sadsad x
asdasd
Kapıda Ödeme Kupa Bardak Modelleri

Kapıda Ödeme Kupa Bardak Modelleri

14 Nisan 2018

Kupa bardaklar birçok kişi tarafından alınmak ve tercih edilmektedir. Çay içerken ve herhangi bir içecekte özellikle kupa bardaklar tercih edilmektedir. Ev halinde çoğu kişinin kendine özel kupa bardakları olmaktadır. Kendilerini ve arzularını yansıtacak şekilde kupa bardak modellerine birçok yerde denk gelmek mümkün olmaktadır. Özellikle hediye içinde bu bardaklar sıklıkla tercih edilmektedir. Arkadaşlara, aile bireylerine ve akrabalara doğum günlerinde veya özel günlerinde kupa bardak hediyesi verilebilmektedir. Kupa bardaklar birçok modelde satılmaktadır. Kişiye özel olarak üretilen kupa bardaklardan anlamlı ve özel günlere göre tasarlanmış kupa bardaklara kadar bu liste uzamaktadır. Kupa bardaklarda özellikle kişiye özel olarak üretilenlere çok daha ayrı bir ilgi olmaktadır. Bunlar genellikle hediyelik eşya için tercih edildiğinden, kişiye özel olarak üretilenler alınarak insanlar sevdiklerine hediye etmektedirler. Bardağı alacak olan kişi isteğine göre kişiye özel olarak fotoğraflı, yazılı ve daha birçok anlama gelebilecek tarzda şekiller ile bardağa baskı yapılmasını isteyebilmektedir.


Kapıda Ödeme Kupa Bardak Modelleri

kapıda ödeme kupa bardak

Çay, kahve ve diğer bütün içeceklerin içilebileceği özel kupa bardak modelleri bulunmaktadır. Bu kupa bardak modellerini sevdiklerinize hediye için tercih edebileceğiniz gibi kendiniz içinde alabilirsiniz. Sizi, sevdiklerinizi veya hayatınızda anlam taşıyan herhangi bir şekli bu kupa bardaklara baskı yaptırarak kullanabilirsiniz. Bir insanın kendine özel eşyaları olması oldukça güzel bir duygudur. Kupa bardakta bunlardan birisidir. Özellikle ofis ve iş ortamlarında çalışan kişilerin kesinlikle masasında olması gereken tarzda modellerdir.

1. Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

kapıda ödeme sihirli kupa

fiyat

Kupa bardaklarda kişiye özel olan modelleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu modeller arasında en çok popüler olan ise sihirli ve fotoğraflı kupa bardaklar olmuştur. Bu kupa bardak modeli oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmiştir. İnsanlar bu modeli daha çok sevdiklerine almak için sipariş etmiş ve onları sevindirmiştir. Bu kupa bardak modeli üzerine iki adet fotoğraf baskısı yapılabilmektedir. Bardak normalde simsiyah görünüme sahiptir. Ancak içerisine sıcak içecek konulduğunda baskısı yapılan fotoğraflar bir anda belirmeye başlamakta ve şaşırtmaktadır.

kapıda ödeme sevgili kupa bardakları

fiyat

Oldukça anlamlı ve güzel hediyeler arasında yer alacak kupa bardak modelidir. Aileniz için, sevgiliniz için ve hatta arkadaşlarınız için bu kupa bardak modelini tercih edebilirsiniz. Bu kişilerin en sevdiği veya sizinle bulunan güzel fotoğraflarını baskı yaptırarak onlara oldukça anlamlı bir hediye sunulabilir.


2. Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Kupa Bardak

kapıda ödeme sipariş kupa bardak

fiyat

Kupa bardaklar çoğunlukla hediye olarak verilmek için tercih edilmektedir. Bu amaçla alındığında ise genellikle anlamlı, yazılı veya fotoğraflı kişiye özel olan kupa bardaklar kullanılmaktadır. Birçok kişi sevgilisi için de bu hediye fikrini kullanmaktadır. Bunun içinde ona özel olarak tasarlanmış bir kupa bardak arayışına girmektedir. Bu anlamda alınabilecek oldukça fazla kupa bardak vardır.

kapıda ödeme bardak siparişi

fiyat

Bu kupa bardak modeli alınırken isteğe göre tasarlanabilmektedir. Bardağın üzerinde hem sizin hem de sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabiliyor aynı zamanda sizin için beraber olduğunuz veya anlamlı olan bir günün tarihini attırabiliyorsunuz. Ayrıca bunlara ek olarak bardak üzerinde ‘’Sen başıma gelen en güzel şeysin…’’ yazısı da bulunmaktadır. Hediye için sevgiliye veya eşe verilebilecek en güzel ve an anlamlı tercihler arasında yer almaktadır.


3. Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardak

kapıda ödeme kişiye özel kupa bardak

fiyat

Sevdiklerinize farklı ve alışa gelmemiş bir hediye tercihinde bulunmak istiyor olabilirsiniz. Bunun içinde üretilmiş farklı ve onları gülümsetecek cinste kişiye özel kupa bardak modelleri de bulunmaktadır. Bu tarz kupa bardaklarda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genellikle arkadaşlar için tercih edilen bu modelde isteğinize göre düzenlemeler yapıyorsunuz.

kapıda ödeme resimli kupa bardak

fiyat

Kupa bardak arama motoru tarzında tasarlanmıştır. Bu bardak modelinde arama motoruna yazılacak yazıyı, arama motoru sonuçlarında çıkacak ismi ve sonuçlarda çıkacak görselleri siz seçiyorsunuz. Sevdiğiniz kişi için bu güzel ve anlamlı kupa bardak modelini tercih ederek onu sevindirebilirsiniz.


4. Sen Doğduğunda Neler Oldu Kupa Bardak

kapıda ödeme tasarım kupa bardaklar

fiyat

Hediye için tercih edilebilecek farklı ve alınan kişiyi tebessüme boğacak birçok kupa bardak modeli bulunmaktadır. Bunlardan biriside ‘’Sen doğduğunda neler oldu kupa bardak’’ modeli olmaktadır. Bu kupa bardak modeli alışagelmişlerin dışında bir baskı fikrine sahiptir. Daha çok doğum günü hediyeleri için tercih edilen bu model ile sevdiğiniz kişiyi tebessüme boğabilir onu oldukça sevindirebilirsiniz.

kapıda ödeme sipariş fotoğraflı kupa bardak

fiyat

Kupa bardağı alırken bir doğum tarihi belirtmek zorundasınız. Bu tarihi belirttikten sonra, o günde meydana gelen ilginç olaylar bardak üzerine basılmaktadır. Böylelikle hediyeyi vermiş olduğunuz kişi doğum gününde neler meydana geldiğini öğrenerek oldukça şaşıracaktır. Birçok kişi bu kupa bardak modelini tercih ederek doğum günlerinde sevdiklerine hediye olarak sunmaktadır.


5. Sevgiliye Özel Konuşan Kalpler Kupa Bardak

kapıda ödeme bardak

fiyat

Sevgililer için, özel olarak üretilen kupa bardak modelleri tercih edilebilmektedir. Doğum günlerinde, özel günlerde ve hatta sıradan günlerde bile tercih edilebilecek kupa bardak modelleri bulunmaktadır. ‘’Sevgiliye özel konuşan kalpler kupa bardak’’ modelini özel günler dâhil olmak üzere sıradan günlerde bile tercih ederek sevgilinizi sevindirebilirsiniz.

kapıda ödeme bardak

fiyat

Bu kupa bardak üzerine yazılacak olan yazıları gene sizin düşünmeniz istenmektedir. Sevgiliniz ve sizin için anlamlı olan sözler ekleyebilir veya onu sevdiğinizi gösteren sözlerde tercih edilebilir. Bu kupa bardak modeli üzerine 6 adet kalp içinde söz eklenmektedir. Ayrıca birde fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Sizin ve sevgiliniz için en güzel en önemli sözleri seçebilir sonrasında beraber olduğunuz güzel bir fotoğrafın baskısını yaptırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu özel hediye karşısında oldukça mutlu olacak ve gülümseyecektir.

6. Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Kupa

hediyelik bardak

fiyat

Yıl dönümleri içinde kupa bardak hediyesi tercih edilebilir. Bu hediye oldukça anlamlı ve güzel olarak tasarlanmıştır. Bu model evli kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. İnsanlar evlendikten sonra özel günlerine çok daha fazla dikkat etmekte ve bu günlerde birbirlerine hediye almaya özen göstermektedirler. Alınacak hediyeler iyi seçilmeli ve anlamlı olmalıdır. Tercih edilebilecek hediyeler arasında ‘’Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım kupa’’ bardak modeli bulunmaktadır.

kapıda ödemeli bardaklar

fiyat

Kupa bardak modeli üzerine 5 adet fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Bu fotoğrafları en güzel ve anlamlı fotoğraflarınızdan seçerek hediyeyi çok daha güzel bir hale getirmek mümkündür. Bu kupa bardağı özel yapan baskısıdır. Baskıda kullanacağınız fotoğraflar ve yazılar sevdiğiniz kişi için kupa bardaktan çok daha anlamlı olmaktadır. Bu nedenle sevdiğiniz kişinin seveceği fotoğraflarının seçilmesi çok daha iyi olacaktır. Ayrıca bardak üzerine isim, yıl dönümü tarihi ve kaçıncı yılınız olduğu da yazılmaktadır.


7. Kişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardak

kupa bardak sipariş kapıda ödemeli

fiyat

Kişiye özel olarak tasarlanmış ve baskıya hazır bir şekilde bulunan kupa bardak modelleri oldukça fazladır. Sevdiğiniz kişiye hediye edilebilecek kupa bardak modelleri ile onları gülümsetebilir ve tebessüme boğulmalarını sağlayabilirsiniz. ‘’Kişiye özel film şeridi kupa bardak’’ modeli ile bunu yapabilirsiniz. Sevgiliniz, eşiniz veya nişanlınız için tercih edebileceğiniz bir hediye kupa bardak modelidir. Birçok kişi bu farklı ve daha önce görülmemiş kupa bardak modellerini sevdikleri için almakta ve onlara hediye etmektedir. Bu bardak, özel günler dâhil olmak üzere sıradan günlerde bile tercih edilebilmektedir. Bardak üzerinde bulunan film şeridinde 3 fotoğraf karesi bulunmaktadır. Her bir kare için bir resim seçebiliyor ve baskısını yaptırabiliyorsunuz. Aynı zamanda bardak üzerine sevdiğiniz kişi isminizi yazdırabilirsiniz.


8. Dünya Kadınlar Günü Temalı Kupa Bardak

hediye kupa bardak kapıda ödemesi olan

fiyat

Dünya kadınlar günü, kadınlar için oldukça önemli ve özel bir gündür. Birçok kadın bu günde hediye almakta ve mutlu olmak istemektedir. Kadın olan herkes için hediye alınabilir. İş arkadaşınız, anneniz, sevgiliniz, eşiniz, okul arkadaşlarınız ve hatta akrabanızdaki kadınlar için hediye alarak onları oldukça sevindirebilirsiniz. Kadınlar gününe özel olarak üretilmiş kupa bardak modelleri hediye için tercih edilebilir. Oldukça anlamlı ve güzel olan bu hediye ile sevdiğiniz kişileri mutlu etmek oldukça kolayıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak tasarlanmış kupa bardak modelidir. Kupa bardak üzerine kişiye özel bir şekilde baskı yapılmaktadır. Hediye vereceğiniz kişi veya kişilerin isimlerini kupa bardağın en altına yazdırarak hediyeyi çok daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca kupa bardak üzerine yazılacak olan mesajı da düzenleyerek sevdiklerinize özel sözler ekleyebilirsiniz.


9. Sevgililere Özel Ayıcıklı 2'li Kupa Bardak

kapıda ödeme sevgili bardakları

fiyat

Sevgililere özel olarak üretilen kupa bardak modelleri de bulunmaktadır. Birçok sevgili için ikili hediye seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan biriside kupa bardaklardır. İkili hediye şeklindedir ve oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kişiye özel olarak üretilen bu kupa bardak modelleri oldukça şık ve güzel bir baskı kalitesine sahiptir. İki bardak üzerinde isim yazılması için ayrılan kısımlar mevcuttur. Bunlar dışında baskı üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Kendinizin ve sevgilinizin ismini yazarak ona güzel bir hediye verebilirsiniz.


10. Seni Çok Seviyorum Sevgilim Kupa Bardağı

sevgili bardakları isme özel

fiyat

Sevgililer için tercih edilebilecek kişiye özel kupa bardak modelleri oldukça fazladır. ‘’Seni çok seviyorum sevgilim kupa bardağı’’ bu modeller arasından sadece bir tanesidir. Kupa bardak üzerine yapılan baskıda birçok değişiklik yapılabilmektedir. Öncelikle kupa bardak üzerine bir mesaj ekleme hakkınız bulunmaktadır. Bu mesajı dilediğiniz gibi düzenleyerek, kupa bardağı sevgiliniz için çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca kupa bardak üzerine tarihte ekleyebilirsiniz. Sizin ve sevgiliniz için özel olan bir günün tarihini ekleyerek sevdiğiniz kişiyi oldukça sevindirebilirsiniz. Son olarak ise bardak üzerine isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Birçok kişi tarafından bu kupa bardak modeli tercih edilmektedir. Sıradan günlerde dahi verilebilecek sayılı hediyeler arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz kişiyi sevindirmek ve hediye vermek için illa özel bir gün olması gerekmemektedir. Onlar için yılın her günü güzel bir hediye alabilir ve mutlu olmalarını izleyebilirsiniz.

kupa bardak kapıda ödeme

fiyat

Kişiye özel olarak tercih edilebilecek kupa bardak modelleri oldukça fazladır. Sevgililer, arkadaşlar, akrabalar, aile bireyleri ve diğer herkes için sıradan günlerde veya özel günlerde kupa bardak hediye modelleri seçilebilir. Birçok kişi bu kupa bardak modellerini hediye olarak birbirine vermektedir. Ancak çoğu sıradan ve özel olmayan herkese hitap edecek şekilde baskı yapılmış bardak modellerini tercih etmektedir. Bu nedenle kişiye özel olarak üretilen bu modeller, hediyenin verileceği kişi için daha özel ve anlamlı olmaktadır. İnsanlar çoğunlukla birbirlerini mutlu etmek ve sevdiklerini belli etmek için birbirlerine hediye alışverişinde bulunmaktadır. Özellikle aile bireyleri, sevgililer ve arkadaşlar arasında hediye alışverişlerine sıklıkla rastlanmaktadır. Sadece başaklarına hediye vermek için değil, kendiniz içinde bu kupa bardak modellerini tercih edebilirsiniz. Kupa bardaklar ihtiyaçlara uygun ve sürekli kullanılacak bir tarzda olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.