+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Oğlak Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

Oğlak Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

Oğlak burcu kadınlarının romantik ve girişken yapıya sahip olduğunu bilmekteyiz. Fakat oğlak burcu kadınlarının bir diğer bilinen özelliği ise, çok çalışkan ve düzenli olmalarıdır. Bir oğlak burcu kadını ile birlikteyseniz ve oğlak kadınına sürpriz planı hazırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tavsiyelerimize kulak vererek, harika sürprizler yapabilirsiniz. Peki, zor beğenen ve seçici oğlak burçları ne gibi sürprizlerden hoşlanır bir göz atalım. 

Antika Eşyalar

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınlarının en büyük ilgi alanı ve hoşlandıkları şeylerden biri tabii ki, antika eşyalardır. Eğer, oğlak burcu kadına sürpriz fikirleri düşünüyorsanız hemen bir antika eşyalar satan dükkana giderek, güzel ve otantik bir hediye alın. Bu hediyeyi kendisine hiç beklemediği bir anda vererek ya da haberinin olmadığı bir anda evin bir köşesine yerleştirerek takdim edebilirsiniz. Emin olun bu sürpriz oğlak kadınlarının en çok beğeneceği sürprizlerden biri olacaktır.

Konser Bileti

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınlarının en çok hoşlandığı aktivitelerden biri de tabii ki konserlerdir. Yüksek sesli ortamlar oğlak kadınlarına göre olmasa da yine de konsere hayır diyemezler. Oğlak burcuna sürpriz önerileri düşünürken listenize eklemeniz gereken önerilerden biri de konser bileti satın almaktır. Sevdiği sanatçının konser biletini alarak sevdiğiniz kişiye harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tarz sürprizler, oğlak kadınlarının en çok hoşuna giden sürprizlerdendir.

Tatil İçin Uçak Bileti

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınları sakinlik ve huzurdan hoşlanan kadınlardandır. Bu nedenle, oğlak kadınları için tercih edeceğiniz sürprizlerden biri tatil biletleri olabilir. Romantizmden fazlası ile hoşlanan oğlak kadınlarına mini bir tatil yapmak için bilet aldığınızı söylemeniz ve ardından bileti kendisine uzatmanız oldukça hoş bir sürpriz olacaktır. Oğlak burcu kadına sürpriz fikirleri araştırırken mutlaka not etmeniz gereken fikirlerden biri de tatil bileti fikridir.

Eşsiz Kokulu Parfüm

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak burcu kadınları yoğun kokulardan hoşlanan kadınlardır. Bu nedenle sürpriz yaparken de hediye alırken de zevklerini ön planda tutarak tercih yapmalısınız. Oğlak burcu kadınları da başak burcu kadınları gibi zor beğenen ve çok eleştiren kadınlardır. Burçlara göre sürpriz fikirleri farklılık gösterse de oğlak kadınlarının en çok hoşuna giden sürprizlerden biri, klasik bir Fransız parfümü almanız olacaktır. Bu koku, oğlak kadınlarının kokusudur. Sevdikleri kokulara göre bir hediye vermeniz, oğlak kadınları için en güzel sürprizlerden biri olacaktır.

Kamp Gezisi

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınları için hazırlayacağınız sürpriz planlarının, karakterlerine uyumlu planlar olmasına dikkat etmeniz, kendilerini daha önemli ve özel hissetmelerini sağlayacaktır. Oğlak kadınına doğum günü sürprizi yaparken tavsiye ettiğimiz sürpriz fikirlerden biri de kamp gezisi organize etmenizdir. Böyle farklı fikirlere sahip olmanızı çok beğenecek olan oğlak kadınlarının en çok hoşuna gidecek sürprizlerden biri de tabii ki kamp gezisi olacaktır.

El Yapımı Takı Tasarımı

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak burcu kadınlarının en çok hoşuna gidecek olan sürprizlerden biri de kendi elleriniz ile tasarladığınız takılar olacaktır. Çünkü oğlak burcu kadınları, gösterişten uzak bir burç olduğu için daha çok emek ve anlam taşıyan sürprizleri beğenirler. Örneğin, oğlak kadınına yılbaşı sürprizi yapmak istiyorsanız, kendi tasarımınız olan bir takıyı kendisine takdim edebilirsiniz. Yeni yılda sana şans getirmesi dileği ile diye not bırakarak, harika bir sürpriz yapmış olursunuz. Aynı şekilde, el yapımı takı tasarımlarını, oğlak kadınına sevgililer günü sürprizi olarak da takdim edebilirsiniz. Bu tarz sürprizler oğlak kadının çok hoşuna gidecektir.

Yemek Hazırlayın

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak burcu kadınlarının emek verilen sürprizlerden hoşlandığını bilmekteyiz. Bu nedenle, hazırlayacağınız sürprizlerin anlamlı sürprizler olması gerekmektedir. Oğlak kadınına çok değerli ve pahalı hediyeler almak yerine kendi uğraşınızla ona bir yemek masası hazırlamanız daha güzel bir sürpriz olacaktır. Örneğin, oğlak kadınına anneler günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız, oldukça anlamlı bir şekilde evde kendi elleriniz ile yemek hazırlayabilir veya güzel bir davet ile evinize çağırabilirsiniz.

kız arkadaşa hediye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.