sadsad x
asdasd
Sevgiliye Özür Dileme Mesajları

Sevgiliye Özür Dileme Mesajları

06 Haziran 2020

Sevgili olmak, aşık olmak müthiş bir şeydir. İnsanın gözü dünyayı görmez! Aşık olan kişinin kafasının üzerinde aşk kelebekleri uçuşur. Ama madalyonun bir de diğer yüzü vardır. Bir sebeple sevgilinizi kırdıysanız ve ondan özür dilemeniz gerekiyorsa,  bir de sizi affetmesi kolay kolay mümkün görünmüyorsa işte bu güzel duygu yerini kabus gibi günlere bırakır. Gerçekten de ikili aşk ilişkilerinde en büyük çıkmaz ve en zor durumlardan biri, sevgililerin arasının açılması veya araya kırgınlıkların girmesidir. Belki dilin kemiği yoktur derler ya, ettiğiniz kırıcı bir laftan, belki kasten değil ama farkında olmadan sevgilinizi yok saymanızdan, belki de ilişkilerin baş belası olan tatlı kıskançlıklardan dolayı sevgilinizi üzmüş olabilirsiniz. O halde şimdi kara kara düşünmeyi bırakın ve sevgilinize kendinizi nasıl affettirebileceğinizin yollarını arayın. Mesela ilk adım olarak sevgilinize WhatsApp veya mesaj yoluyla beni affet mesajı yollayabilirsiniz. Ama bu mesaj kesinlikle samimi ve etkileyici bir özür dileme mesajları olmalıdır. Yani duygularınızı en samimi ve en net bir şekilde sevgilinize iletecek güzel bir özür dileme mesajı yazmalısınız. Bu konuda aklınıza etkileyici özür dileme sözleri gelmiyorsa, bu çalışmamızdan yararlanabileceğinizi müjdelemek isteriz.

Sevgilinizin peşinden kim bilir ne kadar koşturdunuz. Siz ona aşıktınız ama Onu kendinize aşık etmek için kim bilir ne kadar emek verdiniz. Küçük veya büyük bir olayın, bu emeklerinizi gölgelemesine izin vermemelisiniz. Şimdi eylem zamanı ve hemen sevgilinizin kalbini yeniden kazanmak için işe koyulmalısınız. Kalp kazanmak çok zor, ama kalbi kırmak da bir o kadar kolay. Siz de bir hatanızdan dolayı sevgilinizin kalbini kırdıysanız ve Ona kendinizi affettirmeyi istiyorsanız, o halde buradaki özür dileme mesajları tam da sizin için. Hatanız veya sevgilinizin kalbini kırma nedeniniz nedir bilemeyiz tabi ama aşağıda yer alan sevgiliye özel dileme mesajları içerisinden size en uygun olan özür sözünü seçerek, Ona hemen şimdi gönderebilirsiniz. Sevgiliye özür dileme mesajı çalışmamızı 2 farklı şekilde hazırladık. Birincisi metinsel olarak özür mesajları, ikinicisi ise resimli özür dileme mesajları. İster resimli beni affet mesajları içerisinden en beğendiğinizi veya duygularınızı en iyi açıklayacak sözlerden birini, dilerseniz de alacağınız özür dileme hediyesi üzerine hediye notu olarak iliştirebileceğiniz metinsel özür dileme sözleri içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Umuyoruz ki bizim de sevgilinizle barışmanız yolunda küçük de olsa bir katkımız olur ve sevgilinizin kırılan kalbini bu sözlerden biri ile birlikte onarmış oluruz. Hadi o zaman sizin için hazırladığımız ve umuyoruz ki sevgilinizin sizi bu sözlerden seçtiğinizle affedeceği en yaratıcı, en etkileyici sevgiliden özür dileme mesajları ile sizleri baş başa bırakalım!

Sevgiliye Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve son zamanlarda tüm yaptıklarım için senden çok özür diliyorum aşkım.

Senden çok özür diliyorum ben böyle olmasını istemezdim, ne olur affet beni! Yalvarırımmm.

İnsanları kırmaktan nefret ederim. Ama bazen elimde olmadan kırıyorum. Özür dilerim.

sevgiliye özür dileme mesajları

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyor ve seni kırdığım için senden çok özür diliyorum…

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

sevgiliye özür dileme mesajları

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana ise söyle bileyim.

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

Sana nasıl sevgi sözleri söylüyorsam özür dilemesini de bilirim.

Kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

sevgiliye özür dileme mesajları

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş gibi. Bir affettim desen, hayata dönerim yeniden...

Hatamı telafi etmemde, sende bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?

Sensizliğin bana getirdiği tek şey acı. En büyük cehennemin içinde kahroluyorum. Lütfen dön bana.

sevgiliye özür dileme mesajları

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötü günde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Bırak seni kırmayı sensiz yaşamayı bilmiyorum, bilmekte istemiyorum. Gerçekten kırdığımı düşünüyorsan bütün kalbim ile özür dilerim.

sevgiliye özür hediyesi

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

İstenmeden yapılan hatalar bir gün mutlaka affedilir. Sen de beni affeder misin?

Lütfen daha fazla uzatmayalım, aşkımız bu engelleri aşacak güçte.

sevgiliye özür dileme mesajları

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana, ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu kalbi? Sahi, Nasıl da kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun, argın soluklanan, elde olmadan yaşlanan, senden çok özür dilerim…

Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Senden tüm kalbimle özür dilerim. Beni affet…

Gözlerin ışıltısını yitirmiş, sözlerin bir buzdağı kadar soğuk. Çok kırılmışsın bana. Affet beni.

Sevgiliye Özür Mesajı Duygusal

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden…

Hiç affetmedim kendimi, ne olur sen beni affet…

sevgiliye özür dileme mesajları

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim bir af ’tır

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyim. Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım…

Senin başladığın yerde benim gururum biter. Her şeyi bir yana bırakarak senden özür diliyorum.

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Kimseden özür dilemeyen ben. Senin kapında senden özür diliyorum.

sevgiliye özür dileme mesajları

Aşkım bütün kibri, kederi arkama aldım ve senden binlerce kez özür diliyorum…

Dünyaları verseler de seni hiçbir şeye değişmeyeceğimi biliyorsun. Çünkü benim için her şeyden daha kıymetlisin. Böyle söylüyorsun ama beni nasıl üzebiliyorsun diyorsun, biliyorum. Hayatımın en büyük hatasını yaptım aşkım, özür dilerim!

Bırak inadı hadi uzat elini elime…

Delikanlı adam özür dilemeyi bilmeli ve bilmiyorsa da öğrenmelidir. Bende senden deli kanlı bir adam olarak yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum aşkım beni affet…

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

sevgiliye özür dileme mesajları

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor, samimiyetime inan ve beni affet bir tanem, sensiz olamam…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

sevgiliye özür dileme mesajları

Senden özür dilemek benim boynumun borcudur çünkü aşkta gurur olmaz özür dilerim senden.

Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu insanı da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

En Anlamlı Özür Dilerim Mesajları

Kimse için ağlamadı bu gözler, senin için bir ilk oldu gözyaşlarım. Kimseye söylenmedi bu sözler, senin için içimden geldi, söylüyorum. Affet beni, senden özür diliyorum. Aşkım…

Hayatta kimseden özür dilemedim, ama gururum aşkımdan öte değil, senden özür diliyorum aşkım…

Beni affet bir tanem…

sevgiliye özür dileme mesajları

Sözlerinden seçebiliyorum kırgınlığını. Düşük sesin, gölgeli gözlerin her şeyi ortaya koyuyor. Bir gelsem yanına, kocaman sarılsam, mis kokulu bir öpücük kondursam yanağına beni affeder misin?

Ağlamak ile teselli olunsaydı denizleri hediye ederdim sana. Çok özür dilerim, beni affedebilecek misin?

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet…

Gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime, seni seviyorum…

sevgiliye özür dileme mesajları

Gerçekten seven insan küsemez sevdiğine, pişman olan yârini reddedemez kesinlikle, tüm pişmanlığımla özür diliyorum.

Seni ilk gördüğümde anlamıştım hayatımın tek anlamı olacağını. Sana uygun bir şekilde hareket etmek istedim. Ama bazı noktalarda eksik kaldım. Şimdi ise kendimi düzelttiğimi düşünüyorum. Sadece beni affetmeni bekliyorum.

sevgiliye özür dileme mesajları

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Sen ne karar verirsen ver. Ben her zaman saygı duyacağım ama en azından bağışla beni.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.

sevgiliye özür dileme mesajları

Asla böyle olmasını istemezdim. Bir ömür içinde sen ve ben küs olamayız çünkü o zaman ömür ömür olmaz, ve ben seninle çok uzun bir ömür hayal ediyorum. Özür diliyorum Aşkım… Lütfen beni affet…

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet…

Benim aşkım gururumdan çok daha fazla. Bu yüzden tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırmak istiyor ve beni affetmen için sana yalvarıyorum.

sevgiliye özür dileme mesajları

Sen beni affetmesen de ben yine seni seviyorum seni!

