El Yapımı Kokulu Sabun

10 Nisan 2019

Dekoratif ve hoş kokulu sabun yapmaya ne dersiniz? Adım adım dekoratif kokulu sabun nasıl yapılır? Yazımızı okuduktan sonra sizde çok kolay bir şekilde görseldeki gibi kokulu sabun yapmayı öğreneceksiniz? Yapımı oldukça kolay olan dekoratif kokulu sabunları hazırladığınızda evinize, iş yerinize mükemmel birer dekoratif eşya kazandırmakla kalmayacak; aynı zamanda çevresine yaydığı kokusuyla ortamlarınızın mis gibi kokmasını sağlayacaksınız.

El Yapımı Dekoratif Gül

06 Nisan 2019

Soğuk, sıkıcı ve kasvetli bir kış mevsimini daha geride bırakıyoruz. Mevsimlerin beklide en güzeli sayılabilecek ilkbahar mevsimine artık “merhaba” diyebiliriz. İlkbaharın gelişi ile birlikte yeryüzündeki bütün bitkiler ve canlılar adeta yeniden dirilmeye ve canlanmaya başlar. Tabiat aylar süren sıkıcı halini bırakarak, tabiri caizse bin bir renge boyanarak, süslenerek karşımıza çıkar. Bu renk cümbüşünün en önemli unsurlarının başında çiçekler gelir.

Ahşap Üzerine Fotoğraf Baskısı

01 Nisan 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size bir kaç adımda fotoğraflarınız ahşap yüzeyler üzerine nasıl uygulayacağınız resimler eşliğinde anlatacağız. Adım adım yönergeleri izlediğiniz takdirde siz de çok kolay bir şekilde fotoğraflarınızı ahşap yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz. Yöntemi uygulamak oldukça kolay olmakla birlikte biraz zaman alan ve zahmetli bir proje olduğunu fayda var. Ancak birazcık zahmet ve emek harcayarak sizde En sevdiğiniz fotoğrafları ahşap yüzeyler üzerine uygulayarak harika dekoratif eserlere dönüştürebilirsiniz. 

El Yapımı Anı Kutusu

27 Mart 2019

Fotoğrafların olmadığı bir yaşamın nasıl olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Gerçekten de bir an gözünüzü kapatın ve hayatımızda yer eden fotoğrafların hiç olmadığını bir anlık hayal edin. O çocukluk günleriniz, aileniz ile birlikte geçirdiğiniz o güzel tatiller, doğum günleriniz ya da düğün gününüz, bunlar gibi binlerce önemli ve özel günlerinize ait elinizde hiçbir görüntü yok. Sadece zihnimizde yıllar ilerledikçe zayıflayan anlık görüntüler var. 

El Yapımı Fotoğraflı Küpler

18 Mart 2019

Sevgilinize özel tamamen "el yapımı" ilginç ve güzel "Kendin yap" projesi arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz. İnternet sitemizde Sevgiliye hitaben hazırlayabileceğiniz yüzlerce kendin yap projesini bulanmaktadır. Bu projelerden birçoğunun sizin ilginizi çekebileceğini ve bunlardan istifade edebileceğinizi düşünüyoruz. Canımızdan bile çok sevdiğimiz uğruna Ne yaparsak yapalım hep eksik olacağına inandığımız "Sevgiliye" her zamankinden farklı olarak, özel günler için "Hediye" satın almak yerine bu hediyeyi kendi çabalarımızla oluşturmaya, ortaya çıkarmaya ne dersiniz?

Resimli Kolye Nasıl Yapılır

03 Mart 2019

Hediyeleşmek söz konusu olduğunda en çok kullanılan sözcük “ Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz “ sözüdür. İkinci klasik cümle ise “Çam sakızı çoban armağanı” ile başlayan o meşhur sözdür. Bu mütevazı cümleleri kullanan insanların karşı tarafa vermek istedikleri asıl mesaj ise “ Bak senin için maddi manevi elimden gelen bütün imkânları zorladım ve sana aldığım hediye işte budur” mesajıdır. Veya böylesi bir günde “ bak seni unutmadım” demenin başka bir yöntemidir. Bu mesajlar gerçekten de son derece yerinde ve son derece ve anlamlı mesajlardır.

Kız Çocukları için El Yapımı Hediyeler

26 Ocak 2019

Hayata bağlanma nedenlerimiz olan çocuklarımız için sürekli olarak çabalamakta, onlara iyi bir gelecek oluşturabilmek adına da var gücümüz ile çabalamaktayız. İster kız ister erkek olsun, bizim için eşit olan ve canımızdan bir parça olan evlatlarımızı ise, sevdiğimizi söylemenin yanı sıra, onlara zaman zaman hediyeler alarak mutlu etmemiz gerekmektedir. Bu durum, hem ikili ilişkilerimizin daha kuvvetli olmasını, hem de çocuklarımızın kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Eşlere Özel El Yapımı Hediye Fikirleri

26 Ocak 2019

Bir ömür birlikte olacağınız eşinizi mutlu etmek için her zaman pahalı hediyelere başvurmanıza ya da maddi açıdan değeri fazla olan mücevherleri tercih etmenize kesinlikle gerek yoktur. Her ne kadar bu tarz hediyeler özel günlerde olmazsa olmaz olarak düşünülse de, biraz vakit ayırarak yapacağınız el yapımı hediyeler de çoğu zaman maddi değeri olan hediyelerden daha anlamlı olacaktır.

Boncuklardan Kolye Nasıl Yapılır

26 Ocak 2019

Eşsiz boncuk takıları sadece satın almak yerine, sizler de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Herhangi bir el yatkınlığınız olmasa bile, benzersiz el yapımı boncuklu kolye yapımı için birkaç ufak malzeme ile sizler de adım atabilirsiniz. Yapacağınız bu el yapımı kolyeleri de dilerseniz kendiniz kullanabilecek, dilerseniz de sevdiklerinize hediye ederek onların da mutlu olmasını sağlayabileceksiniz.

Romantik Simli Kalp Kutu Yapımı

19 Ocak 2019

Sevgilinize yaklaşan sevgililer gününde hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu yazımıza göz atmanızda fayda var. Zira tam da sevgililer gününün anlam ve öneme yaraşır harika bir sürpriz önerimiz olacak! O canınızdan çok sevdiğiniz, bir an olsun bile yanından ayrılmak istemediğiniz, kendisi için ne yaparsanız yapın hep eksik olacağını düşündüğünüz “Dünyalar Güzeli” Sevgilinize bu yılki Sevgililer Günü hediyesi olarak sıra dışı bir sürpriz yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.