sadsad x
asdasd
Sevgiliden Özür Dilemek İçin Hangi Çiçek Gönderilir

Sevgiliden Özür Dilemek İçin Hangi Çiçek Gönderilir

29 Ağustos 2020

Sevgilinizin Kırdığınız Kalbini Onarabilmeniz İçin Çiçek Tavsiyeleri... Birçok farklı nedenden dolayı insanlar istemeden kalp kırabilirler. Siz de sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için bazı tavsiyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Çiçek her kadının kalbine giden yegane bir yoldur. Ancak bazı çiçekler vardır ki gerek anlamları ile, gerek de duruşları ile kalbi fethetmeye yardımcı olurlar. Bu çiçekler özenle seçilmeli ve sevgiliye yakışır olanı tercih edilmelidir. Her çiçek her kadına alınmaz. Çiçek sadece kadınlara alınan bir obje değildir, herkes sevdiğine çiçek alabilir. Erkekler için daha sade çiçekler tercih edilse bile çiçek evrensel bir dil taşır. Bu nedenle sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için çiçek almak oldukça doğru bir davranıştır. Hayatınızdaki en değer verdiğiniz kişiye canlı ve rengarenk çiçekler ile anlamını ifade etmek oldukça hoş bir düşünce olabilir. Bu yazı içerisinde sevgiliye alınabilecek bazı çiçek tavsiyeleri mevcuttur. 

Lilyum

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Lilyum oldukça sade bir görünüşe sahiptir. Bu nedenle erkek ve kadın olarak iki cinsiyet için de uygundur. Kişiler sevdiklerine verdikleri saf değeri bu çiçek ile kolaylıkla ifade edebilirler. Ayrıca saksı ile verilebilecek olan bu çiçek kalıcı bir hediye olabilir. Hediyenin varlığı daima kişinin baş ucunda kalır ise anlamı daha büyük olabilir. Kişi çiçeğe baktığında kendisine verilen değeri görür ve sevgisi daima taze kalır. 

Orkide

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Orkide en naif çiçek olarak nitelendirilebilir. Bu çiçek özellikle özel günlerde tercih edildiği için neredeyse sevgili ile bütünleşmiştir. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için mor bir orkide oldukça iddialı bir seçim olacaktır. Bu çiçek asaleti ile yükselecek ve naif bir bakım isteyecektir. Naif, özel ve güzel bir kadına gönderilebilecek ideal bir çiçektir. Ancak sevgiliniz mor yerine mavi rengi seviyor ise bu seçeneği de bulabilirsiniz. Özel bir çiçektir ve dal olarak satılır. Çok abartılı olmadan tek dal bir orkide ile tatlı bir özür dilemek kolay olacaktır. 

Calla Zambağı

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Zambak çiçeği sadakati temsil eden bir çiçektir. Bu nedenle kırılan bir kalbin ardından gönderilebilecek ideal bir tercih olabilir. Aşkı kutsal olarak ifade eden bu çiçek ile sevgilinize özel olduğunu hissettirmek mümkündür. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için ona sadakatinizi sunmak ideal bir tercih olabilir. Bütün kalp kırıklıkları sevgi ile düzelebilir ve sevginin onaramayacağı bir hata yoktur. Bu nedenle bağlılık ve sevginin en içten şekilde ifade ettiği zambak tercih edilebilir. Zambak büyük ve görkemli bir çiçektir. Bu nedenle büyük özürler için de tercih edilebilir. Sevgilinizin evinde oldukça hoş bir görünüm sağlayacak ve ona özel olduğunu hissettirmek için yeterli bir tercih olacaktır.

Bonsai

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Gösterişi sevmeyen bir kadın ya da erkek için ideal çiçek bonsai olabilir. Bu bitki asla çiçek açmaz ancak yeşilliği ile bulunduğu ortamın havasını kolaylıkla değiştirir. Bu nedenle bonsai sadeliği seven ve gösterişten tamamen uzak durmayı isteyen kişiler için tercih edilebilir. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarmanız için her zaman görkemli çiçeklere ihtiyaç yoktur. Bazen yalnızca düşünmek yeterli olacaktır. Bu çiçek de düşündüğünüzü belli etmenin en güzel tarafı olabilir. Renkli çiçekler yerine sade bir bitkiyi evine koyan sevgiliniz, her aldığı nefeste sizi tekrar anabilir. Bonsai sade ama ince düşünceli bir özür çiçeği olarak bu listede yerini almıştır. Bu çiçekleri alırken sevgilinizi iyi tanımak ve zevklerini bilmek oldukça önemlidir. 

