+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Hediyelik En Havalı Şampanya Kadehleri

Hediyelik En Havalı Şampanya Kadehleri

09 Şubat 2020

Özel günlerde sevdiklerinizle birlikte çok daha anlamlı geceler yaşamak istiyorsanız, ona bu günlere özel bir hediye sunmanız gerekir. Alacağınız hediye ne olursa olsun, kişiye özel ürünlerin daha çok ilgi göreceğini bilmelisiniz. Örneğin kişiye özel şampanya kadehleri hem eve görsellik katmak, hem de her şampanya içilişini daha keyifli kılmak için şahane bir hediye olacaktır. Hediyemen’de satışa sunmuş olduğumuz şampanya kadehleri, kişiye özel ürünler arasında yer alıyor. Bu ne demek? diye soracak kişiler için söylemeliyiz ki, ürün üzerinde hediye alacağınız kişiye dair mesajlar içerdiği anlamına geliyor. Örneğin kadehin üzerinde hediye alacağınız kişinin adı ve soy adı kişiye özel ürünleri barındıran detaylar arasında yer alıyor. Elbette ki sadece bununla sınırlı kalmıyor. Satış raflarında yerini almış olan onlarca şampanya kadehinin her birisinin farklı özellikleri bulunuyor. Bir kişiye özel kadehe sadece isim soy isim yazdırabilirken, başka bir kişiye özel şampanya kadehine özel bir tarihi yazdırabiliyorsunuz. Böylelikle bu ürünlerden herhangi birisini sizin için değerli bir kişiye hediye ettiğinizde, o hediyenin değeri fazlasıyla artıyor. Çünkü bu hediye türü üzerinde düşünülmüş hissiyatı oluştururken, sevdiklerinizin bir ömür boyunca saklamak isteyeceği kadar güzel birer ürünlerdir. Şampanya keyiflerinizi daha cazibeli hale getirmek, özel günlerinizi çok özel bir ürünle kutlamak veya yılbaşı gibi organizasyonları keyifli bir şekilde yaşamak adına, şampanya kadehleri önemini korumaya devam ediyor. Her bir ürünün tasarım anlayışı farklılıklar gösterdiğinden dolayı, bu listemizde size kişiye özel şampanya kadehleri konusunda ürün özelliklerinden bahsedeceğiz. Böylelikle karar verme aşamanızda size yardımcı olacağız. Bu sayede uygun en iyi şampanya kadehleri ürününü kolaylıkla bulabileceksiniz. İşte, kişiye özel şampanya kadehleri konusunda Hediyemen’de yer alan en iyi ve en uygun fiyatlı ürünler;

Sevgiliye Hediye 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Sevgilinize özel bir hediye arıyor ve bunun için tercihinizi şampanya kadehlerinden yana kullandıysanız, çok şanslı olduğunuzu söylemeliyiz. Çünkü 2’li olarak satış raflarında yerini almış olan bu şampanya kadehi, sevgilinize alabileceğiniz en iyi ürünler arasında gösteriliyor. Binlerce çiftin tercih ettiği bu ürün, uygun fiyatıyla da göz dolduruyor. Ürünün görsel şıklığını arttıran en önemli husus ise, kadehlere sevgilinizin ve kendi adınızın baş harfini yazdırıyor olabilmesidir. Dileyen kişiler bu ürünü sadece sevgilisi için değil, değer verdiği herhangi bir başka insana da hediye edebilir. Hediyemen’in tasarım mühendislerinin ortaya çıkarttığı bu harika ürün, sizlere özel hediye paketinde ulaşacak ve hediye sunumunu çok daha güzel bir hale getirecektir.

İsme Özel 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Üründe şıklık arayanların tercihi bir ürün olan isme özel bu şampanya kadehi, sadece kalitesi ile değil uygun fiyatıyla da ön plana çıkan bir üründür. Aldığınız bu hediyeyi sevgilinize, eşinize veya annenize hediye edebilirsiniz. 2’li olarak satılan şampanya kadehlerimiz, genellikle çiftler tarafından kullanılan bir ürün olduğundan dolayı, hediye edebileceğiniz kişi sayısı sınırlı olabilir. Fakat kim olursa olsun bu ürünü ona hediye ettiğinizde, karşınızda heyecanını koruyamayacaktır. Şahane tasarım ürünlerimizden bu şampanya kadehlerinin her birisine farklı bir isim de yazdırabiliyorsunuz. Bu da elbette ki ürünün daha şık bir hale gelmesini sağladığı gibi, hediye karşısında mutluluk oranını %100 arttıran bir detaydır.

