sadsad x
asdasd
Sevgiliye Yeni İş Hediyesi

Sevgiliye Yeni İş Hediyesi

20 Nisan 2020

Hayatta değer verdiğimiz insanlar içerisinde bize en özel anları yaşatan ve hissettiren kişi hiç şüphesiz kalbimizi adadığımız sevgilimizdir. Anne, baba, kardeş ve dost sevgisi de elbette çok anlamlı ve büyüktür ancak sevgiliye duyulan sevgi özeldir, aşktır. Bu itibarla bizim için çok değerli ve özel olan sevgilimize, ona verdiğimiz değeri elle tutulur gözle görülür bir hale kavuşturmak isteriz. Bunun en güzel ve etkili yollarından birisi de hediye almaktır. Elbette hediyeyi alacağımız ve sevgilimize armağan edeceğimiz zamanı ayarlamak oldukça önemlidir.

sevgili için iş hediyesi

Bunun için sevgilimiz adına dönüm noktası sayılan ya da değer atfettiği bazı günleri tercih etmek, sıradan bir günde verilen hediyeye nazaran fevkalade büyük bir tesir uyandıracaktır. Örneğin sevgiliniz yeni bir işe başlamış ve bunun sevincini sizle paylaşmış olabilir. Bu durumda kayıtsız kalmamalısınız. Ona hem ne kadar değer verdiğinizi göstermek ve onun sevgisini paylaştığınızı hissettirmek hem de yeni işinin hayırlı uğurlu olmasını dilediğinizi aktarmak için bir hediye almalısınız.

sevgiliye iş hediyesi ne alınır

Şüphe yok ki bu herkesin aklında işe başlayan sevgili için hediye alınırken nelere dikkat edilmelidir sorusu yer almaktadır. Eğer siz de böyle bir kaygıyı taşıyorsanız en doğru adrestesiniz. Zira bu yazımızın devamında işe başlayan sevgiliye hediye noktasında tercih edilen en popüler ve revaçta ürünleri sizlere sunacağız. Şimdi hız kesmeden işe başlayan sevgilime hediye almalıyım diyenlere ilaç olacak listemize geçelim.

Nostaljik Oyuncaklar Hediye Sepeti

işe başlayan sevgiliye hediye

Listemizin ilk sırasında yer alan nostaljik oyuncaklardan oluşan hediye sepeti daha çok erkekler için değil kadınlar için tercih edilmelidir. Aklınıza sadece kadınlara alınabilecek hediyeler mi var sorusu gelmesin zira listemizde birbirinden farklı ve cinsiyet farkı gözetilmeksizin armağan edilecek pek çok hediye bulunmaktadır. Eğer sevgilinin biraz nostaljiden ve eskiye duyulan özlemden zaman zaman bahsediyor ve anılarını sizlere sıklıkla anlatıyorsa ona nostaljik oyuncaklar hediye sepetinden daha güzel bir hediye armağan edemezsiniz.

sevgiliye iş hediyesi

Zira bu hediye sepeti içerisinde doksanlı yıllarda çocukluğunu yaşamış her bireyin en az bir defa görüp kullandığı o eski minik oyuncaklar yer almaktadır. Sevgilinizin işe başlamasını kutlamak adına ona vereceğiniz bu tarz bir hediye yüzünde gülücükler oluşmasına vesile olacaktır. Çünkü onun işe başlamasından doğan kıvancı paylaştığınızı ve onun mutlu olması ile sizin de mutlu olduğunuzu görmesi sevgilinizi oldukça mütebessim kılacaktır. Öte yandan işe başlamasına karşın ona sevdiği bir hediyeyi armağan ettiğiniz için sizin ne kadar latif ve zarif düşünceye sahip olduğunuzu bir kez daha anımsayacak ve size olan aşk duygusu daha da perçinlenecektir.

İsme Özel Taba Pierre Cardin Cüzdan

yeni işe başlayan sevgiliye hediye

Henüz işe başlayan sevgilinize bir hediye almayı düşünmenin ne kadar derin bir zarafet barındırdığını ve bu zarafetin sevgiliniz tarafından fark edilmesi ile birlikte size olan duygularının ne kadar artacağını yukarıda zikrettik. Bu doğrultuda listemize ikinci sıradan daha çok erkek sevgiliye alınabilecek bir hediye ile devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi erkek aksesuarları erkek bireyler tarafından beğenilir ve sıklıkla kullanılır. Söz gelimi cüzdanlar erkeklerin ihtiyacı olmasa dahi aksesuar olarak kullandığı ve çok sevdiği ürünlerdir. İsme özel taba Pierre cardin cüzdanlarından sevgilinize alarak ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

bayan sevgiliye işe başlama hediyesi

Oldukça şık tasarımı sayesinde hem göz alıcı bir görünümü kaynaklı bir mutluluk yaşatacak hem de üzerine nakışlanan ismini gördüğü anda sevgiliniz kendisini özel hissedecektir. Elbette kendisi bu kadar özel ve mutlu hissetmesinin yegâne sebebinin sizin armağan etmiş olduğunuz bu hediyeden kaynaklandığını unutmayacak ve kendisinin sizin nazarınızda ne kadar değerli olduğunu fark edecektir. Bu özel ve anlamlı değere kayıtsız kalmayacak ve size müteşekkirane gözlerle aşk dolu sözlerle yaklaşacaktır. Tüm bunları kendinize ve sevgilinize yaşatmaya ne dersiniz?

