sadsad x
asdasd
Sevgiliye Kendini Affettirmenin Yolları

Sevgiliye Kendini Affettirmenin Yolları

30 Haziran 2020

Bir hata yaptım ve sevgilimi kendime küstürdüm diyorsanız hemen umutsuzluğa kapılmayın. Sevgiliye kendini affettirmenin yolları ile aşkınızı kaldığınız yerden devam ettirmeye ne dersiniz? Evet itiraf edelim ki bu çok kolay olmayacak ama seven ve özür dilemek isteyen bir aşığı önünde ne durabilir ki? Sevgilinizden özür dilemeniz elbette etkili bir yöntem olacak ama çoğu zaman bundan çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Yaptığınız hatanın büyüklüğü ve sevgilinizin kırılan onuru ya da gururu affettirmenin yollarını zorlaştırabilir.

özür dileme yolları

Sevgiliden özür dilemek için birçok yol var. Özür hediyesi, özür mesajları… Birçok farklı yol, birçok farklı çare. Sevgilime kendimi nasıl affettirebilirim diyorsanız bu rehber size yol gösteriyor olacak. Sevgilimin kalbini kırdım ne yapabilirim diyenler için, sevgilime kendimi nasıl affettirebilirim diyenler için ya da sevgilim beni nasıl affeder diye merak edenler için harika makale olacak diye düşünüyoruz. o halde hemen birkaç öneri ile işinizi kolaylaştırmaya başlayalım ne dersiniz?

Ona Etkileyici ve Can Evinden Vuracak Özür Mesajları

sevgiliden özür dileme yolları

Sevgiliye özür mesajları göndermeniz ilk adım olarak kabul edilebilir. Onu kırdığınız için ne kadar pişman olduğunuzu dile getirebilir ve hatta bunun için hazır olarak yazılmış birçok özür mesajlarından içinden dilediğimizi seçerek gönderebilirsiniz. Muhtemelen cevap alamayacaksınız ama yılmayın eğer seviyorsa bunu bir geri dönüşü mutlaka olacaktır. Bu geri dönüş elbette seni affettim olmayacaktır ama bu yolda atılacak ufak bir adım olarak kabul edilebilir. Özür mesajınızı elbette kendi kaleminizden çıkararak oluşturursanız çok daha güzel olur. Benim öyle yeteneklerim yok demeyin. Bu acı ile bu üzüntü ile biz kitap çıkaracak kadar duyguya sahip olabilirsiniz. O da sizi iyi tanıyorsa o sözlerin sizin gerçek düşünceleriniz olduğunu anlayacak ve size karşı çok daha affedici olacaktır diye düşünüyoruz. 

Sevgiliden Özür Dilemek İçin Hediye Almak

Sevgiliden Özür Dileme yolları

Sevgiliden özür dilemek için öyle kuru bir mesaj yeter mi sanıyorsunuz? Elbette hayır. Ondan özür dilemeli ama aynı zamanda onu biraz yumuşatmak için şirin bir hediye seçimi yapmalısınız. Daha çok şirin ve ilginç hediyeler almanızı öneririz. Onu hem şaşırtacak hem de kalbini yumuşatacaktır.

sevgiliden özür dileme yolları

Hediye çoğu zaman karşınızda ki kişiye verdiğiniz değeri ve önemi gösterir. Elbette hediyeyi illa özür dilemek için almamak gerekir ama özür de dilenecekse hakkını tam olarak vermelisiniz diye düşünüyoruz. Erkek sevgiliye özür hediyesi aslında birçok şey olabilir. Yani illa özür temalı olması gerekmez ama kadına özür hediyesi biraz daha romantik ve biraz daha duygusal seçimlerden yana yapılmalıdır. İçine espri kattığınızda karşınızda ki kişinin kalbini daha da kolay yumuşatabilirsiniz. Hediyemen sayesinde en güzel özür dileme hediyelerini hatta fazlasını bile bulabilirsiniz. Dilerseniz tek bir ürün, dilerseniz bir kutu dolusu hediye. Bunun için çok büyük bütçeleri ödeyeceğinizi düşünmeyin. Uygun fiyatlı özür hediyeleri de çok fazla. Bütçenize uygun hediye bulmak aslında hiç zor değil. Sadece onun kalbine dokunacak hediyeyi bulmaya özen gösterin yeter.

sevgiliden özür dileme yolları

Özellikle kişiye özel seçimler yaparsanız işiniz çok daha kolaylaşabilir. Sevgiliye özür hediyesi olarak aklınızda alternatif yoksa üzülmeyin hemen sizler için kısa bir araştıra yaparak birçok farklı alternatif sunabiliriz. İşte bunlardan bazıları; 

sevgiliden özür dileme yolları

Bunlar Hediyemen.com adresinde yer alan özür hediyelerinden sadece bir kaçı. Daha o kadar çok farklı seçenekte hediye var ki. Biri mutlaka onun affetmesi için ön ayak olacak bir hediye olmalıdır. Peki, bir hediye ile sevgiliden özür dilemek yeterli olur mu? Elbette olmaz. Özellikle özür dilediğiniz kişi bir kadınsa bu iş biraz daha zorlaşıyor olacak. Ne yapsın? Sizi öylece hemen affetsin mi? Elbette etmesin. Biraz burnunuzun sürtülmesi gerekiyor öyle değil mi? İşte bu sebeple başla neler yapabilirsiniz biraz da ona bakalım. 