Seni üzdüğüm için çok ama çok özür dilerim aşkım…

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

sevgiliye özür dileme mesajları

Sana nasıl bu kadar kötü davranabildim bilmiyorum. İnan bana bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Beni lütfen affet bebeğim!

Şu an bana çok kızgınsın biliyorum. Ama lütfen her şeyi açıklamam için bana bir şans ver. Bana bir şans verirsen, beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın. Ve bilmeni istiyorum ki, gerçekten çok üzgünüm bebeğim ve umarım beni affedersin!

özür dilerim hediyesi

Aşkım senden özür dilerim, kalbini kırdıysam çekip giderim.

Kim ne derse desin hatalarımın farkındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım. Senden özür dilerim kabul ediyor musun?

sevgiliye özür dileme mesajları

Sağa dönüyorum olmuyor, sola dönüyorum olmuyor… Yok! Nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim. Seni seviyorum.

Sevgiliye WhatsApp Resimli Özür Mesajları

Sensiz yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Sen benimle değilsin ya, sanki ben hiç var olmamışım gibi, sanki sonsuz bir hiçliğin içinde hareketsiz duruyormuşum gibi. Affını istiyorum tekrar yaşama dönebilmek için.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?

sevgiliye özür dileme mesajları

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma… Beni affet seni üzdüğüm için…

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni…

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık, içim bulanık, senden sevgi dileniyorum. Affet beni diyorum, lütfen affet.

Bazen kelimeler insana yetmez. Boğazına düğümlenir. Söylemek istesen de diline gelmez. Şimdi bütün af sözcükleri sana ait. Lütfen barışalım artık.

sevgiliye özür dileme mesajları

Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye Yüzüm yok ama af diliyorum senden Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni Bitsin bu çile Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver!

Bana söyleyeceğin her şeyi şimdiden peşinen kabul ediyorum. Çünkü haksızım ve senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim tartışmamızı unutman ve özrümü kabul etmen!

Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Sen dünyanın en asil insanısın. Bense hatalarla dolu bir insan. Bu Salağın karşısında asilliğini gösterip bağışlar mısın?

özür dilerim hediye kutusu

Bu kesinlikle tekrarlanmayacak olan bir hatadır. Eğer özrümü kabul edersen sevgilim, bu bana büyük bir ders olacaktır.

Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de!

Seni her ağladığımda özlüyorum ve her ağladığımda da seni bekliyorum, ne olursun beni affet…

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Hatalarım olmuş olabilir, ama bu hataları düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Lütfen beni affet.

sevgiliye özür dileme mesajları

Bazen yapılan yanlış doğruyu bulabilmek içindir. O kadar çok yanlış yaptım ki sana karşı, Affet ne olur beni!

Sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim, sen istemesen de…

Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm, ne olur beni affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim?

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

sevgiliye özür dileme mesajları

Af diliyorum sözlerimle af diliyorum gözlerimle af diliyorum senden sevgilim yanlışlarımla ne olur affet beni kabul et özür dileklerimi.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum, Seni seviyorum.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

sevgiliye özür mesajları

Özür dilemek büyüklükse, özrü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Uzun Duygusal Özür Dilerim Sözleri

Eğrisiyle, doğrusuyla ben böyle düz bir adamım işte. Aşkım, beni düzeltecek, derleyip, toplayacak olan belki de sensin. Bu yüzden senden yaptıklarım için çok özür dilerim!

Ben herkesten özür dilemem bunu sana daha öncede söylemiştim gel yakma bu aşığı.

Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.

sevgiliye özür mesajları

Düşünüyorum, düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.

Bak uyku tutmuyor. Hadi gel barışalım da birlikte güzel rüyalar görelim…

Barışmazsak şikâyet edebiliyor muyuz?

Seni kaybetmek korkusuyla seni çok kırdım. Tek gerçek sensiz yapamam. Seni çok seviyorum.

özür dileme hediyesi

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni AFFET!

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Keşke diyerek uykuya dalmaya çalıştığım gecelerde anladım ki senden ayrı olmam imkânsız. Gel sen bağışla beni de ben yine senin biricik sevgilin olayım.

sevgiliye özür mesajları

Dün sinir anında söylediğim her şey için senden çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün yücesi, ey kalbimin hükümdarı, bu mesajla gelen sevgimi özrümü kabul ederek beni affet…

Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumun farkına vardım.

