sadsad x
asdasd
Sevgiliyi Etkileyecek Sözler

Sevgiliyi Etkileyecek Sözler

18 Eylül 2017

Sevgililer, sizce de sözlerin en değerlilerini ve özellerini hak etmiyor mu? En güzel zamanlarınızı paylaştığınız, romantik dakikalar yaşadığınız ve gezip eğlendiğiniz sevgilinizi anlam dolu sözler ile mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye özel aşk sözleri, doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü veya herhangi sıradan bir günde kullanıldığında anlam taşıyor. Romantik sevgili sözlerini, sevdiğiniz kişiye sesli veya yazılı olarak armağan edebilirsiniz. Bu sözler, özellikle aldığınız romantik hediye paketleri üzerine çok yakışacaktır. Sevgiliye etkileyici kısa aşk mesajları ile aşk dolu sözler arasından size ve sevdiğinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sevgilinizi Etkileyici Aşk Sözleriyle Şımartın

sevgiliye güzel sözler

Kadınların en romantik bulduğu ve hatta en çok mutlu olduğu şeylerin başında sevgilisi tarafından söylenen sözler gelir. Bu durum elbette ki erkekler için de büyük bir anlam taşır. Özel günleri beklemeden ansızın söylenen veya küçük bir mesaj veya kart ile gönderilen sözler, en unutulmaz anlara eşlik eder. Doğum günü ve sevgililer günü gibi birbirinden özel günlerde ise sözlerin avantajı, o günü olduğundan daha anlamlı kılmasıdır. Sevgiliniz için seçtiğiniz hediyenin üzerinde, telefon mesajında, yüzüne karşı veya hiç beklemediği bir zamanda güzel aşk sözlerine başvurabilirsiniz. Sevgilinizin mutlu olduğunu görmek sizi çok daha mutlu edecektir.

Erkek Sevgiliye Kısa Aşk Sözleri

sevgiliye güzel sözler

Erkeklere hediye almak her zaman zorlu bir süreçtir. Alınan hediyenin kullanışlı veya anlamlı olması önemlidir. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi romantik ve özel hediyeler bekler. Bu nedenle erkek arkadaşınıza aldığınız hediyenin anlam ifade etmesini, romantik ve unutulmaz olmasını tercih edin. Küçük bir hediyeyi dahi güzel bir söz ile güzelleştirebilirsiniz. Böylelikle erkek arkadaşınız kendini her zamankinden daha değerli ve özel hissedecektir. Cüzdan, saat, ofis aksesuarı, kemer veya romantik bir ürün alarak bu hediyeleri romantik aşk sözleri ile güçlendirebilirsiniz. Güzel sevgili sözleri arasından size en uygun olanını tercih ederek gözlerinin içerisine bakarak da söyleyebilirsiniz.

Bayan Sevgiliye Anlamlı Aşk Mesajları

sevgiliye güzel sözler

Kadınlar için hediyelerden çok daha önemli bir armağan vardır. Bu armağan aşk dolu, romantik ve bir o kadar anlamlı olan sözlerdir. Kadınları, erkek arkadaşı tarafından kendisine söylenen aşk sözü, en pahalı hediyelerden çok daha özel hissettirir. Bu nedenle özel günlerde veya sıradan bir günde sevgilinize bir çift söz söylemeniz, onu çok mutlu edecektir. Siz de kız arkadaşınız veya eşinizi mutlu edecek özel bir söz seçebilirsiniz.

sevgiliye etkileyici sözler

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüyam sen olsan gece gündüz hep uyurum! Gecem sen olsan sabahlar olsun hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Arada bir yokluyorsun sol yanımı. Öyle bir seni seviyorum dedin ki inan olsun kalbime indin.

Merak ediyorum acaba bütün şairler de mi sana aşıktı? Çünkü her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

sevgiliye güzel sözler

Sen güllere özenme, güller sana özensin! Üzme tatlı canını sen güllerden daha güzelsin. Sevgi kadar özgürsün. Seni çok seviyorum hayatımın tek anlamı!

