Resimli Kolye Nasıl Yapılır

03 Mart 2019

Hediyeleşmek söz konusu olduğunda en çok kullanılan sözcük “ Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz “ sözüdür. İkinci klasik cümle ise “Çam sakızı çoban armağanı” ile başlayan o meşhur sözdür. Bu mütevazı cümleleri kullanan insanların karşı tarafa vermek istedikleri asıl mesaj ise “ Bak senin için maddi manevi elimden gelen bütün imkânları zorladım ve sana aldığım hediye işte budur” mesajıdır. Veya böylesi bir günde “ bak seni unutmadım” demenin başka bir yöntemidir. Bu mesajlar gerçekten de son derece yerinde ve son derece ve anlamlı mesajlardır.

Kız Çocukları için El Yapımı Hediyeler

26 Ocak 2019

Hayata bağlanma nedenlerimiz olan çocuklarımız için sürekli olarak çabalamakta, onlara iyi bir gelecek oluşturabilmek adına da var gücümüz ile çabalamaktayız. İster kız ister erkek olsun, bizim için eşit olan ve canımızdan bir parça olan evlatlarımızı ise, sevdiğimizi söylemenin yanı sıra, onlara zaman zaman hediyeler alarak mutlu etmemiz gerekmektedir. Bu durum, hem ikili ilişkilerimizin daha kuvvetli olmasını, hem de çocuklarımızın kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Eşlere Özel El Yapımı Hediye Fikirleri

26 Ocak 2019

Bir ömür birlikte olacağınız eşinizi mutlu etmek için her zaman pahalı hediyelere başvurmanıza ya da maddi açıdan değeri fazla olan mücevherleri tercih etmenize kesinlikle gerek yoktur. Her ne kadar bu tarz hediyeler özel günlerde olmazsa olmaz olarak düşünülse de, biraz vakit ayırarak yapacağınız el yapımı hediyeler de çoğu zaman maddi değeri olan hediyelerden daha anlamlı olacaktır.

Boncuklardan Kolye Nasıl Yapılır

26 Ocak 2019

Eşsiz boncuk takıları sadece satın almak yerine, sizler de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Herhangi bir el yatkınlığınız olmasa bile, benzersiz el yapımı boncuklu kolye yapımı için birkaç ufak malzeme ile sizler de adım atabilirsiniz. Yapacağınız bu el yapımı kolyeleri de dilerseniz kendiniz kullanabilecek, dilerseniz de sevdiklerinize hediye ederek onların da mutlu olmasını sağlayabileceksiniz.

Romantik Simli Kalp Kutu Yapımı

19 Ocak 2019

Sevgilinize yaklaşan sevgililer gününde hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu yazımıza göz atmanızda fayda var. Zira tam da sevgililer gününün anlam ve öneme yaraşır harika bir sürpriz önerimiz olacak! O canınızdan çok sevdiğiniz, bir an olsun bile yanından ayrılmak istemediğiniz, kendisi için ne yaparsanız yapın hep eksik olacağını düşündüğünüz “Dünyalar Güzeli” Sevgilinize bu yılki Sevgililer Günü hediyesi olarak sıra dışı bir sürpriz yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

17 Ocak 2019

2019 Sevgililer günü için partnerinize hoş sürprizler hazırlamış olabilirsiniz. Fakat bir tek sürpriz hazırlamak yetmez… Bugüne özel olarak birkaç kelimeyle duygularınızı ona ifade etmelisiniz ki ne kadar özel biri olduğunu hatırlasın. Duygularınızı ifade etmek de zorlanıyor olabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda sevgilinize özel olarak yazabileceğiniz mesajları bulacaksınız. Birçok çift Sevgililer Günü’nde ayrı kalabilmektedir.

Sevgililer Günü Sürpriz Fikirleri

17 Ocak 2019

Bu Yazımızda, eminiz ki sizin de istifade edip değerlendirmek isteyebileceğiniz sevgililer günü için 25 farklı sürpriz önerisi bulacaksınız. Sevgililer günü hızla yaklaşıyor. Siz halen daha sevgiliniz için bir plan hazırlamadıysanız, endişelenmeyin. Sevgililer gününde ne yapılır diye düşünüyorsanız bu soruyu aklınızdan çıkarmanıza yardım edeceğiz. Birbirinden farklı 25 adet öneriyle sizleri buluşturacak ve harika bir Sevgililer Günü geçirmenizi sağlayacağız.

Kız Kardeşe Yılbaşı Hediye Fikirleri

15 Aralık 2018

Bir kardeşiniz varsa bu hayatta paylaşacak çok fazla şeyiniz var demektir. Sırlarınızı, üzüntülerinizi, mutluluklarınızı ve daha nice duygunuzu, anılarınızı, yaşadıklarınızı ve en önemlisi çocukluğunuzu… Birlikte büyüdüğünüz kardeşinize bu yılbaşında en özel hediyeyi vermek istiyorsanız sizlere bu yazımızda hediye fikirleri sunacağız. Kimi zaman sadece bir bakışınızla anlaştığınız kardeşiniz için ilginç, sıra dışı ve özel bir hediye arıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yılbaşında Anneye Ne Alınır?

15 Aralık 2018

Yılbaşı telaşı herkesi bir hayli sarmış durumda. Alınacaklar, yapılacaklar derken sevdiklerimizi bu yeni yılda mutlu etmek, onlara hoş sürprizler yapmak isteyebiliriz. Anneniz için yılbaşı hediyesi arıyor, bulamıyor ya da kararsız kalıyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacak ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalışacağız. Tamamen annelere alınabilecek hediyeler ile ilgili konu üzerine yazılmış olan bu yazımızda aradığınız bir çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Yılbaşında Babaya Alınabilecek Hediyeler

15 Aralık 2018

Babalar için hediye seçimi yapmak, annelere nazaran hep daha zor olmuştur. Çünkü babalar için çok fazla hediye çeşidi bulunmamaktadır. Tercih edilebilecek hediye seçenekleri sınırlı olduğu için babaya yılbaşı hediyesi bulmakta sizler de herkes gibi zorlanabilirsiniz. İşin bir de daha zor kısmı var. O da kimi zaman hediyeler alınsa da karşı taraf için beğenilmeme ihtimalidir. Yaşları ve hayatın getirmiş olduğu olgunluk sebebiyle babalarınız hediyelerinizi beğenmeyebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.