sadsad x
asdasd
Oğlak Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

Oğlak Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

Oğlak kadınları için bu yazımızda sizlere harika sürpriz önerileri sunacağız! Öncelikle Oğlak burcu kadınların özelliklerini tanıyalım. Profesyonel bir kariyer yapmaya çalışırlar. Kendisini tatmin edecek ve fikirlerine katılacak bir erkek bulamayacağını hissederse, bu kadın bir eşe değil, profesyonel başarıya ihtiyacı olduğu fikriyle işe atılır. Partnerine uyum sağlayabilir ama asla ona hükmetmesine izin vermez. Oğlakların doğasındaki en iyi özelliklerden biri, olağanüstü yetiştirilme tarzları ve kendilerini kontrol edebilmeleridir. İradeleri ve dayanıklılıkları sayesinde, Oğlak burcu kadınları etrafındakilere her zaman iyi ve istikrarlı bir ruh hali içindeymiş gibi görünecektir. Ancak Satürn'ün huysuzluğunu, karamsarlığını ve melankolisini yenmek için büyük bir çabaya ihtiyacı vardır. Oğlak kadınları seksidir ama ihtiyaçları sınırlıdır, çeşitliliği, deneyleri sevmez.

Oğlak kadınları başkalarını aşırı derecede eleştirirler ve kendileri hakkında çok iyi fikirlere sahiptirler. Değişen koşullardaki katılıkları sinir bozucu olabilir. Ve o inat, fanatizm, gaddarlık, cimrilik, şüphe, bazen onu çok seven insanlar bile dehşete düşüyor. Oğlakların en olumsuz özelliklerinden biri ev içi zorbalıktır. Birçoğu, bu kadınların dar bir hobi ve ilgi alanına sahip olduğu konusunda hemfikir olacaktır. Demir mantık, güçlü ruh ile karakterize edilirler. Hedefinin peşinden koşan, sağlam, titiz, telaşsız, ölçülü, dayanıklı bir kadındır. Oğlaklar, sıkı çalışma, sorumluluk, doğruluk, talepkarlık, organizasyon ve gerçekçilik ile yoğrulmuşlardır. Gerçekten harika özellikler - güvenilirlik, dikkat. Bundan uzak, herkese değil, Oğlaklara yaratıcı yetenekler, parayı mükemmel şekilde yönetme yeteneği, dürüstlük, sıkı çalışma ve gelişme arzusu verilir.

Oğlak kadınlarıyla yaşamak zordur çünkü itaat etmeyi öğrenmeli, onların özlemlerini ve gereksinimlerini anlamalısınız. Çeşitliliği, deneyleri sevmezler. Onlarla yaşamak zordur çünkü itaat etmeyi asla bilmezler. Onların özlemlerini ve gereksinimlerini anlamalısınız. Oğlak burcu kadınlarının romantik ve girişken yapıya sahip olduğunu bilmekteyiz. Fakat oğlak burcu kadınlarının bir diğer bilinen özelliği ise, çok çalışkan ve düzenli olmalarıdır. Bir oğlak burcu kadını ile birlikteyseniz ve oğlak kadınına sürpriz planı hazırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tavsiyelerimize kulak vererek, harika sürprizler yapabilirsiniz. Peki, zor beğenen ve seçici oğlak burçları ne gibi sürprizlerden hoşlanır bir göz atalım. 

Antika Eşyalar

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınlarının en büyük ilgi alanı ve hoşlandıkları şeylerden biri tabii ki, antika eşyalardır. Eğer, oğlak burcu kadına sürpriz fikirleri düşünüyorsanız hemen bir antika eşyalar satan dükkana giderek, güzel ve otantik bir hediye alın. Bu hediyeyi kendisine hiç beklemediği bir anda vererek ya da haberinin olmadığı bir anda evin bir köşesine yerleştirerek takdim edebilirsiniz. Emin olun bu sürpriz oğlak kadınlarının en çok beğeneceği sürprizlerden biri olacaktır.

Konser Bileti

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınlarının en çok hoşlandığı aktivitelerden biri de tabii ki konserlerdir. Yüksek sesli ortamlar oğlak kadınlarına göre olmasa da yine de konsere hayır diyemezler. Oğlak burcuna sürpriz önerileri düşünürken listenize eklemeniz gereken önerilerden biri de konser bileti satın almaktır. Sevdiği sanatçının konser biletini alarak sevdiğiniz kişiye harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tarz sürprizler, oğlak kadınlarının en çok hoşuna giden sürprizlerdendir.

