sadsad x
asdasd
İkizler Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

İkizler Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

İkizler burcu erkeğine sürpriz yapmak isteyenler için derlediğimiz bu yazımızda;  değişken yapıları ve hareketlilikleriyle tanınan İkizler erkeğini mercek altına aldık. Yorulmak bilmeyen, sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyen, çözmesi zor olan, kıpır kıpır İkizler erkeği, sıradanlıktan oldukça uzaktır. Marjinal yapısı hayatının her noktasına işlenmiştir. Bundan dolayı İkizler erkeği normal olan her şeyden kolayca sıkılır. Zor beğenen bu burcun erkeğinin nelerden hoşlandığını sizin için araştırdık ve İkizler burcu erkeğe sürpriz fikirleri tasarladık. Haydi, bir göz atalım!

ikizler burcu erkeğine sürpriz

1.  İşi İle İlgili Özel Tasarım Aksesuar Yaptırın

ikizler burcu erkeğine sürpriz

İkizler burcu erkeği; normal hayatında çok eğlenceli olsa da iş hayatında oldukça ciddi ve işine önem veren bir burçtur. Yaptığı işe aşırı bağlı İkizler erkeği, işi ile ilgili her şeyi fazlasıyla ciddiye alır. Bu fikirden yola çıkarak İkizler erkeğine doğum günü sürprizi yapmak isteyenler;  takı, çakmak, saat gibi aksesuarları işi ile alakalı motiflerle özel olarak tasarlatabilirler.  

Roma Rakamlı 2'li Sevgili Bileklikleri

Bu hediyeyi iş yerindeki masasının üzerine küçük bir not iliştirerek bırakabilirler. Bu sürprizi gören İkizler erkeği oldukça sevinecektir.

2.  Entelektüel Tasarımlı Kıyafetler Hediye Edin

ikizler burcu erkeğine sürpriz

İkizler burcu erkekleri; marjinal tarzları ile ön plana çıkarlar. Çok şık fakat farklı kıyafetlerden hoşlanan İkizler erkeğinin değişken bir tarz anlayışı vardır. Stilinde yaptığı ufak değişiklikler ile tüm dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanırlar. Bu sebeple İkizler burcu erkeğine babalar günü sürprizi yapmak isteyenler; sevdiği renkler ve motiflerden oluşan özel tasarım kıyafetler yaptırabilirler. 

Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

Yaptırdıkları kıyafetleri İkizler erkeğinin yatağının üzerine bırakarak odaya girdiğinde bu hoş sürpriz karşısında şaşırmasını sağlayabilirler. İkizler burcu babalar bu sürprize bayılacaktır.

3.  Romantik Bir Yemek İçin Salaş Mekan Ayarlayın

ikizler burcu erkeğine sürpriz

İkizler burcu erkekleri gösterişli ve abartılı şeylerden hoşlanmazlar. Rahat olabilecekleri, kasılmadan enerjilerini yansıtabilecekleri ortamlarda bulunmayı tercih ederler. Bu sebeple İkizler burcu erkeğe sevgililer günü sürprizi yapmak isteyenler; salaş bir balıkçı restoranında yer ayırtabilirler.

İsme Özel Çelik Termos

Bu tarz bir ortamda romantik bir akşam yemeği, İkizler erkeğinin oldukça hoşuna gidecektir.

4.  Süs Bitkilerinden Oluşan Bir Köşe Dekore Edin

ikizler burcu erkeğine sürpriz

Burçlara göre sürpriz tasarlanırken; İkizler burcu erkeklerinin doğaya ve bitkilere olan tutkuları mutlaka göz önüne alınmalıdır. İkizler erkeği; stresini ve yorgunluğunu, bitkiler ile ilgilenerek atmaktan büyük keyif alır. Bu tutkusu hesaba katılarak bir sürpriz tasarlanabilir. Örneğin, evde sevdiği bir köşeye süs bitkileri yerleştirebilirsiniz. Bu otantik sürpriz karşısında İkizler erkeğini oldukça etkileyeceğinizin garantisini veririz.

5.  Çılgın Ve Farklı Parti Organize Edin

ikizler burcu erkeğine sürpriz

İkizler burcu erkekleri eğlenmeyi çok severler. Değişik eğlence aktivitelerine katılmak, İkizler erkeğinin en bilinen hobileri arasındadır. Yeni yılı büyük bir heyecan ile bekleyen İkizler burcu erkeğine yılbaşı sürprizi tasarlamak için Holi Bayramı tadında renkli bir konsept hazırlayabilirsiniz. Renkli kişiliğini tam olarak yansıtan bu sürpriz karşısında İkizler erkeği hem şaşıracak hem de oldukça mutlu olacaktır.

6.  Sevdiği Bir Yazarın İmza Gününe Götürün

ikizler burcu erkeğine sürpriz

İkizler burcu erkeği, sonsuz bir öğrenme isteğine sahiptir. Sürekli okumak, keşfetmek, araştırmak isteyen İkizler erkeği kültürleri ile de ön plana çıkmayı başarırlar. İkizler erkeğine sürpriz yapmak isteyenler sevdiği bir kitabı hediye etmekten çok daha fazlasını yapmalıdır. Örneğin, sevdiği bir yazarın imza gününe götürerek hem kitabını imzalatmasını hem de bu yazar ile sohbet etme fırsatı yakalamasını sağlayabilirsiniz. Bu sürpriz İkizler erkeğini oldukça memnun edecektir.

7.  Kendi Elleriniz İle Bir Eşya Ortaya Çıkarın

ikizler burcu erkeğine sürpriz

İkizler burcuna sürpriz önerileri arasında mutlaka el işçiliği bir obje olmalıdır. İkizler erkeğinin mitolojiye karşı zaafı vardır. Bu tarz efsaneleri okumaktan ve araştırmaktan oldukça keyif alırlar. Bu sebeple farklı bir obje tasarlayarak İkizler erkeğinin hayranlığını kazanabilirsiniz. Örneğin, İkizler erkeği için sevdiği bir mitolojik kahramanın heykelini yaparak yatak odasına yerleştirebilirsiniz. Bu sürprizi gören İkizler erkeğinin mutluktan havalara uçacağına eminiz.

erkeğe doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.