sadsad x
asdasd
Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

17 Mart 2020

Oğlak burcu özellikleri arasında kararlılıkları, sabırlı olmaları, çalışkanlığı ve güvenilirliği ön plandadır. Sorumluluk sahibidir ve mükemmelliyetçi bir burçtur. İyi bir eş ve anne-baba olabilirler. Disiplinli yanını hayatının her alanında görebilirsiniz. Tedbirli ve ihtiyatlıdır. Yalnızlığa düşkün olan oğlak burcu, dik başlı ve kuşkucudur. Yapılan hataları pek kolay affettiği söylenemez. Genelde karamsar olan oğlak burcu her ne olursa olsun asla vazgeçmez ve pes etmezler. Dışarıdan oldukça ciddi ve mesafeli bir duruşları vardır. İş ve kariyer onun için oldukça önemlidir. Statü onun olmazsa olmazıdır. İlişkilerinde ciddi birliktelikleri tercih ederler. Güven ve sadakat bir ilişkide en çok önem verdiği iki şeydir. Sürprizleri pek seven bir yapısı yoktur, genelde disiplinli ve planlı, programlıdır. Gereksiz ve boş sohbetlerden uzak durmayı tercih eder. Partnerlerinin de sosyal bir statüye sahip olmalarını arzu ederler.  Güvenilir ve son derece sadıktırlar. 

OĞLAK BURCU YÜKSELENİ

oğlak burcu özellikleri

Oğlak burcu yükseleni olanların ne kadar ciddi olabileceklerini tahmin etmek biraz zor olabilir. Sabırlıdır ve acele hareket edip karar vermekten kaçınırlar. İstediklerine sahip olabilmek için önceden plan yapmış, üzerinde düşünmüş ve sonunda da elde etmiş kişilerdir. Melankolik bir yapıları vardır. Ciddi bir mizaçları vardır. Ancak bu neşeli olamayacakları anlamına gelmez. Hırslı bir karakterleri vardır. Bu zaman zaman olumlu olduğu gibi kimi zaman da olumsuz yönde hayatlarını etkileyebilir.

OĞLAK BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

oğlak burcu özellikleri

Oğlak burcu kadın özellikleri arasında çalışkanlık, neşe, dürüstlük ve güçlü olma arzusu ön plandadır. Bilgi ve kültür, entelektüel bir yaşam onun için zenginliği ifade eder. Çoğu zaman karamsarlığından ötürü kendine duvar ören oğlak burcu kadını, güven konusunda da şüphecidir. Kimseye kolayca güvenemezler. Maddi konularda da cimrilik boyutunda eli sıkı olabilirler. Tedbirli olma konusunu biraz abartabilirler. Hırslı ve güçlü bir yapıları vardır. İş hayatında da bu özellikleri sayesinde birçok işte başarılı olabilecek yapıdadırlar. Her zaman bilgi onlar için önemlidir ve her zaman kendilerini geliştirmeyi hedeflerler. Son derece mantıklı ve de gerçekçi bir bakış açısına sahiptir. Çabuk karar verebilirler.

oğlak burcuna hediye fikirleri

Partnerinde ilk baktığı nezaket ve dürüstlüktür. Ciddiyetine ya da mesafesine kanıp hayatı sevmediği düşünülebilir ancak durum bunun tam tersidir. Hayatı sever ve dolu dolu yaşamak ister. Evliliğinde partneriyle sosyal bir birlikteliğinin olmasını arzu eder. İyi, sadık bir eş olacaktır.  Kendi kuralları vardır ve bu prensiplerinden vazgeçmeyecektir. Çocuklarına tüm sevgi ve şefkatini verebilecek olan oğlak burcu kadını, sevecenliğinin yanında sahiplenme dürtüleri nedeniyle zaman zaman sorun yaşayacaktır.

OĞLAK BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

oğlak burcu özellikleri

Oğlak burcu erkek özellikleri arasında çalışkan olması ve hırslı, sevecen olması da ön plandadır. Maddiyat onun için önemlidir ve nasıl para kazanacağını iyi bilir. Tutumlu bir burçtur. Güvenilir ve disiplin sahibi oğlak burcu erkeği, düzeni tercih eder. Soğukkanlıdır, duygularını hemen ele vermez. Dost seçiminde katıdır ve sevdiklerine çok önem verir.

burçlara göre hediye

Özgürlüklerine düşkündür. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Onu kısıtlamalarla sımayacak kendine uyan bir eş ile mutlu olabilir. Sevdiğine karşı sadık bir erkektir. Akıllı ve bakımlı partnerleri tercih ederler. İdeal bir eş olabilirler. Çocuklarına karşı da iyi bir baba olacaktır. Onları en güzel şekilde yetiştirmek isteyecek ve bunun için de elinden geleni fazlasıyla yapacaktır.

OĞLAK BURCU HAFTALIK

oğlak burcu özellikleri

Oğlak burcu haftalık yorumunda, iş hayatı, eğitim ve seyahatler gündeminizde olabilir.  Hayatı sorguladığınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni amaçlar edinmek isteyebilirsiniz. Bu hafta karşılaşacağınız gelişmelerle yeniden geleceğe dair beklentileriniz olacaktır.

burç özellikleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.