sadsad x
asdasd
Sevgiliye Yapımı Kolay Hediyeler

Sevgiliye Yapımı Kolay Hediyeler

20 Mayıs 2017

Sevgilinize hediye vermek için illa ki özel bir gün olmasına gerek yok. Onu gülümsetmek ve mutlu etmek adına sıradan bir günü özel hale getirmek adına birkaç hediye hazırlayabilir ve ona verebilirsiniz. Sevgiliye El Yapımı Hediye seçenekleri bütçenizi asla zorlamayacak ve karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu etmenize yardımcı olacaktır. Sevgilinize hediye olarak pek çok farklı ürün hazırlayabilirsiniz. El yapımı hediyeler, sevgilinize onun için emek sarf ettiğinizi de göstereceğinden dolayı çok daha büyük bir anlam taşıyor olacaktır. Bu hediyeleri sadece sevgilinize vermenize de gerek yok farklı uyarlamalar yaparak, annenize, babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize kısaca sevdiğiniz herkese el yapımı hediye tasarlayabilirsiniz. Ufak tefek değişiklikleri yapmak sizin için zor olmayacaktır. Sevgiliye el işi hediye hayal gücünüzün sınırlarını geliştirecek, bir kez yapmaya başladığınızda farklı ve özgün tasarımları kendinizin de keşfettiğini göreceksiniz. Başlangıç için biz size birkaç fikir verelim…

Aşk Kavanozu

Yapımı kolay hediyeler

Sevgilinize harika bir hediye vermek ister misiniz? Aradığınız fikir ‘’Aşk Kavanozu’’ olabilir... Bu hediyeyi hazırlamak son derece kolay. İhtiyacınız olan tek şey üç farklı renge sahip kağıt olacaktır. Aynı zamanda bir de kavanoz almanız gerekiyor. Her renge bir anlam vermeniz gerekiyor. Mesela pembe renkli kağıtlara sevgilinizin sevdiğiniz huylarını ve özelliklerini yazın. Sarı renkli kağıtlara şiirler ve şarkı sözleri yazın. Mavi renkli kağıtlara birlikte yaşadığınız anıları hatırlatıcak ufak tefek şeyler yazın. Daha sonra bütün kavanozu renkli kağıtlarla doldurun.

sevgiliye özel kar küresi

Kavanozun üzerine kağıtların renk gruplarına göre ayrıldığını ve her rengin neyi temsil ettiğini yazın. Böylece sevgiliniz hediyeyi daha iyi anlayacaktır. Dilerseniz bu kavanozu hediye ederken ufak da bir not ekleyebilirsiniz. Böylece daha dokunaklı bir hediye vermiş olursunuz. Sevgiliye El Yapımı Hediye yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey o hediyeyi nasıl sunacağınızdır. Sadece hediyeyi vermekten ziyade, hediyeyi verirken birkaç duygusal cümle söylemeniz sevgiliniz için çok daha etkileyici olacaktır. 

Çaydan Vazgeçemeyenlere...

yapımı kolay el emeği hediyeler

Sevgiliye El Yapımı Hediye fikirleri her zaman çok komplike veya kişiyi çok fazla uğraştıran hediyeler olmak zorunda değildir. Sadece basit ve günlük ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak da bazı hediyeler hazırlamak mümkündür. Bu tip hediyelerde asıl önemli olan karşı tarafa onu düşündüğünüzü göstermektir. Yani hediye hazırlarken illaki çok göz kamaştırıcı ürünler üretmenize gerek yoktur. Sadece gün içerisinde sevgilinizin sizi düşünmesini sağlayacak ufak tefek şeyler de hazırlamanız yeterli olacaktır. Eğer sevgiliniz çay içmekten çok hoşlanıyorsa bu hediyeyi onun için hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey birkaç adet mandal almak ve bu mandalları birbirlerine halka oluşturacak şekilde yapıştırdıktan sonra hazır poşet çayları bu madallara tutturmak olacaktır. Böylece sevgiliniz ister iş yerinde isterse de okulda dilediği zaman sizin onun için hazırladığınız çaylardan bir tane alıp içebilecek. Fakat bu hediyeyi hazırlarken dikkat etmeniz gereken nokta çayların her birini sevgilinizin seveceği şekilde seçmeniz olacaktır. Eğer sevgilinizin sevdiği tüm çay tiplerini bir araya getirirseniz hediye daha hoş bir hal alabilir. Dileseniz bir mandala da ufak bir not bırakabilirsiniz. Eğer sevgilinizle aynı iş yerinde çalışıyorsanız bu hediyeyi ondan habersiz bir şekilde onun masasına bırakabilirsiniz. Böylece daha hoş bir süpriz yapmış olursunuz.