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi.

sevgiliye güzel hediyeler

Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bil ki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın. Seni çok seviyorum gözlerimin nuru!

sevgiliye güzel sözler

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Her nefesimde sen ol istiyorum.

Saçının her bir teline kurban olduğum… Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.

Seni seviyorum Hayatım! Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin ya da canımı al bu kadar acı çekmesin. Sonsuza kadar acını çekmeye razıyım….

sevgiliye güzel sözler

Aşk mı? O seninsin işte… Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Hep aklımdasın güzelim… Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın. Kıyamete kadar gözlerine baksam, hiç yılmadan, bıkmadan gözlerini seyretmeye doyamam bitanem…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? Işığın ve sıcaklığın üzerimden hiç eksik olmasın! Sonsuza dek benimle ol…

sevgiliye güzel sözler

Gülüşün, bakışların, nefesin, her zerren aklımda… Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem.

Aşkın kar zarar defteri yoktur. Alacağın varsa, yüreğine yazacaksın.

Sana gülüm desem solar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin acaba sana seni seviyorum desem ne dersin?

sevgiliye güzel hediye

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgârıyla. Bana eylülü yaşatma ey sevgili!

sevgiliye güzel sözler

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen…

Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, neden bu kadar geç kaldığını sorar aşk meleği.

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak.

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlarımla gülecek gibi duran yüzünü özledim.

sevgiliye güzel sözler

Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına…

Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin. Bir ömür seni sevmeye yetmez AŞKIM!

Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Kalbimin en güzel yerini sana ayırdım. Sonsuza kadar huzur bulasın diye. Unutma ki, ben hep seninleyim, sen de benimle ol!

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

sevgiliye güzel hediyeler

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

Bir gece titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm andır. Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir ama; anlayana işte… Seni her zaman aynı yoğunlukla seveceğime söz veriyorum.

sevgiliye güzel sözler

Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, öyle derdi…

Ey sevgili bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi taşıyabilir miydin acaba bendeki seni.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin.

En derin, en içimdesin, sen benim en güzel derdimsin.

Gözlerim hafif ıslak nemli, seni çok seviyorum ne olur affet beni, bırakma beni vurma sensizliğe, sensiz yaşamak haram olur biterim acıların içinde.

sevgiliye güzel sözler

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

Benden seni seviyorum dememi bekleme sevgili. Biz de zikir sessiz çekilir.

Her anımda seni düşünürüm, seni düşündükçe yalnızlığımı unuturum, hayalin sırdaş olur bana karanlık odamda ve adına türküler yazarım seviyorum seni aşığım sana.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek…

Ne güzel bir yalansın sen, hep inandığım.

Ben seni ne dağlara, ne de buğulu camlara yazdım. Ben seni yüreğime yazdım.

sevgiliye güzel sözler

Ne anlamı var sanıyorsun sensiz hayatın? Ne kadar boş gelir bana sensiz nefes almamın? Bırakıyorum kendimi acıların içine, sensizlik zulüm olur ağlarım adın nefesimde hece hece…

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Ellerimde sevginin sıcaklığı, gözlerimde hep hayalin kalbime vurur sevdası, her gece yıldızlarda bulurum gözlerinin ışıltısını, seviyorum seni hayatımın anlamı.

sevgiliye güzel sözler

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Tenine dokunabilmek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

sevgiliye güzel sözler

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yine de.

Sen benim seni nasıl sevdiğimi bir başkasını sevdiğinde değil, bir daha böyle sevilmediğinde anlayacaksın.

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet.

Gidemem sensiz yarınlara, adımlarım kesilir senin olmadığın hayat yolumda, benim için hayat sensin ne olur anla, sensiz yaşamak acı verir bana.

sevgiliye güzel sözler

Titreyen ellerimin acısıdır sensizlik, gözlerimdeki yaşların tek sebebidir sensizlik, hayata son yemindir sensizlik, bırakma beni ölüm olur sonum sebebimdir sensizlik.