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

yeni iş hediyesi sevgiliye

Sevgiliniz masa başında yazı yazarak çalışabileceği bir işe başladıysa size harika bir önerimiz var! İsmet özel beyaz kutulu ikili kalem setini sevgilinize armağan etmek hiç de fena bir fikir değil bizce. Eğer sizce de böyleyse hediyemizi ayrıntılarıyla aktaralım. Hoş, zarif ve beyaz bir görünüme sahip kutusu ve içerisinde sevgilinizin ismini yazdırdığınız iki tane kalem bulunan bu hediye yeni işe başlamış ya da başlayacak olan sevgilinizin sevincine sevinç katacaktır. Bu düşünceli ve incelik kokan tavrınızdan ötürü size daha samimane hisler besleyecek ve var olan aşkı perçinlenecektir.

sevgiliye işe başlama hediyesi

Gün içerisinde çalışırken her kaleme ihtiyaç duyduğunda sizin ona armağan ettiğiniz kalemlere dokunacak. Bu sayede siz onun yanında olmasanız dahi akıllar ve kalpler hep birlikte olacaktır. Zira sevgiliniz hediye kaleminizi her eline aldığında bunu sizin kendisine hediye ettiğinizi anımsayacak ve sizi sevdiği için kendisini bir başka mutlu addedecektir. Sevgililerin bu kadar özel duyguları paylaşması işte bu kadar küçük bazı yollardan geçmektedir. Bu güzel hissi kendinizden ve sevgilinizden mahrum etmemelisiniz.

Nostaljik Daktilo Müzik Kutusu

sevgiliye iş hediyesi

Kimi bireyler eskiye olan özlemini her haliyle ve tavrıyla belli eder. Zaman zaman nostaljik müzikleri dinler ve tarihi olayları hayranlıkla anlatır. Eskinin samimiyetinden ve sahiciliğinden dem vurur. Eğer sevgiliniz bu karaktere sahip biri ise ona armağan edilebilecek en güzel hediyelerden birisi de nostaljik daktilo müzik kutusu olacaktır. Koyu kırmızı tonlarına sahip nostaljik görünümlü bu daktilo esasında bir müzik kutusu olarak işlev göstermektedir. Sevgiliniz bu daktilonun içine sevdiği parçaları aktaracak ve sizin ortak şarkılarınızı dinleyecektir.

sevgiliye iş hediyesi

Özellikle uyumadan önce müzik kutusunu açacak ve sevdiği parçalar kulaklarına değerken aklı da siz de olacaktır. Bu şekilde uykuya dalmanın mutluluğu ile size sabah harika bir günaydın mesajı atacaktır. Bunun yanı sıra müzik kutusunun nostaljik bir daktilo görünümüne sahip olması da çok güzel bir dekoratif eşya olarak kullanılabilmesinin önünü açmaktadır. Sevgiliniz evinin en güzel yerine bu armağanınızı koyabilir ve göz alıcı bir görünüm oluşturabilir.

Kişiye Özel Nostaljik Ahşap Radyo

sevgiliye yeni iş hediyesi

Bir üstteki hediye önerimize benzerlik gösteren kişiye özel nostaljik ahşap radyo; yeni işe başlayan sevgilinize alınabilecek en güzel alternatiflerden birisidir. Zira çalışma masasına şık bir dekorasyon ürünü olarak yerleştireceği bu radyo zarif yapısı ile bulunduğu yere de hoş bir hava katacaktır. Öte yandan sevgiliniz çalışmaya ara verdiğinde radyodan birkaç parça dinleyecek ve böyle ince bir düşünceden doğan hediyeyi ona bahşettiğiniz için size minnettar olacaktır.

Kişiye Özel LED Işıklı USB Bellek

erkek sevgiliye iş hediyesi

Nihayet yeni işe başlayan sevgiliye hediye başlıklı yazımızda en fazla tercih edilen hediyelerden sonuncusu ile noktalamaktayız. Kişiye özel led ışıklı USB bellek yeni işe başlayan sevgili için oldukça isabetli bir hediye seçimi olacaktır. Çünkü çoğu iş yeri bilgisayarlar ile çalıştığı için sevgilinizin mutlaka bir USB belleğe ihtiyacı olacaktır. LED ışık yapısına sahip olması ve USB bellek üzerinde sevgilinizin ismi yazması bu USB belleği sevgilinizin gözünde çok manidar bir hediye kılacaktır. Elbette her kullandığında sizi anımsayacak ve size olan duygu ve düşünceleri daha da yoğunlaşacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.