sadsad x
asdasd
Anneye Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

Anneye Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

17 Şubat 2020

Hayatımızın en önemli varlıkları, şüphesiz annelerimizdir. Onlara kadınlar gününde alacağınız hediyenin anlamı ve değeri oldukça fazla olacaktır. Her anne, evladından gelecek hediyeye aşırı mutluluk göstereceği gibi, sizin de bu durumdan büyük bir keyif almanız sağlanmış olacak. Bizleri 9 ay boyunca karınlarında taşıyan, yeri geldiğinde uykusuz kalan annelerimize ne hediye alırsak alalım, haklarını ödeyebilmemiz mümkün olmayacaktır. Fakat onların gönlünü hoş tutabilmek, ona değer verdiğinizi gösterebilmeniz amacıyla, hediyede bulunmak şahane bir fikirdir. Bu listede sizlere çeşitli hediye örneklerinden bahsederek, annenize hediye seçmenizi kolay bir hale getireceğiz. Listemizde kendisine yer bulan her bir ürün, annenize alabileceğiniz en kıymetli ürünleri içeriyor. Anneye hediye seçimi yaparken zorlanan bir yapınız olabilir. Ya da öyle bir hediye almalıyım ki, annem aşırı derecede mutlu olsun diye düşünüyor da olabilirsiniz. İşte bu tip düşünceleri önceden tahmin ettiğimizden dolayı, sizlere anneye alınabilecek en iyi kadınlar günü hediyesi listesi hazırladık. Kadınlar gününe özel ürünleri temsil eden hediye örnekleri, annenize bu özel tarihte hediye edebileceğiniz en iyi ürünleri içeriyor olacak. Listemizde bulunan herhangi bir üründe tercih kıldıktan sonra siparişinizi vererek, özel hediye paketinde ürününüzü teslim alabilmeniz mümkün olacak. Annenize de kadınlar gününde harika bir hediye paketinde, bir o kadar özel hediye vermiş olacaksınız. İşte, sizler için özenle seçmiş olduğumuz Hediyemen’in en özel ürünleri;

Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç

anneye kadınlar günü hediyeleri

Neredeyse her anne, evinde çiçek yetiştirmekten keyif duyar. Elbette ki annenize çiçek hediye etmeyeceksiniz. Fakat çiçek görünümü verilmiş, özel fotoğraflı ağaç hediyesinde bulunacaksınız. Şahane bir görsele sahip olan bu ürün içerisine, annenizle çekilmiş olduğunuz birkaç özel fotoğrafı barındırabileceğiniz gibi, sadece annenizin resimleri de koyabilmeniz mümkün olacak. Üstelik resimleri siz değil, biz mandallara geçireceğiz. Hediyemen’e göndereceğiniz fotoğrafları özenli bir şekilde bu ağaca yerleştirdiğimiz gibi, özel hediye paketinde sizlere kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz. Eminiz ki bu hediye, annenizin evinin en özel yerinde ömür boyu saklanacaktır. 

Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo

anneye kadınlar günü hediye fikirleri

Hediyelik eşyaların en özeli, belki de en güzeli görseldeki bu kanvas tablodur. Annenizle birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafı sizler için çok daha özel bir hale getiriyoruz. Bize ileteceğiniz fotoğrafa bakarak tabloya işlemiş olduğumuz bu ürün, şüphesiz evinizin odasına da bir hayli yakışacaktır. Mükemmel bir hediye türü olan kanvas tablo, annenize kadınlar gününde verebileceğiniz en özel hediyelerden birisi olacaktır. Bu hediye uzun yıllar unutulmayacağı gibi, baktıkça kalpleri ısıtacaktır. Hediyemen’in özel üretim ürünlerinden birisi olan kanvas tabloya sahip olabilmek için hemen siparişinizi oluşturabilir, kadınlar gününde bu özel hediyeyi annenize verebilirsiniz.

İsimli Melek Kanadı Kolye

anneye kadınlar günü hediyesi ne alınır

Melek kanadı ile ihtişamlı bir duruş sergileyen bu kolye, annenize ömürlük kullanabileceği özel hediyelerden birisidir. Şahane tasarımıyla göz dolduran bu ürün, annenizin ismini de barındırıyor olması sebebiyle çok daha özel bir hale geliyor. Bu ürünün derinliği ise, annelerimizi bir melek olarak görmemizdedir. Hayatımızın meleklerine özel, melek kanatlı kolye muhteşem bir seçim olacaktır.

Beyaz Papatya Yaşayan Kolye

anneye kadınlar günü hediyesi ne alınır

Gösterişten uzak, daha sade aksesuarlardan hoşlanan annelere özel tasarlamış olduğumuz beyaz papatya görselli bu kolye, kadınlar gününde hediye edilebilecek en anlamlı ürünlerin başında geliyor. Muhteşem duruşunun yanı sıra uygun fiyatıyla da göz kamaştıran bu harika ürüne karşı koyabilmek mümkün değil. Bu ürünü satın alarak annenize hediye etmeniz, onu şüphesiz oldukça mutlu edecektir. Sizden gelen bir hatıra gözüyle devamlı yanında taşıyacağı bu ürüne, gözü gibi bakacağından, her baktığında sizi hatırlayacağından emin olabilirsiniz.

