sadsad x
asdasd
Koç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

Koç Burcu Erkeğe Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

Koç burcu erkeği oldukça karizmatik, asil ve çekici kişisel özelliklere sahiptir. Her zaman tarzı ve davranışları ile dikkat çekmeyi başarırlar. Tüm bu asaletin yanı sıra kolay mutlu olan ve enerjik erkeklerdir. Burçlara göre sürpriz hediye seçimi yapmak günümüzde oldukça popülerdir. Karakter özellikleri, tarzları, nelerden hoşlandığı bilinen tüm burçların yüzlerini güldürecek hediye seçimlerini sizler için derledik. Bu yazımızda; Koç burcu erkeğine sürpriz yapmak istemesine rağmen ne hediye seçeceğini bilemeyenlere bazı tavsiyelerimiz var. 

1.  Dolabına En Sevdiği Parfümü Bırakın

koç burcu erkeğe sürpriz

Koç burcu erkekleri ilgi çekmeyi severler ve stillerini hoş kokular ile tamamlamaktan hoşlanırlar. Bir ortamda buram buram parfüm kokan ve çekiciliği ile tüm gözleri üzerine çeken bir erkek varsa işte o Koç erkeğidir. Fakat cesur ve kendinden emin koç erkekleri sıradan kokulardan hoşlanmaz.

kişiye özel tespih

Koç erkeğine sürpriz bir hediye vermek isteyenlerin; alt notasında bu burcu yansıtan aromatik yasemin esanslı özel yapım bir parfümü, üzerine küçük ve sevgi dolu bir not ile banyosuna bırakabilirsiniz. Bu sürpriz karşısında şaşkına dönecek olan Koç erkeği aynı zamanda oldukça da etkilenecektir.

2.  Görmek İstediği Yerlere Seyahat Planlayın

koç burcu erkeğe sürpriz

Meraklı yapıları ile bilinen Koç erkekleri, yeni yerler görmek ve keşif gezileri yapmaktan oldukça hoşlanır. Durdurulamaz enerjileri sayesinde sürekli aktif olan Koçların rahatlamak ve dinlenmek için seyahat etmeleri gerekir. Örneğin, Koç burcu erkeğinin gitmek ve keşfetmek istediği yerlerden seçerek bir bilet almak; Koç burcu erkeğine sevgililer günü sürprizi yapmanın en güzel yollarından biridir.

3.  Extreme Spor Biletleri İle Şaşırtın

koç burcu erkeğe sürpriz

Koç burcu erkekleri enerjik kişiliklerini yansıtan aktivitelere bayılır! Doğuştan adrenalin seven Koçlar, extreme sporlara oldukça meraklıdır. Koç burcu erkekleri sakin ve tek düzen hiçbir şeyden hoşlanmazlar. Koç burcu erkeğe sürpriz önerileri arıyorsanız, hafta sonu için bungee jumping aktivitesi ayarlamanızı tavsiye ederiz.

kişiye özel mum

Adrenalin tutkunu Koçlar bu sürpriz karşında oldukça mutlu olacak ve mükemmel hafta sonu sürprizi için size teşekkürlerini sunacaktır.

4.  Müzikli Eğlenceler Organize Edin

koç burcu erkeğe sürpriz

Koç erkekleri dostluklarına önem verir. Dostları ile gezmek ve vakit geçirmek en sevdikleri aktivitelerdendir. Kendinden emin tavırları ve dürüst kişiliği olan Koçlar, özel günlerinde tüm dostlarını ve sevdiklerini yanlarında isterler. Bu yüzden koç erkeğine doğum günü sürprizi yapmak isteyenler, sevdiği bir mekan da müzikli bir eğlence ayarlayabilirler. Habersiniz bir şekilde mekana giren Koç erkeği, gördüğü manzara karşısında oldukça sevinecektir.

5.  Sevdiği Markalardan Hediye Çeki Verin

koç burcu erkeğe sürpriz

Şık ve temiz giyinmekten oldukça hoşlanan Koç erkeklerinin, kaliteli kıyafetler vazgeçilmezidir. İster iş hayatında ister günlük hayatta olsun her zaman kombinleri zarafetlerini yansıtır. İlgiden hoşlanan ve herkes tarafından övülmeyi seven Koç erkekleri tam bir alışveriş çılgınıdır. Pahalı kıyafetler, kaliteli aksesuarlar, renk uyumları… Hepsi Koç erkekleri için oldukça önemlidir. 

Erkeğe Özel Havalı Hediye Seti

Kendi kombinini kendi yapmayı seven Koç erkekleri, satın alacakları ürünleri denemeyi ve incelemeyi sever. Bu yüzden Koç burcu erkeğe babalar günü sürprizi yapmak isteyenlerin, kesinlikle sevdiği bir markadan hediye çeki almalarını öneririz. Kendi hediyesini seçmek Koç erkeğini oldukça keyiflendirir.

6.  Spor Klubüne Üyelik Armağan Edin

koç burcu erkeğe sürpriz

Koç erkekleri sağlıklarına oldukça düşkün olurlar. Spor yapmaktan, doğa yürüyüşlerinden hoşlanan bu erkekler tembellikten oldukça uzaktır. Evde uzanıp televizyon izlemek yerine uzun ve keyifli yürüyüşler yapmayı tercih eden Koç burcu erkeğine yılbaşı sürprizi yapmak isteyenler, sevdikleri bir spor salonundan bir yıllık üyelik hediye edebilirler. Spor sevdalısı Koçlar bu hediye karşısında sevinçten çılgına döneceklerdir. Küçük bir tavsiye…

7.  Sevdiği Sporların Maç Biletlerini Alın

koç burcu erkeğe sürpriz

Koç burcu erkekleri, inatçı ve hırslıdır. Bu yüzden kıran kırana mücadele gerektiren sporları izlemeye bayılırlar. Bu tarz sporlar, Koç erkeğinin içindeki heyecan ve coşkuyu artırdığından koçlar bu durumundan oldukça keyif alır. Bağırmak, tezahürat yapmak, çılgınlar gibi eğlenmek tam da Koç erkeğine yönelik davranışlardır. Kickbox maçına bilet almak, Koç burcu erkeğe sürpriz fikirleri arasında mutlaka olmalıdır. Koç burcunun kişiliğini tamamen yansıtan bu sürpriz sayesinde koç erkekleri oldukça mutlu olacak ve heyecanlanacaktır. Bizden söylemesi…

erkeğe doğum günü hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.