sadsad x
asdasd
Yengeç Burcu Kadına Hediye

Yengeç Burcu Kadına Hediye

27 Ekim 2017

Yengeç burcu kadınları da en az erkek yengeçler kadar romantiktir. Bu yüzden yengeç burcu bayanlar mantıktan çok duygusallığa yatkındırlar. Hatta romantik oldukları kadar da eğlencelidirler. Dünyaya anne olarak gelmiş anaç ruhlu yengeç burcu kadınları aile hayatına çok önem verirler. Nazik, sevecen anlayışlı ve sevdiklerini koruyucudur. Âşık olduğuna eminse ve bunu karşılığını erkek arkadaşında da hissettiyse gözü ondan başkasını görmez. Kısacası ayatınıza yengeç kadını girdiyse onu asla kaçırmayın. Hayatı boyunca size bağlı ve sadık bir eş olur. İlişkilerinde ne kadar çok severse o kadar çok da kıskanır buna hazırlıklı olun. Onun gibi duygusal, kırılgan balık ve akrep burcu ile çok iyi anlaşır. Koruyucu birine ihtiyaçları olduğu için akrep onun sahiplenilme gereksinimine hitap eder. Balıklar ise sevilme ihtiyacına.. Romantik bir burç olan yengeç burcu sevdiklerinize duygusal anlamda değeri olan hediyeler vermeniz onu mutlu etmeye yeter.

Fotoğraflı Masa Dekoru Resimlik

yengeç burcu kadına hediye

Bazı fotoğraf kareleri sayfalarca yazılmış kelimelerden daha çok şey anlatır. Unuttuğumuzu sandığımız özel anları kalbimize gömerken fotoğraflar aslında unutmadığımızı hatırlatırlar. Çocukluk anılarımıza, çılgın gençlik yıllarımıza, okul yıllarımıza ya da ailemiz ile birlikte paylaştığımız ne çok anı, ne çok fotoğraf var belki de...

Kişiye Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

yengeç burcu kadına hediye

Yengeç burcu bayana sevgililer günü hediyesi Fotoğraflı Masa Dekoru Resimlik birbirinize aşkla baktığınız o anı unutulmaz kılmak için eşsiz bir hediye. Sabahları uyandığında başucunda ikinize ait fotoğrafa bakarak güne başlamak ona kendini her zaman iyi hissettirecektir.

LED Işıklı Kalp Şeklinde Işıklı Duvar Panosu

yengeç burcu kadına hediye

Yengeç burcu bayana evlilik yıldönümü hediyesi ömür boyu evet dediğiniz o özel an, mutluluğunuzun ilk anına ait fotoğraf kareleri ile eşinize uzun uzun anlatmak istediklerinizi Yeni Evlenenlere Özel Resimli Masa Dekoru ile ifade edebilirsiniz. Evinizin en güzel dekoru olarak en özel yere sahip olacak bu masa dekorunun bir tarafına istediğiniz fotoğrafınızı diğer tarafına da ona kalbinizden geçen söylemek istediğiniz duygularınızı yazdırabilirisiniz. Aynı zamanda mesaj üzerine ikinizin isimlerini, evlilik yıl dönümü tarihinizi de ekleyecek ve o günü unutulmaz hale getirebileceksiniz.

Kişiye Özel Şık Kutuda Resimli Çikolatalar

yengeç burcu kadına hediye

Sevgilinizin, eşinizin en özel günlerinden biri olan doğum günü hayatının en güzel günü ve ona bunu hissettirmekte sizin işiniz. Hayata merhaba dediği bu ilk günde onu tatlı bir sürprizle şımartmaya ne dersiniz? Hatırlanmanın maddi bir değeri olmamalı, hediyenin büyüğü küçüğü olmaz değil mi? Doğum gününe özel mesajlı çikolatalar her iki anlamda da hem sizi zorlamayacak hem de onun çok güzel duygular hissetmesine sebep olacaksınız.

