sadsad x
asdasd
Yay Burcu Kadına Hediye

Yay Burcu Kadına Hediye

29 Kasım 2017

Burçlar yaşamımız boyunca aslında biz fark etmesek de hayatımızdaki arkadaşlarımız, kariyerimiz, mesleğimiz, aşk hayatımız v.s birçok şey üzerinde pozitif veya negatif olarak yansıyan mutlak bir etkileşime sahiptir. Yay burcu bayan sevgilinin burcuna göre kişilik özelliklerine baktığımızda her daim mutlu, hareketli, gezmeyi, keşfetmeyi seven, canlı bir karakter olduğunu görüyoruz. Eğlenceli yanı ile karşı cinsin çok çabuk dikkatini çeker. Fazla dışa dönük olmasından dolayı çok fazla da arkadaşı vardır. Yay burcu kadınları nasıl bir aşk arar? İlişkisinden neler bekler? Onun vazgeçilmezi nasıl olursunuz? Yay burcu bayan sevgiliye yılbaşı hediyeleri seçerken tarzına, kişiliğine, beklentisine ve onu gerçekten etkileyecek o inanılmaz hediyeyi nasıl seçmeliyiz? Yay kadınları hoşlandığı biri olduğu zaman ilk hareketi yapmaktan asla çekinmez. Eğitimli erkeklerden etkilenir, önce arkadaş olabilen onu bağımsız bırakan sevgili ister. Yani onu etkilemek ve kaybetmek istemiyorsanız özgürlüğünü asla kısıtlamayacaksınız.

Kişiye Özel Fotoğraflı Anı Çerçevesi 

yay burcu kadına hediye

Mum ışığında yenen bir yemek hiç ona göre değildir. İlişkiniz de sadece gerçekçi olmanız yeterli. İlişkinizi yaşarken sık sık arayan, sorgulayan, kıskanç bir partner olursanız onu kaybetmeniz kaçınılmaz. Ağır başlı ve çekingen bir tutum onu size daha çok çeker. Yay burcu bayan sevgiliye ne hediye alınır? Yeni yerler keşfedebileceği seyahat biletleri, kitaplar, konser biletleri, farklı ülkelerden getirilmiş değişik hediyelik eşyalar onu mutlu etmeye yeter.

Kişiye Özel İsim Yazılı Şampanya Kadehleri

yay burcu kadına hediye

Tabi hayatının aşkı olarak sizi anlatan, sizinle anlam bulmuş orijinal hediyeler inanılmaz etkileyici olur. Küçük bir tüyo da kendine sevgili ya da eş olarak seçebileceği burçlardan verelim. Koç ve aslan burcuna âşık olabilir. Oğlakla kesinlikle evlenir. Balık, ikizler ve başak ile tutkulu bir aşk yaşayabilirler.

Fotoğraflı Çiçek Vazo

yay burcu kadına ne hediye alınır

Aşk da çikolata gibi değil midir? İkisi de büyüler, mutlu eder. İkisi de kalbe iyi gelir, olmayınca ikisi de büyük bir özlemle istenir. Yeni yıla birlikte girerken mutluluk veren Noel Baba Temalı Yılbaşı Çikolatası ile daha mutlu bir yıla merhaba diyeceksiniz. İçerisinde 16 adet sütlü çikolata ile kişiye özel hazırlanan noel baba temalı yeni yıl çikolataları ile yay burcu bayana yılbaşı hediyesi ile gecenizi tatlandırabilirisiniz.

Kalp Kutuda Fotoğraflı Kişiye Özel Çikolatalar

yay burcu kadına hediye

16 adet çikolata ambalajı üzerine dileğiniz yeni yıl mesajınızı ve ismi yazdırarak sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Ürün, kırmızı renk şık ve kaliteli hediye kutusu içerisinde üstü kurdele ile süslenerek gönderilmektedir.

