sadsad x
asdasd
Öğretmene Güzel Sözler

Öğretmene Güzel Sözler

24 Ekim 2020

Öğretmeniniz için güzel ve etkileyici sözler arıyorsanız öğretmene güzel sözler başlıklı bu yazımızı sizlerin de çok beğeneceğinize inanıyoruz! Ailemizden sonra belki de bizim için en değerli kişiler öğretmenlerimizdir. Hayatlarımıza yön veren, doğru seçimlerde bulunmamız için bizi yönlendiren ve destekleriyle her zaman yanımızda olan öğretmenlerimize, saygımızı ve sevgimizi daima göstermemiz gerekir. Hem kendi öğretmenlerimize hem de çevremizdeki tüm öğretmenlere verdiğimiz değeri belli edebilmek için öğretmene güzel sözler paylaşmak iyi bir fikir olabilir. 24 Kasım Öğretmenler Günü gibi öğretmenlerin değerinin ortaya konulduğu günlerin dışında da öğretmenlerimizi duyduğumuz sevgiyi iletebiliriz. Sosyal medya platformlarından paylaşabileceğimiz uzun öğretmene söylenebilecek güzel sözler, etkileyici ve çarpıcı ifadelerle, öğretmenlerin kalbinde taht kurmamıza yardımcı olur. Kendi öğretmenlerinizin yanında çocuğunuzun öğretmenlerine de anlamlı mesajlar ileterek, saygınızı yansıtabilirsiniz.

İlginizi çekebilir » Öğretmenler Günü Mesajları

Duygularınızı yalın ve net bir şekilde aktarmanızda öğretmene güzel sözler, sizin en büyük yardımcılarınız arasında yerini alır. Dünyanın çok daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışan öğretmenlerimiz için göndereceğimiz bir mesaj dahi onların mutlu olmasını sağlar. Öğretmenlerimize bize verdikleri emek için teşekkür etmek ya da herhangi bir başarımızda bu gururu onlarla paylaşmak istediğimizde, güzel sözlerden oluşan bir mesaj duygularımızın aktarılmasında etkili olacaktır. En fedakâr mesleklerden birini gerçekleştiren öğretmenlerimiz, geçmişte bizim olduğu gibi, çocuklarımızın da iyi birer bireyler olarak yetişmeleri için çalışmaktadır. Onlara şükranlarımızı sunacağımız mesajlarla bu çalışmalarının bir noktada karşılığını vererek, kalbinizin en derin noktasından gelen duyguları paylaşabilirsiniz. Böylece üzerinden uzun yıllar geçse bile öğretmeninizle yaşayacağınız anılar tazeliğini ve saflığını koruyacaktır.

Öğretmene Söylenebilecek Güzel Sözler

~ Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir.

~ Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

öğretmene güzel sözler

~ Öğretmen meyve veren bir ağaç gibidir. Her sene meyveler veren yedi veren ağaçlar gibidir.

~ Bugün buraya kadar yükselmemde sadece benim çalışmam yok, buraya gelmemde emeği geçen bütün öğretmenlerime sonsuz teşekkür ediyorum.

~ Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi hep aklımda kalacaksınız öğretmenim.

~ Öğretmenim Canım Benim, Canım Benim, Seni ben pek çok, pek çok severim, Sen bir ana, sen bir baba, Her şey oldun artık bana Okut, öğret ve nihayet, Yurda yarar bir insan et.

~ Benim öğretmenim yıllar geçse de asla unutulmayacak, gül bahçemde her zaman açan nadide çiçek olacaksın. Sen canım öğretmenimsin.

öğretmene güzel sözler

~ Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır.

~ En iyi öğretmen, ömür boyu öğrenci kalabilendir.

~ Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir.

~ Benim öğretmenim elindeki bir lokmasını benimle paylaşan, benim için her şeyi göze alan fedakâr insandır. Allah ona hayırlı bir ömür nasip etsin.

öğretmene güzel sözler

~ Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. (Socrates)

~ Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.

~ Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

~ Öğretmenin “Bir” canı yoktur, öğretmenin “öğrencisi kadar” canı vardır.

~ Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

~ Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin.

~ Bizlere bilgiyi öğreten, bizi eğiten, bizlere sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.Teşekkürler öğretmenim

öğretmene güzel sözler

~ Bana hem ilkokulda, hem ortaokulda bilgiler öğreten, her konuda bana yardımcı olan bütün öğretmenlerime canı gönülden teşekkür ederim.

~ Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmenim öyle söyledi.

~ Öğretmene söylenecek o kadar çok güzel söz vardır belki ama bence öğretmene söylenecek en güzel söz; iyi ki varsınız canım öğretmenim.

~ Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmendir.

~ Öğretmenlerim, benim için hayatta birer örnek oldular. Tıpkı onlar gibi öğretmen olmak, yoksul ve her türlü sıkıntılardan uzak, yine onlar gibi taktir görmek, hayatımın tek rüyası oldu. (E. Renan)

~ Sizi defter üzerinde değil kalbimizin içinde seviyoruz canım öğretmenim..

~ Öğretmen mum gibidir, kendisi tükenirken etrafını aydınlatır.

~ Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

öğretmene güzel sözler

~ Bazı dersler vardı; Allah’ım hiç bitmesin dediğimiz, o derslerin gelmesini dört gözle beklediğimiz ve o dersi anlatan siz değerli öğretmenimizin hiç gitmesin diye dua ettiğimiz, öğretmenim.

~ Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum

öğretmene güzel sözler

~ Öğretmen bir gül bahçesinin bahçıvanı gibidir. Her daim etrafına bilgi tohumu eker.

~ 5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın. Aynı bu mesajı okuyan öğretmenim gibi

~ Ömürde bir kere açan ve ölene kadar hiç solmayan tek çiçek öğretmendir.

~ Öğretmenlerin hakkını asla ödeyemeyiz.

~ Öğretmenin etkisi sonsuzdur. Etkisinin nerede biteceğini kendisi de bilemez.( Henry B. Adams)

~ Anne şefkatinden ve sıcaklığından sonraki ilk durak öğretmendir.

öğretmene güzel sözler

~ Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim …

~ Öğretmen bir sanatı icra etmektedir. Bu sanatın adı da topluma yön verme sanatıdır. 

~ Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

~ Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur. (Atatürk)

öğretmene güzel sözler

~ Hocam, Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin.

~ Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

Öğretmene Güzel Resimli Mesajlar

öğretmene hediye

Anne ve babamızdan sonra bizleri karşılıksız sevgisiyle ve sonsuz şefkatiyle saran öğretmenlerimiz, hayatımız boyunca unutamayacağımız okul hatıralarımızdan da baş kahramanıdır. Kimimizin ilk aşkıyken kimimizin de ilk ilham perisidir öğretmenler. Hayal gücümüzün sınırlarında gezmemizi ve yaşamımızı kendi isteklerimizin üzerine kurmamızı öğretirlerken bize, hatalarımıza sundukları çözüm yollarıyla da düştüğümüz zaman kalkabilmenin önemini gösterirler. Gelişimimizde, değişimimizde ve hayata bakışımızda büyük rolleri olan öğretmenlerimizi en mutlu edecek şey, bizlerin başarılı ve mutlu olmamızdır. Öğretmenlerinizin sunduğu tüm güzelliklerin yanında siz de özel günlerde öğretmenlerinize mesaj atarak ya da arayarak, onların mutluluğunu artırabilirsiniz. İletmek istediğiniz hislerinizi daha etkileyici bir hale getirmek için de öğretmene mesaj içeriklerine göz atabilir, kelimelerin gücünden yararlanarak onlara kendilerini çok daha iyi hissettirebilirsiniz. Öğretmenler Günü’nde ya da Anneler ve Babalar Günü’nde öğretmeninize göndereceğiniz bir mesaj, onların mutluluğunun artmasını sağlar. Özel günlerin dışında öğretmenlerinize size sundukları için de minnettarlığınızı içeren mesajlar gönderebilirsiniz. Öğretmene mesaj yazmak kimi zaman düşünüldüğünden çok daha zor olabilir. Üzerinizde bıraktıkları izleri ve yaşamınıza etkilerini dile getirmekte güçlük çekebilir, doğru kelimeleri bir araya getiremeyebilirsiniz. Öğretmene mesajlar içerisinde sizin hislerinizi tam olarak aktaracak içerikleri tercih ederek, öğretmeninize unutamayacağı bir mesaj iletebilirsiniz. Sevgi paylaştıkça çoğalır ve büyür. Öğretmeninizin tıpkı size göstermiş olduğu sevgi gibi siz de ona karşı duygularınızı samimi bir mesajla aktarabilirsiniz.

