+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Burçlar

Oğlak Burcu Bayana Hediye

27 Ekim 2017

Sevgiliye, eşe, bayan arkadaşa hediye almanın en kolay yolu tabi ki onu çok iyi tanımaktan geçer. Siz onu kişisel, fiziksel, duyusal ve benzeri birçok özelliği ile tanırsanız hediye seçme sürecinde de hem sıkıntı yaşamaz hem de onu gerçekten önemsediğinizi hissettirmiş, olursunuz. Diyorsanız ilişkim henüz çok yeni onu bu kadar yakından tanıyacak kadar zaman dilimimiz olmadı. Ne yapmalıyım? O zaman en kolay ve pratik yol burç analizine bakmak. Böylece onun hakkında birçok ipucu yakalayabilirsiniz.  Oğlak burcu bayan sevgiliye ne hediye alınır?

Oğlak Burcu Erkeğe Hediye

25 Ekim 2017

Oğlak burcu erkeği tabi ki en başta fiziksel özellikleri ile dikkat çeker. En yakışıklı ve karizmatik burç olan oğlak burcu erkekleri bu yüzden midir bilinmez kendilerine sınırsız bir güven duyarlar. Aynı zamanda da bir o kadar inatçı, ketum, sessiz, hırslı, kendine aşırı güvenen ve koruyucu olma özellikleri ile de oldukça zor bir karaktere sahip bir burçtur. Hem yakışıklı hem kendine güvenen bir erkeğe yaklaşmak onun sevgilisi olmak biraz zor gibi görünse de bayan sevgili onun bu kabuğunu kırmayı başarırsa da tam tersi bir kişiliğe bürünüp mutlu ve neşeli bir karaktere bürünür.

Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri

15 Ekim 2017

Hayat arkadaşınıza, dostunuza, annenize, ablanıza veya iş yerinizdeki bir kimseye hediye almadan önce uzun uzun düşünüyor musunuz? O halde ne almanız gerektiğini bilmiyor veya beğenmeyeceğinden korkuyorsunuz. Alınan hediyelerin her biri elbette ki çok anlamlı ve güzeldir. Ancak zevklere ve ilgi alanlarına göre hediye almak en doğru karardır. Bu nedenle yakın arkadaşınız veya sevgiliniz için seçeceğiniz hediyeyi almadan önce burç özelliklerine bakmanızda fayda vardır. 

Başak Burcu Kadınına Hediye

10 Ağustos 2017

Başak burcu kadına hediye mi? İmdaaat… Çığlıklarınızı duyar gibiyim. Evet, hayatınız da başak burcu sevgiliniz, eşiniz ya da arkadaşınız var ise ve söz konusu ona hediye seçmekse paniklemeniz gayet doğal diyebilirim. Aylardan Ağustos yani tam da başakların ayındaysak başak burcu kadınını tanıyalım ona nasıl en uygun hediye seçiminde bulunuruz bakalım.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.