Özür Dilemek İçin Romantik Özür Sürprizleri

sevgiliden özür dileme yolları

Romantik özür sürprizleri onun iplerini suya indirecek gibi düşünüyoruz. güzel bir özür mesajı gönderdiğiniz, yetmedi bir özür hediyesi aldınız. Sıra şimdi sizin artık ortaya çıkıp gözlerine bakarak onu ikna etme zamanı. Bunun için baş başa olacağınız ya da sakin bir şekilde yalnız kalacağınız bir mekan ayarlamanız çok daha doğru olacaktır. Bir akşam yemeğine ikna etmek en doğru adım olabilir. Ondan son bir kez sizi dinlemesini istediğinizi söyleyerek romantik bir geceye hazırlıklarınızı yapmaya başlamalısınız.

sevgiliden özür dileme yolları

İlk adım onu bir çiçek ile karşılamaktır. Kadınlar çiçekleri çok severler. Özellikle mis kokulu çiçekler almaya özen gösteriniz. Ansızın arkanızdan çıkardığınız bir çiçeği verebilir ya da o gelmeden masayı çiçekler ile süsleyebilirsiniz. Bu aslında çok klasik gibi görünen ama sevgili ile barışmak için önemli bir adımdır.

sevgiliden özür dileme yolları

Güzel bir akşam yemeği ve mümkünse ortamın süslenmesi ile harika bir özür ortamı oluşturabilirsiniz. Bu romantik ortamda hem özür dilemeli hem de ona güven vermelisiniz. Unutmayın ki aslında güven her şeyden daha önemlidir. Elbette yaptığınız hatayı ve onu neden kırdığınızı bilmiyoruz. Ama gerçekten pişmansanız ve onu çok seviyorsanız bu son şansınızın olduğunu düşünün ve ona kendinizi inandırın. Sadece inandırmak mı elbette hayır. Siz de hatalarınızdan ders alarak vereceğiniz sözleri gerçekleştirmek için her zaman çok dikkatli olmalısınız. 

Sevgiliden Özür Dileme Yolunda Çılgın Hareketler

sevgiliden özür dileme yolları

Sevgiliden özür dilemek için son kozunuz olan çılgın hareketlere geçebilirsiniz. Bu bir tekneye afiş astırmak ya da bulunduğu ortada ondan özür dilediğinizi herkesin önünde haykırarak bağırmak olabilir. Her yerde karşısına çıkmak, asla pes etmeyeceğimizi göstermek de sevgiliden özür dilemenin bir başka adım olacaktır. Ansızın karşısına çıkabilir, olur olmaz yerde sürprizler yaparak onu şaşırtabilirsiniz. 

Sevgiliden Özür Dilemek İçin Samimiyet ve Gerçekçi Olmak

sevgiliden özür dileme yolları

Sevgilimden özür dilemek için neler yapabilirim ya da sevgilime kendimi nasıl affettirebilirim diye yolar arıyorsanız tüm bunlar elbette etkili olabilir ama asıl etkinin kendisi sizsiniz. Sizin hatanızı anlamanız çok ama çok önemli. Samimi ve gerçek duygularınız ile ona ulaşmaya çalışırsanız size bir şans daha verecektir. Bu şansı değerlendirmek ve ölüme kadar devam ettirmek ise yine sizin elinizde. Tüm bu sürprizleri yaparken onu ne kadar sevdiğinizi ve kaybettiğinizde ki mutsuzluğunuzu düşünün. Bu size neler hissediyor. İşte bu hissiniz ona gerçek anlamda ulaşacak ve en güçlü özür olacaktır. Umarız o da bu aşka bir şans verir ve ilişkiniz hiç bozulmaksızın bir ömür boyu devam eder.

sevgiliden özür dileme yolları

Kısaca içten gelen duygular ve düşünceler, küçük bir özür hediyesi ve pişman olmuş bakışlar. Bunların açamayacağı gönül kapısı hemen hemen yok gibi. Şimdi cesaretinizi toplayın ve bir an önce özür dileme planınızı oluşturmaya başlayın deriz.

sevgiliye hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.