Aşk Dolu Kitap

el yapımı kitap

Sevgiliniz kitap okumayı seven biriyse onun için bir kitap mağazasından güzel bir kitap seçebilirsiniz. Daha sonrasında bu kitabın yapraklarını belirli harfler oluşacak şekilde kıvırabilirsiniz. Yapımını spesifik olarak tarif edebileceğimiz bir hediye değil. Çünkü her kitabın sayfa sayısı ve boyutları farklıdır. Bu sebeple aldığınız kitaba şekil verme görevi burada size düşüyor. Sevgiliye El Yapımı Hediye fikirleri arasındaki en zorlayıcı fikirlerden biri olan bu kitap sevgilinizi oldukça fazla etkileyecektir.

sevgiliye hediye romantik kitap

Dilerseniz biraz daha büyük bir hediye vermek için bir kitap yerine bir defter seçebilirsiniz. Bir defter alıp içini yazı ile doldurabilirsiniz. Yazılarda anılarınızdan, birlikte geçirdiğiniz güzel zamanlardan bahsedebilirsiniz. Fakat katladığınızda harflerin belli olması için oldukça kalın bir deftere ihtiyacınız olacak ve bu da sizi biraz zorlayabilir.

Bakım Seti

kolay el yapımı hediyeler

Dilerseniz sevgiliniz için bir bakım sepeti hazırlayabilirsiniz. Bir sepet alıp içine birkaç güzel not yazın. Daha sonrasında sevgilinizin en sevdiği bakım ürünlerini bir araya getirerek onun için güzel bir sepet hazırlayın. Belki bu hediyeyi hazırlarken sevgilinizin kolayca bulamadığı bazı ürünleri bulmanın yolunu arayabilirsiniz. Böylece sevgilinizi çok daha mutlu edebilirsiniz. Bazı bakım ürünleri ülkemizde bulunmayabiliyor bu sebeple yurtdışı sitelerden sipariş ediliyorlar. Hediyenizi hazırladıktan sonra üzerini kurdele ile bağlayın böylece daha süslü bir görünüm elde edebilirsiniz.

sevgiliye hediye romantik yastık

Dilerseniz daha şık bir görünüm elde etmek adına hediyeniz için güzel bir paket de hazırlayabilirsiniz. Böylece sevgiliniz hediye paketini açtığında içinde bakım ürünleri olan kocaman bir sepetle karşılaşır. Sepetin içerisine ufak tefek notlar düşmeyi unutmayın. Böylece daha romantik bir hava katmış olursunuz. Sevgiliye El Yapımı Hediye fikirleri arasında hazırlaması en kolay hediyelerden biri olanbu sepet sevgilinizi çok mutlu edecek. Onun kendi bakımına sizin de önem verdiğinizi ona bu hediye ile gösterebilirsiniz.

Ponponlu Telefon Kabı

kolay el yapımı hediye

Sevgiliniz telefonuna güzel bir kap bulamamaktan yakınıyorsa sizin için en güzel hediye burada demektir. Düz renk bir kap ve birkaç ponpon almanız yeterli olacaktır. Ponponları bir bujiteri veya hobi dükkanından alabilirsiniz. Aldığınız ponponları hiç boşluk kalmayacak şekilde kabın üzerine yapıştırın. Bu ponponları yapıştırırken japon yapıştırıcı kullanmaya özen göstermelisiniz. Telefon gün boyunca elimizde bulunduğundan dolayı ponponlar düşüp zarar görebilir ve hazırladığınız kap deforme olabilir. Bu sebeple ponponları japon yapıştırıcısı ile yapıştırmaya özen göstermelisiniz. Böylece kabınız kolay kolay deforme olmayacaktır.  Ponponları dilediğiniz renkte seçebilirsiniz. Biz rengarenk yapmayı tercih ettik. Fakat bu hediyeyi hazırlarken dikkat etmeniz gereken bir nokta daha var. Telefonların bir kamera ve flaş alanı olduğunu unutmamalısınız. Eğer ponponları o alana yapıştırırsanız sevgiliniz resim çekmekte oldukça zorlanabilir.

Kristal Görünümlü Bileklik

kız arkadaşa bileklik yapımı

Sevgiliniz takı kullanmaktan hoşlanan biriyse ona kristal boncuklardan bir bileklik hazırlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir hobi dükkanına gidip biraz boncuk ve misina almak olacaktır. Aynı zamanda bileklik için kapatma kıskacı da almayı unutmayın lütfen. Seçtiğiniz renkli boncuklar ile evde harika bir bileklik hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye El Yapımı Hediye hazırlarken dikkat etmeniz gereken şey hediyenin tamamen sizin ve sevgilinizin zevklerine göre hazırlanmış olmasıdır. Aynı zamanda hazırladığınız bu harika hediyeler için güzel bir paket yapmayı da unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliniz için yapabileceğiniz farklı hediye fikirlerini sizin için derledik. Dilediğiniz hediyeyi seçerek hazırlıklara başlayabilirsiniz. Dilerseniz bu fikirleri kendi hayal gücünüze bağlı olarak daha da zenginleştiebilirsiniz. Sevgiliye El Yapımı Hediye fikirleri, bütçenize asla zarar vermeyecektir. Bu hediyelerin her birini kolaylıkla hazırlayabilir ve sevgilinize hediye edebilirsiniz. Hediyeleri hazırlarken renkleri ve ürünleri sevgilinizin hoşuna gidecek şekilde ayarlamanızı tavsiye ederiz. Böylece hediyeler sevgiliniz için çok daha kullanışlı olacaktır. Bu tip hediyelerde maddiyat önemli değildir. Dolayısı ile hediyenin çok gösterişli olmasına önem vermemelisiniz. Ufak ama şirin hediyeler için hemen şimdi işe koyulmaya ne dersiniz?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.