Sevgililer Günü Hediyesi 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Görüntü itibariyle gönülleri hoşnut eden, sevgiliye hediye edildiğinde onun asla unutamayacağı bir sürpriz hediye olacak olan bu şampanya kadehleri, en güzel vitrini hak eden ürünlerden birisidir. 2’li olarak satışa sunmuş olduğumuz bu ürünü sevgilinize hediye etmeniz durumunda, zarif kişiliğinizi ön plana çıkarmış olacaksınız. Kadehlerin birisine kendi adınızı, diğerine de sevgilinizin adını yazdırabilir, ürünün cazibesini çok daha fazla arttırabilirsiniz. Bu yaratıcı ve şıklığını koruyan ürünün siparişini vererek, özel bir hediye paketinde teslim alabilirsiniz. Böylece sevgilinize hediyenizi şık ve özel bir hediye paketinde verebilecek, onu daha da heyecanlandırmayı başarabileceksiniz.

İsme Özel Hediyelik 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Sevdiklerinizi şımartacak, bir o kadarda kendisini değerli hissettirebilecek ürün hediyesinde bulunmak ister misiniz? Eğer buna kararınız “Evet” ise, görselde yer alan şampanya kadehinin ihtiyacınızı karşıladığını söylemek isteriz. Şıklığı itibariyle her insanı mutlu edebilecek bir ürün olan bu şampanya kadehi 2’li olarak satılırken, uygun fiyatı ile de cep yakmıyor. Dolayısıyla sizin için değerli kişilere hediye alırken hem özel bir ürün vermiş olacak, hem de bu hediye için maddi anlamda zorluk yaşamayacaksınız. İsme özel bir şekilde üretimini tamamlayıp size sunmuş olduğumuz bu ürünü satın alırken, Hediyemen.com sipariş ekranında kadehlere yazılacak isimleri bize belirtmeniz gerekiyor. 

İsim Baş Harfli Hediyelik 2'li Şampanya Kadehleri

kişiye özel şampanya kadehleri

Genellikle çiftlerin birbirlerine alabileceği ürünlerden birisi olan görseldeki şampanya kadehi, özel üretim ürünlerimizden birisidir. Müthiş görselliği ile evlere değer katacak bu ürün, camlara özel bir şekilde işlenen isimlerin baş harfi sayesinde mükemmelliğini daha da arttırıyor. Özel organizasyonlarınızı daha da özel hale getirebilmek amaçlı üretmiş olduğumuz bu şampanya kadehleri, uygun fiyatı ile Hediyemen.com satış raflarındaki yerini aldı. Eşinize, sevgilinize veya sizin için değerli kişilere hediye alırken bu ürün üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Belirtmeliyiz ki, sevdiğiniz kişilere bu ürünü takdim ettiğinizde, hediye sahibi kişinin büyük bir mutluluk duymasını sağlamış olacaksınız. Üstelik ürüne her bakıldığında sizin güzel hatıralarla anılması sağlanmış olacak.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Yılbaşı ürünü olarak hazırlanmış, fakat bu gün haricinde de hediye edilmesi abes kaçmayacak ürünlerimizden bir diğeri, görseldeki şampanya kadehidir. Sevgilinize müthiş bir hediye deneyimi yaşatmak istiyorsanız, bu ürün tam size göre! Uygun fiyatlı olan ve en yaratıcı hediyelerin başında gelen şampanya kadehleri, isme özel oluşuyla da tüm dikkatleri üzerine toplayacak bir üründür. Bir kadehte sevgilinizin, diğer kadehte kendi isminizin yer aldığı 2’li şampanya kadehi hediyesi, sevgiliniz için mükemmel bir deneyim olacaktır. Hediyemen’in kaliteli ürünleri arasında yer edinmiş bu şampanya kadehine hemen sahip olabilir, bize vereceğiniz isimler doğrultusunda kadehleri bu doğrultuda hazırlayabiliriz.

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Sevgiliniz veya eşiniz ile olan birlikteliğinizi kutladığınız yıldönümlerini daha etkili, daha cazip hale getirmek ister misiniz? Eğer istiyorsanız görseldeki şampanya kadehini sevgilinize hediye alarak, özel günlerinizi bu ürünle taçlandırabilirsiniz. 2’li olarak satışta bulunan şampanya kadehi ürünü, sevgilinizin ve sizin isminizi kadehlerde buluşturuyor, ürünün görselliğini daha da zenginleştiriyor. Bu ürünle sevgilinize şahane bir hediye sunacağınız gibi, uygun fiyattan da yararlanmış olacaksınız. Üstelik ürünün teslimatı özel bir hediye paketinde gerçekleştiğinden dolayı, sevgilinizin daha da fazla heyecan yapmasını sağlayabileceksiniz. Sizde şimdi Hediyemen kalitesi ile siparişinizi oluşturun ve bu müthiş ürünü sevgilinize verirken ki provalarınıza başlayın!

