sadsad x
asdasd
Ahşap Hediye Alternatifleri

Ahşap Hediye Alternatifleri

14 Eylül 2020

Hediye alırken sadece görüntüsüne önem vermiyor ve birçok detay sizin için önem arz ediyorsa o halde detaylı olarak araştırıp almak sizin için daha mantıklı olacak. Özellikle hediye alırken ahşap olmasına önem verenler için birkaç harika öneri ile geldik. En güzel ahşap hediye alternatifleri her yaş ve her cinsiyete uygun olarak sizlere sunuluyor. Beğendiğiniz ve bu ona çok yakışır dediğiniz herhangi bir ahşap hediyeyi sipariş edebilirsiniz elbette. Peki, ahşaba en çok hangi hediyeler yakışır biraz daha detaylı olarak inceleyelim.

Ahşap çerçeve ve panolar

ahşap hediyeler

Ahşap denilince akıllara ilk gelen çerçeve ve panolar oluyor. Sevgiliniz için büyük bir ahşap albüm panosu alabilirken, en yakın arkadaşınız için ufak bir ahşap çerçeve alabilirsiniz. Bu tarz hediyeye ahşap özelliğinin katılması hediyeyi daha anlamlı ve daha gösterişli kılıyor. Ayrıca ahşap ürünler ürünün kategorisine bağlı olarak daha dayanıklı ve kullanım imkanı sunan seçimler olabilir.

Ahşap kutulu tespihler

ahşap hediyeler

Hediyenizi bir erkeğe alıyorsanız tespih önerisini dikkate alabilirsiniz. Özellikle hediyeniz biraz özenli olsun derseniz ahşap kutulu tespihlerden bakabilirsiniz. Üstelik bu ahşap kutuların üzerine hediye aldığınız kişinin adını da yazdırabilirsiniz. Yani hem kişiye özel olacak hem de ahşap teması ile beklentinizi fazlası ile karşılıyor olacaktır.

Ahşap nostaljik hediye seçimleri

ahşap hediyeler

Nostaljik seçimlerde ahşap detayı çok daha fazla önem kazanıyor. Daha eskitilmiş ve daha tasarım duran bu ahşap nostaljik hediyelerin arasında kişiye özel nostaljik ahşap radyoyu oyabiliriz. Aile büyükleri için de, gençler içinde hem çok şık hem de çok kullanışlı odlukça güzel bir hediye. Doğum günü için, yeni yıl hediyesi için, tebrik hediyesi olarak yani her ana uyum sağlayan bir hediye diyebiliriz.

Kişiye özel ahşap hediye seçimleri

ahşap hediyeler

Kişiye özel birçok farklı ahşap hediye alternatifi bulabilirsiniz. Özellikle onun için özel olarak tasalanmış bir hediye olması ne kadar kıymetli olacaktır. Bunun için birçok farklı alternatif var diyebiliriz. Bir kadına kişiye özel ahşap tarak alabileceğiniz gibi, bir erkeğe de kişiye özel ahşap pipo alabilirsiniz. Yine iş arkadaşınıza bir şeyler almak istiyorsanız ahşap kişiye özel USB bellek ya da bir öğrenciye ahşap bir çerçeve bakabilirsiniz.

ahşap usb

Kısaca kişiye özel olmasının yanı sıra sağlıklı bir materyale sahip olması da hediye almanızı daha anlamlı kılıyor. Herkese uygun, herkese hitap edebilen birçok farklı ahşap hediye seçimleri bulabilirsiniz. Hediyemen.com aracılığı ile ahşap hediyenizi hemen sipariş edebilir ve sevdiklerinizden özel anlarında ulaştırabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.