Ferhat gibi koca dağları aştırır.

Gözlerimizi uzaklıklar değil ki yalnız göze alamadığımız yakınlıklar da acıtır.

Aşk, onun gözünden düşen tek bir damlaya bile kıyamamaktır. Bakmaya doyamamaktır. Yerine kimseyi koyamaamaktır. Onsuz olamamaktır.
uzaktaki sevgiliye güzel sözler
Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

Senin özleminle kavruldu yüreğim. Uzun saatler boyunca hiç bıkmadan usanmadan seni bekledim. Tek bir mesaj at diye gözlerimi kırpmadım canım sevgilim. Ve sonunda kelimelerin beni kucakladı…

Benim bir tanecik sevgilim, seni canımdan, dünyalardan daha çok seviyorum. Ruhumun seninle birlikte güzelleştiğini her geçen gün daha iyi görebiliyorum. Yanımdan hiç ayrılma istiyorum, ölene kadar hep ellerini tutmak tek derdim…

Denizin dalgaları misalidir aşk. Sesini duyarsın, fakat nereden geliyor, nereye gidiyor bilemezsin.

Aşk denizindeki mumdan gemilerin güvertesinde bekliyorum. Kaptanı sensin, alabora olmadan gel.

Aşk erkeklere çok yakışır. Peki ya kadın? O zaten aşkın ta kendisidir.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler
Aşk bir ortaklıktır ve iki taraf da genelde zarar eder.

Bir ömrü seninle geçirmek benim en büyük dileğim; senin yanında geçirdiğim yıllarım, aylarım, günlerim, saatlerim benim için dünyalara beden sevgilim. Seninle nefes alıyor bu kalbim, yanımda sen olmadığında ise sanki kocaman bir hiçim.

Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor.

Uzaklıklar sevenler için önemsizdir. Çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu; özlemektir. W. Butler

Benim yaralarımın en iyi ilacı sensin sevgilim. Sen benim hayatımın en değerli varlığı ve bu dünyaya tutunma sebebimsin. Beni bu dünyada senden daha çok mutlu edebilecek hiçbir şey yok bir tanem. İyi ki yanımdasın…

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

İki kıyı gibiyiz. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız. Senin üstünden geçen bulut benim yağmurum. İki kıyıyız hep biraz uzak ama sonsuza dek bir arada.

Kalp bir mum, aşk fener gibidir. Fenersiz mum bir gün sönmeye mahkumdur.

Aşkla çarpan bir kalpten daha güzel ne olabilir ki? Ona olan sevginizi anlattığınız cümlelerinizden daha önemli ve olabilir. Kalbinizi aşka ve sevgilinize açmak bu dünyada yapabileceğiniz en güzel şeydir. Kelimelerinizi onun için kullanmak, kurabileceğiniz en güzel cümlelerinizi onun için sarf etmek gibisi var mıdır?

Mesafe korkunç bir şeydir. Özlüyor mu unutuyor mu düşünüyor mu bilemezsin.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Seni sevmek, gözleri açıkken rüya görmeye benziyor.

Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın bir asır kadar uzak olması. Nazım Hikmet Ran

Sobaya elini sürmek gibidir aşk. Bir kere yakar, iz bırakır. Bir daha dokunmaya cesaret edemezsin, yanına yaklaşabilirsin sadece o kadar.

Belki de aşk uzakta olan birisiyle bile gülüp mutlu olabilmektir.

Eğer şimdiye kadar aşkı tatmadıysanız bunun için kalbinizi artık hazırlamanızın vakti gelmiş demektir. Eğer gerçekten sizin kalbinizi çalacak kimsenin henüz çıkmadığını düşünüyorsanız bunda sizin de suçunuz olabilir. Eğer siz, evrene hazır olduğunuzu ve kalbinizi tamamen birisine vermek istediğinizi fısıldarsanız o da sizin için elinden geleni yapacak ve size en büyük armağanını verecektir.

Mesafe yollar olsaydı titremezdi ayaklarım. Korkuyorum! Kaç yürek ötemdesin?

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Aşk kimi zaman küser, ancak hiçbir zaman kin tutmaz.

