sadsad x
asdasd
Öğretmene Anneler Günü Mesajı

Öğretmene Anneler Günü Mesajı

23 Ekim 2020

En az annelerimiz kadar bizim için emek harcayan, bilgisini ve tecrübelerini bizim için kullanan öğretmenlerimiz bir noktada bizim anne yarımızdır. Bizim gibi yüzlerce çocuğun eğitimine gönlünü vermiş olan öğretmenlerimizin emeklerinin karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz. Yaşımız kaç olursa olsun, mezun olup okuldan ayrılalı ne kadar zaman geçmiş olursa olsun her zaman öğretmenlerimizi sevgi ve özlemle anarız. Sevgisini her daim üzerimizde hissettiğimiz öğretmenlerimizin bizim başarılı ve iyi olmamızdan başka istedikleri bir şey yoktur. Hayatımız boyunca üzerimizde taşıyacağımız emekleriyle bizleri olduğumuz noktaya taşıyan öğretmenlerimizi her daim arayarak ya da mesaj atarak iyi hissettirebiliriz. Bunun yanında duyduğumuz sonsuz sevgiyi ve sonsuz saygıyı onlara hissettirmemiz de öğretmenlerimizin mutluluklarının artmasını sağlar. Özellikle Öğretmenler Günü, öğretmenlerin sevgiyle sarıldıkları bir gün olarak öne çıksa da Anneler Günü ve Babalar Günü de öğretmenlerimize olan duygularımızı ifade etmemiz için iyi birer şanstır. Eğer henüz öğrenciyseniz öğretmeninizi mutlu edecek küçük bir hediye ya da çiçek alabilirsiniz. Üzerine ekleyebileceğiniz duygusal bir öğretmene Anneler Günü mesajı ise hediyenizin değerini artırabilir. Öğretmenlerinizden uzak olduğunuz zamanlarda ise yine onları arayarak ya da kısa bir mesaj atarak mutlu edebilirsiniz. Duygularınızı etkileyici bir şekilde ortaya koymak için de öğretmene Anneler Günü mesajı içeriklerine göz atabilir, bu mesajlardan yola çıkarak kendi mesajınızı hazırlayabilirsiniz. Yıllar sonra dahi sizi okul yıllarınıza götüren öğretmenlerinizi bir mesaj işe mutlu edebilir, hatırlanmanın getirdiği iyi hissi onlara yaşatabilirsiniz.

Öğretmene Özel Anneler Günü Kutlama Mesajları

~ Bana hayatı, herşeyi öğreten biricik öğretmenim. Anneler gününüz kutlu olsun.

~ Annem gibi sevdiğim tek insansınız. Hayatımdaki en özel insan oldunuz. Sizin öğrettikleriniz benim için yalnızca okulda işe yarayan bilgiler değil hayatımı etkileyen, bana farklı bakış açıları katan bir insan oldunuz. Bu kutsal mesleği en güzel icra eden öğretmenim. Anneler Gününüz kutlu olsun. Neşeniz hiç eksik olmasın.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Anneler Günün kutlu olsun aşkım!

~ Bana soru sormak, merak etmek ve düşünmek için ilham veren canım öğretmenim, benim için yaptığınız her şey için teşekkürler... Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Anneler Günün kutlu olsun!

~ Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bize her zaman vakit ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Anneler Gününüz Kutlu Olsun.

~ Öğretmen taze ruhları işleyen ustadır. Canım Öğretmenim Anneler Günün Kutlu Olsun.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Şayet siz olmasaydınız, dünyanın en eksik insanlarında birisi olurdum. Bana hayattaki güzel şeyleri gösterip, bugünkü halime gelmemin en büyük destekçisi oldunuz. Yüzünüzdeki o güzel gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz umarım. İyi ki varsınız öğretmenim.

~ Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

öğretmene anneler günü mesajları

~ O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Anneler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim.

~ Bir öğretmen olmaktan fazlası oldunuz benim için. Bir dost, bir destekçi kısacası her şey oldunuz. Bana verdiğiniz destekleri asla unutmayacağım. Hayat boyu mutlu olmanız dileğiyle. Anneler Gününüz kutlu olsun.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz. Anneler gününüz kutlu olsun.

~ İyi ki siz benim öğretmenimsiniz. Sizi çok seviyorum canım öğretmenim. Anneler gününüz kutlu olsun.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Okula gelmenin en zor olduğu günlerde bile sizin dersiniz için koşa koşa gelirdim. Siz adeta sınıf üzerinde açan bir güneştiniz ve ışığıız ile bizleri aydınlattınız. En özel gününüz, Anneler Gününüz kutlu olsun.

~ Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana sürekli ilham verdiğiniz için size minnettarım. Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Sizin öğrettikleriniz olmasa karanlık bir kuyuda sıkışmış bir şekilde yaşamım geçerdi. Beni kuyudan çıkarıp, hayatı öğrettiğiniz için ne kadar teşekkür etsem. Öğrencilerinizi ısıtan o güzel gülüşünüz yüzünüzden hiç eksik olmasın. İyi ki varsınız öğretmenim.

