+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Özel Gün Sürprizleri

Kısa Sevgililer Günü Mesajları

20 Ocak 2020

14 Şubat'ta her sene hatırlanan ve bu özel gün için sevgililer gününe çok kısa bir zaman kala hediye alma telaşında olan kişiler hediyenin yanında bir de kart notu yazma stresinden kurtaracak olan hazır sevgililer günü mesajlarını sizler için listeledik. 2020 senesinin en sevgi dolu sevgililer gününe özel uzun, anlamlı, komik ya da resimli sevgililer günü mesajları ile hediyenizi daha anlamlı hale getirmeniz mümkün. Senenin en romantik günü olan sevgililer gününde sevdiğiniz insanın sizin için ne ifade ettiğini göstermenize imkan tanıyan mükemmel bir zaman haline dönüşmektedir.

Komik Doğum Günü Mesajları

20 Ocak 2020

Bütün herkesin hayatında muhakkak önemli gün ve anlar bulunmaktadır. Bu anlar bir insanın hayatında her daim güzel olarak geçirmek istediği ve ileride hatırladığında hoş bir hatıra olarak anımsayacağı zaman alanlarından oluşmaktadır. İşte bu tür özel anların en önemlileri arasında yer alan doğum günleri de her sene büyük bir heyecanla kutlanan özel alanlardan biridir. Bu durumda hem kişilerin kendisi açısından hem de sevilenlerin doğum günlerini kutlamaya özen gösterilmektedir.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

18 Ocak 2020

Kahve falı yüzyıllardır insanların hayatında yön veren veya eğlence amaçlı bakılan, bir nevi geçmiş ve gelecek hakkında bilgiler veren aktivitelerden biridir. Kahve falı bakma geleneği çok öncelerden Şamanizm getirdiği bir nevi kültürden doğmuş olayların yorumlanmasıdır. Fal bakımı sırasında çok önemli ve dikkat edilmesi gerekilen konular mevcut olmaktadır. Fal kapatılırken kişiler ilk önce niyet etmesi gerekmektedir. Niyet edildikten sonra fincan ters bir şekilde çevrilerek, bakan falcıya sunulur.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

18 Ocak 2020

İnsanlar hayatları boyunca ömürlerine binlerce hatta yüzlerce insan almaktadır. Sadece birkaç sene için bazıları ise birkaç ay da hatta birkaç gün içinde gelir ve ömrünü tamamladıktan sonra kendi yoluna gider. Zamanında bizim için en vazgeçilmez olan insanlar zamanla herkes gibi olur. Ama aile ismi geçtiğinde akan sular durur. Kardeş ise bunlar arasında en önemlisi ve en olmazsa olmazlarındandır. Bir insan her ne zaman olursa olsun herkese sırtını dönse de kardeşine asla bunu yapamaz. Kardeşi için dağları bile ateşe verir. 

Sevgililer Günü Mesajları

01 Ocak 2020

Bu yazımızda sizlere tamamen 14 Şubat Sevgililer Gününün anlamına ve ruhuna uygun olarak aşk temalı sevgililer günü mesajları hazırladık. Çalışmamızı 2 kategori halinde düzenledik. Çalışmamızın birinci kategorisi resimli sevgililer günü mesajları; ikinci kategorisi ise yazılı şekilde sevgililer günü mesajlarından oluşmaktadır. Yaklaşık 500'e yakın güzel sevgililer günü sözleri arşivinden oluşan bu çalışmamıza eminiz ki en çok sevgilisine etkileyici sevgililer günü mesajları göndermek isteyen çiftler sevinecek.

Sevgiliye Anlamlı Günaydın Mesajları

31 Aralık 2019

Güne mutlu bir başlangıç yapmak moral açısından da, enerji depolamak açısından da hepimizin en büyük dileğidir öyle değil mi? Çünkü sabah güne nasıl başlarsak, günün geri kalan saatlerini de (çok ekstrem bir şey olmadığı sürece) öyle geçiririz. Dolayısıyla güne pozitif ve moralli başlamanın son derece önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Güneş doğduğunda ve gözlerimizi güne ilk açtığımızda sevdiklerimizin varlığını hissetmek, iyi olduklarını bilmek, sabah sabah yaşayabileceğimiz mutlulukların en güzeli, sevinçlerin ise en büyüğü olacaktır. Bu bize en büyük mutluluk kaynağı, sevdiklerimizin varlıklarıdır. 

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

31 Aralık 2019

Bu hayatta sizi en iyi anlayan, her konuda en iyi tamamlayan ve aranızdan suyun bile sızmadığı sıkı bağlarla bağlı olduğunuz bir arkadaşınız varsa, onun kıymetini zaten en iyi siz biliyorsunuzdur demektir. Birlikte güldüğünüz, birlikte ağladığınız, birlikte efkarlanıp tekrar ayağa kalkmak için birbirinizden destek bulduğunuz o dost için ne yapsanız azdır. Ona olan teşekkürleriniz, büyük sevginiz ve arkadaşlığınıza olan saygınız sonsuzdur şüphesiz ki. Belki kendisi ile bir tesadüf eseri tanıştınız ve aradan geçen yıllar sizi inanılmaz bağlarla birbirine bağlı bir dost haline getirdi.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

30 Aralık 2019

Doğum gününde insana sınıf arkadaşlarından veya iş yerindeki arkadaşlarından, ailesinden, akrabalarından, dostlarından ya da etraftaki sevdiklerinden kutlama mesajları alır. Gelen mesajların bazısı uzun, bazısı kısa ama özlü mesajlardır. Sevdiklerimizden gelen mesajlarda üç aşağı beş yukarı herkes aynı ortak dileği diler. Nedir bunlar? Mesela "mutlu ol, mutlu bir gelecek senin olsun, tüm günlerin güzel geçsin, seni seviyoruz doğum günü kutlu olsun, nice güzel yaşlara gib güzel sözler duyarız. Herkes yaş günümüzle ilgili olarak en güzel dileklerini bu özel günümüzde bizlere iletir.

Kısa Doğum Günü Mesajları

30 Aralık 2019

Bir doğum gününü diğer sıradan günlerden farklılaştıran en önemli yönü nedir? Tabi ki de doğum günümüz olduğunu düşündüğümüzde sevdiklerimiz tarafından o gün sevgi seli ile karşılanmamız ve günün yıldızı olan kişi olarak görülmemizdir. Normal zamanlardan farklı olarak yapılan doğum günü sürprizleri, kesilen pastalar, üflenen mumlar, bizim için hazırlanmış ev süsleri, arkadaşlarımızı davet ettiğimiz partiler ve neşeli kutlamalar. İnsana o özel günde sevdikleri dünyanıon tüm derdini tasasını unutturuyor. 

Doğum Günü Mesajları Uzun

30 Aralık 2019

Doğum günleri, insan hayatında önemli bir yer tutar. Bir kere insan, kendisi için bu özel günün en güzel şekilde geçmesini ister. İnsan yanında sevdikleri, eşi, dostu, ahbabı, sevgilisi ve ailesi olsun ister. Kısacası insan senede bir gün de olsa ayrıcalıklı veya özel olmayı bekler. Siz de doğum gününü kutlayan sevdiklerinize, uzakta olsanız da göndereceğiniz bir hediye veya atacağınız özel bir doğum günü mesajıyla yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.