HEDİYEMEN BLOG

Ablaya Doğum Günü Mesajları

11 Temmuz 2020

Ablanızın doğum gününde göndereceğiniz anlamlı bir mesaj ile ona olan sevginizi çok güzel bir şekilde hissettirebilirsiniz. Bu yazımızda hepsi bir birinden özel ve güzel Ablaya doğum günü mesajları bulabileceksiniz. Canınız, birtaneniz, bazen anne yarısı diye gördüğünüz biricik ablanız için oldukça anlamlı doğum günü mesajları hazırladık. Yüze yakın sayıda, son derece içten ve samimi Ablaya doğum günü mesajları var.

Sevgiliye Romantik Sözler

05 Temmuz 2020

Sosyal medya mecraları son yıllarda İnsanların en çok vakit geçirdiği alanlardan biri olarak göze çarpmaktadır. Sosyal medya üzerinden en çok paylaşım ve yorum yapılan konuların belki de ilk sıraya Aşk üzerine yapılan paylaşımları koyabiliriz. Gerçekten de Aşk başlığı altında da, Sevgiliye romantik sözler, Sevgiliye Romantik sözler uzun, Dünyanın en romantik Sözleri, Sevgiliye romantik sözler, Duygusal romantik sözler, Aşk sözleri, Romantik kısa sözler, Sevgiliye, kısa Romantik Sözler, Güzel Aşk Sözleri etkileyici, Sevgi sözleri araması yapılan kelimeler olarak ilk sıralarda yerini almaktadır.

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

03 Temmuz 2020

“Özlemek” sözlük anlamı olarak “Bir kimseyi veya bir şeyi görmeyi, kavuşmayı istemek, göreceği gelmek” olarak tanımlanmıştır. Ayrı düştüğümüz ve kavuşmak için can attığımız, gün saydığımız, istediğimiz şeyler için özlem duyarız. “Özlem” diğer adı ile “hasret” insana ait en güçlü, en derin hissedilen duygulardan biridir. Ruhumuzun en derinliklerinden gelen bir duygudur. Özlem duygusunun hissedilebilmesi için öncesinde sevmek gerekir. Kimi özlerseniz özleyin; sevgilinizi, annenizi, babanızı, kardeşinizi, eşinizi, arkadaşınızı, hatta kedinizi… Hiç fark etmez, nerdeyse hep aynı duyguyu hissederiz. Yani özlemek bize hep aynı duyguyu hissettirir.

Özlü Sözler

02 Temmuz 2020

Bu yazımızda hayatın her alanı ile ilgili olarak ünlü kişilerin sarf ettiği En Anlamlı sözler, Filozoflardan Özlü sözler ve söz sahibinin bilinmediği “anonim” olan Güzel sözleri sizler için derledik. İnternette bu konu ile ilgili pek çok arama yapılmaktadır. En çok araması yapılan kelime öbeklerini sıralayacak olursak; Anlamlı güzel sözler, Güzel anlamlı sözler, Sevgiliye anlamlı sözler, Anlamlı özlü sözler, Manalı kısa sözler olduğunu söyleyebiliriz.

Sevgiliye Kendini Affettirmenin Yolları

30 Haziran 2020

Bir hata yaptım ve sevgilimi kendime küstürdüm diyorsanız hemen umutsuzluğa kapılmayın. Sevgiliye kendini affettirmenin yolları ile aşkınızı kaldığınız yerden devam ettirmeye ne dersiniz? Evet itiraf edelim ki bu çok kolay olmayacak ama seven ve özür dilemek isteyen bir aşığı önünde ne durabilir ki? Sevgilinizden özür dilemeniz elbette etkili bir yöntem olacak ama çoğu zaman bundan çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Yaptığınız hatanın büyüklüğü ve sevgilinizin kırılan onuru ya da gururu affettirmenin yollarını zorlaştırabilir.

Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler

30 Haziran 2020

Sevgilinizin herhangi bir neden dolayı uzakta olması ne kadar acı verici değil mi? Birçok özel günde özellikle onun yanında olamamak, elini tutamamak ve diğer çiftleri izlemek size çok acı veriyor biliyoruz. Ama maalesef elden bir şey gelmiyor. Bazen eğitim nedeni ile uzakta olursunuz, bazen iş neden ile uzakta olursunuz, bazen de zaten daha en başından uzak mesafe ilişkisi olduğunu bile bile aşka başlarsınız. Uzaktaki sevgiliye duygusal sözler ve şiirler ise bu mesafenizin arasını kapatan en güçlü adımlar olur.

Eşe Söylenebilecek Güzel Sözler

24 Haziran 2020

Eşinize yapacağınız bir sürpriz sırasında, vereceğiniz bir hediye ile ya da durup dururken güzel sözler söylemeyi sever misiniz? Bizce aşkı alevlendirecek şeylerden biri de bu tarz romantik adımlar olacaktır. Eşe söylenebilecek anlamlı sözler ile aşkınızı daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Belki de aslında hissettiğiniz ama sözcüklere dökmediğiniz en güzel sözleri bularak ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Eşe söylenebilecek duygusal sözler kısa ya da uzun olabileceği gibi şiir tadında da olabilir. Elbette en güzeli kendi düşüncelerinizden oluşan ve kendi kaleminizden çıkacak olan kelimeler olmalıdır ama bu yetecek elbette herkeste bulunmuyor.

Kankaya Esprili Sözler

24 Haziran 2020

En eğlenceli anlarınız kankanız ile beraber olduğunuz anlarsınız değil mi? Onunla yaptığınız çılgınlıklar, yenilikler, buluşların yani kısaca onunla yaşadığınız her şeyin anısı çok daha fazla. Özellikle dostum diyebileceğiniz birine sahipseniz çok ama çok şanslısınız. Eğlenebildiğiniz ve esprililerinizi kaldıran bir kankanız varsa ekstra şanslısınız. Kankaya esprili mesajları sizler için derleyip onları nasıl daha fazla güldüreceğiniz konusunda yardımcı olmak istedik. Kankaya komik sözler atmak mı istiyorsunuz? Siz kankansınız. Bunu gecesi ya da gündüzü olmaz.

El Yapımı Bahçe Oturma Grupları

21 Haziran 2020

Bahçesi ya da terası olan herkes şöyle şık bir oturma takımı düşlüyor değil mi? Ama fiyatlar o kadar yüksek ki açıkçası almak da pek istemiyor olabilirsiniz. Peki, evde bir oturma grubu yapmak zor mu? Elbette hayır. Evde çok uygun fiyata teras ve bahçeler için koltuk takımı yapabilirsiniz. Hem yapımı çok keyifli olacak hem de çok şık ve doğal bir görüntü oluşturuyor olacaklar.

Yaratıcı WhatsApp Durum Sözleri

20 Haziran 2020

Etkileyici WhatsApp durum sözleri durum bölümlerinde hem hayatımızda bulunan insanlara kinaye etmek için hem de hayat ile ilgili çıkardığımız sonuçları insanlarla paylaşmak için yazmayız. Bu yüzden de çoğu zaman Whatsapp durumları kişilerin iç dünyasını ve duygu durumlarını göstermektedir. 139 karakter ile duygu durumumuzu anlatmaya çalışacağınız zaman da ise sayfamızdaki güzel whatsApp için durum sözleri ile her duygunuza karşılık verebilecek sözler bulunmaktadır.

1 2 3 4 .... 58 59 60
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.