sadsad x
asdasd
Aslan Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Aslan Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

17 Mart 2020

Aslan Burcu bir erkeğe hangi sürprizler yapılır? Bu yazımızda bu soru için birlikte fikir alışverişi yapacağız. Aslanların kendilerini dramatik, yaratıcı ve kendinden emin bir şekilde ifade etmeleri muhtemeldir. Fiziksel Güneş'in sıcaklığından da keyif almaları muhtemeldir. Aslanlar, büyük enerji, cesaret ve dürüstlük ile karakterize edilmektedir. Kendilerine güvenmeleri ve hatta belki de zayıflıklarına biraz hoşgörü göstermeleri muhtemeldir çünkü ilgi odağı olmayı umarlar ki bu çoğu zaman böyledir. Aslanlar oldukça kararlı olabilirler ve genellikle gerçekten istediklerinde istediklerini elde ederler. Ayrıca son derece dürüstler ve doğuştan liderler. Burçlara göre sürpriz hazırlıkları yapmak, aslan burcunun karakteristik özellikleri ile ilgili edineceğiniz tüyolarla sizlere yardımcı olacaktır. Sürpriz yapmak meşakkatli ve zor bir organizasyondur. Özellikle yakın çevreniz ile birlikte plan yapıyorsanız sürpriz yapılacak kişi planı anlamadan organizasyonu tamamlamak büyük bir başarıdır. Kalabalık organizasyonlar yerine kendiniz küçük sürprizler hazırlayarak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Aksesuar Seçenekleri

aslan burcu erkeğine sürpriz

Aslan burcu erkeği yumuşak huylu bir eş, arkadaş ve ebeveyn olarak bilinir. Genel olarak herkesle anlaşabilir akıllı ve çekicidir. Kendilerinin özelliklerinin övülmesinden hoşlandığı bilinir. Aslan burcuna sürpriz önerileri düşünürken onu mutlu edecek planlar yapmanız ve işlevsel hediyeler almanız hoşuna gidecektir.

aslan burcu erkek için sürpriz

Vereceğiniz hediyenin yanında kendisiyle ilgili olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız bir not vermeniz sürprizi daha anlamlı hale getirecektir. Dış görünüşüne ve şıklığına her zaman dikkat eden aslanlar için aksesuar olmazsa olmazdır. Kendisine özel isminin baş harfleri yazılı kol düğmesi, bileklik, saat gibi hediyeler aslan burcu erkeğine babalar günü sürprizi yapılırken tercih edilebilir.

Noel Baba – Noel Anne Sürprizi

aslan burcu erkeğine sürpriz

Yeni yıl yeni umutlar, yeni planlar ve yeni hayaller kurmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Aslında değişen tek şey takvimdeki rakam olsa dahi bu anı özel ve güzel kılmak için birçok hazırlık yapmaktayız. Özellikle sevgililer, akrabalar, dostlar olarak birbirimize ufak da olsa bir hediye almaya özen gösteririz. Hediye alacağınız kişinin varsa özel bir ihtiyacını alarak hediye edebilirsiniz. Burçlara göre sürpriz seçenekleri arasından tamamen kendinizin tasarladığı bir hediye yapabilirsiniz. Kış aylarında herkes atkı veya şal kullanmaktadır. El emeği bir atkı karşı tarafı mutlu ederken soğuk havalarda sıcak kalmasına fayda sağlayacaktır. Hediyenizi seçtikten sonra çok farklı bir şekilde onu kişiye teslim ederek beklenmedik bir sürpriz yapabilirsiniz.

aslan burcu erkeği iççin sürpriz önerileri

Aslan burcu erkeğine yılbaşı sürprizi için kendisi iş yerinde çalışıyorken daha önceden ayarladığınız Noel anne kostümlü kargo teslimatçısı ile hediyenizi kendisine verebilirsiniz. Bu hem kendisine hem de iş yerindeki arkadaşları için heyecan verici olacaktır.

Mum Işığında Akşam Yemeği

aslan burcu erkeğine sürpriz

Aslan burcu erkeğe sürpriz fikirleri arasında birlikte romantik bir gece geçirebileceğiniz bir ortam hazırlamak ilişkinizi tazeleyecektir. Mum; yaydığı loş ışık ile her zaman romantik bir ortam yaratılması konusunda kullanılmaktadır. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan mum birlikte özel bir akşam geçirmek için hazırlayacağınız sürprizde size yardımcı olacaktır. Mum ışığında hazırladığınız yemek sırasında sakin bir salon müziği seçerseniz ortam daha da romantikleşecektir. Yemek planı yapmasanız dahi bir şişe şarap ile birlikte mum ışığında sohbet etmek aslan burcu erkeğini etkileyecektir.