Kişiye Özel Kar Küresi

yengeç burcu kadına hediye

10 adet çikolata üzerine ‘’ Doğum günün kutlu olsun’’ yazılı sütlü çikolata ve 20 adet kutlama mesajı yazılı kalp kartlarla yengeç burcu bayana doğum günü hediyesi verirken en romantik şekilde ‘’İyi ki varsın’’ diyeceksiniz. Aynı zamanda dilerseniz birbirinden etkileyici doğum günü mesajları başlıklı yazımızdan hediye notu fikirleri de alabilirsiniz.

İsme Özel 2’li Love Sevgili Kol Saatleri

yengeç burcu kadına hediye

Karşınızdaki insanı mutlu edebilmek aslında oldukça basit. İsme özel 2’li Love sevgili kol saatleri çiftler için özel ve tamamen kişisel olarak tasarlanmıştır. Artık her sabah sizinle aynı ana uyanmak, güne başlamak için çok güzel bir motive olacak. ‘’Sensiz zaman geçmiyor ama ben hep yanındayım’’ hissi uyandıracak çiftlere özel kol saatleri romantik yengeç burcu bayana alınabilecek hediyeler içinde hem farklı hem işlevsel hem kişiye özel hediyeler arasında ilk sıralardadır.

Fotoğraflı Kişiye Özel Termos Bardak

yengeç burcu kadını için hediye

Sevdiğiniz artık sabahları sizinle uyanacak. Üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı ve kalp simgesi taşıyan bu eşsiz kol saatleri hem sevdiğiniz hem devsizin için..

Baykuş Sevgililer Lüks Çay Fincanı

yengeç burcu kadına hediye

Oldukça romantik yengeç burcu kadınına sizde en az onun kadar romantik yaklaşmalısınız. Aşık olunca duygu yüklü ve romantik bir ilişki yaşamak isteyen yengeç burcu bayan sevgiliye yıldönümü hediyesi Baykuş Sevgililer Lüks Çay Fincanı ofisinde veya evinde sıcak çayını yudumlarken her seferinde sizinle birlikte olduğu için kendini bir kez daha çok şanslı hissedecek. Pembe ve mavi yan yana iki baykuş ikonlu çay fincanı, ahşap malzemeden altlığı ve tabii ki de kalp şeklindeki çay kaşığı ile orijinal hediyeler arasında oldukça ilgi gören bir settir.

Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti

yengeç burcu bayana hediye

Aşk çoktan geldi, kapıyı çaldı bile. Hayatınızın aşkı artık o güzel kalbinizin kapılarını aralayıp sonsuza kadar misafiriniz oldu. O zaman şimdi ona ‘’hayatıma, ömrüme hoş geldin’’ demek için Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti ile sevgiliye sürpriz yapmanın tam zamanı. Özel bir gün beklemeksizin ansızın bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Hiç beklemediği bir anda alacağı bu sürpriz hediye ile onu inanılmaz etkileyeceksiniz. O güzel kalbinizde en özel yere sahip olduğunu hissedip size bir kez daha aşık olacak.

Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti

yengeç burcu kadına hediye

Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti buram buram aşk kokan bir hediye sepeti. Sepet içerisinde özel kadife kutusunda 925 ayar kolye zinciri ve kolye ucuna sahip gerçek inci tanesi, 3 adet ‘’SENİ SEVİYORUM’’ yazılı çikolata, 100 adet ‘’seni seviyorum, çünkü bir sürü nedenim var’’ yazılı mesajlar ve birde sizin dilinizden dökülen kişisel mektubunuz yer alırken oldukça şık tüllerle ve kurdelelerle süslenmiş sepet ile sevdiğinize çok romantik bir hediye vermiş olacaksınız.