Sevgilim biliyorum mesafeler var aramızda aşılamayan. Belki karşı penceredeyim belki komşu ülkendeyim. Bildiğim bir şey varsa en derinlerimdesin ve o mesafeyi kimse ölçemiyor.

Samimiyet ve aşk mesafeye bağlı olsaydı; Güneşe en yakın olduğu halde zirveler buz tutmazdı.

Aşk nasip işidir hesap işi değil. Aşk adayıştır arayış değil. Sen adanmış ve yanmışsan bu uğurda aşk sana uzak değil! Hz. Mevlana

Çölde akşam olunca çıkan fırtına gibi soğuktur özlemek ve sabah olunca açan güneş kadar sıcaktır seni sevmek.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemez yetişirsin dokunamaz dokunursun vazgeçemez vazgeçersin ama unutamazsın.

Gurbeti çok kıskanıyorum. Ben sensizim gurbet sana sahip.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Sanki senden önce küçücüktüm ve sen hayatıma girdiğin andan itibaren büyümeye başladım. Şimdi artık kocaman oldum ve sana artık çok daha sımsıkı sarılabiliyorum bir tanem. Her geçen gün aşkım da benim gibi büyüdü ve sen artık benim tüm dünyam oldun.

Ellerin tutamasam da kalbin benim yanımda olsun. Tek dileğim ruhun bir ömür benimle dolsun.

Hayat bizi binlerce kilometre uzaklara savurmuş olsa da kalplerimiz her daim yan yana atıyor ey sevgili.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Yanındayken dünyanın en güzel rüyasında gibiyim, hiç uyandırmasınlar diye hep dua ediyorum sevgilim. Ellerini tuttuğum anlar hiç bitmesin istiyorum. Seninle bir ömür mutlu mesut yaşamak en büyük dileğim.

Ne çıkar yanımda olmasan! Kalbim senden ‘ibaret’ değil mi? Uzaktan sevmek zor demişsin. Etme sevdam! İçinde Allah varsa görmeden sevmek ‘ibadet’ değil mi?

Sen yanımdan gidince tüm şehir ışıkları bir anda sönüyor sanki. Sen uyandığında güneş tekrar doğuyor hayatıma. Eğer sen gülüyorsan açıyor tüm çiçekler… Sen ağlıyorsan gök gürlüyor, yağmurlar dolduruyor yeryüzünü…

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı.

Sen benim kalbimin ta içinde bir yerlerde, derinlerimdesin. Öyle bir yerdesin ki ruhumu ele geçirmiş gibisin. Canımın içi, bir tanemsin. Sen hep yanımda kal ve hiç ayrılmasın ellerimiz…

Aşk, yürek koğuşunun en hırçın gardiyanıdır.

Senden uzakta olmak, yalnız olmak çok zor sevgilim… Senin olmadığın karanlık odalarda uyanmak, senin olmadığın kocaman ve upuzun günler yaşamak bir işkenceden farksız…

Aşk dedikleri bir şeyin içindeyim. Ne karşılıklı denir, ne ne de platonik.

Aşk tıpkı bir ekmeğe benzer. Ya tükenir, ya da küflenir.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Varlığından o kadar mutlu olan bedenim bazen şaşırıyor.Bazen rüyama giriyorsun gerçek dünya yalan geliyor bana.Bazen de gerçekte karşımda olma ihtimalini düşünüyorum.Günlerce uyku girmiyor gözüme.

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Sevmekten daha öte bir şeydir özlerken sevmek. Her yiğidin harcı değildir uğrunda uzakta ölmek.

Kimi zaman aşk yeni çıkacak bir filmin fragmanına benzer. Bütün güzellikleri yalnızca tanıtımda görürsün. İzlediğinde ise bakarsın ki tüm senaryo bir rüyaymış.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Seninle kocaman oldu aşkım, sevgim, ruhum. Sen bana öyle büyük bir hayat sevinci verdin ki sevgilim, tüm ruhumu kapladı varlığın. İyi ki varsın, iyi ki benimsin bir tanem. Seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum…

Hiçbir zaman yalnız değilsin sevgilim. Duam seninle kalbim seninle ben her şeyimle seninleyim.

Şurama batana özlem demeselerdi bıçak derdim.