Konuşan Balonlarla Sevginizi Dile Getirme Sürprizi

aslan burcu erkeğine sürpriz

Aslan burcu erkeğine sürpriz yaparken onunla birlikte geçirdiğiniz güzel anılardan bahsetmeniz kendisini iyi hissetmesine olanak sağlayacaktır. Yazdığınız notları okurken yüzündeki gülümsemeyi izleyebilirsiniz. Övülmekten hoşlanan aslan burçları size yaşattığı güzel anıları hatırladıkça kendisiyle gurur duyacaktır. Yazdığınız notları uçan balonların ucundaki iplere yapıştırarak evin içerisinde çeşitli bölümlere koyabilirsiniz.

Fotoğraflarla Anılarınızı Canlandırma Sürprizi

aslan burcu erkeğine sürpriz

Fotoğraflar geçmişimizi bizimle birlikte geleceğe taşıyan araçlardır. Fotoğraflarımıza baktığımızda o anı hatırlar hatta yaşarız. İyi vakit geçirdiğimiz ortamlarda fotoğraf çekmek her zaman hoşumuza gider.

aslan burcu erkeğine sürpriz

Aslan erkeğine sürpriz yapacaksanız eğer, birlikte geçirdiğiniz güzel anıların fotoğraflarını çıkartıp arkasına ufak notlar yazarak masasına, banyosuna, ceketinin cebine bırakarak elini attığı her yerde güzel anılarınıza rastlamasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraflara daha sonra birlikte bakarak o günü anarak geçmişi hatırlamak aslan burcu erkeğine verdiğiniz değeri daha da gösterecektir.

Kişiye Özel Doğum Günü Pastası Sürpriz Önerisi

aslan burcu erkeğine sürpriz

Aslan erkeğine doğum günü sürprizi hazırlarken, seçmiş olduğunuz etkileyici bir doğum günü hediyesi yanında sizin emek verdiğiniz detaylar onun çok hoşuna gidecektir. Bir pasta kursundan destek alarak aslan burcu erkeği için el emeğinizle pişireceğiniz doğum günü pastası ömür boyu unutmayacağı bir sürpriz olacaktır. Kendisi için hazırlanmış olması bir başkası yerine sizin ellerinizle yapılmış olması aslan burcu erkeğini derinden etkileyecektir.

Şömine Ateşinde Sıcak Bir Akşam Sürprizi

aslan burcu erkeğine sürpriz

Aslan burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi onu heyecanlandıracak bir etkinlik olursa mutluluğu ikiye katlanacaktır. Sevgililer günü şubat ayında olması sebebiyle kar yağdığı dönemlere denk gelmektedir. Hepimiz kar yağdığında sakin ve huzurlu ortamlarda olmaktan hoşlanırız. Şehir merkezinde kar olmasa bile yüksek yerlerde kar bulmak mümkün olmaktadır. Birçok tesis özel tahta binalarıyla hizmet verir. Özellikle şömine bulunan bir mekân tercih ederseniz, birlikte hem romantik bir gece geçirmiş olursunuz hem de sevgililer günü hediyenizi şömine önünde bulabilmesi için önceden oraya bırakabilirsiniz.

erkek arkadaşa hediye

Aslan burcu erkeğe doğum günü, yıldönümü hediyesi veya Aslan burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Aslan burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Aslan burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Aslan Burcu Erkek İçin Sürpriz Fikirleri

1 -) Erkeğe Hediye Havalı Kredi Kartlık Cüzdan
2 -) Viski Taşı 6'lı Set
3 -) Kişiye Özel Korsan Temalı Film Afişi
4 -) El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahası
5 -) Süper Adam Karikatürlü Kanvas Tablo
6 -) En Başarılı Erkek Karikatürlü Kanvas Tablo
7 -) Led Işıklı Film Şeridi Dekoratif Şişe Lamba
8 -) Erkek Arkadaşa Hediye Işıklı Kalp Pano
9 -) Yılın Erkeği Kişiye Özel Konsept Hediye Kutusu
10 -) Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası
11 -) Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmesi
12 -) Erkeğe Yeni İşinde Mutluluklar Dilerim Çikolatası
13 -) Kişiye Özel Işıklı Metal Pano
14 -) Kişiye Özel Parti Yüz Maskesi
15 -) İsme Özel 2'li Şampanya Kadehi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.