Kişiye Özel Çifte Kumrular Ahşap Kalemlik

yengeç burcu kadına hediye

Çalışmak ve başarı yengeç burcu kadınının en önemli ve olumlu özelliğidir. İş ile ilgili yaptığı planlar çoğu zaman yaşadığı tutkulu aşktan önce gelir. Bu konuda oldukça hırslıdır. Yoğun tempolu ve uzun süren mesaili günlerinde ofisindeki masasının üzerinde sizi hatırlatacak onu sevdiğinizi anımsatacak sürpriz bir hediye vermek için kişiye özel çifte kumrular ahşap kalemlik yengeç burcu bayana ofis hediyesi olabilecek tarzdan. Sıradan kalemliklerin aksine tamamen size özel olarak tasarlanmış hali ile oldukça farklı olan bu kişiye özel kalemlik üzerine çifte kumrularımızın isimlerini ve sizin için özel olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Yılın En Romantik Çifti Plaketi

yengeç burcu kadına hediye

Tanışmanızın üzerinden koca bir yıl geçti. Ve siz şu an yaklaşan yıl dönümünüz için eşsiz bir hediye arayışındasınız. Tam da burada Kişiye Özel Yılın En Romantik Çifti Plaketi imdadınıza yetişti diyebilirim. Birbirini bu kadar güzel tamamlayan çiftlere özel bilindik plaketlerin aksine oldukça farklı bir tasarıma sahip bu plaket üzerinde ikinize ait fotoğraflar, isimleriniz ve yıl dönümünüze yakışacak en duygu yüklü romantik mesajınız yer alacak. Yengeç burcu bayana hediye olarak verilebilecek en anlamlı ve gurur verici hatta onu anlatan bu plaketi görenler sizi bir kez daha kıskanacaklar.

Resimli Ve İsme Özel Makyaj Çantası

yengeç burcu kadına hediye

Kadın makyaj çantaları, binlerce çeşit binlerce markayı elinizin altında kolayca bulmak mümkün. Ama benim sevgilim özel, nereye giderse gitsin onu yansıtsın her zaman farklı olsun istiyorsanız bu arayışlarınıza Resimli Ve İsme Özel Makyaj Çantası ile çözüm bulacaksınız. Dünyaca ünlü markaların makyaj çantalarına inanılmaz paralar dökebilirisiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Makyaj Aynası

yengeç burcu kadına hediye

Evet, maddi olarak belki çok etkileyici olacaktır. Ama manevi olarak sevgilinizi önemsediğinizi ona hissettirmek daha da etkileyici olmaz mı? Kız arkadaşa hediye olabilecek makyaj çantası üzerine fotoğrafını ve ismini yazdırarak tamamen kişiye özel bir armağan vermiş olacaksınız.

burçlara göre hediye

Yengeç burcu kadınların özelliklerini sıraladıktan sonra şimdi Yengeç burcu kadınlara doğum günü hediyesi veya Yengeç burcu kadın için yılbaşı hediyesi ne alınır sorularına cevaplar arayacağız. Yengeç burcu kadınlara bu listede güzel hediye fikirleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Yengeç burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Yengeç burcu bayan için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Yengeç Burcu Kadına Hediye Fikirleri

1 -) Kişiye Özel Spotify Ses İzi Yastık
2 -) Kişiye Özel Aşkın Adı Sen Film Posteri
3 -) Bizim Güzel Aşkımız Fotoğraflı Yastık
4 -) Çiçekler Gibi Güzelsin Hediye Kutusu
5 -) Nihayetinde Güzel Bir Hatun Kolay Yetişmiyor Tablo
6 -) Doğum Günü Kızı Karikatürlü Kupa Bardak
7 -) Sevgililere Özel Romantik Mum
8 -) Kişiye Özel Harfli Zarif Kupa Bardak
9 -) Yakın Arkadaşa Hediye Konsept Kutu
10 -) Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordiyon Kutu
11 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Şişe Lamba
12 -) Kişiye Özel Spotify Ses İzi 3d Led Lamba
13 -) İsim Baş Harfli Çİftlere Özel Bileklik
14 -) İsme Özel Mors Alfabesi Bileklik
15 -) Birbirlerine Yakışan Çiftler Karikatürlü Biblo

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.