Ömrüm kapının eşiğinde yolunu gözlemekle geçecek diye kederleniyorum ama sonra nereye gidersen git kalbimi yanında taşıyacağını düşünerek teselli buluyorum.

Seni tüm ruhumla ve tüm hücrelerimle seviyorum. En kötü günlerimde bile sen yanımdaysan canım acımıyor sevgilim. Sen benim için alışkanlık değil, gerçek aşksın bir tanem. Senden vazgeçmem demek, kendimden vazgeçmem demek bir tanem.

Unutma sevdiğim; sadakat mesafelerle ölçülür.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Sesim hafif çatlak ve ellerin bu defa hiç olmadığı kadar uzak.

Aşk, dört ayaklı bir masa gibidir. Güven, vefa, sadakat ve saygı onun ayaklarıdır.

Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi gel de bitsin bu eziyet.

Sen ne zaman yanıma gelsen bir anda telaş kaplıyor bedenimi. Ellerim birbirine dolanıyor, iki ayağım bir pabuca giriyor sanki ve kalbim hiç durmadan çarpmaya başlıyor hızlı hızlı… Bir gülüşünle aydınlanıveriyor tüm dünyam…

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Ey varlığı canıma can katan yar. Hiçbir şey acıtmıyor yokluğun kadar.

Gözlerin öyle anlamlı bakar ki her zaman içinde kocaman bir dünya ararım. Sanki oralarda kaybolan küçük bir kız çocuğu gibi bana sürekli bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun sevgilim. Seni o dünyanın içinden çıkarıp kendi dünyama dahil etmek en büyük amacım…

Uzaklarda arama gözyaşındayım sevdiceğim.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Aşk, baktıkça güzelleşirmiş. Konuşmakla da zenginleşirmiş.

İster uzaklarda yaşa isterse de kilometreler girsin araya. Ama bil ki daima gözlerimin daldığı yerdesin.

Sen mutluluk zincirimin en büyük halkasısın. Sen olmazsan dağılır, her biri ayrı yana savrulur.

Aşk yanındaki ile yaşanınca değil uzaktaki ile yaşanabilince aşk olur.

Aşk deliliktir derler. Ben de delilerin delisiyim.

Kaldı işte; Çayımız bardakta. Çocukluğumuz sokaklarda. Mutluluğumuz kursağımızda. Sevdiklerimiz uzaklarda. Gülüşlerimiz fotoğraflarda.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Seni bir mısra uzunluğunda ve bir şarkı ritminde seviyorum sevgilim.Sadece ben duyuyorum ve sadece ben görüyorum.Kimse seni dinlediğimi ve okuduğumu bilemeyecek.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Sensiz geçen tek bir dakika adeta bir yıla bedel. Yıllar seni özlemekle geçiyor ey sevgili haydi gel artık.

Dışarıda hiç durmadan devam eden bir yağmur var ve ben o yağmurun altında sırılsıklam ıslanan bir adam gibiyim. Sana ölesiye aşık ve ölesiye tutkuluyum. Fırtınanın ortasında kaldım ama asla çaresiz değilim. Seninle bir bütün olmaya geliyorum…

Mesafeler hep muamma hep uzak. Esaretin gömülü tenime; hep alengir hep tuzak. İşlenmiş boynuna yıldız parıltısı gümüşler. Hem bunca yakınken hem çaresiz hem uzak.

Aşk, dünyadaki en derin acının ve en tatlı mutluluğun birleşimidir.

Uzaklık deyip de dert ettiğin nedir ki sevgili. Biz Yaradanı da görmeden sevmedik mi? Mevlana

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Birbirine bakmanın değil, beraber aynı tarafa bakmanın adıdır aşk.

Her gece rüyalarımda arıyorum seni. Bitsin artık bu hasret uyanıp yanı başımda bulayım sevgilimi.

Aşk genellikle kadınları zeki, erkekleri ise aptal yapar.

Uzaktasın ama kalbime en çok sen yakınsın aşkım.

Bazen gözlerinin tanımadığını yüreğin tanır. Histen köprüler kurarsın mesafeler utanır.

Benim yanımda değilsin ama hep aklımdasın.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Tamam mesafeler aşka engel değil ama ben burada ağlasam senin yanakların ıslanır mı?

