sadsad x
asdasd
Veliden Öğretmene Güzel Sözler

Veliden Öğretmene Güzel Sözler

13 Ekim 2020

Öğretmenler çocuklarımızın geleceğini şekillendiren ve onlara yaşadıkları müddetçe kişiliklerini ortaya koyacak bilgi beceri kazandıran özel insanlardır. Çocuklarımızı geliştiren ve yetiştiren sevgi dolu öğretmenlerimiz, onların en iyi şekilde büyümeleri için ellerinden geleni yapar. Küçücük çocuklarımızı emanet ettiğimiz ve en az bizim kadar onlara iyi bakacaklarından emin olduğumuz öğretmenlerimiz, dünyadaki tüm iyilikleri hak etmektedir. Bütün bir gün boyunca çocuklarımızla birlikte olan öğretmenlerimize, kendilerine değer verdiğimizi gösterebilmenin en güzel ve en samimi yolu, duygularımızı içten bir şekilde ifade edebilmekten geçer. Öğrencilerinin başarılı olabilmeleri için var gücüyle çalışan öğretmenlerimiz, bir tatlı gülümseme ve bir sıcak bakış ile mutlu olabilmektedir. Veliden öğretmene güzel sözler iletilmesi de öğretmenlerin mutluluklarının artmasında ve enerjilerinin tazelenmesinde etkili olmaktadır. Özellikle Öğretmenler Günü, öğretmenlerimize sevgimizi ve saygımızı iletmemiz için en büyük fırsatlarda biri olsa da onlara her daim ne kadar özel olduklarını hissettirebiliriz. Öğretmenlere ileteceğimiz güzel sözler, çocuklarımız için de en büyük örneklerden birini ortaya koyar. Sevginin gücüyle büyüyen çocuklarımız, ileride kendi çocuklarının öğretmenlerine de aynı sevgi ve saygıyı duyarlar. Çocuklarımız mezun olduktan sonra da öğretmenlerimizi unutmayarak, onlara olan vefa borcumuzu ödeyebiliriz. Kalpleri ısıtan küçücük sevgi dolu sözcükler, uzaklarda olsalar da onların yüzlerine tebessüm kondurabilmemize olanak tanıyan en büyük yardımcılarımızdır. Veliden öğretmene güzel sözler arasından kendi duygularınıza göre tercihlerde bulunarak ya da ilham alarak, siz de öğretmenlerinizi dünyanın en mutlu insanlarından yapabilirsiniz.

Öğrenci Velisinden Öğretmene Güzel Sözler

# Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. Sizde bizim için öylesiniz Öğretmenim.

# Öğretmenimizi sevelim onlara sahip çıkalım, en küçük şeylerde onları rahatsız etmeyelim. Onlar bizim çocuklarımızın başarı için azimle yılmadan çalışıyorlar.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Bilim, erdem ve adaleti öğreterek çocuklarımızı hayata hazırlayan canım öğretmenim sizi çok seviyoruz.

# Öğretmenim biz sizi çok seviyoruz, ömrümüz boyunca sizi ve çocuğum için yaptıklarınızı unutmayacağız. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmen mum gibidir kendisi tükenirken etrafını aydınlatır sizde bizim için ışık saçan bir mum gibisiniz sizi çok seviyoruz canım öğretmenim

# Benim öğretmenim iyi kalpli güler yüzlü kocaman yürekli sevgi doludur. Benim öğretmenim öğret menlerin en iyisidir.

veliden Öğretmene güzel sözler

# O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

# Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

# Biricik öğretmen im canım öğretmen im iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağ ol var ol öğretmen ler günün kutlu olsun.

# Günaydın öğretmenim bugün sizin gününüz Türkiye sizinle eğitime devam ediyor.

veliden Öğretmene güzel sözler

# İyi ki bizim öğretmenimiz oldunuz, iyi ki varsınız öğretmenim. Çocuğum sizi çok sevdi okula gitmek istemezken şimdi seve seve koşarak okula gidiyor. Teşekkürler öğretmenim.

# Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Atatürk

veliden Öğretmene güzel sözler

# Evlatlarımıza bilgiyi öğreten, sozlervadisi.com onları eğiten, onlara sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.Teşekkürler öğretmenim

# Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

# Siz bizim çocuklarımız için çok şey yaptınız Rabbimde sizin çocuklarınızı en güzel yerlere getirsin inşallah. Her şey için çok sağolun öğretmenim.ız

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmenim öyle söyledi.

# Öğretmen hiçbir öğrencisinin kötülüğünü istemeyen iyi kötü ayrımı yapmadan bütün öğrencilerine eşit şeklide yaklaşmalıdır.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Geleceğin mimarı olan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

# Zafer Bayramı olur askeriye tatil olur işçi bayramı olur işçilere tatil olur ama öğretmenler günü oluyor öğretmenler çalışıyor. Böyle fedakâr insanların değerini bilmeliyiz.

# Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

# Diktiğin fidanların meyvesini yemezsin. Kimseye boyun bükmez asla aman demezsin. İyi ki öğretmen imsin.

# Gelecek nesillerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan saygıdeğer öğretmenlerim sizi çok seviyoruz.

# Çocuklarımızı evladıymış gibi seven, en zor anlarında onlara yardım eden, yeri geldiğinde bir anne şefkatiyle başını okşayan, yeri geldiğinde bir baba gibi nasihat veren iyi kalpli değerli öğretmenim sizi çok seviyoruz.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

# Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler ellerinizden öperim.

öğretmene teşekkür hediyesi

# Bizim öğretmenimiz iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Bizim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

# Öğretirken kendini sevdiren, kendini sevdirirken hayatı öğreten, çocuklarımıza yol gösteren, onları hayata hazırlayan öğretmenlerimiz sizi çok seviyoruz.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

# Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız.

# Çocuğumun başarısında, hayat yolunda attığı ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

# İlminiz aklımı çalıyor sımsıcacık sevginiz içimi titretiyor canım öğretmenim.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenim siz çok seviyoruz iyi ki sizi tanımışız.

# Size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gözünüz gibi baktınız, onların sorunları olduğu zaman kendi sorunlarınızı bir kenara bırakıp onlarla ilgilendiniz. Sizler sevgi elçileri, toplumun örnek insanlarısınız.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmenler bir gül gibidir koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar.

# Öğretmen; duvardaki bomba deliğini güneş yapan bilge kişidir.. Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez..! Sizi çok seviyoruz öğretmenim

# Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper iyi ki benim öğretmenimsin her şey için çok teşekkürler.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Çocuklarımız sizin sayenizde iyiyi güzeli öğrendiler. Emekleriniz ve yaptıklarınız için teşekkür ederiz öğretmenim.

# Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili Öğretmenim.

# İnsan canı gibi sevdiği evladını gözünün önünden ayırmazken, yine kendi kadar çok sevecek öğretmene teslim ediyor. Bir öğretmen anne kadar baba kadar değerlidir.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman şevkat elini her yere uzatan en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır.

# Sen bizleri bu vatan için yetiştiren en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan yeri geldiğinde bir arka daş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum.

# Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Eflatun

Veliden Öğretmene Teşekkür Mesajı

Çocuklarımıza verdikleri emek ve değerle her şeyin en iyisini hak eden öğretmenlerimizin tek istekleri, başarılı ve iyi bireyler yetiştirebilmektir. Bu amaç için durmak ve yorulmak nedir bilmeyen öğretmenlerimiz, koşullar ve şartlar ne olursa olsun her daim öğretmeye devam ederler. Eğitim için var güçleriyle çalışan öğretmenlerinize hak ettikleri değeri göstererek, onları mutlu edebilirsiniz. Çocuklarınız üzerinde öğretmenlerinizin bıraktığı olumlu izleri gördükçe ve çocuklarınızın başarılarını tattıkça göndereceğiniz veliden öğretmene teşekkür mesajı ile, öğretmenlerinizi dünyadaki en mutlu insan yapabilirsiniz. Öğretmenlerimizin en özel günü olan Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, onlara kendilerini değerli hissettirebilirsiniz. Geleneksel olarak doğum izinleri, yaş günleri ya da düğün gibi bizi birbirimize yaklaştıran özel günlerde mesajlar ilerleterek de öğretmenlerinizin yüreklerine hoşluk serpebilirsiniz. Milli veya dini bayramlarımız gibi ortak değerlerimizi nesilden nesille aktarmak, çocuklarımıza insani değerler kazandırmak ve onlara örnek olmak, duygularımızı ifade etmenin en güzel yönü olabilir. Acı ve tatlı her günlerini öğretmenlerinizle birlikte paylaşabilir, güzel kelimeler ve tatlı sözcüklerle onların yanında olabiliriz. Onlara karşı duyduğunuz sevgiyi, beğeniyi, emeklerinin ve çabalarının, fedakârca çalışmalarının karşılığını veliden öğretmene teşekkür mesajı ileterek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Motivasyonu yüksek, sevgi dolu öğretmenlerimiz daha sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirecek gücü kendilerinde bulacaklardır. Takdir edilmek ve emeklerinin karşılığında teşekkür mesajı almak, çalışma arzusunu da daha ileriye ve daha da yukarıya çıkaracaktır.

kadın öğretmene hediye

# Elleri öpülesi çok mübarek insansın. Çok kutsaldır mesleğin korunacak ilk cansın. Sevgili öğretmenim iyi ki varsın.

# Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

# Yurdun dört bir yanında sevgi ve özveriyle geleceğimizi inşa eden öğretmenimiz bu güzel günde sizi sevgi ile anıyorum

# İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama gönüllerde taht kurmuş öğretmenleri asla unutamazlar el evlatlarımız için yaptıklarını. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Bizde sizin elerinizden öpüyoruz. Siz bizim canımınsın Öğretmenim

# Öğretmenlerin hakkını asla ödeyemeyiz.

# Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Sana şükranlarımı sunuyorum canım öğretmenim.

# Dünyanın en kutsal fazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek,yüreği güzel Öğretmenim! Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız….

veliden Öğretmene güzel sözler

# Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan ordusudur. Mustafa Kemal Atatürk

# Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Sende bizim evladımıza ışık saçtığın için teşekkür ederiz Öğretmenim

# Bazen bakıyordum da öğretmenim bizim için o kadar çok çalışıyordun ki bir an düşünüyordum sanki kendi sınava girecek. Sen bizim için bizden daha fazla çalıştın. Canım öğretmenim.

# Pırıl pırıl meşalesin durmadan yanan öyle bir abidesin ki hiç yıkılmayan canım öğretmenim.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmene söylenecek o kadar çok güzel söz vardır belki ama bence öğretmene söylenecek en güzel söz; iyi ki varsınız öğretmenim.

# Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler.

# Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin.

öğretmene teşekkür hediyesi

# Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

# Öğretmenler bir ışıktır karanlıkta kaldığımızda bizi bilgi ile aydınlatırlar.

# Öğretmen bozkırlarda yetişen ve çevresini de kendisi gibi güzel çiçeklerle doldurmak için çalışan çabalayan nadide bir çiçektir.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

# Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

# Öğretmenlerimize çok şey borçluyuz onlar olmasaydı bilgi sahibi olamazdık.

# Öğretmenlik geleceğe dönük güzel eserler bırakan çok güzel bir meslektir.

# Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

# Siz bizim için hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız bizim aklımız da öğretmenim.

veliden Öğretmene güzel sözler

# Öğretmenin bir canı yoktur öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır.

# Şöyle bir düşünüyorum da öğretmenim ben evde iki çocuğu yetiştirmekte zorlanırken siz 30 çocuğu yetiştiriyorsunuz. Mesleğiniz hiç öyle göründüğü gibi kolay değil. Allah yardımcını olsun, emeklerinizi boşa salmasın.

# Bizi seven öğreten hata yaptığımızda affeden büyüklüğünü hep koruyan büyüdüğümde anılarımda özel yerleri olacak olan öğretmenlerimin iyi ki benim öğretmenimsin.

# Biz sizi sadece 24 Kasımda değil her zaman seviyoruz ve her zaman düşünüyoruz. Sizler geleceğe ışık tutan birer fener gibisiniz.

# Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim.

öğretmenler günü hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.