~ Bir öğretmen bir nesil demektir. -Megnet Zurner-

~ Öğretmen vatanı için silahla değil, bilgiyle savaşır.

öğretmene güzel sözler

~ Siz hiç ilkokulda tanıştığınız, sizi hayata hazırlayan, sizi elinden tutup sınıfa götüren, bir anne şefkatiyle sizi seven öğretmeninizi unutabildiniz mi?

~ Eğitimin olmazsa olmazı olan ve her daim minnettar olacağımız öğretmenlerimiz ve öğretmenlik mesleği ile ilgili güzel sözlerden bir demet hazırladık. Öğretmenlerimizin ellerinden öperiz…

~ Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. (Eflatun)

~ Öğretmenim ben sizi çok seviyorum, ömrüm boyunca sizi ve benim için yaptıklarınızı unutmayacağım. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

~ Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

öğretmene güzel sözler

~ Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

~ Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurlarıdır. (Atatürk)

~ Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman, şefkat elini her yere uzatan, en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır.

~ Muallimler! Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr muallim ve mürebbilerini sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. (Atatürk)

~ İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

~ İnsanın istisnasız anne ve babasından sonra en çok sevdiği ve güvendiği kişi öğretmenidir.

öğretmene hediye

~ Öğretmen, öğrencinin gülüşüne düşen ilk cemredir.

~ Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum. (Diyojen)

~ Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

~ Öğretmen demek hayat demektir. Öğretmen demek şefkat demektir.

~ Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur. (Addison)

~ Senin evet çocuklarım demeni özledik, senin sınıfa girince gülen yüzünü özledik, biz seni çok özledik canım öğretmenim.

~ Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlar zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin yaşayacak neticeleri vermesi, ancak irfan ordusuyla kaimdir. (Atatürk)

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

öğretmene hediye

Dünyadaki belki de en kutsal mesleklerden birini yapan öğretmenlerimiz, bizlerin yetişmesinde ve bugüne gelmemizde en büyük paylardan birine sahiptir. Hayatımıza kattıkları anlamın yanında üzerimizde de pek çok emeği bulunan bizler için en değerli insanların başında gelirler. Kendi ailelerinden biri gibi bizleri seven ve bizlere şefkat gösteren öğretmenlerimiz, karakterimizin şekillenmesinde de son derece etkilidir. İster hala okul yıllarında bulunan öğrenci olalım ister mezuniyetimizin üzerinden uzun seneler geçmiş olsun, öğretmenlerimiz bizler için her daim kıymetli ve özel olarak kalırlar. Sadece kendi öğretmenlerimiz değil çevremizdeki tüm öğretmenler, her zaman saygı duymayı ve değer görmeyi hak etmektedir. Ömürlerini öğretmeye adamış öğretmenlerimizi doğum günlerinde arayıp sorarak ya da bir mesaj atarak, onlara olan sevgimizi hissettirebiliriz. Doğum günlerinde ya da öğretmenler gününde öğretmenlerimize vereceğimiz hediye ne olursa olsun, önemli olan onları hatırladığımızı ve sevdiğimizi göstermek olacaktır. Öğretmeninize göndereceğiniz doğum günü mesajıyla içinizdeki en samimi ve en güzel duygularınızı iletebilirsiniz. Hislerinizi kelimelere dökerken zorlanırsanız ya da öğretmeninize duyduğunuz saygıyı daha etkileyici bir şekilde aktarmak isterseniz, öğretmene doğum günü mesajı içeriklerine de göz atabilirsiniz. Kelimelerin büyülü gücünden ilham alarak farklı bir mesaj oluşturabilir, öğretmeninizi dünyanın en mutlu insanı haline getirebilirsiniz. Karşılıksız sevgisiyle yarınları var adan öğretmenlerinize böylece gönül borcunuzu ödeyebilir, bu mutlu günlerinde yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

~ Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

~ Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol olsun Öğretmenim Doğum gününüz kutlu olsun.

~ Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

~ Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz Size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper…

öğretmene doğum günü mesajları

~ Öğretmen bir mum gibidir, kendi tükense de çevresini aydınlatır. Biliyorum ki siz öğrencileriniz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadınız, siz her zaman şefkat dolu yüreğinizi bize açtınız. Biliyorum ki siz bizi severken hiçbir karşılık beklemediniz, bu yüzden size binlerce kez teşekkür etsem az. İyi ki doğdunuz!