Sen benim için ufukta bir çizgi gibiydin, imkansıza yakındın sevgilim. Sonra ben oraya doğru yüzmeye karar verdim ve aylardan sonra yıllardan sonra sana ulaşabildim. Ufuk çizgisini ellerinle tutamazsın dediler ama ben senin ellerini tuttuğum gün o ufuk çizgisine de dokundum sevgilim.

Ey yar ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş; yüreğimin dibine kadar yolun var. İskender Pala

Gözlerine baktığımda kalbini gördüğümü söylediğimde beni deli sandılar.Ellerini tutuğumda yerçekiminin olmadığını söyledim deli sandılar.Senin sevgini anlatmaya kalsam kimbilir ne derler sevgilim.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Kalk gel hangi uzak yerdeysen erimeden karlar. Gel gör daldaki beyazını soğuğunu havanın. Duy sesini yağanın havadaki sessizliğin sensizliğini. Karlar erimeden gel.

Nereye gidersem gideyim, senden ne kadar uzak olursam olayım seninle geçen o güzel günlerimizle başlıyor tüm hayallerim. Yaşadığım en kötü anlarda bile o anılar gelince aklıma, yüzüme bir tebessüm yayılıveriyor.

Aşk gelecek bir kalpten, sen esirgenmez.

Aşk ehli olmak zordur. Aşka ehil olmak çok güçtür. Aşkın ehliyetini herkes alamaz, çoğu kişi direksiyon kursundan bile geçemez!

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Aşk dediğin kulakla işitmez, gözle görmez. Ruh ile duyar, onunla görür.

Uzaklıktan yakınlıktan daha güzeldir. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır.

Dile gelse de aşk, yüreğine haykırsa. Sen sağır isen, ne fayda….

Bana gel dediğin an mesafeler bile anlamını yitirmeli. Ümit Yaşar Oğuzcan

Aşk tıpkı çorap gibidir. Çifttir ve birbiriyle uyumlu olmalıdır.

Seni sevdiğimi ve kilometrelerce uzaktan yumruk kadar küçük olan bir kalbin senin var oluşunla attığını unutma.

uzaktaki sevgiliye güzel sözler

Aşk güneşe benzer, körler bile onu hissedebilir.

Aşk gülünü seven, dikenine katlanmak zorundadır.

Sana bir not yazmıştım gitmeden önce. Bu bir veda değil ruhum hep seninle.

Sen benim bu dünyada canımdan değerli tek varlıksın ve hayatımın tek anlamısın bir tanem. Seninle doğmuşum sanki ve sensizlikte yok oluyorum gram gram. Yanımda ol ve sakın bırakma ellerimi, sonsuza kadar bana hep güç ver bir tanem…

Binbir sevda çiçeğinden süzülmüş aşk balını, yüreğimin içinde sana sunuyorum, şifa olsun, aşk olsun sevgilim.

Unutma sevdiğim ne kadar uzakta olursam olayım yine sendeyim. Bir gün uzaklar da yakın olur. Önemli olan yürekler bir olsun.

Uzakta ki sevgiliye hediye 

Uzakta ki sevgiliye hediye alternatiflerimizde var elbette. Hediyemen.com adresinde sadece birbirinden uzakta yaşayan çitler için düşünülmüş birçok farklı hediye alternatifleri var. Uzakta ki sevgiliye hediye konseptli bu seçimler aslında onu ne kadar düşündüğünüzü ve özlediğinizi gösteriyor olacak. Ona alacağınız bir hediye ile uzakta da olsa her zaman kendinizi ve sevginizi ona hissedebileceksiniz. Örneğin elinde olacak bir anahtarlık, duvarda asılı olacak bir tablo ve çok daha fazlası. Uzakta ki sevgilime ne hediye alabilirim ve nasıl gönderebilirim diyorsanız bu konuda en büyük yardımcınız kesinlikle Hediyemen olacak. Her fiyat aralığında hediye bulmak ve en önemlisi aralarında mesafe bulunan çiftlere en uygun hediyeleri bulmak oldukça kolay olacak. 
bayan sevgiliye hediye
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.