sadsad x
asdasd
Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

17 Mart 2020

Yay burcu özellikleri arasında keyifli olmaları, neşeli halleri, dışa dönük yapısı yer alır. Aşırı iyimser ve sorumsuz olabilir. Özgürlüğüne düşkündür. Sabırsız ve hemen hemen her şeyden çabucak sıkılabilir. Yer yer patavatsızlığa varan açık sözlülüğü vardır. Yemeyi, içmeyi ve para harcamayı sever. Kısıtlanmayı hiç sevmezler ve yeniliklere karşı aşırı derecede de meraklıdır. Araştırmayı ve öğrenmeyi severler. Çok yönlüdürler. Pratik zekâları sayesinde el aldıkları her işte başarılı olurlar. İçten ve iyimser bir tavırları vardır. 

YAY BURCU YÜKSELENİ

yay burcu özellikleri

Yay burcu yükseleni olanlar arkadaş canlısı ve samimi olacaktır. Hareketli, neşeli ve espri yeteneği gelişmiş insanlardır. Beğenmediğiniz durumları ya da kişileri de alaya alırsınız ve dokunduran esprilerle hıncınızı alırsınız. Sizin için de özgürlük önemlidir ve kısıtlanmaya asla gelemezsiniz. Yay burcu yükseleni kişiler seyahat etmeyi sever ve yolculuklardan inanılmaz keyif alırlar. Onunla yolculuk yapmak da oldukça keyiflidir. İlgi ve sevgi görmek en büyük arzunuzdur. Güçlü bir altıncı hisse sahip olursunuz. Meraklı bir tavrınız vardır. Birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz ve aynı zamanda iyi bir de öğreticisinizdir. Öğrendiklerinizi paylaşmayı seversiniz. Oldukça güler yüzlü ve neşeli biri olurlar.

YAY BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

yay burcu özellikleri

Yay burcu kadın özellikleri arasında espritüel ve duyarlı olması, aklı ve kültür seviyesi ile dikkat çekmektedir. Affedici bir yapısı vardır. Aynı zamanda kırılgan ve hassastır. Zekası ve kavrama yeteneği gelişmiştir. Birçok konuya ilgili olabilir ve bunlar hakkında da bilgi sahibidir. Her zaman enerjik ve neşelidir. Dostluğa fazlasıyla önem verir. Huzuru sever, çabuk sıkılan ve kolay bıkan bir karakteri vardır. Sıra dışı ve farklı bir giyim tarzları vardır. Çocuksu bir yapıya sahiptirler.Enerjik bir yapıları vardır. Bu yüzden gezmek ve eğlenmek onlara çok keyif verir. Yeni yerler görmek, insanlarla tanışmak, seyahat etmek onun için önemlidir. Cömertlikten ziyade biraz savurgan bir burçtur. Para, maddiyat onun için önemlidir.

Partnerinde arkadaşlık ve dostluk ilişkisi de arar. Özgürlüğüne düşkün bir burçtur ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz bir yay kadını. Evlilik kavramı onun için uzak olsa da evlendiklerinde sadık bir partner olurlar. İlgiyi seven yay burcu kadını, partnerinde güven aramaktadır. Uzun süreler sohbet edebileceği ve ondan bir şeyler öğrenebileceği bir partneri olması onun için önemlidir. Evlilikte oldukça keyifli bir partner olacaktır. Çocuklara düşkün olan yay burcu kadını onlarla da dostluğa dayanan bir ilişkiye sahip olacaktır. Çocuklarıyla eğlenceli bir hayatı olacaktır.

YAY BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

yay burcu özellikleri

Yay burcu erkek özellikleri arasında meraklılık, neşeli hal, canan yakınlık ve duyarlılık vardır. Her zaman dostluğa önem verir. Dışa dönüktür ve birçok arkadaşı vardır. Entelektüel bir tarzı vardır. Birçok konuda bilgi sahibidir ve meraklı karakterinden dolayı araştırmayı çok sever. Devamlı aktif olan yay burcu erkeği, hareketsizlikten çabuk sıkılır.

Eleştiri yapmayı sever ve oldukça açık sözlüdür. Hatta pot kırma noktasına kadar varabilir. Harcamalarında savurgandır. Özgürlüğüne düşkün olan yay erkeği, evlilikten korkar ve bağlanmaktan kaçar. Güzelliğin yanında partnerinin kültürlü ve donanımlı olmasını ister. Bu tarz kişilerle sohbet etmekten oldukça keyif alır. Evlilikten kaçmasına rağmen gerçekten sevecek olursa bu korkusunu aşıp evlenmeye karar verecektir. Çocuklara fazlasıyla düşkün olan yay burcu erkeği, ömür boyu mutlu bir evliliğe sahip olacaktır.

YAY BURCU HAFTALIK

yay burcu özellikleri

Yay burcu haftalık yorumunda, ikili ilişkilerinizde ani gelişmeler olabilir ve sizi sürprizler bekliyor olabilir. Bu durum olaylara bakış açınızı değiştirmenize neden olacak ve yeni kararlar almaya yelteneceksiniz. Sosyal çevrenizde her zamanki popülerliğiniz yine ön planda olacaktır. Hırslarınız dolayısıyla rekabete dayalı sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir.

burçlar hakkında bilgi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.