El Yapımı Hediye Fikirleri

Kız Çocukları için El Yapımı Hediyeler

26 Ocak 2019

Hayata bağlanma nedenlerimiz olan çocuklarımız için sürekli olarak çabalamakta, onlara iyi bir gelecek oluşturabilmek adına da var gücümüz ile çabalamaktayız. İster kız ister erkek olsun, bizim için eşit olan ve canımızdan bir parça olan evlatlarımızı ise, sevdiğimizi söylemenin yanı sıra, onlara zaman zaman hediyeler alarak mutlu etmemiz gerekmektedir. Bu durum, hem ikili ilişkilerimizin daha kuvvetli olmasını, hem de çocuklarımızın kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Eşlere Özel El Yapımı Hediye Fikirleri

26 Ocak 2019

Bir ömür birlikte olacağınız eşinizi mutlu etmek için her zaman pahalı hediyelere başvurmanıza ya da maddi açıdan değeri fazla olan mücevherleri tercih etmenize kesinlikle gerek yoktur. Her ne kadar bu tarz hediyeler özel günlerde olmazsa olmaz olarak düşünülse de, biraz vakit ayırarak yapacağınız el yapımı hediyeler de çoğu zaman maddi değeri olan hediyelerden daha anlamlı olacaktır.

Boncuklardan Kolye Nasıl Yapılır

26 Ocak 2019

Eşsiz boncuk takıları sadece satın almak yerine, sizler de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Herhangi bir el yatkınlığınız olmasa bile, benzersiz el yapımı boncuklu kolye yapımı için birkaç ufak malzeme ile sizler de adım atabilirsiniz. Yapacağınız bu el yapımı kolyeleri de dilerseniz kendiniz kullanabilecek, dilerseniz de sevdiklerinize hediye ederek onların da mutlu olmasını sağlayabileceksiniz.

Romantik Simli Kalp Kutu Yapımı

19 Ocak 2019

Sevgilinize yaklaşan sevgililer gününde hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu yazımıza göz atmanızda fayda var. Zira tam da sevgililer gününün anlam ve öneme yaraşır harika bir sürpriz önerimiz olacak! O canınızdan çok sevdiğiniz, bir an olsun bile yanından ayrılmak istemediğiniz, kendisi için ne yaparsanız yapın hep eksik olacağını düşündüğünüz “Dünyalar Güzeli” Sevgilinize bu yılki Sevgililer Günü hediyesi olarak sıra dışı bir sürpriz yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

El Yapımı Yılbaşı Tebrik Kartı Çeşitleri

15 Aralık 2018

İnternet ve teknoloji hayatımıza girdiğinden beri özel günlerde kartpostal göndermek yerine telefon aracılığıyla kutlama mesajları yazmaya alıştık. Fakat halen daha özel günlerde sevdiklerine kartpostal yollamayı tercih eden insanlar bulunuyor. Sizler de onlardan biriyseniz ya da ilk defa bir yeni yıl tebrik kartı hazırlayacaksanız, sizlere bu yazımızda yardımcı olacak ve hazırlayabileceğiniz kartlar hakkında ufak ipuçları vereceğiz.

Dondurma Şeklinde Yılbaşı Ağaç Süsleri

07 Aralık 2018

Yılbaşı geceleri bir yılbaşı ağacı satın almak ya da hediye etmek Türkiye’de de yavaş yavaş alışkanlık halini almaya başladı. Renkli ve cafcaflı duruşu ile özel gecelerin en çok dikkat çeken ürünü olan ağaçların onlarca farklı çeşidini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak tam da arzunuza göre ve piyasadakilerden çok daha farklı bir yılbaşı ağacı isterseniz o zaman kolları sıvamanın tam zamanı.

El Yapımı Emoji Süsleri

07 Aralık 2018

Günümüzde hemen hemen tüm duygular tek bir emoji ile kolayca ifade edilebilir hale geldi. Arkadaşlarımızla, sevgilimizle, eşimizle ve daha birçok kişi ile yazışırken duygularımızı yazılarımıza eklemek için ya da birçok cümleyi bir arayı getirip kendimizi ifade etmeye çalışmak yerine sadece emoji kullanmayı tercih ediyoruz. Whatsapp ya da Messenger uygulamalarına bakarak içerisindeki emojileri kendiniz yapmaya çalışabilirsiniz.

Evde Hazırlanabilecek 6 Yılbaşı Süsü

07 Aralık 2018

Yılbaşını evde geçirmek gibi bir planınız varsa ve o akşamın büyüsünü hissetmek istiyorsanız sizleri bu yazımızla buluşturmak istiyoruz. El yapımı yılbaşı süsü olarak tasarlayabileceğiniz 10 farklı süs eşyası yapımını bulacağınız bu yazımızda her zamanki akşamlarınızdan biraz daha farklı bir gece geçirebileceksiniz. Zorlu bir yılı geride bırakmanın da rahatlığı ve gelecek yıla olan umutlarınız, dileklerinizle birlikte hoş bir konsepte sahip olan evinizde yılbaşı kutlama partisi yapabilirsiniz.

Fotoğraflı Anı Köşesi Nasıl Yapılır

30 Kasım 2018

Yenilikçi ve dekoratif hediyeleri sevenlerden biriyseniz, bu hediye tam da size göre olacaktır. Sevdiklerinizin evini süsleyecek olan bu hediye fikrimizi yapmaktan keyif alacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte tüm anılarınızın, kişisel notlarınızın ve sevdiğiniz eşyaların yer alabileceği el yapımı metal anı köşesi hediyesini kendiniz yapabilirsiniz. Bu hediyeyi ister dikey olarak isterseniz de yatay olarak hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercih olacaktır.

Yılbaşı Tebrik Kartı Nasıl Hazırlanır?

30 Kasım 2018

Birçok kişi yeni yıl kutlaması yaparken umutlarının artmasını ve hayatlarında olumlu yönde gelişmelerin meydana gelmesini diler. Birçoğumuz yeni yıla girerken bizleri heyecanlandıracak ve mutlu edecek aktiviteler yapar, yeni yılı güzel karşılamak isteriz. Geçmişi tamamen arkamızda bırakıp yeni bir yıla giriş yapar ve hayatımızdaki olumsuzluklardan bir gecelik de olsa uzaklaşmak isteriz. Bu nedenle bizlerle birlikte yeni yıl kutlaması yapan tüm sevdiklerimizin yüzünde bir tebessüm oluşturmayı amaçlarız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.