Kırmızı Gül

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Kırmızı gül tamamen artık sevgililer arasında klasikleşmiş bir çiçek olabilir. Ancak yıllar geçse bile anlamını daima korur. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için alabileceğiniz en iddialı çiçek olarak listede yerini almıştır. Bu çiçek sevgilinize karşı duyduğunuz tutkulu aşkı ifade etmek konusunda yeterli olacaktır. Ayrıca bu çiçeği hediye etmenin birçok yolu vardır. Günümüzde kutuda harfler yazılarak da bu çiçeği hediye etmek mümkündür. Farklı çiçekler ile aranje edilebilir ve kendisini ortaya koyma konusunda oldukça iddialıdır. Ancak en eski ve klasik bir yöntem olarak tek bir gül ile sevgi ifade edilebilir. Özür dilemenin büyüklüğüne bağlı olarak bazı kişiler büyük buketleri de tercih edebilirler. Büyük 100 adet gülden oluşan bir buket de her kadının gönlünde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Lale 

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Lale oldukça eski dönemlerden itibaren günümüze gelmiştir. Bu yüzden günümüze ait olmayan ve geçmiş zamanın güzelliklerini taşıyan bir kadın için ideal bir çiçektir. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için ona özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Alabileceğiniz özel bir çiçek ile de sevgilinizin ne kadar özel hissetmesi oldukça ince bir yol olabilir. Eski dönemlerde bu çiçeğin kırmızısı, sevilen kişinin yanağına benzetilirmiş. Diğer bir anlamı ise sevilen kişinin gözyaşıymış. Eğer sevgiliniz sizin yüzünüzden gözyaşı dökmüş ise ona pembe yanaklarını ve gözyaşlarını temsilen bu çiçeği alabilirsiniz. Bu çiçek ile ona ne kadar naif düşündüğünüzü belli ederek özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Birçok kişi sadece 10 tane lalenin oluştuğu buketlerden hoşlanır.

Karanfil

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Bu çiçeğin pembe hali sevginin içtenliğini ifade eder. Bu nedenle seni içten ve kalpten seviyorum demek için bu çiçek tercih edilebilir. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için ona çiçek almayı tercih ederseniz, anlamına dikkat etmeniz gereklidir. Pembe bir karanfil ile bütün yüreğim senin anlamını vermeniz oldukça kolaydır. Ancak sevgiliniz çiçeğin anlamını bilmiyor ise bunu bir not ile açıklayabilirsiniz. Çiçekten daha çok anlamından etkilenebilir ve kendisini daha özel hissedebilir. Sevgi her sorunun çözüm noktasıdır ve içten bir sevgi ile her türlü sorunu çözmeye adım atılabilir. 

Aslanağzı

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Bu çiçek daha çok renkli bir karaktere sahip kadınlar için tercih edilebilir. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarmanız için karakteri ile bağdaşlaşan bir çiçek vermek daha doğru olacaktır. Aslanağzının birçok farklı rengi vardır ve saksı çiçeğidir. Çiçek bakmayı seven ve sevgi ile çiçek büyütebilecek olan bir kadın için ideal bir seçim olabilir. Üstelik tek saksı içerisinde birden fazla renk tercihi yapabilir ve sevgilinize renk cümbüşü hediye edebilirsiniz. Çiçeğe her baktığında renkleri ile enerji bulabilir ve sizin ona karşı sevginizi anımsayabilir. Turuncu, sarı, pembe ve mor gibi birçok renk seçeneği ile oldukça renkli bir özür çiçeği olabilir. Bu çiçeği ortalama 10 santim kadar boy atacak ve sevgilinizin ofisinde hoş bir görünüm yaratacaktır.

Papatya

sevgiliden özür dileme çiçekleri

Şüphesiz ki çiçeklerin en saf ve en masumu olarak anlamlandırılmıştır. Yüzyıllardır sevgililer bu çiçek ile fal bakmış ve birbirlerine kavuşmayı amaçlamışlardır. Sevgilinizin kırdığınız kalbini onarabilmeniz için onun saf kalbi kadar güzel bir çiçek verebilirsiniz. Bu çiçek yeşil dalları arasından uzanan beyaz gövdesi ile oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Büyük bir papatya buketi ile sevginizi ifade edebilir ve onun gözünüzdeki değerini gösterebilirsiniz. Masumiyetini ve saf halini seviyorum demenin en güzel hali papatyadır. Papatya çiçeği bir kişiyi olduğu gibi sevmek anlamına gelir. Değişmene gerek yok, seni her halinle seviyorum demek için papatya çiçeği ideal bir tercih olacaktır. Bu anlamı ifade ettiğini belirten güzel bir not ile gönül fethedilebilir.

sevgiliden özür dileme hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.