Romantik Kişiye Özel Konsept Hediye Kutusu 

yay burcu sevgiliye hediye

Yıl dönümü hediyesi yahut 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi olabilecek oldukça sempatik her kadını mutlu edecek tarzdan bir hediye arıyorsanız Hayatımın En Güzel Anlamısın Hediye Kutusu bu özel günler düşünebilecek en iyi hediyeler kategorisinde yer alır. Günün her saati nerede olursa olsun fark etmez kahve bağımlısı bir sevdiğiniz var ise bu eşsiz hediye kutusu mutlaka sizin hediyeniz olmalı. Çünkü bu hediye kutusu içerisinde 3’ü 1 arada Nescafe kahve, 1 adet isimlerinizin üzerinde yazılı olduğu âşık baykuşlar kahve fincanı, içinde bir de kahvesini yudumlarken ağzını tatlandıracak 2 adet mini şişe dolusu şeker drajeleri bulunuyor.

Çiftlere Özel Romantik Hediye Kutusu

yay burcu bayana doğum günü hediyesi

Bu kadar lezzetin yanında da hayat seninle güzel kitabının sayfalarını çevirirken sevginizi bir kez daha derinden hissedecek. Hayatınızın vazgeçilmezi yay burcu bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi verirken ahşap kutusu ve şık görüntüsüyle onu bu sefer çok heyecanlandıracaksınız. Kutu içerisinde bulunan tüm ürünler ahşap kutu içerisine özenle yerleştirilir ve üzeri tülle sarılarak şık bir arajman haline getirilir. Ahşap kutu ise kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kutu üzerine dilediğiniz mesaj, lazer işleme teknolojisi ile yazılır, silinmez.

Fotoğraflı Sihirli Yastıklar

yay burcu kadına hediye

Eğlenceli, coşkulu, içi kıpır kıpır olan yay burcu bayan sevgiliye ya da eşiniz için Kurabiye Şeklinde Macarons Kulaklıklar onun kişiliğini yansıtacak en güzel hediyelerden. Paris, aşkın şehri denilince akla birçok şey gelir. Ama son yıllarda akla gelenlerde, ilk sırada o leziz ve rengârenk macaronlar tadıyla olduğu kadar görüntüsüyle de herkesi büyülüyor. Bu yüzden galiba macaronları sadece tatlı, kurabiye olarak değil farklı tasarımlarla da birçok alanda görmeye başladık. Kurabiye Şeklinde Macarons kulaklıklar ile hediye verdiğiniz kişi renk renk kurabiye şeklindeki saklama kutusu içinde kulaklıklarını saklayabilecek.

Polaroid Kartlarda Anı Kutusu

yay burcu kadına hediye

Çiçek, kivi, üzüm ve yaban mersini 4 renk seçeneği ile insanı gerçekten heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. Bu tatlı ve farklı hediyeyi sevdiğiniz herkese doğum günü hediyesi verebilirsiniz. 1 adet Macarons kurabiye şeklindeki saklama kutusu ve kulaklıkları ister akıllı telefon ister bilgisayar, tablet üzerinde kullanmanız mümkün. Sevdiğiniz herkese bu sevimli macarons kulakları özel günlerde vererek sizin sizin için her zaman özel olduklarını ifade edebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Anı Kutusu

yay burcu sevgili için hediye

Kitap okumak yüzyıllar öncesine kadar dayanır. Yay burcu kadınları için kitaplar hayatının vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle gezi, keşif, sağlık ağırlıklı kitapları okumaktan keyif alır. Ona kitap okurken çıktığı uzun yolculukta eşlik etmek için Sonsuza Dek Birlikte Kitap Ayracı hediye ederek her an yanında olduğunuzu ona hissettirebilirsiniz. Okurken keşfettiği yerleri görmek için planlar yaparken artık sizi de o planlarına dâhil edecek. Yay burcu kadına yeni yıl hediyesi olabilecek bu kitap ayracı aynı zaman da isimlerinize özel ve kişisel mesajınız ile size özel tasarlanacaktır.