Dünyanın neresine gidersem gideyim gönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum.

Sevdimse verdiğin yürekle sevdim, sen açtın bu ufku karşımda, sonsuz yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

sevgiliye güzel sözler

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Birlikte olabileceğin değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!

Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.

Birlikte olmamamız için benim bile bir yığın sebebim var ama yine de olsun istiyorsam demek ki aşktır bu.

Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından.

sevgiliye güzel sözler

Seni dünler için sevmedim. Dünler yaşanıp bitti. Seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek. Seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.

Süzül gel bir bahar güneşinde. Biraz portakal rengi karıştır gelişine, biraz da leylak kokusu. Özledim seni.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

sevgiliye güzel sözler

Seni ne zamana kadar seveceğimi söyleyemem çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum aşkım...

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil… Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil…

Ya bir gün karşı karşıya geldiğimizde, birbirimize düşman gibi değil de pişman gibi bakarsak…

Bugünde seni yazdım yarınlarıma, umutlarıma bağladım seni, ufuklara yazdım adını sen oldun hayatımın anlamı, bir umut ile başlayan bu aşkı cennete çevirdin seviyorum seni aşkım.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

sevgiliye güzel sözler

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim.

Sen benim türkülerimsin yazılmamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın melodisi duyulmamış gibi, sen benim ilahımsın kalbimin tek sahibi.

Seni herkese benzetecek kadar değil, baktığım her yerde seni görecek kadar sevdim.

Ey alfabemin en güzel harfi yâr… Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor.

sevgiliye güzel sözler

Sen benim damarımda kanımsın, canımda can olduğun gibi, sen benim gözlerimde ki renksin gülüm olduğun gibi, sen içimde bir bensin sana aşık olduğum gibi sevgilim seviyorum seni.

Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bil ki herkes unutulsa da sen yüreklerde kalırsın.

Uykusuz gecelerimin sabahısın, bütün güzelliklerin adısın, sen benim kara sevdamsın.

sevgiliye güzel hediyeler

Sonbahar yağmuru gibi gözlerim sen gittiğinden beri, gülmez oldu yüzüm ellerimde sensizliğim, şimdi karanlık odanda yalarım tek başıma, haram gelir aldığım her nefes adınla.

Adın ki en güzel kelimedir dağarcığımda ne zaman ansam; kelimelerim kendini asar darağacında.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdım.

sevgiliye güzel sözler

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı…

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.

Yağmur başladı… Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Bil ki düşmek değildir insanları üzen… Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.

sevgiliye güzel sözler

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşlk olurdun…

Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Aşk bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur.

Ömrümün her gününde, asırlık elem saklı… Adın kalbime mühür artık, dilde yasaklı!

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

sevgiliye güzel sözler

Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o. Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi.

O ışıl ışıl parlayan gözlerine hastayım, cennet misali alır beni benden unuturum acılarımı, hayali bile yaşatmaya yeter bana hayatı, seviyorum seni cennet gözlüm sensin benim her gecemin sabahı.

Bir rüya gibi çıktın karşıma, her anımda yaşadım seni doya doya, bitmez içimde ki bu aşk sana seviyorum seni yeminliyim sana.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin. Seni seviyorum. Hem de çok.

Gül dediğin nedir ki, solar gider, ateş dediğin nedir ki, kül olur gider, gün dediğin nedir ki, geçer gider, ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter!

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı başkası kapacak korkusu işte.

sevgiliye güzel hediyeler

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Olur da bir gün özlersen başlatma gururuna; çık gel…

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüz bin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Dertlerim olsa da güler geçerim sen varsın yanımda, acılar sensiz vursa da bilirim bürgün olacaksın yanımda, ellerim şimdi boş olsa da bıraktığın sıcak sevgin yeter bana sevgilim.

Her nefis aşkı tadacaktır. Ama tadılan her aşk nefis olmayacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.