sadsad x
asdasd
Sevgiliye İlk Buluşmada Ne Hediye Alınır?

Sevgiliye İlk Buluşmada Ne Hediye Alınır?

06 Şubat 2018

Ooo daha ilk günden bile bir şeyler alacaksak yanmışız biz dediğinizi duyar gibiyiz. Ama ne yapalım sevgili olmak öyle kolay değil. Erkekte olsanız kadında olsanız, sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak ve günü güzel geçirmesini sağlamak birinci önceliğiniz. Konu ilk buluşma olunca bu çok daha fazla anlam kazanıyor olacak. Sizin centilmenliğiniz ya da kibarlığınız öne geçecek ve hep o gün yaptıklarınız ile hatırlanıyor olacaksınız. Dolayısı ile ilk buluşmada ne hediye alınır bir göz atalım.

İlle de Çiçek Almalı mıyım?

sevgiliye ilk buluşmada ne verilir

Ben zahmetsiz ve risksiz bir hediye almak istiyorum diyorsanız bu elbette çiçek olmalıdır. Güzel bir buket çiçek ile onu karşılamak oldukça şık bir durum olacak. Dolayısı ile bizce çiçek en iyi tercih evet evet en iyi tercih. Erkekten kadına verilebilecek ilk hediye olarak da oldukça anlamlı ve kibar bir seçim olacaktır.


Çiçeğin de Bir Ölçüsü Var Ama!

sevgiliye ilk buluşmada ne alınır

Çiçek dediysek de öyle her bulduğunuz çiçeği alın götürün demedik ki? gösterişli ve güzel olsun diyebilirsiniz ama boyu kadarda bir çiçek olmayı tercih etmeyin öyle değil mi? Sonuç olarak tüm gün elinde taşıyacak kadar ağır olmamalı. Görselde ki boyutta bir çiçek sizin karşılıklı olarak konuşmanızı bile engeller. Artık çiçekten çiçeğe konuşur gibi sohbet ederseniz öyle değil mi? O halde ne yapıyoruz daha usturuplu boyda olan bir çiçeği tercih ediyoruz.Normal boyutta harika bir aranjman

sevgiliyle ilk görüşmede alınacak hediye

Sizler ilk buluşma için bir demet gül ya da mis gibi kokan çiçeklerden oluşan bir aranjman tercih ederek hediye edebilirsiniz. Oldukça güzel ve şık bir tercih olacaktır.


El Yapımı Çikolata Buketine Ne Dersiniz?

el yapımı çikolata buketi

İlk buluşmada çikolata da hoş bir hediye olabilir. Şık bir kutu içinde çikolata hediye edebilirsiniz. Özellikle kadınlar böyle bir hediyeden çok hoşlanırlar. Kutusu da ne kadar şık olursa o denli etkileyici olacaktır unutmayın deriz.

sevgiliye ilk buluşmada ne hediye alınır

Kişiye Özel Çikolata

fiyat

Sevgiliyle Evde İlk Buluşma

sevgiliye ilk buluşmada ne alınabilir

Eğer evde ilk buluşma olacak ise o halde eve giderken içecek bir şeyler götürebilirsiniz. Güzel kırmızı bir şarap olabilir. Hatta ev buluşmasına en güzel gidecek hediye alternatiflerinin içine koyabiliriz. İlla alkol almanıza gerek yok. Alkol olmayan içeceklerde alarak güzel bir sepet içinde ya da kutu içinde sunum yaparak götürebilirsiniz. Kısaca eliniz boş gitmeyin de ne götürürseniz götürün. Daha ilk güden ne kadar düşünceli ve kibar olduğunuzu böylelikle göstermiş olursunuz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.