Tatil İçin Uçak Bileti

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınları sakinlik ve huzurdan hoşlanan kadınlardandır. Bu nedenle, oğlak kadınları için tercih edeceğiniz sürprizlerden biri tatil biletleri olabilir. Romantizmden fazlası ile hoşlanan oğlak kadınlarına mini bir tatil yapmak için bilet aldığınızı söylemeniz ve ardından bileti kendisine uzatmanız oldukça hoş bir sürpriz olacaktır. Oğlak burcu kadına sürpriz fikirleri araştırırken mutlaka not etmeniz gereken fikirlerden biri de tatil bileti fikridir.

Eşsiz Kokulu Parfüm

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak burcu kadınları yoğun kokulardan hoşlanan kadınlardır. Bu nedenle sürpriz yaparken de hediye alırken de zevklerini ön planda tutarak tercih yapmalısınız. Oğlak burcu kadınları da başak burcu kadınları gibi zor beğenen ve çok eleştiren kadınlardır. Burçlara göre sürpriz fikirleri farklılık gösterse de oğlak kadınlarının en çok hoşuna giden sürprizlerden biri, klasik bir Fransız parfümü almanız olacaktır. Bu koku, oğlak kadınlarının kokusudur. Sevdikleri kokulara göre bir hediye vermeniz, oğlak kadınları için en güzel sürprizlerden biri olacaktır.

Kamp Gezisi

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak kadınları için hazırlayacağınız sürpriz planlarının, karakterlerine uyumlu planlar olmasına dikkat etmeniz, kendilerini daha önemli ve özel hissetmelerini sağlayacaktır. Oğlak kadınına doğum günü sürprizi yaparken tavsiye ettiğimiz sürpriz fikirlerden biri de kamp gezisi organize etmenizdir. Böyle farklı fikirlere sahip olmanızı çok beğenecek olan oğlak kadınlarının en çok hoşuna gidecek sürprizlerden biri de tabii ki kamp gezisi olacaktır.

El Yapımı Takı Tasarımı

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak burcu kadınlarının en çok hoşuna gidecek olan sürprizlerden biri de kendi elleriniz ile tasarladığınız takılar olacaktır. Çünkü oğlak burcu kadınları, gösterişten uzak bir burç olduğu için daha çok emek ve anlam taşıyan sürprizleri beğenirler. Örneğin, oğlak kadınına yılbaşı sürprizi yapmak istiyorsanız, kendi tasarımınız olan bir takıyı kendisine takdim edebilirsiniz. Yeni yılda sana şans getirmesi dileği ile diye not bırakarak, harika bir sürpriz yapmış olursunuz. Aynı şekilde, el yapımı takı tasarımlarını, oğlak kadınına sevgililer günü sürprizi olarak da takdim edebilirsiniz. Bu tarz sürprizler oğlak kadının çok hoşuna gidecektir.

Yemek Hazırlayın

oğlak burcu kadınlarına sürpriz

Oğlak burcu kadınlarının emek verilen sürprizlerden hoşlandığını bilmekteyiz. Bu nedenle, hazırlayacağınız sürprizlerin anlamlı sürprizler olması gerekmektedir. Oğlak kadınına çok değerli ve pahalı hediyeler almak yerine kendi uğraşınızla ona bir yemek masası hazırlamanız daha güzel bir sürpriz olacaktır. Örneğin, oğlak kadınına anneler günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız, oldukça anlamlı bir şekilde evde kendi elleriniz ile yemek hazırlayabilir veya güzel bir davet ile evinize çağırabilirsiniz.

kız arkadaşa hediye

Oğlak burcu kadınların karakteristik özelliklerini saydıktan sonra şimdi Oğlak burcu kadınlara doğum günü sürprizi veya Oğlak burcu kadın için yılbaşı sürprizleri nelerdir sorularına yanıt arayacağız. Oğlak burcu kadınlara bu listede güzel sürpriz seçenekleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan sürpriz hediyeler, Hediyemen'de bulunuyor ve Oğlak burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Oğlak burcu bayanlar için hangi sürprizler var birlikte göz atalım;

Oğlak Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

1 -) Doğum Günü Hediyesi Çay Fincanı
2 -) Bayanlara Özel Resimli Ahşap Tepsi
3 -) Kişiye Özel Siyah Rugan Deri Cüzdan Bayan Modeli
4 -) İsme Özel Arama Motoru Kupa Bardak
5 -) Kalp ve Gül Motifli Sevgili Çikolataları
6 -) Kadınlar İçin Harfli Türk Kahvesi Fincanı
7 -) Kadın Sevgiliye Hediye Çubuk Anahtarlık
8 -) Bayanlara Hediye İsimli Makyaj Aynası
9 -) Sevgiliye Özel Web Sitesi
10 -) Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü
11 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor
12 -) Doğum Günü Kutlayan Kadın Karikatürlü Mousepad
13 -) Kadınlara Özel İsim Yazılı El Makyaj Aynası
14 -) Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak
15 -) Birlikte Güzel Yıllara Hediye Kutusu

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.