~ Çocukluğumu, gençliğimi bir dost kadar yakından izleyen, beni her konuda destekleyen ve her zorlukta beni bir anne baba gibi korumaya, hatalarımı engellemeye çalışan canım öğretmenim. Sizi çok seviyorum...

~ Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

~ Hocam Doğum gününüz kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Hocam, Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin.

~ Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

~ Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

~ Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

~ Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

~ Mutluluğunuz kar taneleri kadar çok, dertleriniz göz açıp kapanıncaya kadar geçmiş olsun. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

~ Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

~ Öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

~ İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun. İyi ki varsınız.

~ Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

~ Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

~ Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

~ Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun Öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Beni her zaman iyiye, doğruya yönelten ve hatalarımda bile yanımda olan canım öğretmenim. Sevdiklerinizle nice güzel yaşlar görmenizi diler, ellerinizden öperim. Doğum gününüz kutlu olsun.

~ Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız.

Öğrenciye Hediye Notu

kadın öğretmene hediye

Herkesin başından geçmiş olan öğrencilik zevkli bir süreç olmakla birlikte, sınav kaygısıyla stresli bir yolculuktur. Uzun yıllar boyunca devam eden öğrencilik yaşamı, kimi zaman öğrencilere hiç bitmeyecekmiş gibi gelebilir. Sınavlar ve birbirinden farklı dersler içerisinde yoğun ve yorucu bir tempoya sahip olan öğrenciler, kimi zaman motivasyonlarını kaybedebilirler. Onların başarılarını artıracak motivasyon dolu bir notla vereceğiniz sevimli bir hediye, kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayabilir. Arkadaşınız, kardeşiniz ya da tanıdığınız her kim olursa olsun, çevrenizdeki öğrencileri küçük hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Öğrenciye vereceğiniz hediyenin içerisin ekleyeceğiniz notta onları başarıya odaklayacak cümlelerin geçmesine özen göstermeniz gerekir. Bazen sizin kuracağınız tek bir cümle, onun fikirlerinin değişmesine ve derslerine çok daha sıkı bir şekilde sarılmasını sağlayabilir. Sınavdan alının yüksek bir puan, elde edilen bir başarı ya da mezuniyet gibi durumlarda da sevdiklerinizi küçük sürprizlerle mutlu edebilirsiniz. Hem kendi hislerinizi iletmek hem de onu başarısı için kutlamak istediğinizde verebileceğiniz hediyenin içerisine küçük de bir not iliştirebilirsiniz. Başarılarının devamını dilerken farklılık yaratmak için ise öğrenciye hediye notu seçeneklerine göz atarak sizin duygularınıza en yakın olanları tercih edebilir, içeriklerden ilham alarak kendi notunuzu hazırlayabilirsiniz. Kelimelerin sihirli gücü uzun seneler sonrasında dahi hatırlanabiliyor olmalarında gizlidir. Vereceğiniz notta yer alacak anlamlı ve bir o kadar da samimi ifadelerle, uzun sürelerden sonra da hediyenizin mutluluk anımsanmasını sağlayacaktır.

~ Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu özel günlerde özel olan insanlar hatırlanır. Öğretmenim siz benim için bu dünyadaki en özel insansınız. Doğum gününüzü kutluyorum.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Siz bana dünyadaki her şeyi sevmeyi ve ne olursa olsun yaşama tutunmayı, her zaman aynı inançla mücadele etmeyi öğrettiniz. Siz benim için sıradan bir öğretmen değil, ailemden biri, en yakın dostlarımdan biri, yoldaşımsınız. Sizi tanımamış olsam belki de hayatım çok daha farklı olurdu, bana kazandırdıklarınız için minnettarım.

~ Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

~ Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

~ Yıllar sizi yorsa da her zaman gülümseyin, zaman zorluklar getirse de hiç yılmadan göğüs gerin. Bize öğrettiğiniz gibi her zaman doğru gördüğünüz şey için bıkmadan mücadele edin öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun.

~ Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

öğretmene doğum günü mesajları

~ Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun. Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

~ Siz bana ana, baba… Siz bana dost oldunuz. Siz bana öğretmen, bana yoldaş oldunuz. Sizin hakkınızı ne yapsam ödeyemem. İyi ki hayatımdan geçtiniz… Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlarım.

~ Öğretmenliğe farklı bir boyut kazandıran ve her zaman yakınlığıyla gönlümde taht kuran biricik öğretmenim. Siz hayatta her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Dilerim yeni yaşınızdan gönlünüzden geçen ne varsa sizinle olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.