sadsad x
asdasd
Sevgiliye İyi ki Varsın Sözleri

Sevgiliye İyi ki Varsın Sözleri

27 Ağustos 2020

Bu yazımızda sevgiliye hitaben yazılmış Sevgiliye iyi ki varsın mesajlarını okuyacaksınız. Hayat sevdikleriniz yanınızdaysa güzeldir. Hayatınızda güzel olduğunu düşündüğünüz her ne varsa mutlaka altında sevdiklerinizin imzaları vardır. Mutluluk, neşe, huzur, bütün güzel duyguların mimarları sevdiklerimizdir. Onların bir an olmadığını düşünmek bile son derece korkunç bir kâbus gibidir. En sevdiklerimizin içinde biri vardır ki sevgi dağının belki de en tepesinde yer alır. Bahsi geçen kişi sizin de tahmin ettiğiniz gibi sevgiliden başkası değildir… Bütün sevdiklerimiz elbette özel ve vazgeçilmezdir. Hiç birin eksikliğini yaşamak, hissetmek istemeyiz. Ancak bu yazımızın konusu “Sevgiliye iyi ki varsın mesajları” olduğu için daha çok Sevgiliye odaklı mesajlara yer verdik. Yoksa hayatımıza anlam katan, özel birçok sevdiğimiz insan vardır. Şimdilik biz sevgiliden bahs edeceğiz.. Onun hayatımıza kattıklarından, kazandırdıklarından, hayatımızı nasıl güzel bir yere çevirdiğinden bahsedeceğiz.

İlginizi çekebilir » Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Gerçekten de sevgilinin olmadığı bir dünya nasıl bir yer olurdu? Düşüncesi bile insana ne kadar berbat! Hayatımıza mutluluk, neşe, aşk katan, yanındayken mutluluk ve huzur bulduğumuz, İçimizin neşe dolduğu, aşkla gelecek günlerin hayalini kurduğumuz biriciğimiz, sevgilimiz… Yüzüne hep güzel cümleleri fısıldamak, ne kadar özel ve önemli olduğunu her zaman hatırlatmak gerekmez mi? İnsan kaybedince kıymet bilir diye bir söz vardır. Neden bütün güzel sözlerimizi hala zamanımız varken söylemiyoruz. Hemde bunu her gün, üşenmeden bıkmadan söylemeliyiz! Sevgiliye iyi ki varsın sözleri ile siz de biricik sevgilinize duymaktan son derece keyif alacağı cümleleri haykırabilir veya hazırladığımız Resimli Sevgiliye iyi ki varsın sözlerini mesaj olarak yollayarak ta mutluluk patlaması yaşatabilirsiniz. Her gün yollayacağınız bu özel mesajlar ile sevgilinizin güzel bir güne başlamasını sağlayabilirsiniz. Kim bu güzel mesajları duymaktan hoşlanmaz ki değil mi? Hadi bakalım sevgiliye her gün yollayabileceğiniz hayatınızda olduğundan dolayı ne kadar mutlu ve mesut olduğunuzu gösterebileceğiniz güzel cümleleri yollayamaya. Bir insana iyi ki varsın demek ve Seni seviyorum demek kadar büyüleyici bir sözdür!

Sevgiliye İyi Ki Varsın Mesajları

# Seninle tanıştığım günden beri her gün iyi ki dedim… İyi ki tanıştık, iyi ki bu kadar delice sevdik birbirimizi ve iyi ki hayatlarımızı birleştirdik. Sen benim bu hayattaki en büyük iyi kim oldun sevgilim…

# Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda olmadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyi ki varsın.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Şarkılarda bulduğum anlamlar artık ellerinde şekilleniyor. Kalbinin kalbime her değişi bana koca bir iyi ki olarak geri dönüyor.

# Belki bir gün her şey, herkes gider. Ama biz kalırız birbirimize. Sevmeyi öğrendiğimiz gibi, yıllara meydan okumayı da öğreniriz. Geriye dönüp baktığımızda dudaklarımızdan iyi ki kelimesi dökülür. Seni Seviyorum.

