sadsad x
asdasd
Sporseverlere Hediye Önerileri

Sporseverlere Hediye Önerileri

11 Nisan 2020

Hediye fikirleri aramak bazen can sıkıcı bir hale gelebilir. Hediye alacak kişinin aklı “Acaba beğenir mi, ne almalıyım, ya beğenmezse” gibi sorularla doludur. Hediye alınacak kişinin amatör veya profesyonel olarak ilgilendiği spor gibi bir alan varsa hediye almak daha kolaydır. Peki, spor severlere hediyeler neler olabilir?

Spor Yaparken Rahat Kullanılabilen Bir Kulaklık

sporseverlere hediye fikirleri

Çoğumuz bir şeyler yaparken müzik dinlemekten hoşlanırız. Yapılan bilimsel araştırmalar sporcuların sevdiği şarkıları dinlerken performanslarının arttığını gösteriyor. Fakat kablolu kulaklar başta hareketli sporlar olmak üzere çoğu sporun yapılmasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle kişilerin spor esnasında müzik dinlediklerinde kulaklığın çıkması, kablo dolanması gibi sorunlar, sporcunun spora kendini yeterince verememesine yol açmaktadır. Bir sporcu için rahatça kullanabileceği bir kulaklık mükemmel bir hediye olabilir. 

Spor Salonu Üyeliği

sporseverlere hediye fikirleri

Hediye almayı düşündüğünüz kişinin yaptığı spor, spor salonuna uygunsa ve kendisinin böyle bir yere üyeliği yoksa bu harika bir fikir! Zira bir sporcu için sporunu rahat yapabileceği, odaklanabileceği, gereken ekipmanların sağlandığı yer dünyadaki en mükemmel yerdir. 

Akıllı  Bileklik

sporseverlere hediye fikirleri

Sporseverlere hediye önerileri içinden en faydalı olanlardan biri de akıllı bilekliklerdir. Özellikle yürüyüş ve koşu gibi açık hava sporlarında atılan adım sayısı, ne kadar yol gidildiği, yakılan kalori miktarı, spor yapılan süre, kalp atışı gibi veriler oldukça önemlidir. Tüm bu verileri kaydetmesi ve hatta bazı modellerinde bu verileri telefona gönderebilen akıllı bileklikler bir sporcuyu memnun etme potansiyeli en yüksek hediyelerdendir. 

Spor Ekipmanları

sporseverlere hediye fikirleri

Spor ekipmanları profesyonel bir sporcuya alınacak hediye önerileri arasında sayılmaz. Eğer hediyeyi alacağınız kişi amatörse ya da o spor dalına yeni başlıyorsa ekipmanı olmayabilir ancak profesyonel sporcuların gereken ekipmanları her zaman tamdır. Spor ekipmanı almaya karar verdiyseniz sonrasında kendinize sövdürtmemek için biraz paraya kıyıp kaliteli malzemelerden almanızda fayda var.

sporseverlere hediye fikirleri

Bazı şirketler bazı ekipmanları kişiselleştirip özel hediyeler vermenize olanak sağlıyor (tenis raketine imza eklemek gibi). Bir kişiyi spora teşvik etmeyi düşünüyorsanız ya da ilk başarısını kutluyorsanız kişiselleştirilmiş ürünler güzel bir jest olabilir. 

Spor Çantaları

sporseverlere hediye fikirleri

Hediye etmeyi düşündüğünüz kişi amatör olsun profesyonel olsun fark etmez dalı her ne olursa olsun alacağınız kişiyi mutlu edecek bir hediyedir spor çantaları. Çantanın kaliteli ve mümkünse su geçirmez olmasına dikkat etmeniz, sporcunun kullandığı ekipmanı rahat koyabileceği boyutta bir çanta almanız yeterlidir. Dilerseniz içine protein tozu, çeşitli spor aksesuarları, havlu gibi mini hediyeler koyabilirsiniz. 

Sweatshirt

sporseverlere hediye fikirleri

Sweatshirt kulağa klasik bir hediye gibi gelse de herkesin giymekten hoşlandığı, başta açık hava sporcuları için spora engel olmayan rahat yapısı ve sıcak tutmasıyla sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi haline gelmiş bir hediyedir. 

Kişiye Özel X Ödülü Biblo ve Plaketi

sporseverlere hediye fikirleri

Alacağınız hediyeye biraz espiri katmak, yeni başlamış bir kişiyi spor konusunda motive etmek veya alacağınız kişinin hazırlandığı spor müsabakası için moral vermek isterseniz çeşitli hediye sitelerinden kişiye ve kişinin ilgilendiği spor dalına özel plaket, biblo, kalemlik veya gece lambası gibi ürünler sipariş edebilirsiniz. 

Spor Ayakkabısı

sporseverlere hediye fikirleri

Bu da kulağa her ne kadar sıradan bir hediye gibi gelse de spor severler için hediye fikirleri arasından hediye alınacak kişinin ilgilendiği dal ne olursa olsun her zaman ihtiyacı olacağı ve memnuniyetle kabul edecekleri nadir hediyelerdendir. Özellikle sık spor yapan kişiler için spor ayakkabısı biçilmiş kaftandır.

Akıllı Tartı

sporseverlere hediye fikirleri

Spora ilgisi olmasından çok kilo vermek için spor yapan kişilere alınabilecek hediyelerden biri de akıllı tartıdır. Burada önemli olan tek nokta hediyeyi alacağınız kişinin kendisinin de zayıflama amaçlı spor yaptığını dillendirmiş olmasıdır. Aksi taktirde aldığınız hediyeden dolayı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. 

Meyve Sıkacağı

sporseverlere hediye fikirleri

Bir sporcu için sağlıklı beslenmek her şeydir desek abartmış sayılmayız. Hediye almayı düşündüğünüz kişiye meyve sıkacağı ve yanında bir torba meyve alarak mutlu edebilirsiniz. 

Protein Tozu

sporseverlere hediye fikirleri

Protein tozu spor tutkunlarına hediyeler konusunda ilk akla gelen seçeneklerdendir. Çoğu sporcunun kararında kullanması şartıyla sakınca olmayan protein tozları hem alacağınız kişiyi mutlu edecek hem motivasyonunu yüksek tutmasında yardımcı olacak hem de enerji verecektir. 150 TL’den başlayan fiyatlarıyla bütçenizi fazla zorlamayacak hediyelerdendir.

erkeklere hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.