sadsad x
asdasd
Akrep Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Akrep Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

17 Mart 2020

Burçlara göre sürpriz planlarken akrep burcu erkeklerinin tutkulu bir karaktere sahip olduğunu unutmamanızda fayda var. Yapmak istediklerini ne kadar zor olursa olsun çabalayarak elde ederler. Enerjisi yüksek kişilerdir, yeni deneyimler kazanmaktan korkmazlar. Akrep burcu birine sürpriz planlarken onu şaşırtacak detaylara özen göstermelisiniz. 

Futbol Maçı Bilet Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Akreplerin ne kadar tutkulu olduğundan sizlere bahsetmiştik. Hangi takımı tutarsa tutsun her akrep maça gitmekten keyif alır. Yüksek sesle slogan atmaktan çekinmez bulunduğu ortamda hemen dikkatleri üzerine çeker. Bulunduğu ortamda çok çabuk arkadaş edinir ve eğlenmeyi sever. Bu bilgiler akrep burcu erkeğe sürpriz fikirleri düşünürken göz ardı etmemeniz gereken özelliklerdir. Ona hediye edeceğiniz futbol maçı bileti kendisini çok mutlu edecektir. 

Xbox Oyun Odası Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Tüm erkekler gibi akrep erkekleri de oyun oynamayı sever, kendi alanının olacağı ve arkadaşlarıyla saatlerce oyun oynayabileceği bir ortam hazırlamak onu çok mutlu edecektir. Oyun üniteleri genellikle salon televizyonuna bağlanır ve çevrede olup biten sesler oyun oynayan kişiyi rahatsız eder. Bu yüzden akrep burcuna sürpriz önerileri arasına oyun odası hazırlama seçeneğini ekleyebilirsiniz. Sürprizinizi gördüğü zaman rahatsız edilmeden saatlerce oyun oynayabileceğini gördüğünde heyecanını gizleyemeyecektir. 

Gemi Turu Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Heyecanlı ve enerjisi yüksek olan akrepler için bir diğer önerimiz ise kendisine sürpriz yaparak hediye edebileceğiniz gemi turu tatil planıdır. Yeni yerler görmeyi, gezmeyi, farklı lezzetler tatmayı seven akrep burcu erkeğine sürpriz düşünürken ufkunuzu çok geniş tutmanızı öneririz. Şehirlerarası tatil planlarından daha eğlenceli ve güzel olacağından emin olmanız gereken bir seçenek gemi turudur. Sürprizinizi yaptığınızda her sabah yeni bir manzaraya günaydın demek, farklı ülkeleri görmek yeni heyecanlar yaşamak yeni lezzetler tatman için sabırsızlandığını göreceksiniz. 

Hobi Odası Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Akrep erkeğine sürpriz planlarınızın arasında tamamen ona ait bir hobi odası organize edebilirsiniz. Başarmayı seven ve tutkularından vazgeçmeyen akrepler için hobilerini inşa edebilecekleri bir oda onları derinden cezbedecektir. Onun zevkine ve hobilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek detaylara dikkat etmeniz gözünden kaçmayacaktır. 

Dans Eğitimi Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Tutkusunu her hareketinden sezebileceğiniz akrep erkekleri için bir başka önerimizde dans kursudur. Hissettiklerini dans ederken karşısındakine geçirebilecek yeteneğe sahip akrepler bu sürpriz karşısında tepkisiz kalamayacaktır. Akrep erkeğine doğum günü sürprizi için aklınızda bulunmasını şiddetle önereceğimiz bir fikirdir. Yeni bir yaşı yeni bir hobi ile karşılamış olmak kendilerini dansla bütünleştirme fikri çok hoşlarına gidecektir. 

Doğu Ekspresi Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Sonbahar ve kış aylarının tamamında karlar altında olan Kars ilimiz için popüler hale gelmiş olan trenle Kars turu yapma fikri akrep erkeklerinin hayır diyemeyeceği bir sürpriz olacaktır. Yılbaşı planları yaparken farklı bir coğrafya görmek ve o coğrafyayı hissetmek akrep burcu erkeğine yılbaşı sürprizi olarak seçilebilecek bir sürpriz türüdür. Yeni deneyimler kazanmaktan hoşlanan akrepler için bu sürpriz onları derinden etkileyecektir. 

Opera ve Bale Bileti Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Sanattan ve sanatın icra edildiği her daldan haz alan akrepler için bir diğer sürpriz seçeneği de opera ve bale bileti almak olacaktır. Opera ve bale salonları ambiyansı ve sanatçıların sesleri ile birlikte büyülü bir ortam haline gelmektedir. Tiyatronun şarkı ile bestelenerek seyirciye sunulduğu bu organizasyon akrep burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi olarak tercih edebileceğiniz bir seçenektir. 

Doğa Oteli Tatil Sürprizi

akrep burcu erkeğe sürpriz

Yüksek mevkili yerlerde ve bol oksijenin bulunduğu yeşil ve doğanın el değmemiş yerlerinde inşa edilen lüks otellerin hizmet verdiği doğa otellerinden birinde babanız için ufak bir tatil organize edebilirsiniz. Babalar gününde yeşilin her tonu meydana çıkmış olacaktır. At binebileceği, doğa sporlarını icra edebileceği bir tesis seçmek akrep burcu erkeğine babalar günü sürprizi için ideal bir seçenek olacaktır.

burç özellikleri

Akrep burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Akrep burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Akrep burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Akrep burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Akrep Burcu Erkeğe Sürprizler ve Hediye Fikirleri

1 -) Erotik Şişe Çevirmece Oyunu
2 -) Kişiye Özel Mat Siyah Taşlı Tesbih
3 -) Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık
4 -) Kişiye Özel Siyah Beyaz Taraftar Anahtarlık
5 -) Erkeğe Özel Karizmatik ve Havalı Yastık
6 -) Kişiye Özel Premium Viski Seti
7 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor
8 -) Kişiye Özel En Karizmatik Erkek Sertifikası
9 -) Nivea Men Erkeğe Özel Hediye Kutusu
10 -) Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo
11 -) Roma Rakamlı 2'li Sevgili Bileklikleri
12 -) Erkeğe Hediye Karikatürlü Çerçeveli Kumbara
13 -) Kişiye Özel Sarı Kırmızı Taraftar Anahtarlık
14 -) Prestijli ve Şık İsimli Metal Siyah Çakmak
15 -) Seni Tanıdığımda Gökyüzü Işıklı Tablo

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.