Kişiye Özel 8 Mart Temalı Kupa Bardak

anneye kadınlar günü hediyesi ne alınır

Bir evin olmazsa olmaz ürünlerinden birisi, kupa bardaklarıdır. Sade kupa bardaklarının dışında kalan bu ürün, bütün klişeleri yıkacak bir hediye seçimi olacaktır. Instagram temasıyla dikkat çeken bu özel bardak, annenizin resmini içermesi ile zevkle kullanılabilecek bir ürün haline geliyor. Kadınlar gününe özel çok sade bir hediye tercihinde bulunmak isteyenlerin tercihi bu kupa bardaktan yana olabilir. Annenize asla unutamayacağı, her eline aldığında motivasyonunu yükseltecek bir hediye arıyorsanız, işte o hediye bu üründen geçiyor!

İsme Özel Siyah Clipper Çakmak

anneye kadınlar günü hediyesi ne alınır

Anneniz sigara kullanan birisi olsa da olmasa da, onun için özel ürünlerden bir diğeri şüphesiz görseldeki Clipper marka çakmaktır. Çakmağı değerli kılan en büyük özellik, kişinin adını ve soy adını içeriyor olmasıdır. Bu tarz kişiye özel ürünler daima ilgi gördüğünden dolayı, annenize kadınlar gününde bu ürünü hediye edebilirsiniz. 

Yılın Annesi Oscar Ödülü

anneye kadınlar günü hediyeleri

Bir odayı, hatta bir evi değerli gösteren en önemli şey, orada bulunan aksesuar ürünleridir. Eve görsellik katabilen bir ürün olan “Yılın En Sevileni” temalı bu ödül aksesuarı, annenize belki de sunacağınız en anlamlı ürünlerden biridir. Ona verdiğiniz değeri, gösterdiğiniz sevgiyi dışarıya esprili bir şekilde vurmanın en kolay yolu, bu üründen geçiyor. Şahane tasarımı sayesinde göze hitap eden bu ürün, annenizin evinin demirbaş ürünlerinden biri haline gelecektir. 

İsme Özel Kalpli Bayan Kolye

anneye kadınlar günü hediyeleri

Her kadın, aksesuara büyük önem gösterir. İşte tam olarak bu sebepten dolayı, annenize şahane ürünlerimizden birisi olan kalpli ve isimli kolye hediyesinde bulunabilirsiniz. Bu ürün Hediyemen’in popülerleri arasında yer alırken, kadınlar gününde anneye alınacak en özel ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ürünü sipariş ederken annenizin ismini bizimle paylaşarak, ürünü ona özel bir hale getirebilirsiniz. Elbette ki ürünü size oldukça özel bir hediye paketinde teslim edeceğiz. Dolayısıyla annenizi daha da heyecanlandırmayı başarmış olacaksınız.

Bayanlara Özel Fotoğraflı Mutfak Önlüğü

anneye kadınlar günü hediyeleri

Yemek denildiğinde ilk akla gelen kişiler annelerdir. Mutfakta harikalar yaratan annenize, oldukça özel bir hediyede bulunmaya hazır mısınız? Mutfakta en ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi olan mutfak önlüğünü annenize özel bir hale getirerek, her gün hatırlanmanızı sağlayabilirsiniz. Anneniz bu ürünü her kullandığında size olan bağlılığı daha da artacakken, bu ürünü kullanırken büyük keyif alacaktır. Önlüğe yazılacak olan metni de sizlere bırakıyoruz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Papatya Anahtarlık

anneye kadınlar günü hediyeleri

Kişisel ürünlerimizden birisi olan, yanımızdan asla ayırmadığımız nesnelerden birisi anahtarlarımızdır. Peki anahtarları daha özel bir hale getirerek annenize hediyede bulunmak ister misiniz? Eğer cevap tahmin ettiğimiz gibiyse, görseldeki fotoğraflı anahtarlığın siparişini verebilirsiniz. Dilerseniz sadece annenizin, dilerseniz de annenizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafı bize gönderin ve bu şahane tasarım ürününü annenize hediye edin!

İsme Özel Kolye ve Bileklik Seti

anneye kadınlar günü hediyeleri

Listemizde yer vermiş olduğumuz diğer ürünlerin görsel anlamda oldukça dışında olan, annenize büyük bir mutluluk verecek olan ürünü sona saklamak istedik. Annenizin ve babanızın isimlerinin yer aldığı kolye ve bileklik seti hediyesi, muhtemelen annenize alacağınız en özel kadınlar günü hediyesi olacaktır. Bu muhteşem ürün sadece Hediyemen’de satışta olduğu gibi, çok uygun bir fiyattan satıştaki yerini almış durumda. Daima kullanılabilecek bir ürün olan bu set, anneniz için apayrı bir yere sahip olacaktır. Siparişinizi oluşturun ve bu şahane ürünü sizler için hazır hale getirip teslimatını gerçekleştirelim.

kadınlar günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.