Kadınlara Özel Karikatürlü Kupa Bardaklar

yay burcu arkadaşa hediye

Sonsuza Dek Birlikte Kitap Ayracı ile romantik hediye ya da zamanlardan pek hoşlanmayan yay kadınına hem işlevsel hem de dozunda romantik bir hediye vermiş olacaksınız. Hem bu kadar anlamlı ve kişiye özel olmasının yanı sıra uygun hediye arayışında olanlar için de verilebilecek en güzel hediye.

Çiftlere Özel Mesajlı ve Fotoğraflı Anı Kartları

yay burcu kadına hediye

Romantik olmak yay kadınının doğasına aykırıdır. İlişkilerinde de hayata da her zaman gerçekçi yönüyle bakar. Onun için hazırlayacağınız romantik sürprizleri, yemekleri, hediyeleri itici ve gereksiz bulur. Fakat for you mini mesaj şişeleri aslında sizin içinizdeki romantik bir şeyler yapma güdüsünü bastırırken sevgilinizi de bu sevimli ve benzersiz hediye ile etkileyebileceksiniz.

Kişiye Özel Müzik Kutusu

yay burcu kadına hediye

Yay burcu bayana doğum günü hediyesi verebileceğiniz özel ahşap kutusu içerisinde 6 adet sürpriz mesaj şişeleri ile sevgiliye sürpriz yapabilirsiniz. İster sevgiliye ister eşinize mini mesaj şişelerinin içindeki not kâğıtlarına kendi el yazınız ile söylemek istediğiniz duygu yüklü mesajlarınızı yazabilir yahut ağzı mantar tıpalı şişelerin içindeki metal Eiffel kulesi objelerinden yola çıkarak seyahat etmeyi çok seven sevgilinize farklı bir seyahat sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Karikatür

yay burcu kadına hediye

Karikatür resim sanatında bir kişinin dikkat çeken özelliklerini biraz abartarak resimlendirilmesidir. Sizinde yay kadını gibi kendisiyle barışık, eğlenceli, farklılıktan hoşlanan bir sevgiliniz var ise Sevgiliye Özel Karikatür ile onu mizahi anlamda çok şaşırtabilirsiniz. İkinizin birlikte çekilmiş ya da sadece sevgilinizin karikatürünü çizdirebileceğiniz orijinal bir hediye fikri.

Roma Rakamlı Çubuk Kolye

yay burcu kadına hediye

Hatta hep olmak istediği yerde, hayalindeki meslek ile ilgili kısacası dilediğiniz gibi resmetmek mümkün. Yay burcu bayana alınabilecek hediyeler arasında sınırları aşan bu orijinal hediye fikri ona gerçekten sıra dışı geleceği için tam olarak onun karakterini yansıtan bir hediye tercih etmiş olacaksınız.

Kişiye Özel Aşk Mektubu

sevgiliye aşk mektupları

Yay burcu kadınların özelliklerini sıraladıktan sonra şimdi Yay burcu kadınlara doğum günü hediyesi veya Yay burcu kadın için yılbaşı hediyesi ne alınır sorularına cevaplar arayacağız. Yay burcu kadınlara bu listede güzel hediye fikirleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Yay burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Yay burcu bayan için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Yay Burcu Kadına Hediye Fikirleri

1 -) Birlikte Güzel Yıllara Hediye Kutusu
2 -) Kişiye Özel Yıldız Haritası Kanvas Tablo
3 -) Sevgililere Özel Yıldönümü Posteri
4 -) Kişiye Özel Saatli Sihirli Ayna
5 -) Canım Arkadaşım Fotoğraflı Yastık
6 -) Kişiye Özel Pembe Makyaj Aynası
7 -) Kişiye Özel Mors Alfabesi 2′li Bileklik
8 -) Doğum Günü Tarihli Beton Mum
9 -) İki İsimli Elips Metal Siyah Kolye
10 -) Nihayetinde Bir Güzel Kolay Yetişmiyor Tablo
11 -) Beni Affet Sevgilim Hediye Sepeti
12 -) Kişiye Özel Aşk Film Posteri
13 -) Nihayetinde Güzel Bir Hatun Kolay Yetişmiyor Tablo
14 -) Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık
15 -) Nihayetinde Bir Güzel Kolay Yetişmiyor Bardak

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.