~ Bir bataklığı bile en güzel kokularla dolu bir gül bahçesine çevirebilecek, dokunduğu her şeyi güzelleştirebilecek tek insan olan öğretmen benim için siz oldunuz. Ruhumun bataklığını bir bahçeye çevirdiniz. Yaşamın güzel yönlerini bana siz gösterdiniz. Gününüz kutlu olsun. Nice anneler gününe...

öğretmene anneler günü mesajları

~ Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

~ Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Herhangi bir sebep olmadan bana rehberlik eden ve ilham kaynağı olan sevgili öğretmenim, size olan borcumu asla ödeyemem. Anneler Gününüz kutlu olsun!

~ Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

~ Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana ilham verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama ilham verdiniz… Herkesin başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

Öğretmene Anneler Günü Sözleri

Hepimizin hayatında asla unutamayacağı, sözleriyle ruhlarımıza dokunan öğretmenler olmuştur. Öğrettikleri birçok bilginin yanında ömrümüzün sonuna kadar bize rehberlik edecek ışıklarıyla da öğretmenlerimiz çok değerlidir. Bir noktada içimize karşılıksız sevmenin tohumlarını atanlar da öğretmenlerimizdir. Hem öğrenmeyi hem de öğretmeyi seven öğretmenlerimiz, henüz küçük bir çocukken çıktığımız yolcukta, bir birey olarak varlığımızı ortaya koymaya başladığımız gençlik anlarımıza kadar yanımızda yer alırlar. Uzun bir süreç olan eğitim hayatında üzerinizde hem sevgisini hem de emeğini her zaman hissettiğiniz, sizi sarıp sarmalayan ve koruyan öğretmenlerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz. Onlara duyduğunuz saygıyı ifade etmeniz için en iyi fırsatlardan birisi de Anneler Günü’dür. Duygularınızı açıkça ifade edebilir, onlara minnettarlığınızı sunabilirsiniz. Hislerinizi ifade etmekte zorlandığınızda ya da daha etkileyici bir şekilde iletmek istediğinizde ise öğretmene Anneler Günü sözleri en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Hem kendi öğretmenlerinizin hem de tüm öğretmenlerin Anneler Günü’nü çarpıcı sözlerle sosyal medya platformları üzerinden paylaşabilir, dilerseniz çevrenizdeki öğretmenlere de iletebilirsiniz. Bu sayede öğretmenlerinize unutamayacakları bir Anneler Günü deneyimi de yaşatabilirsiniz. Pek çok emek vererek yetişmemizde rol oynayan öğretmenlerimiz için hazırlanan anlam dolu sözlerle onlara olan sevginizi ve hislerinizi iletebilirsiniz. Öğretmeninize ve tüm öğretmenlere kendilerini çok daha iyi ve de özel hissettirecek Anneler Günü sözleri ile onlara duyduğunuz saygıyı açık ve çarpıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

~ Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Anneler günüzü kutlarım canım öğretmenim.

~ Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Anneler Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenim.

~ Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin. Anneler günün kutlu olsun öğretmenim.

~ Canım öğretmenim anneler günününüzü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsınız.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

~ Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Anneler Gününüz kutlu olsun.

~ Bana hayal kurmayı ve bu hayallere ulaşmak için nasıl çalışmam gerektiğini öğreten, bir öğretmenden daha çok arkadaş gibi davranan ve ilham veren muhteşem öğretmenim, Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki… Anneler Gününüz kutlu olsun!

~ Öğrencilerin senin kadar harika bir öğretmenleri olduğu için çok şanslı. Kaybolduklarında ve zayıf hissettiklerinde beni aydınlattığın gibi onları da aydınlatacağını biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim!

~ Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Anneler Günün kutlu olsun!

~ Bütün bir sınıfa anne olup hepimize kalbine dokunup bizleri birer tohum iken ağaca çevirdiniz. Sizin sayenizde güçlü ve sarsılmaz bir insan oldum. Hayatta başardığım her şeyin içinde payınız oldu. Anneler Gününüz kutlu olsun. İyi ki sizin öğrenciniz olmuşum.

~ Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Anneler Günün kutlu olsun!

~ Endişelenecek çok fazla şeye sahip olsanız bile, hepimizin yani tüm öğrencilerinizin günlük sorunlarını dinlemek için zaman ayırmayı başaran harika insana… İlginiz hepimiz için fark yarattı. Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Anneler Gününüz kutlu olsun!

~ Hayatıma değer katan canım öğretmenim. Anneler Günün Kutlu Olsun

~ Tüm fedakarlıkları göğüsleyen canım öğretmenim. Siz öğretmen olarak nasıl eşsizseniz, anne olarakta o kadar mükemmelsiniz. Anneler gününüz kutlu olsun.

~ Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Anneler gününüz kutlu olsun.

öğretmene anneler günü mesajları

~ Benim hayattaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Yıldız gibi parlıyor ve herkese ilham kaynağı oluyorsun. Anneler Günün kutlu olsun sevgilim!

~ Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı bir yolculuğum olacağından emindim ama bu kadarını ben bile beklemiyordum. Başarı yolunda filizlenecek tohumları ekmemde bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek hiçbir sözcük bulamıyorum. Anneler Gününüz kutlu olsun!

öğretmene anneler günü mesajları

~ İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim anneler gününüz kutlu olsun.

~ Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

~ Bilginle hayatımıza ışık saçıp yön veren canım öğretmenim. Anneler Günün Kutlu Olsun.

Öğretmenlere hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.