# Yorgun olduğunuz anda, en mutsuz olduğunuz anda, en sıkıldığınız ya da em umutsuz olduğunuz anda iyi ki deyin. Hayatınızda yaşadığınız ne kadar iyi ki varsa onları düşünün ve onların sizi kurtarmasına izin verin…

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Güzel bir şarkı dinlerken nasıl da kıpır kıpır oluyor içiniz değil mi? Ya da güzel bir manzara karşısında nasıl da iyi hissediyorsunuz kendinizi? İşte hayat bu kadar güzel ve iyi kilerle dolu…

# Aşk seni koklamaktır. Senin kokunu alıp içime çektiğim, sonra sana kendimi verdiğim, her nefesin diyetidir. Seni koklamaya doyamayıp, zamanın durmasını istemektir. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın. Seni Seviyorum.

# Birden aklıma geldiğinde karanlık odalar tek tek aydınlanıyor. Bazen şaşırsam da halime, bana hissettirdiklerini seviyorum. Seni sevmenin de ötesinde olan bu duyguyu bana yaşattığın her güne “iyi ki” diyerek başlıyorum. Seni çok seviyorum.

# Hayat keşke demek için çok kısa. Her gün yeniden hayata başlamalı, her günün sonuna kocaman bir iyi ki yapıştırmalı. Başka türlüsü güç.

# Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Aşka uçarsan kanatların yanar. Aşka uçamazsan kanatların neye yarar? Aşka varınca kanadı kim arar? Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!

# Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

# Nefesime nefes canıma cansın, iyi ki varsın. Sen varsan bende varım sen yoksan ben zaten hiç olmadım. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Gülmeyi, sevmeyi öğretenleriniz eksik olmasın olmasına da; İnsan yalnızlığı en çok “iyi ki varsın” diyenlerden öğreniyor.

romantik hediye sevgiliye

# Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren bir insan var ya, iyi ki var!

# Her sözünde kendimi bulmak, gözlerinin her ışıltısında kendimi görmek istiyorum. İyi ki benimsin diyebilmenin hazzını her söylediğimde defalarca yaşamak istiyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Ne zaman ağlasam omzunda buldum kendimi. En şen kahkahaları birlikte attık. Seninle birlikte büyümenin mükemmelliğini bilir misin? Can dostum, en güzel zamanlarım iyi ki varsın.

# Senden başka ne bir düşüncem ne de bir istediğim var şu hayattan. Tek dilediğim bana her gün iyi ki dedirten bu insanla bir ömür aynı yastığa baş koymak.

# İyi ki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Dün söyledim bugün de söylüyorum yarında ve sonsuza kadar da söyleyeceğim iyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin. Seni ölünceye kadar seveceğim!

# Sana süsIü sözcükIer iIe süsIenmiş cümIeIer söyIemeyeceğim. Sadece diyeceğim ki seni aIdığım nefes kadar seviyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Eksiktim, yarım kalmıştım. Ta ki sen gelene kadar. Senden sonra bütün olmak nasılmış onu öğrendim. İyi ki geldin sevgilim, iyi ki beni buldun. Her günümde her anımda iyi ki varsın. Seni ölünceye kadar seveceğim!

# Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik…

Seni Tanıdığımda Gökyüzü Kupa Bardak

# Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye. . Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

# Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin, o da seni çok ama çok sevdiğim. İyi ki varsım hayatımın anlamı.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# İlla birini seveceksen tene değil cana değeceksin. İlla birini seveceksen, dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever. Ama sen görmediklerini seveceksin, sözde değil özde istiyorsan şayet; tene değil cana değeceksin. Hz. Mevlana

# Yorulduğun an kapat gözlerini, yasla başını göğsüme. Söz veriyorum kötü olan her şey geçecek ve ben her zaman iyi ki varsın demeye devam edeceğim sevgilim.