Affet beni sevgilim, özür diliyorum senden…

Ben bir çocukluk yaptım ama sen bir büyük olarak bağışla beni her şey için özürlerimi sunuyorum sana.

Sana kendimi affettirmem için küçük bir fırsat versen? Ve ben ayaklarının altına dünyaları sersem?

sevgiliye özür mesajları

Elimde olmayan nedenlerden dolayı kötü sözler sarf ettim. Ancak beni bağışlaman çok önemli artık. Bağışla beni.

Sana söylediğim her şeyi kızgınlık anında söyledim. Hiçbiri gerçek düşüncelerim değildi. Şimdiye kadar seni kırmamak için elimden geleni yaptım. Lütfen beni affetmek için bunları da göz önünde bulundur ve hatamı telafi edeceğime emin ol!

Affedersin bebeğim. İnsanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler. Sende hatamı telafi etmemde yardım eder misin, özür dileğimi kabul eder misin?

Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet…

Sen hayatımdaki en değerli kişisin. Bu yüzden seni üzmek, senden çok benim canımı acıtıyor. Lütfen özrümü kabul et ve seni dünyanın en mutlu insanı yapmaya kaldığım yerden devam edeyim.

Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem, affeder misin beni?

sevgiliye özür mesajları

Sana olan üzüntümü nasıl anlatsam ki… Canım aşkım lütfen, özür diliyorum. Sen de kabul et özrümü.

Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmış.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür Dilerim!

Bu gün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum.

özür dileme hediyesi

Hatalardan ders çıkaran insanlar vardır ya işte o insanlardan biri de benim. Lütfen bağışla beni.

Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilerim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canımın canı.

Düşünmeden konuştuğum ve hak etmediğin şeyler söylediğim için üzgünüm aşkım. Hatamı nasıl telafi edeceğim bilmiyorum ama telafi edeceğime emin ol. Sen yeter ki beni affet!

Özür dilerim aşkım.

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor.

sevgiliye özür mesajları

Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var. Onlar seni görmeye, senden özür dilemeye ve sana olan aşkımı haykırmaya geldiler. Ne olursun onlara bir kulak veriver…

Çiçekler nasıl muhtaçsa yaşamak için suya, ben de sana o kadar muhtacım. Sen olmadan yaşamanın ne olduğunun farkında bile değilim. Sen varsan ben varım. Sen yoksan ben yokum. Affet beni.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerde kaybolurmuş, sen de benim için kocaman gülümser misin?

Affetmek büyüklüktür Sevgilim sen de beni affederek göster büyüklüğünü…

Sana yaptığım kabalığı affeder misin? Senden özür dilesem beni yeniden dinler misin?

Sevgiliye Beni Affet Mesajları

Seni kırmak hayatta isteyeceğim son şey bile değil. Lütfen gülümse ve gözlerime bak… Orada ve ruhumun her zerresinde sen varsın. Bana küsersen, yaşamam ki… Özür dilerim… Tüm hücrelerimle tüm hücrelerinden, Özür Dilerim…

Unutturmak için çok zamana ihtiyacım var biliyorum. Ancak ben her gün her saat senden özrümü dilemeye devam edeceğim.

Bebeğim seni üzdüğüm için çok özür dilerim. Seni çok seviyorum ve bir daha da hiç üzmeyeceğim. Ben affet ve eskisi gibi sev lütfen…

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

sevgiliye özür mesajları

Dünyanın en tatlı eşi, beni affedebilecek mi? Eve geldiğimde seni yine mutsuz görmemek için inan bana istediğin her şeyi yaparım. Çok üzgünüm aşkım!

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

Sensiz bir dünya düşünemiyorum. Lütfen beni affet bebeğim!

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!

Yıldızlar geceyi nasıl aydınlatıyorsa, sen de benim karanlığımı aydınlatıyorsun. Sen olmadan zifiri bir yalnızlığın içinde yolumu bilmeden yürüyorum. Bir kez daha tut ellerimi. Sürekli aydınlansın yaşamımız.

sevgiliye özür mesajları

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, ne olur!

Cesaretimi topluyor ve senden bir kez daha özür diliyorum. Çünkü şu an için senden özür dilemek benim için en büyük güçlülük göstergesi. Sensiz kalmaksa en korkunç kâbus!