Çiftler İçin Kişiye Özel 2'li Şampanya Bardağı

kişiye özel şampanya kadehleri

Hediyemen’in en özel şampanya kadehleri arasında yer alan bu ürün, eşinize veya sevgilinize verebileceğiniz yine en özel hediyelerden birisi olacaktır. Bardakların üzerinde isim yazılı olması sebebiyle önemi fazlasıyla büyük olan bu ürün, her kadının ilgi göstereceği türden bir hediye olacaktır. Ona eşsiz bir hediye deneyimi yaşatmak, özel günlerinizde bu kadehlerden şampanyanızı yudumlamak istiyorsanız, yapmanız gereken saniyeler içerisinde sipariş oluşturmaktır. Özel hediye paketinde teslimatını gerçekleştirdiğimiz bu ürüne, oldukça uygun bir fiyattan sahip olabileceksiniz. Hediyeyi aldığınız kişinin adı ile kendi adınızı sipariş ekranından bize iletmeniz durumunda, özel lazer işlememiz ile ürünü tam isteğinize uygun bir hale getiriyor ve teslimatını gerçekleştiriyoruz. 

Evlilik Yıldönümü Hediyesi 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Her evlilik yıldönümünüzü özel bir ürünle taçlandırmak istemez misiniz? Ufak bir hediye ile yıllar boyunca akıllarda kalacak şahane bir işe imza atabilirsiniz. Görselde bulunan 2’li şampanya kadehimiz, evli kişilerin kocasına veya hanımına hediye edebileceği bir üründür. Yıldönümlerini kutlarken içilecek şampanyayı, bu özel ürünle bambaşka bir hale getirebilmeniz mümkün. Ürünü daha da hoşnut hale getiren bir detay var ki, o da; kadehlere isim ve tarih yazdırılabiliyor olmasıdır. Eşinize bu ince düşünülmüş hediyeyi özel bir pakette sunarak, mutluluğunu gözlerinden okuyabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye 2'li Şampanya Bardağı

kişiye özel şampanya kadehleri

Şampanya içmekten hem siz, hem de sevgiliniz keyif alıyorsa, özel günlerinizi bu şahane tasarıma sahip kadehlerle kutlayabilirsiniz. Duruşu itibariyle insanlara huzur veren ve kullanılması bir o kadar keyif sunan görseldeki kadehler, üzerinde sizin ve sevgilinizin ismini barındırdığında çok daha kullanışlı bir hale gelecek. Sevgilinize bu ürünü hediye etmeniz, yıllar boyunca özel günlerinizde aldığınız hediyenin hatırlanmasını sağlayacaktır. Bilmenizi isteriz ki bu tür kişiye özel ürünler, her kadının ilgi duyduğu hediyelerin başında geliyor. Kadehin üzerinde hem kendi adını, hem de sizin adınızı gören sevgiliniz, bu hediyeye bayılacak!

Kalbimin Anahtarı Senin Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Eşinize veyahutta sevgilinize asla unutulmayacak bir hediye sürprizinde bulunmaya ne dersiniz? Buna vereceğiniz cevap “İsterim” şeklindeyse, görseldeki şampanya kadehini tavsiye ediyoruz. Kadeh üzerinde “Kalbimin Anahtarı Senin” yazmasıyla onun gönlünü fethedebilirsiniz. Aşkı temsil eden bu mükemmel kadehler, özel günlerinizin vazgeçilmezi olacağı gibi, odanın en güzel yerini hak eden özellikleri barındırıyor. Özellikle kadınlara hediye edildiğinde onlar için anlamı daha büyük olacak olan bu ürüne, Hediyemen.com kalitesi sayesinde kendi isimlerinizi de ekletebilmeniz mümkün. Birçok olumlu özelliğin bir arada olduğu bu şahane kadehler, uygun fiyata satış raflarında sizleri bekliyor!

Uyumlu Çiftler Kişiye Özel 2'li Şampanya Kadehi

kişiye özel şampanya kadehleri

Aşkla bağlı olduğunuz sevgilinize, aşkınızı temsil edecek bir ürün hediye etmek ister misiniz? Görselde yer alan 2’li şampanya kadehi, yokluğunuzda devamlı sizi hatırlatacak şahane bir hediye olacaktır. Sevgilinizin hoşuna gidecek bu ürün evin en gözde yerini alacakken, özel günlerin vazgeçilmez ürünü olacaktır. Unutmamalısınız ki, ince düşünülmüş hediyeler daima ilgi görür. 2’li olarak satışta bulunan bu şampanya kadehine hem sevgilinizin ismini, hem de kendi isminizi yazdırabiliyor olmanız, ürünün ince düşünülmüş olduğunun bir kanıtı olacak. Tasarım mühendislerimizin şahane bir işçilikle yaratmış olduğu bu ürüne Hediyemen.com kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.