# Belki yıllar sonra yaşanan tüm güzelliklere bakıp keşke diyeceğiz. Sözlerimize keşke çok daha önce tanışsaydık diye başlayıp iyi ki sözleri ile son vereceğiz sevgilim. Seni Çok seviyorum…

# Senden öncesine baktığımda koca bir boşluk, koca bir hiç. Senden sonrası ise hep iyilik, hep güzellik, hep iyi ki. Seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Gel unutalım her şeyi, herkesi. Kimsenin olmadığı, kimsenin ulaşmadığı duyguları yaşayalım. Ellerin ellerimde yeni doğan güneşi selamlarken dudaklarımızdan iyi ki dolu cümleler süzülsün.

# Ne zaman kaybolsam derin karanlıklarda ve ne zaman kocaman bir boşluğun içinde savrulup dursam hep iyi kilerimi hatırladım. Benim tüm iyi kilerim imdadıma en önce yetişenler oldu…

# Rüzgârlı bir havada yürürken sakinliği hissetmektir iyi ki demek, karlı bir güne uyanıp güneşi görmektir iyi ki demek, kasırganın ortasında kurtuluşa yürümek ve inancını asla kaybetmemektir iyi ki demek…

# Şimdi gözlerini kapat. Keşke dediğin her ne varsa unut ve doğan güneşle birlikte aldığın her nefes için iyi ki demeyi öğren. Hayat bir şeylerin peşinden pişman olmak için çok kısa unutma. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# İyi ki hayatımdasın. ” mesajı gibisi yok. Gerçekten yok yani, gelmiyor öyle bir mesaj.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Aşk bahçem, canımın içi, sevgilim… Sana ne desem eksik ne desem az. İyi ki dediğim her anın mimarı, güzel anılarımıza her gün yenisini eklemek dileğiyle. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın. Seni Seviyorum.

# Senden önce eksiktim… Şekersiz çay gibi… Sonra sen geldin çayıma şeker, yüreğime ilaç oldun, hoş geldin. İyi ki geldin hep bende kal sevgilim…

# Artık rest çektim rüyalara ve küstüm gece uykusuna. Tüm insanlar en derin uykulardayken ben sana dalıyorum ve seni özleminde kayboluyorum yarim. Herkes uykuya doyamazken ben sana doyamıyorum yarim. İyi ki varsın bir tanem. Seni Seviyorum.

# Dün gece çoban yıldızı ile seni bekledik deniz kenarında sabaha dek. Denizin mavi sularında gözlerinin izi kalmış. Şafak söktü ben deniz kenarında kaldım yalnız sırılsıklam. Seni ölünceye kadar seveceğim! İyi ki varsın.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Sen yanımdayken tüm dünyanın yükünü bir tarafa bırakıyorum ve pamuk dolu bir yatakta uykuya dalıyorum sanki. İyi ki yanımdasın sevgilim, bana güç verdiğin, tüm yükümü hafiflettiğin ve hayatı bana sevdirdiğin için…

# Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

# Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

# Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın. Seni Seviyorum.

# Ayrı şehirlerde olsak da kalplerimiz her zaman bir atacak, sen benim hayat güneşim, gündüzüm gecemsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

# Sevgilim şimdi ben yıllardır söylemek istediğim şarkının en sevdiğim nakaratındayım. Bu şarkı hiç bitmesin, bu sözlerin sonu hep iyi ki demeye çıksın. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.

# Sen bana keşke kelimesini unutturup iyi ki kelimesini öğrettin.

# Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir… Seni seviyorum. İyi ki varsın.

# Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın bir tanem. Günaydın.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# En umutsuz olduğum anda başımı gökyüzüne kaldırmanın ardından gelen umut şimdiki kahkahalarımın mimari oldu. Şükretmenin, iyi ki demenin önemini işte o an anladım. İyi ki varsın, iyi ki benimsin, iyi ki sevgilimsin…

# Keşke dediğin en her anın yarın iyi ki olarak sana dönüş yapıp yapmayacağını bilemezsin. Geçmişin üzüntülerine başka pencerelerden bakmanın zamanı geldiyse, eskiden olmayan her şey için şimdi koca bir tebessümle iyi ki deme zamanı. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

# Her olumsuzlukta gözlerim içine bakıp geçecek dediğin günleri verdiğin destekle yavaş yavaş atlatıyorum. Ve ben sevgilim her adımda yanımda olduğun için adının geçtiği her cümleyi iyi ki ile tamamlıyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Belki de konuşuyordur gözlerin. Ama ben gözce bilmiyorum ki. Sessizce biliyorum, usulca biliyorum, masumca biliyorum.

# Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Seni tanıdıktan sonra anladım ki hayatta iyi arkadaşlarda varmış. İyi ki varsın canım arkadaşım.

# Birden geldin aklıma yine. Işıksız bir odada nefessiz kaldığım bir anda. Böyle bir anda birle bana “iyi ki” dedirttin. Seni çok seviyorum.

# Ne güzel bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın insanlara iyi ki varsın diyebilmek. Seni çok seviyorum.

erkek sevgiliye hediye

# Sendin benim hayatıma anlam katan, yaşama sebebim olan. Öyle bir girdin ki, çıkmamak üzere yerleştin bu yüreğime. Ne kadar isterdim yanında olmak, sana sarılmak, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek. İyi ki varsın aşkım.

# İyi ki demeyi senden öğrendim. Her günümü ayrı güzelleştirenim.

# Oysa sen benim için bir gün değil her gün özelsin. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın, seni çok seviyorum.

# Küçük bir çocuğun elma şekerine baktığı gibi biraz korkuyla ama her zaman sevgiyle bakıyorum sana. Sana baktıkça şükredecek nedenler buluyorum kendime. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir… Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Gözlerinin içinde kaybolmak ve tüm dünyayı unutmak istiyorum. Hayatım boyunca sadece senin gözlerinde yok olmak ve sesinde kendimi bulmak istiyorum. İyi ki benimsin diye çığlıklar atmak, dünyanın en mutlu insanı olduğumu herkese duyurmak istiyorum…

# Sarıl be! Öyle bir sarıl ki beklediğim her güne kırıldığım her ana değsin. Öyle bir sarıl ki tüm kırıklarımı toparlasın. Hatta öyle bir sarıl ki seviyorum diyenler sevgisinden utansın. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın Bitanem. Seni ölünceye kadar seveceğim!

# Varlığınla can bulan canım şimdilerde sensiz bir hiç. Ellerin ellerime değdiği an başlayan hayatım senin dokunuşlarınla güzelleşti. Sevgilim, iyi ki varsın.

# İyi ki varsın, iyi ki benimsin, iyi ki seni sevmişim, iyi ki seninle evlenmişim, iyi ki benim Bitanemsin iyi ki iyi ki iyi ki…

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Ne zaman bir kâbus görsem ve dalsam uzaklara, ne zaman aklıma bir şey takılsa ve hüzün dolsa içime, bir iyi ki gelir yerleşir ruhuma. İşte o zaman neşelenmeye başlarım tekrar… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yollarımız. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Bu hayata bir kere geldiysek onu dolu dolu, hakkını vererek yaşamak zorundayız. Üzülerek ve keşke diyerek zaman kaybetmemeliyiz. İyi kiler düşünmeli ve mutlu olmak için nedenler bulmalıyız…

# Olmazsan olmaz diyorum ya hep. Olmazsan çiçekler açmaz dünyamda. Renkli pencerelerim böylesine neşeli manzaralar sunmaz hayatıma. Eğer sen olmazsan iyi ki demenin bir anlamı olmaz hayatımda.

