sadsad x
asdasd
Yazı Yazmayı Sevenlere Hediye Önerileri

Yazı Yazmayı Sevenlere Hediye Önerileri

25 Mayıs 2020

Yazı yazmayı sevenlere hediye önerileri konusunda oldukça fazla sayıda seçenek bulunmaktadır. Hediye alacağınız kişi ister yazmaya yeni başlamış olsun ister deneyimli bir yazar olsun bu listede bulunan çeşitli hediyelerden birini almak kesinlikle uygun olacaktır. Yazmayı sevenler için genellikle kupa ya da dolma kalem gibi klasik hediyeler alınmaktadır. Sıradan fikirler de olsa, bazen çok şık bir tasarımla karşımıza çıkması ya da kişiye özel dizayn edilmiş olması hediye açısından tercih sebebi olabiliyor. Aşağıda bu ürünlerin de bulunduğu bir liste hazırladık, yazı yazma tutkunu olan sevdikleriniz için özel hediye fikirleri bulabileceğinizi umuyoruz.

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Sıradan fikirler de olsa, bazen çok şık bir tasarımla karşımıza çıkması ya da kişiye özel dizayn edilmiş olması hediye açısından tercih sebebi olabiliyor. Aşağıda bu ürünlerin de bulunduğu bir liste hazırladık, yazı yazma tutkunu olan sevdikleriniz için özel hediye fikirleri bulabileceğinizi umuyoruz.

Dolma Kalem

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Dekoratif kalemler gerek evde ve gerekse işteherkesin masasında olması gereken önemli gereçlerden biridir. Kırtasiye ve ofis malzemelerinin özenle seçilmiş olması şüphesiz ki çalışma ortamının daha keyifli bir yer olmasını sağlayacaktır. Yazı yazmayı sevenlere hediye önerileri verilirken bu sebeple dekoratif dolma kalemlerini de atlamamak gerekir. Gümüş dolma kalem, özel ve şık kutusunda gelen ve ismin yazılı olduğu kişiye özel dolma kalemleri gibi pek çok seçeneği alışveriş yaparken bulmak mümkündür. Bu şık tasarımlı dolma kalemler yazı yazmayı seven herkesin beğenerek kullanacağı ve vazgeçemeyeceği eşyalarından biri haline gelecektir. 

Dergi Aboneliği

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Yazı yazmaya tutku derecesinde bağlı olan kişiler için genelde edebiyat hayatın bir parçası haline gelmiştir. Yakınınızın hangi dergileri takip etmeyi sevdiğini öğrenip onlardan birine abone olmak yazı yazmayı sevenlere hediye önerileri arasında eşsiz bir seçenek olacaktır. Ülkemizde de çok sayıda yerli ve yabancı edebiyat dergisi bulunmaktadır. Eğer yakınınızın hangi dergileri sevdiğini bilmiyorsanız, yazmayı ve okumayı sevdiği türde bir dergi almanız da işe yarayacaktır. Örneğin, arkadaşınız felsefeye ya da tarihe ilgi duyuyorsa, buna uygun bir dergi aboneliği son derece yerinde bir hediye olacaktır.

Daktilo Klavyesi

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Daktilo klavyesi son zamanlarda oldukça popüler bir ürün haline gelmiştir. Daktilo klavyeleri genellikle çeşitli türlerde cihazlarla ve Win10, Ios, Android ya da MacOS gibi birbirinden farklı işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilen cihazlardır. Bazı daktilo klavyelerinin tablet standı da bulunur. Yazı yazmayı sevenler için eşsiz bir deneyim olacaktır.

Yazarlığa Dair Kitaplar

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Genelde yazarlığa yeni başlamış kişilere ve yazı yazmayı sevenlere hediye önerileri arasında bahsedilmesi gereken en anlamlı hediyelerden biri de “Nasıl Yazılır?”tarzında kitaplardır.Bu noktada deneme yazan yakınlarınız için düzyazıların nasıl yazıldığını, şiir yazan yakınlarınız için şiir kılavuzları gibi yazı yazmaya dair kitap hediye etmek çok anlamlı olacaktır. Bu kitaplarda nasıl anlatım yapılacağı, okuyucuları nasıl etkileyeceği, hikayelerin nasıl tasarlanacağı, bazılarında kariyer tavsiyeleri, bazılarında ise yazarların endişelerine dair kişisel gelişim konuları gibi pek çok konu işlenir. Onun yazılarına bir miktar katkıda bulunmak isterseniz, bu fikir harika olacaktır.

Edebi Tasarımlı Geçici Dövme

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Geçici dövmeler günümüzde çok sık tercih edilen aksesuarlardır. Pek çok insan kalıcı dövme yaptırma riskini göze almayıp çeşitli tasarımlarda geçici dövmeleri kolaylıkla kullanabilmektedir. Edebiyat tasarımlı, yazar ya da şairlerin portrelerinin ve sözlerinin bulunduğu çok sayıda dövme alternatifi vardır.

Yazar Eldiveni

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Çok fazla yazı yazan herkesin bildiği gibi serin bir ortamda çalışmak yazarın elini üşütür. Bu sebeple piyasada çeşitli tasarımlarda yazar eldiveni bulunur. Bu oldukça rahat ve şık parmaksız eldivenler ile yazı yazmaya devam etmek çok daha konforlu ve sıcacık olacaktır.

Tasarım Su Şişeleri

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Yazı yazmayı sevenlere hediye önerileri arasında genellikle kahve fincanları ve kupaları yer alır. Yazmayı sevenler ciddi oranda kahve tüketmeleri ile bilinmektedir. Bu sebeple genelde onlara kahve ürünleri alınır. Fakat tüm bu kahve saatleri ve revizeler üzerinde çalışırken yazarlar genelde kendini susuz bir halde bulurlar. Şık tasarımlı bir su şişesi onun masasında daimi yer edecektir. Böylelikle sıklıkla kullandığı ve çok sevdiği bir ürün olacaktır.

Kitap Seti

yazı yazmaya merakı olanlara hediye

Yazmayı seven herkes aslında iyi birer okuyucudur. Onların yeteri kadar ilham alması, kendilerini geliştirebilmeleri gibi pek çok durumbir açıdan ne kadar okuduklarına da bağlıdır. Özellikle edebiyat dünyası kendinden bir sonra geleni etkilemiştir. Yazı yazmayı sevenlere hediye önerileri verilirken onların kaliteli okumalar yapmasını da göz önünde bulundurmak gerekir. 

Günümüzde çeşitli milletlerin edebiyatları ya da konulara göre kitapların set halinde hazırlandığı çok fazla görülmektedir. Dünya klasikleri, modern klasikler, yazar setleri, ciltlerinin olduğu setler, arkeoloji, bilim ya da felsefe gibi pek çok konuda setler hazır olarak bulunabilir. Bu tarzda alınabilecek bir hediye, onun kitaplığına ve dolayısıyla yazılarına katkıda bulunmanızı sağlayacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.