Her şey için çok üzgünüm. Seni yeniden kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Biri fiziksel özürlüler, bir de hatalarıyla yaşayan özürlüler (benim gibi)

Dünyanın en güzel gözlerine bir kez daha bakabilmek için her şeyi değiştirmeye razıyım. Yeter ki sen beni tekrar kabul et.

sevgiliye özür dilerim hediyesi

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım. Saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum. Ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Bugün hayatımın anlamı doğdu, ama ben yanında olamadım. Beni ne olur affet aşkım. Kalbim, aklım her an, her saniye seninle olsa da, bedenim yanında olamadı. Biliyorum çok kızgınsın bana. Söz veriyorum bu özel gününü telafi edeceğim, yeter ki sen bir kez gül bana. Affettim de Sevgilim.

sevgiliye özür mesajları

Yolumu kaybettiğim zamanları düşündüm hep. Neden bu yanlışları yaptım sana karşı diyerek. Her şeyi biliyorum artık. Her şeyi nasıl düzelteceğimi biliyorum. Sadece bana vereceğin şansı istiyorum.

Beni anlayan tek varlıksın. Bu konuda da anlayıp affedebilecek misin? Özür dilerim.

Gözlerimin içine bak ve seni ne kadar çok sevdiğimi gör sevgilim. Tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırır! Senin için ölürüm… Yaptığım hataları telafi etmek için son şans istiyorum. Lütfen o şansı bana son kez ver sevgilim. İnan seni buna pişman etmeyeceğim.

Yaşam ve ölüm kadar kesin işlediğim kabahatler. Yanlışlarımın farkına vardım. Sadece sana ihtiyacım var ve senin sevgine.

Büyükler her zaman haklı değildir. Çünkü büyüklerde hatalar yapar ama affetmek büyüklüğün ta kendisidir. Sen de bu sefer benim için bir büyüklük yap ve affet ben ne olur…

Bu gün ilk defa üzmüştüm seni, bu gün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum, çocukluğa bağladım ne olur affet beni…

sevgiliye özür mesajları

Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yana dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım, biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.

Gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Birçok hata yaptım. Belki gözlerim kördü. Ama seni kaybedebilecek kadar cesur değilim. Bağışlayabilecek misin beni?

Gülen yüzünü soldurduysam lütfen beni affet…

İnsan hata yapar sözüm yok sana, bir sitemin bile yürek yakıyor…

İnatlaşmak ve kırmak da nereden çıktı? Bir söz tüm hayalleri yıktı. Sevmek ne anlama geliyor biliyor musun? Sevdiğinin bastığı yere halı, uğruna divane olmaktır. Ben de uğruna deli divane oluyor ve tüm yaptıklarım için senden çok özür diliyorum. Beni affet aşkım.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Ben büyük bir hata yaptım ve şimdi hatasını anlayan biri olarak kapına geldim. Bağışlamak büyüklüktür. Özür dilerim.

özür hediyesi sevgiliye

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm.

Seni çok üzüyorum ve kendim bile yaptığım hatalardan sıkılmış durumdayım. Ancak bu durumu düzeltmem için son bir şansa ihtiyacım var. Eğer o şansı bana verirsen söz veriyorum her şeyi düzelteceğim.

Nefes almak kadar yaşamsal bir varlıksın benim için. Sen olmayınca nefesim kesiliyor, daralıyorum, boğuluyorum. Tekrar hayata döndür beni. Tek bir af istiyorum senden.

Seni mutsuz görmekten nefret ediyorum ama seni mutsuz eden de benim. Bu yüzden ben kendimi asla affetmeyeceğim. Ama senin beni affetmeni bekliyorum. Lütfen beni affet!

Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan, ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki. Tutunduğum dalsın. Beni affet.

bayan sevgiliye hediye

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Benle iletişimi kestiğinden beri eksiğim. Beni lütfen affet!

İnan ki istemeden oldu, çok ama çok özür dilerim…

Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağıma ve seni bir daha üzmeyeceğime söz verebilirim aşkım. Bizim aşkımız çok büyük ve unutulmaz. Biliyorum sende özlüyorsun beni ama gururun engel oluyor. Affet artık barışalım, gurur sevgiyi yıpratır, gel de yıpranmasın aşkımız ben her şeyi telafi etmeye hazırım.

Hatasız insan olmaz. O kadar çok hata yaptım ki belki de insan olmamam lazım benim. Sadece pişmanım ve affını istiyorum.

Bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.