sadsad x
asdasd
Dekoratif Mini Şövalye Yapımı

Dekoratif Mini Şövalye Yapımı

27 Temmuz 2017

Öğretmenlik, tüm meslekler arasında en kutsal olanı! Bizler şu an bir meslek sahibiysek bunun en büyük yardımcısı şüphesiz ki öğretmenlerdir! En küçük yaşlardan üniversite zamanına kadar bizlere sabırla bir şeyler öğretmeye çalışan öğretmenler tabii ki de en güzel hediyeleri hak ediyorlar! Yaklaşan öğretmenler gününde, öğretmenin için hala özel bir öğretmenleri günü hediyesi bulamadıysan, hiç üzülme! Çünkü bugünkü DIY projemiz tam da siz öğrencilere göre! Evde kolay öğretmenler günü hediye mini dekoratif şövale, öğretmeninize verebileceğiniz en sevimli hediyelerden bir tanesi! Hatta bu şövale son dakika hediye alacağınız biri için bile mükemmel! Çok kısa bir süre zarfında yapabileceğiniz bu güzel hediyelik eşya küçük olabilir fakat bir o kadar da değerli! Kendi el emeğiniz ile yapacağınız bir hediyeden daha güzel ne olabilir ki? Bu el emeği hediye projesini kolaylıkla yapasınız diye sizlere en ayrıntılı ve resimli bir şekilde projenin yapılışını anlatacağız!

El Yapımı Dekoratif Şövalye

Öğretmeninizin masasında sergileyebileceği bu mini sanat şövalesine gören herkes bayılacak! İster kendi başınıza isterseniz de anne babanızdan yardım alarak bu basit projeyi yapabilmeniz mümkün! Öyleyse evde kolay öğretmenler günü hediye şövale yapılış aşamalarına bir an önce geçelim! Önce malzemeler…


GEREKEN MALZEMELER


• Mini sanat şövale
• Kara tahta boyası
• Kırmızı ve mavi boya (veya seçeceğiniz herhangi bir renk)
• Boya fırçası
• Tebeşir


KOLAY YAPILABİLEN DEKORATİF MİNİ MUTFAK ŞÖVALE YAPILIŞI

el yapımı dekoratif şövalye

Gelelim minik şövalelerin yapılış aşamalarına! Bunları yapmanın ne kadar kolay olduğunu proje bitince anlayacaksınız! Önce, mini tuvale kara tahta boyasını bir kat uygulayın. Tamamen kurutulduktan sonra, bir kat daha ilave edebilirsiniz. Kara tahta boyası için en uygun kuruma süresini öğrenebilmek için şişe üzerindeki talimatları okuyabilirsiniz!

El yapımı mini mutfak şövalyesi

Sıra geldi ahşap rengi olan tuval tutacağını boyamaya! Sizin tercih ettiğiniz renk ile şövalenin ahşap kısımlarını boyayın! Boyamak için birkaç kat sprey boya püskürtmek en kolay yollardan birisi! Biz bu projede mavi ve kırmızı renk kullandık fakat siz öğretmeninizin zevkine göre bu renkleri değiştirebilirsiniz! Kara tahta boyası ve renkli boyalar kuruduktan sonra sıra geldi tebeşir ile notlar yazmaya!

öğretmene özel hediye

Öğretmeninize güzel bir not veya iyi bir dileğinizi tuvalinizin üzerine tebeşir ile yazabilirsiniz! Belki de esprili bir şekilde öğretmeninize bir puan verebilirsiniz, ne dersiniz? Tebeşir gibi yazan kalem bulursanız onlarla da yazabilmeniz mümkün! Çünkü o kalemler, tebeşirden çok daha düzgün yazıyor!

el yapımı mini mutfak şövalyesi

Tuvalin üzerine mini notunuzu yazdıktan sonra bitirin ve hediyeniz sevdikleriniz için hazır! Artık öğretmenler günü için çok orijinal ve değerli bir hediyeniz var! Evde kolay öğretmenler günü hediye şövale, öğretmeninize verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyesi!
Elinize sağlık!

öğretmene hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.