# Ne güzeldir birine iyi ki varsın diyebilmek. İyi ki varsın sevgilim.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Senden öncesine baktığımda kapkara olan tablom şimdilerde çiçeklerle dolu. Hayatıma kattığın milyonlarca renk için iyi ki diyorum. İyi ki çıktın karşıma, iyi ki bu yollar seni bana getirdi. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Gözlerin gözlerime değdiği anda anladım sol yanım olacağını. Dünya durdu sanki ve tek duyduğum ses; kalp atışımdı.

# Seni seviyorum! Bitanem, hayatım, her şeyim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Benim hayatım, benim canım benim her şeyim iyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın. Seni çok seviyorum.

# Yolda hızlı hızlı yürürken bir anda bir melodi gelir kulağınıza ve hiç fark etmeden o tarafa doğru yöneldiğinizi fark edersiniz. İşte hayat da böyledir, güzelliklere doğru sürükler sizi. İşte bunun adı, iyi ki diyebilmektir…

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Bir insan hayatının her anı için iyi ki diyebilir, yeter ki onu görebilmeyi bilsin. Bu hayat yolunda yürürken keşkeler değil iyi kiler biriktirsin.

# Bana iyi ki demekten başka bir söz bırakmadığın için teşekkür ederim sevgilim.

# Güneşli bir güne uyanmak kadar güzel seni sevmek, sende dinlenmek, sende nefes almak. Daha nice güzelliklerin içerisinde sende nefes almak. Seni sevmek her şeyden güzel. Varlığına her gün şükrettiğim, iyi ki varsın.

romantik hediye sevgili için

# Hayata anlam katanım, saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.

# Sensiz dünya asla aynı olmazdı; aynı hızla dönmezdi, çiçekler bu kadar güzel kokmazdı, hayaller bu kadar güzel olmazdı ve iyi ki kelimesi cümlelerimde yer almazdı… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Sen kendini değersiz görme, bu sözü okuyorsan iyi ki varsın unutma hiçbir şey senden daha önemli ve daha değerli değildir. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim! İyi ki varsın.

# Küçük bir hikaye ile başlayan aşkım şimdilerde koca bir roman olma yolunda ilerliyor. İyi ki varsın, bu romanın başkahramanı olduğun için her gün şükrediyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzel kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geldin dünyama.

# Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

# Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

# Ne zaman kötü günler yaşamaya başlasam ya da ne zaman kendimi yalnız hissetsem hep iyi kilerim gelir yardımıma… Onlar beni o kötü ve karanlık düşüncelerden anında çekip kurtarırlar. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi ki varsın mesajları

# Bir bahane bul gel. Ben burada seni bekliyorum ve gelme ihtimalini sunduğun için iyi ki varsın demekten kendimi alamıyorum. İyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın. Seni çok seviyorum.

# Güneşli bir günü ne kadar seviyorsak karlı sabahları da o kadar sevmeliyiz, tatili ne kadar seviyorsak çalışmayı da o kadar sevmeliyiz, aşk ne kadar güzelse terk edilmek de o kadar güzel gelmeli… Çünkü bu hayat iyi ki diyenlerin hayatı…

# Günün yorgunluğu seni görünce geçiyor. Duyduğum acılar, içime dolan kötü hisler seni görür görmez kaçacak delik arıyor. Tüm kötülükleri bende uzaklaştıran bir yapın, bana her zaman iyi ki dedirten bir güzelliğin var.

# Seninle daha bir güzel yaşadığımı hissettiğim. Önüme çıkanlara ve hayatımda olanlara iyi ki demeyi senin varlığınla öğrendim.

# Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum her şeyim.

bayan sevgiliye hediye seçenekleri

# Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsal yapan geçmişin izleri olacaktır. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

# En güzel rüyanın en güzel yerinde gibiyim. Sanki seninle cennetteyim. Benim cennetimin en büyük iyi kisi sensin sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki benimsin, iyi ki sevgilimsin…

# Bana “iyi ki varsın” deme, iyi ki varmışım gibi davran.

# İyi ki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.